|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 12:31:57   
pikica36
men tud takrat ko so tisti ooo dnevi full paše( no ja, kdaj mi pa ne)user posted image
no, da ne bote mislile.. včasih mi pa res neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 12:38:19   
pikica36
sam kaj , ko pa streljamo v praznouser posted image

moj user posted image pravi ,a še en mesec se bom mogel matrat pa user posted image  delat.
pa mu ne morem dopovedat da 2 meseca še nič ni in da še ni panike če se ni prijelo.ni mu jasno, da prvič je pa sam mimo šel pa je ratalo, zdaj pa user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 12:53:35   
LuNa73
pikica, ja sej dedci so pr teh stvareh kr mal občutljivi.... kr mislijo da je z njihovimi naboji neki narobe.... in da majo kr "napako" user posted image ..pa da bo kr vse šlo v prvo vedno in povsod.... user posted image  se pa ne vprašajo če pa so mogoč še kaki drugi dejavniki....user posted image  sirjejo ga ti naši vojaki.... :)

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 12:56:26   
spelka12
Pikica moj je pa vsak mesec bolj zadovoljen k se more tolko matrat.Vsaj pride na svoj računuser posted image .Se pa že 2 leti matrava.Enkrat bo žeuser posted image .

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 13:10:34   
LuNa73
spelka itak da bo!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 13:20:10   
spelka12
LuNA vem da bo.Skačem od ene teme do druge pa se danes bol malo dogaja.Sej vem,ponedeljek vse so šeuser posted image .Joj a misliš da je aja aja že pri g.ker se nič ne javi?

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 13:21:25   
LuNa73
ja jst tud skačem.... sam sem na eni temi kjer se režim kot zmešana... partnerstvo-spolnostuser posted image ... mogoč dobim še kako idejouser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 13:26:10   
spelka12
Dober naslov-obeta.user posted image .Glej da se potem javiš nazaj.Mi boš poročala kaj si se novega naučila,da ne bom takauser posted image    user posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 13:31:33   
LuNa73
spelka, idi si sama prebrat, ker ziher boš našla kako temo, kjer se boš nasmejala.. pa mogoč bo to pozdravl tvojo bolečo O.. seveda ko boš brala v tem času....user posted image ... pa še kaka tema je taka-malo bolj spolno energijsdko nabita... tak da boji med rjuhami zagotovljeni user posted image !

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 14:22:34   
pikica36
user posted image user posted image  na teh temah se res moreš nasmejat

ka so ene faceuser posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 17:36:54   
aja aja
luna37 ni blo kaj sam se hujse je...user posted image user posted image
zjutraj so mi dali naredtit krvni testj jutri naj bi bli rezultati sam jih ne rabim..
sm pred 3 urami dobla rjavkast izcedek tako da vrjetno da bo se danes m...user posted image
no sam ni tako hudo, saj mam vas in vas smeh a ne da...
bomo pa naboje se zberali pa bo, a ne?

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 19:35:07   
LuNa73
aja aja... končno!!!!!! Sem že bla v skrbehuser posted image  kje se potikaš..... lej, dokler se ne ulijeuser posted image  še ni nič.... itak pa juter bojo testi pa bo črno na belem..... itak pa si začela našo bitko in nas zdej ne morš kr na začetku te borbe zapustit user posted image .. če smo že začele, mormo it do konca.... pa še naprej.... user posted image
evo, en veliiiiiiik user posted image  samo zate....

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 20:52:39   
aja aja
oooooooooooooooooooooooooooooo, hvala
sam jaz vseeno mislim da je m. nevem, mam tak obcutek.no pa saj se bomo pa skup borile, da vas nebi res tako hitro zapustila user posted image
bobo sle pa skupaj v borbo
eden za vse in vsi za enega user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim, da se mi je ciklus z 28 dni premaknil na 36.no bomo vidli nasledni mesec.oooo kolk vas mam rada
res ste face.
no, zdaj bom mela mal pocitka potem pa spet v boj, kr zdaj je cas za pauzo---user posted image  

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:09:58   
LuNa73
aja aja... dej juter kmal jav kaki so krvni testi.. vela?! No to je bolj ukaz...user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:16:22   
aja aja
luna73, jaz ti jih lahko ze zdaj povem...negativni, kr se zgleda ta izcedek spreminja v m.
okol 10 ti sporocim, ker me ze od 6 zjutraj nebo doma, mam res nujne opravke.
tako da lahko ves kdaj bo odgovor, se bomo pa borili naprej.
sma zmenjeni?
user posted image user posted image user posted image
ta prok...user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:20:47   
spelka12
Aja pa si se le javila.Nič obupat, smo se zmenile,da bomo pozitivneuser posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:22:18   
LuNa73

sma zmenjeni?
user posted image user posted image user posted image
ta prok...user posted image
[/quote]

SMA!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:22:40   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Aja pa si se le javila.Nič obupat, smo se zmenile,da bomo pozitivneuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:23:44   
aja aja
ma bols da vas poslusam, ker izcedka zgleda vec ni..sem glih preverjala user posted image user posted image user posted image  no in zdaj ga res ni vec....nebom obupala, mam pa ja vas..svoje angelcke user posted image user posted image
pa tudi ce je m, se ne sikeram bomo pa se slaj zaceli na novo kot smo rekli s smehom in eksplozivnimi nabojiuser posted image  

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:24:22   
spelka12
Če slučajno prideuser posted image ne bit žalostna,zaradi nje te čaka še en mesec noregauser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:26:05   
aja aja
user posted image user posted image user posted image user posted image iiiiiiiiiihhhhhhhhhaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:28:02   
LuNa73
aja aja pa priporočam ti da greš na forum partnerstvo podnaslov spolnost... boš tak fajn židanes volje!!!! user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:31:19   
spelka12
 Aja si tolk hitra,da ti ne morem sledit.Pravš da ni user posted image .Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image .Sej ne da smo obupale samo vesela sem.Jaz pa danes samevam brezuser posted image tko da ste danes ve moja tolažba.Vam gre kar dobro od rok.

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:33:47   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

.Vam gre kar dobro od rok.


Jps... mene tud vse skupaj zabava... jst tolažbe še ne rabim, ker me še ne matra tok fejst! Mi je pa vseen fajn, da mal druge potolažim, pa v dobro voljo spravim, pa.....user posted image  v glavnem zabavam sebe pa še vas! user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:33:57   
spelka12
Luna tvoj fant bo pa najbolj vesel fant na svetu,ko se tolk izobražuješuser posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Oblačila
Michonne RR

Kako pogosto kupujete otroška oblačila?

Vsak teden (9%)

1x na mesec (11%)

Ob menjavi sezone (11%)

Po potrebi (69%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!