|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu
5.10.2007 21:31:22   
viator
Julci, joj, hudo mi je za vas skupaj. Upam, da bo čim prej začela z obsevanji.
Te pa razumem...meni je tudi bilo najhuje ponoči, ko se je vse umirilo...jaz pa sama s črnimi mislimi. Pa se trudiš, da ne bi bil pesimist, ampak nek strah je stalno prisoten in kljuva...sem tudi veliko jokala...na nek način je pomagalo in mi malo olajšalo dušo.


(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Mamice po 35 letu
5.10.2007 21:32:20   
hanna1
ŠLIIIII SOOO!!!!Hvala bogu,kakšno zatišjeuser posted image

viator,ti kar probaj še,saj nič ne staneuser posted image user posted image user posted image user posted image

majrim,tvoja punca je pa prava dama,ve kako se mora obnašati pred objektivomuser posted image user posted image user posted image ,sem opazila tudi,da si zamenjala avatar.Tudi z moje strani čestitke Nežiuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ki je pred enim tednom praznovala tri mesece,samo jaz sem bila takrat še preveč smotana,da bi si zrajtala-se opravičujem za zamudo.

neli99,fajn,da ni cukra,ti samo lepo pazi na našo bodočo princesko-ne zameri,a je res že takorekoč tudi malo naša,odkar deliš svoje občutke z nami,a ne,mamice?user posted image

julci želim ti mirno noč,zali pa enega lubčka na ličkiuser posted image
natasaom,trixi,strunjan,Marogica
in ostale-oglasite se kajuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pa-pa


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Mamice po 35 letu
5.10.2007 21:34:35   
viator
user posted image user posted image user posted image user posted image - joj res, prav grozna je.....mi ni jasno, kako sem lahko tako zamočila. Hanna1 je super navodila napisala...največji hec pa je, da običajno sploh nisem tako leva za tele računalniške zadeveuser posted image user posted image user posted image - ampak tele slike so mi pa dale vetra!!
Me je skoraj kap, ko sem vidla, kaj sem naredila - pol je pa še zbrisat nisem znala...bom prosila moderatorja, da tole uredi....

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Mamice po 35 letu
5.10.2007 22:15:01   
neli99
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

joj ženske, kok sem se vam zdej nasmejala ....

.... najprej k sem si predstavljala une mulce k zganjajo kažin, pa vidijo pico, pa je ni ... se mal pripravljam kako bo pri nas čez 10 let. user posted image user posted image user posted image

pol pa še zagledam uno sliko od viator ... joj viator, ti testiraš uno mojo mišico, k po porodu včasih bolj švohotno dela ... zagledam jst un uč čez cel ekran, sem se tok ustrašla user posted image  user posted image  user posted image  ... tut upam ne pogledat cele slikce ... sej boš kero mal manjšo še pokazala a ne user posted image

face ste.

medtem ko sem jst pisala un moj mejl ob 19h, je sine ordiniral po stanovanju: en copat je bil v bani, enega sem pol po dolgem času našla pod računalnikom, eno sliko je vrgel v smeti ... mi je pa vroče ratalo k sem iskala njegovega kužka brez katerega sploh ne zaspi ... se je našel v dnevni pod mizo. in razstavil je svojo prvo igračko: nodi v avtu je razpadel na več delov... kaj šele bo. user posted image

zdaj pa še počakam svojega dragega da skupaj še spakirava cune. pol pa smo. najbrž bom ko mali otrok: bolj slabo spala od pričakovanja ...

julči drži se ... in ne pozabi povedati kako ti kaj gre ... bom vse za nazaj prebrala ko pridem. user posted image user posted image user posted image  ... te so zate!

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Mamice po 35 letu
5.10.2007 22:36:41   
viator
Ja, še kar ne morem verjeti, kaj mi je ratalouser posted image user posted image user posted image user posted image .
Glavno, da smo se mal nasmejale...
Poskušala bom pa še, jasno.....samo ne smem prehitro knofa potrdi stisnit...

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 8:59:14   
KT
julci - v takih trenutkih ostanemo ljudje večinoma brez besed, a vedi da mislimo na tvojo mamo in nate in ji želimo, da zbere moči in se bori in še enkat bori user posted image user posted image user posted image . Me tukaj pa ji pošiljamo same pozitivne misli in velik user posted image .
neli99 max UŽIVAJTE - nč drugega delat kot sam  user posted image  ogromno poležavat user posted image  in jest user posted image , pa ne pozabit na user posted image .


majrim kak angelček user posted image   je tvoja pikica.

viator - nč druge poslušat - zame k sem malo čorava je to idealen format user posted image .

