|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 10:10:30   
Anonimen
Vidim,da si se že odločila,po mojem skromnem mnenju,si se prav.Kanada ni za
ovinkom.Drugo bi bilo iz enega konca Slovenije na drugega,ampak tako daleč in tako majhen otrok,to pa ne.Če bi se meni to zgodilo,naprimer,da se odselim na drugi kontinent,ne bi niti pomislila in predlagala,naj mi vnučka pošljejo tako daleč.Potrpela bi tisto dvoletno(saj se seli za toliko časa,kajne)obdobje in
skušala obdržat pač stik z vnučko preko telefona,vsak dan,ali pa,v današnji
tehnološki naprednosti z web kamero,sama bi vam jo nabavilauser posted image
Drugačna situacija bi bila pri odraslem otroku,če bi moj vnuk imel tam 16 in več let,ja potem pa bi ga seveda povabila.
Vsi trije ali pa nihče.

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 12:32:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Odločila si se itak že, tak da so kakršnikoli drugačni pogledi povsem odveč.

Ja, res je, daddy...ampak vseeno je fino da še kdo pove svoje mnenje. Včasih se je lažje odločit.

Pa hvala vsem.




< Sporočilo je popravil ZARA -- 1.9.2007 12:33:51 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 13:01:15   
bini
moj odgovor na tvoje vprašanje je tudi NE, velik NE...user posted image
tudi jaz bi dodala še mojo taščo, da odide kam daleč, ampak moja se boji letal user posted image

ampak dej ti tole vseen še enkrat razmisli in si pejt ogledat kanado na njen račun - ti povem da se splača, ker sem jo enkrat že vidla in če bi bla sama v tvoji situaciji, bi to sigurno ponucala za cenejši ogled čudovite dežele, ki je drugače precej draga, ampak res vredna ogleda ... - torej moje mnenje je tako samo zato, ker se gre za Kanado user posted image ... a res ne bi razmisla Zara? user posted image ...dej no... misli tud nase... pa na nas, da boš poročala kaj vse si lepga vidla user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 14:07:44   
Mala_princeska
V Kanado najbrž noben Bog ne bi poslal 3.letnice na počitnice(seveda skupaj z 1.odraslim).
Niti pod razno, edino če bi vi kot družina skupaj šli na obisk dol, ampak tud to bi jaz pošteno premislila, ker letalske karte niso poceni.

Zara pa zakaj ji nisi kupila tašči one way ticket? user posted image user posted image  (Malo šale mora bit user posted image )

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 14:12:26   
karmy
joooj a me lohk tvoja tašča vzame s sabo v Kanado?user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 14:52:34   
jade1
Mi bi šli na obisk vsi. Tudi mož ne bi hotel iti sam z otroci  brez mene, sploh tako daleč.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 17:13:30   
Naja30
Če bi šli, bi šli vsi. Tamale ne bi pustila tako daleč. Vsaj do cca 10.leta ne ali pa še več.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 17:43:55   
Anonimen
Oči in mama v Kanado, jaz pa v NY.

Ni vraga, da ne bi tud zase našla nekaj pozitivnega v tem, namesto da doma špilam "hudobno" snahico. Ker tko boš izpadla, če je ne boš pustila. Jaz bi raje iskala korist zase. Če rabiš cimro, javi user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 20:45:23   
Anonimen
Samo moli,da si tašča ne premisli in ostane doma.
Malo pa nikakor pustit tja.Jaz nebi pa,če sva si še nevem kako dobri.V takšnem primeru je moj odgovor  NE.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
1.9.2007 23:05:59   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Zara, ampak ti pa si ena srečna oseba, tašča ti gre v Kanado.user posted image

Še odgovor na vprašanje: tako daleč hčerke sigurno ne bi pustila.


Evo!enako!!!!user posted image user posted image user posted image Posebej prvi deluser posted image

Dons pa krkol berem na tem forumu so same tašče...grem mal na drug forum, ker mam že svoje dost, ne da še o vaših berem  non stopuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 9:25:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Ni vraga, da ne bi tud zase našla nekaj pozitivnega v tem, namesto da doma špilam "hudobno" snahico. Ker tko boš izpadla, če je ne boš pustila.

Meni se sploh ne zdi, da igram neko hudobno snaho, saj se je sama zavestno odločila, da gre od nas in da je ne bo videla. Nihče je ni silil, tako da jst problema v bistvu nimam. Ima ga pa ona. In tudi zanjo, to kar gre tja delat ni nekega življenskega pomena, tako da, če bi ji res bilo toliko do Zare, pač ne bi šla. S tem denarjem, ki bi ga dali za avionske karte do Kanade imam pa že kakšne tri tedne super dopusta za nas tri. Pa tudi ne vleče me v Ameriko, niti pomotoma.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 2.9.2007 9:26:15 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 9:51:01   
tincci
Jaz bi celo družino popokala 1x c teh dveh letih in šla na obisk. Same hčere pa nikakor.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 10:29:49   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Odločila si se itak že, tak da so kakršnikoli drugačni pogledi povsem odveč.

Ja, res je, daddy...ampak vseeno je fino da še kdo pove svoje mnenje. Včasih se je lažje odločit.

Pa hvala vsem.



