|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še nobene majčice?
4.9.2007 14:02:52   
Anonimen
Ja v ponedeljek imam kotrolo, mah sej bo vse v redu sam mal me je strah. Ker se mi kr noče ustavit ta rjav izcedek no sicer ga pa ni velik, tako da večinoma skoz ležim!!!!!!!!!!!

Drugače pa čestitke ob tvojem +user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Še nobene majčice?
4.9.2007 14:04:25   
filipinka
Ja, saj meni je tudi rekel, da se še srček oz. utripi ne vidijo in moram v ponedeljek spet prit! Tako, da se ne sekiraj!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Še nobene majčice?
4.9.2007 17:56:06   
aurora28
Najprej čestitke Filipinki za dobro prestan pregled. Super, da se že vidi pikica user posted image user posted image user posted image . Stunfek midve sva se že brali pri klomifenkah in iskrene čestitke, da si tudi ti postala majčevka user posted image user posted image user posted image .  Pikica ne se preveč obremenjevati z rjavim izcedkom, velika večina nosečnic ga ima in je vse ok. Vse bo dobro, boš videla.

Filipinka midve sva pa na istem, tudi jaz sem se pred 2 mesecema naročila na pregled in zdaj bo glih prav, ker sem user posted image . Pregled imam v četrtek zjutraj in se veselim. Upam, da se bo videla pikica, bom pa ravno 6 tednov noseča.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčice 08
4.9.2007 19:23:21   
CatJa
Stunfek, čestitke in dobrodošla med majčicami!

Pikicaa 25, rjav izcedek lahko pomeni tudi vnetje. Upam, da bo vse vredu!





_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice 08
4.9.2007 19:25:08   
CatJa
Aja, jaz sem na pregled naročena 25.9.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice 08
4.9.2007 20:20:09   
Joob
Ojla....jst ne vem...ampak jaz bi skoz samo spala...pa cisto brez volje sem...kot, da bi bila malo depresivna...al me pa samo vreme dajeuser posted image

Aja, pregled imam pa sele 26.9.

Pozdravcek!

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice 08
4.9.2007 21:17:52   
majci23
Štunfek čestitke!user posted image user posted image .

Joob tudi jaz sem grooozno zaspana in utrujena. dopoldne sem polna energije ampak popoldne sem pa že čisto adijo! veš kolk ma telo enga dela zdej.

drugače pa punce, tudi jaz sem imela zdej par dni rjav izcedek in me je tudi že panika grabila, no danes ga pa ni večuser posted image . tako, da brez panike. dokler ni sveže krvi je vse ok. če se poslabša je pa treba it k G.

lep pozdravček!user posted image

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice 08
5.9.2007 7:23:51   
stunfek
dobro jutro kolegice. seveda, aurora, da se te spomnim...hihih.saj sva skupaj ribali klomifenske  klopi user posted image
mene pa nekaj zanima. naročena sem 20.9. in takrat bom 6t1d in se mi zdi prezgodaj. Rada bi videla, da bi slišala user posted image  in upam, da 6t1d ni prezgodaj.

Kako ste sicer? Mene samo malo križ matra in napetost v trebuhu. Ja, malo bolj sem utrujena. Ta nosečnost bo gotovo "težja", ker sem malo sarejša. No, saj ne mislim, da sem stara samo najbrž je bilo 5 let nazaj malček drugače. :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice 08
5.9.2007 8:52:21   
Anonimen
Jaz sem utrip videla na monitorju pri 6:tednih,vendar sem imela vaginalni UZ,mislim pa da ga ti ne boš,ker ti sigurno ne bo delal/a takega UZ-ja.Ponavadi ga potem sigurno vidiš nekje v 8 tednu,takrat sem tudi jaz videla srček preko trebuha.Ne bi te rada razočarala,ampak ponavadi tako je,sploh pa kolikor berem izkušnje drugih punc tukaj gori.

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčice 08
5.9.2007 9:10:36   
Anonimen
Punce pozdravljene!

Tudi jaz se selim k vam - upam, da me sprejmete. Do prvega ultrazvoka ostajam anonimna. Upam, da ne zamerite.

user posted image user posted image user posted image  vsem za SREČNO nosečnost!

Skratka, upam, da se bomo rade brale!user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice 08
5.9.2007 9:12:51   
Anonimen
Aja še to, stunfek, jaz imam pregled 24.9. in po mojih izračunih naj bi bila takrat na začetku 7. tedna. Tako, da srčka tudi jaz po vsej verjetnosti še ne bom slišala...

Žal... Ga bova pa na naslednjem pregledu user posted image !


