|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: laparoskopija
7.9.2007 19:21:31   
sapi
renata nana hvala za lepe želje res upam, da mi ne bo potrebno iti... saj veš upanje umre zadnje kot se je že velikokrat ponavljalo in se še bo..  tudi mene je Ribičeva poslala na laparoskopijo, da mi poskusijo najti vzrok zakaj še nisem zanosila  ... če se mi tokrat ne posreči se mogoče vidiva na GK vsaj za en dan saj so nekatere punce bile v bolnišnici tri dni... bom tista z rdečo rožo v lasehuser posted image  (malo heca)... res upam, da jim uspe najti vzrok in da ga uspešno odpravijo... se mi zdi, da če ne veš kje je vzrok je še hujše saj ti po glavi leta tisoč in eno vprašanjeuser posted image ...

sapi

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: laparoskopija
7.9.2007 19:58:56   
Fargesia
Sapi, ta moder liste ti oni dajo...SREČNO!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: laparoskopija
7.9.2007 20:20:19   
baguSka
kako pa si prenesla vse skupaj... ali je bilo uspešno


jaz sem vse prenesla ok.. razen odvajala, ker me je se en teden potem zvijal zelodec, da se komi hodila... user posted image  res mi je blo groooznoooo.. ampak sem pomoje edina, ker vsem ostalim ni blo nic user posted image  tko da se ne sekiri.. operacija pa ni bla uspesna - na laparo mi je ugotovil, da imam funkcionalen le levi jajcnik in da mi desnega sploh ne najde, ker je tok zarascen, pregrade na histero pa mi ni mogu odstranit, ker ima preozko maternico.. in pretrdo, oz neelasticno.. naslendji teden imam ponovni pregled in potem me caka se ena operacija.. upam da bo takrat bolj uspesno..

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: laparoskopija
7.9.2007 20:23:00   
baguSka
meni je G rekla 2 dni..


men tudi, pa se je potem to izkazalo da sta ble dve noci.. torej dva polna dni u bistvu.. jaz pa sem bla prepricana, da bom sla naslednji dan ze domov.. tam smo vse k smo ble notr ble isto casa notr, ne glede na to kaj smo mele.. edin ena je ostala se en dan vec, ker se je slabo pocutla..

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: laparoskopija
7.9.2007 21:17:00   
nzorman2
Zdravo punce mene tud čaka laparoskopija,namreč ze en mesec čakam na datum v kranju pa se nič,poslav me je pa dr.Reš da bomo ugotovil zakaj že dve leti po ne zanosim!upam da bomo vse kmalu srečke nosečkeuser posted image  

(odgovor članu jasmina 26)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: laparoskopija
7.9.2007 21:23:43   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: nzorman2
upam da bomo vse kmalu srečke nosečkeuser posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nzorman2)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: laparoskopija
8.9.2007 17:50:14   
sapi
Kot vidite mi ni uspelouser posted image ... je prišla prej kot sem pričakovala... torej me čaka laparoskopija ... ne vem ali naj pokličem še enkrat za datum ker se jeuser posted image  prikazala dva dni prej kot sem pričakovala in kot sem jim povedala ... ali dva dneva lahko kaj vplivata ? ...

Torej se vidiva renata nana ... če ne osebno pa z mislimi ... držim pesti, da se vse v redu zaključi ... potem pa v nove boje k novemberkam ...

sapi

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: laparoskopija
8.9.2007 20:59:47   
renata nana
Zelo mi je žal sapi, da se je tako končalo sem upala da ti je uspelo. Sedaj pa z mislimi da nama ugotovijo vzrok potem pa se selive k novemberkam kot si napisala. Mogoče pa se bove še kje srečale kaj pa veš. Želim ti veliko sreče in čim manj bolečin po operaciji.
lp
user posted image
Za srečo ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: laparoskopija
9.9.2007 17:59:14   
Fargesia
Sapi in renatan nana, SREČNO OBEMA!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: laparoskopija
9.9.2007 20:12:25   
sapi
renata nana tudi jaz sem upala ..  ja bolečin nama res ne želim ... tudi jaz ti pošiljam user posted image user posted image user posted image  in user posted image user posted image user posted image  za srečo ...

maša82 hvala!!!!!!!!!!!

Jutri pokličem in povem za bolj zgodnjo M, da vidim, če mi bodo spremenili datum ...

sapi

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: laparoskopija
9.9.2007 20:13:25   
renata nana
maša82 najlepša hvala.
Zelo upam, da mi bodo zagotovo našli vzrok zakaj ne zanosim, potem pa v akcijo.
lp

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: laparoskopija
9.9.2007 20:15:32   
renata nana
sapi jaz komaj dobim menstruacijo nekje okrog 22.9. tako, da upam da bo tako potem pa 27.9. na operacijo. 

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: laparoskopija
9.9.2007 20:38:51   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: renata nana

sapi jaz komaj dobim menstruacijo nekje okrog 22.9. tako, da upam da bo tako potem pa 27.9. na operacijo. 


če boš res tako dobila M, potem te bodo operirali...jaz naj bi bila operirana 2.7. pa sem zjutraj pred odhodom dobila M (po 3 tedenski zamudi) in so mi operacijo prestavili na 10.7.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: laparoskopija
9.9.2007 20:41:03   
sapi
renata nana glede datuma sem mislila klicati ker nisem seznanjena ali je datum določen glede na specifičen teden v ciklusu ... no očitno ni tako saj imava kar se ciklusa tiče obe drugače

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: laparoskopija
10.9.2007 21:12:22   
listek
Živjo!