    Če otrok zboli, tudi v Kanadi obstajajo zdravniki in zdravstveni sistem, ki je marsikje še bolj dodelan od našega. Otrok ima možnost videti nekaj sveta - ne glede, kako majhen je, si s tem širi obzorje. Tašča bi jo razvajala in prav nič ji ne bi manjkalo.
   Vse to pa ne odtehta dejstva, da si ti tista, ki ne bi zdržala. In ker si se kot sama praviš že odločila, ni kaj reči. Da bi rabila kako potrditev še tu, pa ne verjamem. V pravilnost svoje odločitve si se namreč že prej prepričala, dodaten argument pa je verjetno tudi, da je v igri tašča.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 10:37:30   
ZARA
Ja, daddy, imaš prav. Problem je v meni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 10:55:51   
Anonimen
Problem je v meni.


Niti pod razno Zara,samo razmišljaš kot mati.Četudi bi bila tašča oh in sploh,najboljša,najodgovornejša,triletnega otroka na drugi konec sveta povabit,se mi zdi prav egoistično razmišljanje.Če hoče biti poleg vnukice,naj
ostane doma,če pa je v selitev prisiljena,naj počaka,da se vrne domov.
Prav nič sveta ne boš prikrajšala svojemu otroku,ta ima pred sabo še vse življenje,da si ga ogleda in,da kaj doživi.Ko bo zrel,ko bo starejši si bo že privoščil.Ko bo večja,ko bo dojemala svet okoli sebe,ko se bo zavedala in uživala,takrat pa naj gre,ne pa pri treh letih,nič ji ne bi ostalo v spominu.
Ne sekiraj se,prav ravnaš.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 12:07:39   
Slončica
Pr men bi se na letalo vkrcal tud user posted image ...otrok sam nima kaj delati na taki poti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 12:10:55   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica

Pr men bi se na letalo vkrcal tud user posted image ...otrok sam nima kaj delati na taki poti.


  To je logično. Otrok pri tej starosti niti ne pride čez državno mejo brez spremstva odraslega user posted image .

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 12:23:35   
Njuškalo
Zara, jaz bi na tvojem mestu to izkoristila za fajn počitnice.Vsi skupaj bi šli, pa  naj tamalo razvaja, jaz bi si pa fajn Kanado ogledala!Mogoče bi se tašča tam izjemno lepo obnašala, ker navsezadnje bo živela daleč stran, mogoče pogrešala družino in je avtomatično bolj fina.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 14:23:30   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Problem je v meni.


Niti pod razno Zara,samo razmišljaš kot mati.Četudi bi bila tašča oh in sploh,najboljša,najodgovornejša,triletnega otroka na drugi konec sveta povabit,se mi zdi prav egoistično razmišljanje.Če hoče biti poleg vnukice,naj
ostane doma,če pa je v selitev prisiljena,naj počaka,da se vrne domov.
Prav nič sveta ne boš prikrajšala svojemu otroku,ta ima pred sabo še vse življenje,da si ga ogleda in,da kaj doživi.Ko bo zrel,ko bo starejši si bo že privoščil.Ko bo večja,ko bo dojemala svet okoli sebe,ko se bo zavedala in uživala,takrat pa naj gre,ne pa pri treh letih,nič ji ne bi ostalo v spominu.
Ne sekiraj se,prav ravnaš.


Neva, sem bila samo malo sarkastična, ker ne mislim prepričevat nikogar...  pač ne razmišljamo vsi enako in hvala bogu, da so mnenja pestra saj je ravno v tem čar, da smo si različni in drugačni...

lpZuser posted image



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 14:30:20   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

sem bila samo malo sarkastična, ker ne mislim prepričevat nikogar...  pač ne razmišljamo vsi enako in hvala bogu, da so mnenja pestra saj je ravno v tem čar, da smo si različni in drugačni...



  user posted image , zato sem ti pa v prvem postu napisal to, kar sem ti .... pa si vseeno hotela še "drugačna mnenja". In ta obstajajo, sarkazem gor ali dol. Niti sekunde pa seveda nisem mislil, da si resno mislila, da bi bil kak problem v tebi. Jasno, če ga pa ne vidiš user posted image  .

  Po drugi strani pa se večina na tej temi strinja s tvojim pogledom na konkretno stvar, tak da če si rabla dodatno potrditev k tvoji odločitvi - et voila, tu je  user posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
2.9.2007 15:44:54   
Anonimen
Meni se sploh ne zdi, da igram neko hudobno snaho, saj se je sama zavestno odločila, da gre od nas in da je ne bo videla. Nihče je ni silil, tako da jst problema v bistvu nimam. Ima ga pa ona.


Ne da jo igraš, tako bo verjetno izpadlo. Zato boš porabila vsaj nekaj svoje energije, da boš dokazovala (komurkoli že), da je bila tvoja odločitev pravilna. Saj je vseeno, kako se odločiš, nekomu sigurno ne bo prav. In porabila boš energijo za dokazovanje statusa quo, nečesa, kar v tvoje življenje ni prineslo nove izkušnje. Jaz bi raje iskala rešitev sebi v prid, da bi imela tudi sama nekaj od taščine Kanade. To sem želela povedati. Da je bolje, da imam tudi sama nekaj od vsega skupaj, kot nič. Ker pregovarjanja bodo v vsakem primeru.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
3.9.2007 8:55:02   
L&F&B
Jaz bi vejetno izkoristila situacijo in hotela še sama z njo. Da pa jo bi pustila same, tudi pod razno ne.
Mimogrede, prav za letos planiram z mojim štiriletnikom za dva meseca čez lužo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?