|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 9:10:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Štart 90. dnevne ločevalne diete -1.9. 07
 
Sodeljujejo:       željena izguba kilogramov
 
Muki 1                      -6
 
Morrak                      - 7
 
Blažika                    - 27
 
Splišni                     - 8
 
Kind lady                 - 11
 
Dalin                       - 7
 
Nataša 77              - 15
 
Jasnika                   - 8
 
Paris                       - 6
 
Cmokec                  - 6
 
Lidjočka                 - 8
 
Hothien                  - 20
Lokvanj                  - 8
Ajja                        - 8
 
ms 15                    - 10
 Zdaj se pa do 1.9. fizično in psihično pripravimo in s skupnimi močmi nam bo uspelo user posted image
 
Lep in sončen dan!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 10:04:43   
trixi
Ojla, jaz bi se vam tudi pridružila, z nekaterimi smo že bile skupi, pa smo se potem iz takšnih ali drugačnih razlogov kar izgubile. Mi je blo pa super, malo vzpodbude, nasvetov, točno to rabim, ker sama v tak bojuser posted image . Ja, za evidenco, trenutno imam 61 kg pri višini 160 cm, rada bi pa prišla vsaj na 57kg, če bo pa manj, bo pa itak več kot super. Ne me narobe razumet, enim se bo zdelo, da nimam čisto nič preveč kilogramov, samo s temle šlaufom okol pasu, pa, ma ne bom niti naštevala se enostavno ne počutim jaz. Pa še nobenih hlač nimam za jesen in zimo za obleč, ker so mi vse premajhne, to pa je problemuser posted image

pozdravčke s Primorske

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 15:42:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trixi
Pa še nobenih hlač nimam za jesen in zimo za obleč, ker so mi vse premajhne, to pa je problemuser posted image


A ne kakšna finančna škoda se lahko naredi, če bi morala it v šoping.user posted image user posted image user posted image  Saj pri meni je isto. Kao, "nimam" kaj obleči, ker mi je vse preozko.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 18:15:46   
flecker1
Se lahko pridružim, začela sem danes, čeprav sem že prej hotela začet 1.9. A nisem mogla več čakat, tako da sem teden prej začela user posted image
Da bi prišla do željene teže, bi mogla izgubiti vsaj 11 kg user posted image Eno leto samo  igram na tej dieti, prehitro obupam. Sedaj pa odločno RESNOOOO DO KONCAAAAA!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 19:20:26   
Anonimen
Zdaj nas je že 17 user posted image

Nick:     število kg, ki se jih želimo znebiti
 
Muki1    -6
 
Morrak  -7
 
Blažika - 27
 
Splišni  - 8
 
Kind lady  - 11
 
Dalin     - 7
 
Nataša77  - 15
 
Jasnika   - 8
 
Paris    - 6
 
Cmokec   - 6
 
Lidjočka  - 8
 
Hothien   - 20
 
Ajja      - 8
 
Ms15    - 10
 
Lokvanj  - 8
 
Trixi     - 4
 
Flecker 1  - 11

(odgovor članu flecker1)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
27.8.2007 20:17:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 21:01:56   
paris
morrak, doma si pripraviš in neseš s sabo v službo, jaz tako delam, kadar sem popoldan, jem kosilo doma, potem pa pol kosila nesem s sabo v službo za malico. Drugače ne bi zdržala, pa še prepozno bi večerjala okoli 8,30 zvečer.user posted image
Če sem pa zjutraj pa itak ni problem, zjutraj sadje, za kosilo pa že doma skuham.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 21:09:32   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: flecker1

Se lahko pridružim, začela sem danes, čeprav sem že prej hotela začet 1.9. A nisem mogla več čakat, tako da sem teden prej začela user posted image
Da bi prišla do željene teže, bi mogla izgubiti vsaj 11 kg user posted image Eno leto samo  igram na tej dieti, prehitro obupam. Sedaj pa odločno RESNOOOO DO KONCAAAAA!!!!!



Flecker user posted image  user posted image . Jaz tudi nisem mogla več čakat. Je danes prvi dan uspešno za mano. Mene najbolj baše do 12.00 biti samo na sadju, zato sem se danes odpravila na potep, da nisem bila doma v skušnjavi. Je pa  minilo, jes user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 21:10:40   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

bravo, vedno več nas je, to pomeni, da se bomo tudi podpirale kajne.
A ste že kaj razmišljale, kaj boste jedle v službi? Mi nimamo organizirane malice, ob 5  zjutraj mi še ni za jest. Kako si organizirat??



Jaz sem si tudi obvezno vzela s sabo. Sem si pač dan prej že skuhala. Samo mi imamo mikrovalovko, pa koherček smo imeli, da si kaj pogreješ...ker mrzlega ne moreš jest.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 22:03:11   
ms15
Kar dosti nas je, ni kaj. user posted image
Prosim še kakšno idejo za v službo.
Pri nas ni mikro ali kuhalnička,... Mislim, da bo težava Š in OH dan user posted image .
lp

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Jovo na novo
27.8.2007 22:13:35   
cmokec
Hahhaaa Muki1, tvoj podpis. user posted image user posted image user posted image  Nič bat, jaz te čist razumem. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 13:42:08   
katis
Zdravo!

