|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kampi na hrvaškem
24.3.2011 9:04:02   
Blond1
Hoj,

Parcele so ravne, čisto ob morju in je prekrasen razgled :)

Se vidimo kmalu na plaži user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kampi na hrvaškem
24.3.2011 10:50:07   
Blond1
No super, da je zadovoljen....user posted image

Mogoče je celo naš sosed.....A se ga lahk vpraša na kateri parceli se je "zasidral", ker smo dobili nove sosede in se
že 1 mesec praskamo po glavi in čakamo kakšni bodo user posted image

lep dan

Barbara

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kampi na hrvaškem
24.3.2011 18:36:35   
pupca
mi imamo prikolico poleti v kampu sveta marina.ni luksuza ampak smo prva vrsta s pogledom na morje.super je .povšal mislim da stane okrog 2500evrov.

(odgovor članu Blond1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kampi na hrvaškem
24.3.2011 20:10:47   
neika
blond, mi smo navajeni dalmacije, in že kar nekaj let nisem bila na Krku. Poslala sem jim povpraševanje, pa pravijo, da so kar zasedeni, zato tebe vprašam, je potem vseeno, katero kategorijo parcel se vzame? Te lahko rposim, glede na to, da poznaš kamp, v katerem območju bi ti postavila šotor, da ni preveč frekventno, preglasno, preblizu wc-jev in da je fajn? Veliko prosim, vem...user posted image

(odgovor članu pupca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kampi na hrvaškem
29.3.2011 19:26:47   
Blond1
Ni problema neika.

Jaz bi v tvojem primeru vzela ob morju. Ko gledam načrt kampa je to modra cona (najlepše meni so od
321-323 ali od 275 - 280). Ob morju so lepe parcele in imaš prekrasen razgled na otok Cres in senco. Razen v primeru vetra je pa tam kar divje. Mi smo pomaknjeni v notranjost tako da včasih ko piha ob obali, do nas ne pride niti sapica user posted image . Ampak načeloma med sezono ni panike.

Je pa zelo majhen kamp, tako da za WC-je nič skrbet. res pa je, če bi bio po moje bi naredila še kar nekaj WC-jev user posted image .

Se vidimo user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kampi na hrvaškem
14.2.2012 17:47:20   
mommy to be
no letos pa jaz z podobnim vprašanjem, smo iz lj in iščemo kamp, primeren za majhne otroke. niso mi toliko važna igrala, kot to, da je plaža lepa, primerna za aktivnega 3-letnika. pa rada bi, da je blizu, ker se bomo vsak vikend vozili dol. hvala vsem za pomoč!

(odgovor članu Blond1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kampi na hrvaškem
7.3.2012 12:12:15   
voznikvozniku
kar se tiče pavšala je Istra več ali manj polna - kot vem sprejemajo nove pavšaliste še v Parku Umag in v Maredi, pa v Orseri bi se tudi našla še kakšna Parcela. Letos lahko poizkusite v Njivicah na Krku, kjer poteka velika prenova kampa http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=519. Kamp Glavotok je verjetno še vedno poln - pokličite, mogoče je pa kdo odpovedal pavšal.

Mogoče še Pula in Medulin (kamp Stoja, Stupice ali Medulin), tam je pa sigurno še dovolj prostora, samo je pa res skorajda 200 km od Ljubljane.

(odgovor članu mommy to be)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kampi na hrvaškem
1.5.2012 11:20:59   
revival
Avtokamp Polari(rovinj)odličen,je pa res,da so cene precej zasolili.user posted image

(odgovor članu mommy to be)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kampi na hrvaškem
16.5.2012 14:35:19   
n4t4L1J4
sem zasledila, da ste pohvalili kamp ježevac na krku - je v tem kampu dosti sence oz. se da tudi sredi sezone najti kakšno parcelo v senčki?

_____________________________

SMILE & THE WORLD WILL SMILE WITH YOU

(odgovor članu revival)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kampi na hrvaškem
16.5.2012 14:46:45   
n4t4L1J4
zanima me tudi kamp selce (crikvenica) - kak se vam zdi? zanima me pa predvsem, če je dovolj sence, kakšna je plaža, kakšne so sanitarije in če je v kampu oz bližini kakšna trgovina za kruh, sadje, zelenjavo, meso...
hvala za odgovor

_____________________________

SMILE & THE WORLD WILL SMILE WITH YOU

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kampi na hrvaškem
19.5.2012 7:50:54   
alamar
V ježevcu je v glavni sezono zelo težko dobit prostor brez rezervacije, ker je kamp zelo oblegan. Sence je v tem kampu relativno malo (oziroma jo je mogoče sedaj več, ker sem bil pred leti tam in so nekaj na novo zasajali drevesa), pa še ta je seveda najprej zasedena. Kamp je drugače lušten sploh, ker je zraven mesta in primeren za večerne sprehode. Moti predvsem zelo visoka cena kampiranja, sploh v glavni sezoni.

Selce so tudi OK, cena je ugodnejša. Kamp je na splošno sicer manj urejen od Ježevca ima pa več sence. Ker je kamp precej velik, seveda ima trgovino, restavracije in stojnice. Moti mogoče plaža, ki je v glavnem betonirana. malo naprej izven kampa je pa tudi s kamenčki in lega kampa, saj je umeščen precej v hrib.


(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kampi na hrvaškem
25.5.2012 14:15:07   
voznikvozniku
Kamp Selce ima letos nekaj novosti - mobilne hišice in nove parcele..v gornjem delu, ki je precej bolj senčen od tistega ob morju, pa je vse tako kot je bilo, veliko trave, dreves itd. Tukaj je en video iz kampa http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=595

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?