Naša frajla je full pridna - samo spala bi (ja, tko kot mami, če mi že ni nič podobna ima vsaj to po meni user posted image ), tako da na takšen dan kot je današnji se mi2 lepo zvijeva kot dveuser posted image  user posted image  in cel dan predeva (beri drmuckava).

Pa še naša bučka med bučami:

user posted image


(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 10:41:38   
majrim
ta slika je pa zakonuser posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 10:55:25   
hanna1
KT,kdo bi si mislil,da se med lepimi jesenskimi pridelki najde nekaj tako lepega user posted image   user posted image   user posted image
A je vedno tako resna ali si jo ti zmotila sredi resnega opravilauser posted image user posted image user posted image ?
Ja danes,vsaj trenutno,je pa res bolj dan za lenarjenje
user posted image Upam,da se kaj razjasni,če ne bo moj sine takšen kot čmok-ravno igrajo tekmo proti Jarenini-a je katera od blizu.Jaz lahko gledam tekmo kar skozi okno,ker je kar spodaj nogometno igrišče
user posted image Drugače pa želim vsem lepo jutro-malo pozno sicer,ampak mi smo spet do pol devetih drnjohnaliuser posted image user posted image user posted image .Jaz še kavice nisem pila,ker sem morala še včerajšnje razdejanje pospravituser posted image .
Se slišimo,

Pa-pa



_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 15:34:07   
KT
Hanna1 - ma kaki - naša frajla je skoz taka user posted image  - skoz neki tuhta in razmišlja, pol se mal zagleda v strop (mimogrede to me mal skrbi user posted image ), pa se smeji na vsa usta, potem pa zopet neki študira user posted image  - verjetno bo kaka zatežena folozofinja user posted image .  Skoz neki tuhta - ko pa ne tuhta pa spi user posted image .

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 16:41:22   
Anonimen
Pozdravljene,

da se vam še jaz javim. Sem 35 in imam tri otroke. Prvo sem rodila s 26,5, sina 28, najmlajši pa se nam je rodil pred dobrima dvema tednoma.
Vidim, da ste naredile seznamček. Torej, prva je stara skoraj 9, sin 7, najmlajši 16 dni.
Zelo sem vesela, da smo se odločili za še enega. To je otrok za "žulit". Po pravici povedano vsi bi ga najraje imeli na rokah. In prav borit se moram, da ko je priden, da ga pustijo na miru.
Rodit pri 35?! Nosečnost je bila B.P. edino sem bila na koncu bolj utrujena kot pri prvih dveh. EMŠO? To sem se tudi jaz vprašala. Zdaj sem za enkrat še polna energije, saj je zaenkrat zelo priden.

IZVIRNO SPOROČILO: KT
Zadnje dni me tako spanec matra in ko me je moj predvčerajšnim vprašal ob 6.00 "A ji ne boš dala za jest?" sem samo prav neumno vprašala "A že?" user posted image user posted image user posted image , no in pol se dvignem, namestim, mala v naročju in čakam, čakam ... pogledam zakaj vraga ne vleče in ugotovim - ja moderček bo treba odpet user posted image  - boga revica je tako iskala, jest pa spala zraven user posted image

En krasen vikend partizanke!




user posted image user posted image user posted image user posted image  Nasmejala si me do solz.

Jacklyn in zvezda71 - vidve sta pa od Septembrk user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KT)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 19:25:10   
majrim
duskamb...no,pa je še ena večuser posted image ...pa spet ena s tremiuser posted image user posted image user posted image ...jaz imam prvo pri 36 pa me razganja ko otroka...samo lupčkala bi jo...me bo en dan še nekam poslala
hanna1..ti pa zavidam tak lep razgled...jaz bi tudi gledala tekmo,sploh pa nogometuser posted image user posted image
KT...pa še v stilu je bla oblečenauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 21:28:41   
KT
majrim - sva pa mi2 res usklajene - obe 36, obe prvegauser posted image  in obe user posted image . Dejva pogledat naprej mogoče se še v čem ujemava user posted image .

Naš bučka je dans zaspala ob 15.00 in sem jo morala kar malo prosit ob 19.30, da se je zbudila - sem se že malo bala, da mi zize raznese - to bi pa bil kaos user posted image . No, potem pa sva se eno uro igrali, vmes še skopali in sedaj spet spi moja user posted image  zaspanka.