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice 08
5.9.2007 12:10:30   
mozart
no drage mojeuser posted image , kako ste kajuser posted image . Jaz imam občasno krče, kot da bom ravno kar dobila menstruacijouser posted image , samo malo bolj blage. Danes me pa že cel dan dol tišči, kot da bi mi vse skupaj ven padlouser posted image . Se kar malo bojim. Do pregleda pa še 4 tedne.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice 08
5.9.2007 12:19:08   
majci23
meni je pa že slabo! samo bruham ne...user posted image

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice 08
5.9.2007 13:49:15   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek


mene pa nekaj zanima. naročena sem 20.9. in takrat bom 6t1d in se mi zdi prezgodaj. Rada bi videla, da bi slišala user posted image  in upam, da 6t1d ni prezgodaj.



user posted image  user posted image  user posted image  stunfek čestitke... a ti nisem dobrega stola predala user posted image  user posted image  user posted image  Sem fulllllllllll vesela! user posted image
 
Glede user posted image  pa ti bom povedala, kakoa je bilo pri meni:
1.UZ vaginalni 5t 5d - videl se je samo rumenjakec user posted image
 
2.UZ vaginalni 7t 1d - user posted image  utripa user posted image
 
3.UZ čez trebuh 8t 1d - user posted image  utripa, moja pikica pa raste... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice 08
5.9.2007 15:02:28   
aurora28
Super Tosja za tvojo pikico, najbolj je pomembno, da  se sliši user posted image  user posted image . Jaz imam pa jutri 1. pregled in bom 5 t in 6 dni noseča, tak, da se že veselim. Če si že kdaj doživel, tako kot sem jaz ss, si veliko bolj previden glede vsega in strah je vedno prisoten. Žal, brez tega ne bo šlo. Trudim se misliti na pozitivno in na srečne dni, ko bom držala svojo zdravo bebico v rokah. user posted image

Mozart koliko tednov si ti user posted image ?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice 08
5.9.2007 15:45:10   
stunfek
Ojla punce. No, saj moj ginekolog me je do sedaj še vedno spremljal z vaginalnim UZ tako, da po mojem bo pa potem ok :) Greš na stol in vse opraviš. To je res super, če ima ginekolog kar sam UZ, a ne? Hura za zasebnike s koncesijo user posted image .
Skratka komaj čakam, da ugledam svojo pikico na UZ-ju, da vem da vse poteka v redu.

Ja, Tosja, odlično si mi predala stol :) hehehe

Punce jaz sem že vsem razbobnala :) pa sem nosečka šele 4 tedne. Ne morem si pomagat, taka sem.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice 08
5.9.2007 18:03:15   
filipinka
user posted image Stunfek!user posted image  Vem, kako je, ko si prvič user posted image ! Saj si prvič, ne? Jaz sem tudi že kmalu po testu vsem povedala! Zdaj pa ne misliva povedat nikomur! Tak se mi bo fajn zdelo, ko me bodo spraševali: "Kaj si pa ti neka trebušasta? A si noseča?"user posted image  Itak non-stop vsi govorijo: No, zdaj bi pa že bil cajt za drugega, ko je mali skoraj 3! Jaz pa samo nazaj-mamo še cajt!
ne vem edino kdaj povedati malemu, da mamo v trebuščku dojenčka. Saj pripravljava ga že. Da bo ati enkrat dal mamici dojenčka v trebuščka in ko zraste in skoči ven, bo on Veliki bratec! Tako, da bo teren pripravljen!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčice 08
5.9.2007 18:32:46   
stunfek
hehehe....filipinka...delujem, da sem prvič, kaj? imam 5 letno hčerko user posted image . Mislim, da sem tako vesela, ker sva se kar 9 mesecev intenzivno prizadevala zanosit in so za to tudi vsi vedeli. jaz sem tak človek pač, da povem.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice 08
5.9.2007 19:40:58   
filipinka
Povejte majčice, a ste že dobile pri svojem G, novo materinsko knjižico ali se pa mogoče piše v staro??? Ne mislim, da ne, a ne? ne vem zakaj mi v pon ni dal? A še me ne jemlje resnouser posted image , sem še premalo user posted image ?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčice 08
5.9.2007 19:42:57   
filipinka
Ej, Stunfek, sorry! Vse mi dela bolj počasi! Pa saj sem se čudila, ko sem brala, da si enkrat rodila v Indiji in da boš drugič tudi!user posted image  Saj bo boljše, ko se navadim na novo stanje!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice 08
5.9.2007 19:48:40   
mozart
aurora28 jaz sem v 6-tem tednu. Mam pa težave z vetrovi, napihnjenostjo, občasno slabostjo, vendar ni panike. Najhujše mi je, da imam precej belega toka, ki je občasno malo rjavkasto obarvan. To me pa stisne, ker se kar ustrašim, da je menstruacija.

Se imam na sumu, da še kar ne dojemam, da sem noseča. Komaj čakam, da se pokaže trebušček.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice 08
6.9.2007 9:18:04   
Neža81
Sprejmite še mene med majčevke!

Po žalostnem dogodku pred dvema mesecema (rojstvo dvojčkov v 23 tednu - 1. IVF), smo z morja prišli trije. Zdravniki so mi rekli, da nimam možnosti zanositi po naravni poti, vendar so se zmotli. V ponedeljek sem šla na redni pregled k moji G, ona pa mi pove da imam PDP 13. maja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice 08
6.9.2007 9:40:59   
pikica36
bravo nežauser posted image user posted image user posted image  tudi čudeži se dogajajouser posted image user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice 08
6.9.2007 14:23:50   
stunfek
dobrodošla neža...ja, čudeži se dogajajo in čestitam ti za tvojega! user posted image  jaz imam PDP 17.5. :)

Punce, a je šla katera od vas dat kri za beta HCG? Jaz sem šla danes iz golega firbca in je bila vrednost beta HCG 74. A ima katera izkušnje? Je to ok? Mislim da sem 4t1d noseča.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice 08
6.9.2007 14:28:39   
CatJa
Še enkrat čestitke, Neža!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?