Jaz bi se vam tudi pridružila pri ločevalni user posted image  Doslej je bila to edina dieta, ki je pri meni resno delovala. Lani sem tako tu ob podpori na forumu v dveh krogih izgubila 30 kg. Potem je šlo malce gor, pa vmes sem rodila in sem spet tu. Ker imam še vedno precej viška od prej (ko sem bila cca 50 kil pretežka), bi sicer rada shujšala do konca porodniškega dopusta ( 2.7.) cca 25-30kg, da pridem na normalno težo. Poleg diete pa bom poskušala čim večkrat skočit še v fintes.

Moram sicer počakat do četrtka, ko imam prvi pregled po porodu pri G, če je vse OK in potem zalaufam. Glede mleka pa itak nimam kaj delat, saj moje prsi niso usklajene z mojim sinom in bo mlekarna kaj kmalu šla v stečaj - z ali brez diete. Tako smo že sedaj na 90% Novolaca. ampak važno, da je naš sinko sit. Sedaj bo morala biti pa še mami čimprej fit in imeti manjšo rit. Sicer me bo pobralo, ko našemu otroku se bo na veliko igralo, ko tekal bo naokoli, jaz pa za njim - malo gori in malo doli user posted image  

Evo, sam na dieto pomislim, pa sem od veselja že pesniško navdahnjena user posted image

LP!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 14:19:39   
ms15
Pozdravljena med nami. user posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 16:59:49   
flecker1
kdaj pa bomo poročali dneve kaj smo jedli, kaj pregrešili,...?Sem bila pridna, čakam na večerjo user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 17:02:42   
Anonimen
Pridni, flecker in Muki. Jaz se uvajam in to takao, da v službi jem samo jabolka. To je tam do pol štirih, ko pridem domov.

Si je pa treba itak en dan naprej kosila kuhat, drugače si preveč lačen. Da prideš okrog pol štirih domov pa začneš šele kuhat ... pa jaz pojem vmes, ko se kuha, celega vola. Potema pa še kosilo, seveda.user posted image

(odgovor članu flecker1)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 17:16:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zdaj nas je že 17 user posted image

Nick:     število kg, ki se jih želimo znebiti
 
Muki1    -6
 
Morrak  -7
 
Blažika - 27
 
Splišni  - 8
 
Kind lady  - 11
 
Dalin     - 7
 
Nataša77  - 15
 
Jasnika   - 8
 
Paris    - 6
 
Cmokec   - 6
 
Lidjočka  - 8
 
Hothien   - 20
 
Ajja      - 8
 
Ms15    - 10
 
Lokvanj  - 8
 
Trixi     - 4
 
Flecker 1  - 11

Katis -

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 17:19:06   
Anonimen
Drage dame  pozdravljene! user posted image

Kaj bomo jedle in koliko bomo grešile začnemo zapisovati v soboto 1.9., ko se 90. dnevna dieta uradno začne.Do takrat si lahko damo še malo duška. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 21:46:07   
Anonimen
Jaz sem rekla, da sem kao obupala. No, še vedno se kao držim te diete. In danes je končno še ena kila šla dol.user posted image  Jupiuser posted image . Seveda bom z vami nadaljevala/začela. Se bom prilagodila, da bom imela na isti dan kot ve. Edino za vodne dneve ne vem, če bi jih imela.user posted image  Kaj pravite ve? A jih preskočimo ali imamo???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 21:52:08   
BLAŽIKA
Kind lady in vse ostale  lahko bi se slišale že prej , da vemo kaj bomo začele jesti 1.9.
A ima mogoče katera knjigo za poslat? Jaz imam samo še to nadaljnih 90 dni ona pa mi je nekam izginila.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 21:56:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Jaz sem rekla, da sem kao obupala. No, še vedno se kao držim te diete. In danes je končno še ena kila šla dol.user posted image  Jupiuser posted image . Seveda bom z vami nadaljevala/začela. Se bom prilagodila, da bom imela na isti dan kot ve. Edino za vodne dneve ne vem, če bi jih imela.user posted image  Kaj pravite ve? A jih preskočimo ali imamo???


Po mojih izkušnjah vodni dnevi sicer niso težki tisti dan, ko se pije samo vodo, ampak potem naslednje dni, ko si lačen za umret. Vsaj jaz sem bila. Ampak mislim, da če že začnemo, se vsaj za začetek držimo pravil, a prav? Potem bomo pa videle.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 21:58:23   
Anonimen
Mene je ta prvič, ko sem bila na dieti ravno ta vodni dan zmetal.user posted image  Potem sem bila pa tako grozno lačna, da sem vse živo pojedla. Zato se ga kar malo bojim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 22:00:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA
Kind lady in vse ostale  lahko bi se slišale že prej , da vemo kaj bomo začele jesti 1.9.


Tudi jaz sem za to. Da si že prej pripravimo kakšne predloge kaj bomo jedli. Meni je ta Š dan tako ogaben. Sploh nimam idej. Da bi pa vsakič riž jedla mi pa tudi ni. user posted image  Krompir se pa tako dolgo kuha, pa še pogreješ ga težko.user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 22:01:05   
Anonimen
Ja, to res potem izgleda delajo vodni dnevi. Sem mislila,d a smo meni. Če je tako, potem raje imej sadni dan takrat. Pa kakšne oreške lahko itak ješ na sadni dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 22:03:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Če je tako, potem raje imej sadni dan takrat.

To sem tudi mislila. Da bi imela takrat sadni dan, če boste ve imele vodni. Če pa ga boste preskočile, potem pa gremo skupaj dalje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 22:08:17   
Anonimen
Preskočile ga najbrž ne bomo, le da bo pač vsaka delala po njenih najboljših močeh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?