Bog si ga vedi, ponoč bo pa verjetno žur do jutranjih ur user posted image  - bomo vidli, poročam jutri! 

Lahko noč vsem našim user posted image !

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 21:52:52   
julci
Duskamb lepo pozdravljena in dobrodošla v SKSuser posted image
Neliupam da tako uživaš na morjuuser posted image .

Hana upam da so zmagali v nogometu.Razgled maš pa res super.
KT
tvoja bučka je pa daleč .. najlepša med bučkami.Mogoče bo pa politik.user posted image

Dans smo bili pri mami.Je malenkost bolje.Včeraj so ji našli še povišan sladkor,tako da ga ji zdaj kontrolirajo.Drugače pa dobiva kisik in infuzije.
Za par minutk sem ji nesla pocartat Zalo.Ful nas je bila vesela.Čeprav je potem na koncu bila tako utrujena,da sem ji pomagala v posteljo.Upam da bo prišla k sebi.Mi je šlo pa dobesedno na bruhanje,ko sem videla pred bolnico enga pacienta priklopljenga na kisik,ki je veselo kadil čik za čikom.Sory da tk rečem,sam če lahk kadi,kAJ mu je potem kisik.

Jutr gremo pa na 40 let,Zaline botrce

,čeprav mi ni glih do družbe,sam mi nebo kaj bolj pomagalo,če se bom zaprla med 4 stene.



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Mamice po 35 letu
6.10.2007 23:27:41   
hanna1
hanna1  (37) -       12l user posted image , 4muser posted image

viator (42) -           13luser posted image , 10luser posted image , 3muser posted image

trixi (40) -              18luser posted image , 4luser posted image

julči (32) -              11luser posted image , 4mesuser posted image

KT (36) -                3muser posted image

jacklyn (42) -        20luser posted image , 16l user posted image , 10luser posted image , user posted image  (rok ?? vsak čas)

aja 32 -                  3l user posted image , 1l user posted image

strunjan11 (39) -  13luser posted image , 10luser posted image , 2luser posted image

majrim (36) -        3muser posted image

evik (39) -          11m user posted image

FORZA (37) -         21luser posted image , 10luser posted image , 20muser posted image

marogica (41)-        6luser posted image , 3luser posted image

natasaom (35) -      3luser posted image

neli99 (35) -            1luser posted image , user posted image (novembrauser posted image )

duskamb (35) -        9luser posted image ,7luser posted image , 16 dniuser posted image

malo sem še pokukala po forumu in dodajam

rija (37) -              1,5luser posted image

poem (38) -            9muser posted image

anajmad (38,5?) -  13luser posted image , sin  user posted image   21muser posted image

že 35 (35) -             8luser posted image , user posted image (novembra user posted image )

splišni (41) -         5,5luser posted image

tajtaja (39) -          15luser posted image , 10luser posted image , 5luser posted image , 17muser posted image ,18muser posted image

lonib (34) -             12luser posted image , 7luser posted image , 7muser posted image

aja32 (34) -             2luser posted image , 9muser posted image

zvezda (36) -      1,5m?           
,

Ker je neli99 na luštnem user posted image ,sem kar jaz napisala nove podatke,upam,da me ne bo skregala user posted image .Nekaj sem preračunavala,ampak sem tako crkjena,da meje matematika pustila na cedilu user posted image

duskamb user posted image med nami,verjemi,da nismo slaba družba,pa da te nahitro zaslišim-kje je jacklyn-a so že kupiliuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!! Matr,sem radovedna....Pa praviš,da te nič k malčku ne spustijo-saj bolj smo v letih,bolj z užitkom jih žulimo.user posted image .Saj zato pa jih imamo in kdaj,če sedaj ne???

julci,mirno noč ti želim in da bi se mami čimbolj popravilo stanje

majrim in KT,mene tudi zanima,če vajini punčki še kaj drugega delata v duetuuser posted image user posted image user posted image user posted image ???

Nič,jaz grem spat,ker so mi zavesce že čisto dol padleuser posted image .

Pa-pa



< Sporočilo je popravil hanna1 -- 6.10.2007 23:28:31 >


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 10:02:28   
viator
Ojla ženskice,
kako ste kaj?

