|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: laparoskopija
8.10.2007 14:33:12   
neela
Tudi jaz sem bila na histero 25.9. v Lj.; 28.9. pa sem vzela zadnjo KT. Ampak M pa ni in ni?
Sapi, Renata nana - ste vedve že dobile svojo user posted image ??? Čudno mi je, ker ravno KT naj bi uravnale ciklus....user posted image ...meni pa je zopet zatajila. Beda...

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: laparoskopija
8.10.2007 15:22:59   
sapi
neela moja M po laparoskopiji je prišla vendar s hudimi bolečinami ... prvi dan zelo močna, drugi dan šibka, danes tretji dan pa se pojavljajo izcedki ... tudi mene malo skrbi ali je vse ok saj sem imela M vedno 5 dni na začetku močno zadnji dan ali dva pa bolj šibko potem pa kakšen dan samo malo izcedka ... vendar jaz nisem jemala KT ...

metir  jaz nisem imela nobenih bolečin ali slabosti ... tudi, ko sem se pogovarjala z ostalimi puncami niso omenjale, da bi bilo hudo ... ne boj se zagotovo bo tudi pri tebi šlo ok in ne bo bolelo ... so pa sestre zelo prijazne in te takoj po operaciji vprašajo, če te kaj boli in ti pomagaja s kako tabletko ... sicer vama pa zagotovo uspe do novega leta ... držim pesti...

sapi

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: laparoskopija
8.10.2007 17:37:43   
metir
sapi hvala.user posted image sem kar malo potolažena-psiha menda tudi naredi svojeuser posted image . sapi kako dolgo se pa že vidva trudita?user posted image

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: laparoskopija
8.10.2007 18:05:21   
sapi
metir vse skupaj moraš vzeti kot, da ni nič hudega in da zagotovo ne bo bolelo ... saj vem podzavest je vseeno podzavest ... ampak se kljub temu ne smeš prepričati, da je hudo ...

midva se na bebiki trudiva 15 mesecev ...

sapi

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: laparoskopija
8.10.2007 21:59:12   
renata nana
neela- jaz svojo user posted image pričakujem okrog 20.10. Upam, da nebo takih bolečin kot pri sapi.
lp

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: laparoskopija
9.10.2007 13:22:39   
sapi
metir me že matematika daje sem vzela 1 leto za 10 mesecev ... joj leta so tu ... torej za bebiko se trudiva 17 mesecev

sapi

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: laparoskopija
9.10.2007 14:05:55   
metir
sapi potem sva pa kar blizu.user posted image

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?