Po dolgem času se zopet oglašam. Klomifen ni pomagal in dobila sem napotnico za laparo in histeroskopijo. Tako se pridružujem tistim, ki bomo septembre v ljubljanski stari porodnišnici.

Naročena sem v petek, 21.9. zjutraj, potem grem za vikend domov, pa 24.9. (ponedeljek ) spet pridem. A katera ve, kaj mi bodo delai v petek in kako dolgo traja, preden greš lahko ta dan domov - da bi vedela, ali grem lahko še v službo?
Drugače so mi pa prav tako povedali, da bom notri dva dni (upam da ne dve noči).

Držim pesti, da bo to za nas zadna ovira in da bomo kmalu srečke user posted image .

Večerni pozdravčekuser posted image

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: laparoskopija
11.9.2007 8:05:37   
Fargesia
Listek, v petek boš dala kri pa vodo, ginekolog te bo pregledal in internistka...ekg...to traja kr en čas, tako da si zrihtaj frej v službi pa še živčna ne boš, če ne boš rabla skos na uro gledat. dali ti bodo en sirup (klistir) ki ga boš slipla v nedeljo (navodila dobiš zraven), potem pa zjutraj v ponedeljek ob 7.30 prideš v staro porodnišnico, se preoblečeš in čakaš na operacijo. dali ti bodo še eno tabletko za pomiritev. po operaciji greš al na intenzivno al pa nazaj v sobo...odvisno od tega kaj ti počnejo. potem pa itak cel dan prespiš. in drug dan po viziti (cca ob 11) če je vse ok odpeketaš domov. PA SREČNO! 

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu listek)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: laparoskopija
11.9.2007 14:13:32   
sapi
Listek veliko sreče ... naj se ti vse dobro izteče ... si lepo napisala ... naj bo to res zadnja ovira ... se vidiva v GK tudi, če se ne poznava ...

sapi

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: laparoskopija
11.9.2007 20:12:25   
listek
maša82, hvala za opis, kaj me čaka v petek - bom kar dopust vzela, pa se mi tako ne bo nikamor mudilo.

sapi, glede na to, da ti prideš 25.9., se pa morda spoznava.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: laparoskopija
20.9.2007 7:40:10   
sapi
Povejte punce kaj se lahko zgodi, če pred laparoskopijo zanosiš pa tega ne veš oz je za test še prekmalu, da bi kaj pokazal ... ali ginekolog pri operaciji opazi začetek nosečnosti .... ali sama laparoskopija povzroči splav in sploh nikoli ne izveš kako in kaj ... naju je malo zaneslo pa so ravno tisti dnevi ...

sapi

(odgovor članu listek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: laparoskopija
20.9.2007 9:14:50   
spelka12
sapi pred operacijo so meni vsakič naredili pregled in UZ, tko da se nimaš kaj bat, pa še kri ti prej vzamejo. Če ti pa tega ne bodo naredili pa pač povej kako in kaj.
Upam, da vaju je daleč zaneslo in da si user posted image .
LP

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: laparoskopija
20.9.2007 10:16:16   
Fargesia
Meni niso delali nobenega UZ. je mela od mojega brata tako foro...je imela splav in potem ni dobila M. je šla h ginekologu kjer so videli neko tekočino v trebušni votlini in urgentno na laparo. so ji kri vzel in videli da  ima visok bhcg pa so ji vseeno laparo delali če bi bla slučajno IMN...no in potem smo čakali kaj bo...že od pred laparo je noseča z dvojčkoma in je v 16. tednu! 

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: laparoskopija
20.9.2007 10:32:44   
sapi
spelka12, maša82 sta me kar malo potolažile ... saj vesta ponavadi uspe takrat ko te zanese le enkrat in ko ne pričakuješ ... maša82 lepo za tvojo svakinjo, da se je vse dobro končalo ... potem očitno laparo ne poškoduje ploda  ... no res pa je, da so pri njej iskali samo plod oz nosečnost in ne drugega ... bom za vsak slučaj prosila naj preverijo stanje ...

sapi

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: laparoskopija
25.9.2007 7:29:37   
SM10
Dobro jutro

V teh dneh je moja o in včeraj sem imela bolečine ko hudič boleče. Je možno, da od vseh teh posegov. Zanimivo je, da me je bolelo na levi strani, ko pa so ugotovili, da leva stran ne dela.
Še vedno pa imam šive. Rekli so da mi bodo po 7-10 dneh sami odpadli. Zdaj bo pa že 1 mesec.
Kakšne spremembe ste opazile po laparo, histero,..

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: laparoskopija
25.9.2007 22:27:45   
monikap
A mi mogoče ve katera povedat kako dolgo se čaka na laparoskopijo v MB jaz sem ta mesec klicala pa nisem prišla na listo je rekla sestra da naj naslednji mesec spet pokličem pa me zanima kako dolgo se čaka?
Čaka pa me odstranitev jajcevoda in zarastlin.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: laparoskopija
26.9.2007 7:59:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: monikap

A mi mogoče ve katera povedat kako dolgo se čaka na laparoskopijo v MB jaz sem ta mesec klicala pa nisem prišla na listo je rekla sestra da naj naslednji mesec spet pokličem pa me zanima kako dolgo se čaka?
Čaka pa me odstranitev jajcevoda in zarastlin.


Pokliči v Postojno, ker tam so manjše čakalne dobe.

(odgovor članu monikap)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?