Julci - sem vesela, da je mami malo boljše.user posted image user posted image Saj bo, boš videla....glede sladkorja, dobro da so ugotovili, ga bodo sigurno spet spravili na normalo. Med terapijami je imela moja mama tudi povišan sladkor, zdaj je pa spet OK. Si pa kar predstavljam, kako se je tvoje princeske razveselila.....
Verjamem, da ti ni za it na 40-letnico, ampak ko boš pa enkrat tam, bo pa luštno, ...ti bo koristilo malo sprostitve.

Pozdravljena DuskaMB - dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image . Čestitke za tretjega sončka. Se strinjam, pri nas je ta tretja tudi za "žulit".
.
KT-
slikica tvoje bučke je pa res super, ful dobra ideja. Bi jo morala v kakšno revijo, Moj malček ali pa Mamo poslat...

Hanna1, zelo si bila pridna, da si seznam zrihtala. A ste zmagali v nogometu?

Mi smo bili včeraj tudi na 40-letnici prijatelja, Lara je nekaj časa jokala....joj, kdaj bo konec teh krčev, potem se je pa zadeva umirila.

Glede fotk, evo, spet poskušam....in izgleda, da mi je končno ratalo!!!!! Yeah!!!!!


user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 11:30:16   
viator
Ja, zdej me pa ne bo za ustavit, ko sem končno zgruntala sistem....ne morem si kaj, da ne bi še dveh nalimala in sicer od starejših dveh princesk...
user posted image

user posted image




(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 11:40:27   
Anonimen
Pozdravljene,

da se malo javim. Danes sem budna od pol petih. Naš Matija je imel tako zamašen nos, da ni mogel dihat in je jokal kot dež. Jaz sem bila tako nesrečna - sploh nisem vedela kako mu naj pomagam.user posted image
Nosek ima nekje globoko zamašen že odkar je prišel iz porodne sobe. Prvo so mi rekli, da je to zaradi plodovnice in da se nosek čisti...user posted image  Zdaj sem pa že malo obupana. Nosek mu vedno bolj nagaja, ampak nič ne dobimo ven in niti mu nič ne priteče. Prvo sem poskušala s fiziološko raztopino, danes pa sem skuhala kamilice in mu pri vsakem previjanju kanem v nosek. Zdaj že celo dopoldne spi in kar lepo diha. Upam, da se iz tega ne bo kaj izcimilo..

IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

duskamb user posted image med nami,verjemi,da nismo slaba družba,pa da te nahitro zaslišim-kje je jacklyn-a so že kupiliuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!! Matr,sem radovedna....Pa praviš,da te nič k malčku ne spustijo-saj bolj smo v letih,bolj z užitkom jih žulimo.user posted image .Saj zato pa jih imamo in kdaj,če sedaj ne???



Jacklyn - je 22.9. rodila fantka. Velik je bil 53 cm in imel je 3.820g. Ime pa so mu dali Martinuser posted image user posted image user posted image

Vrjetno je sedaj polno zaposlena s svojimi otroci in nima časa za čvek.

Vas pa je zelo zanimivo brat. user posted image


(odgovor članu hanna1)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 11:52:43   
KT
viator - kaki princesi sta starejši dve, pa še mali sonček user posted image user posted image user posted image  

duskamb - user posted image user posted image user posted image  da se nosek ja kmalu uredi. 

Jacklyn Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Kuser posted image E za korenjaka Martina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 12:01:24   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb


Ste videleJacklyn - je 22.9. rodila fantka. Velik je bil 53 cm in imel je 3.820g. Ime pa so mu dali Martinuser posted image user posted image user posted image

Vrjetno je sedaj polno zaposlena s svojimi otroci in nima časa za čvek.





PUNCE!!!! JACKLYN JE DOBILA FANTKA user posted image

Iskrene čestitke za takšnega korenjaka


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 12:07:42   
viator
Duskamb - glede noska - jaz sem ravnokar dobila eno zadevo za pucat nosek, prinesla mi ga je prijateljica iz italije - aspirator narhinel. Nosek spereš s fiziološko, počakaš 10 minut, potem pa nastavek vtakneš v nosnice, na drugem koncu cevke je nastavek, ki ga daš v usta in posesaš mačke ven....Ne vem, če ti je kaj jasno iz tega opisauser posted image ...ampak zadeva dela super.  Sem pa našla debato na to temo, in je slikica aspiratorja...in izkušnje mamic
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1778597&mpage=1��




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 12:12:53   
viator
Super Jacklynuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Dobro si zrihtala....ČESTITAM!!!!!! Kakšen korenjak, res...pa lepo se cartajte in uživajte. 

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 12:13:53   
hanna1

hanna1  (37) -       12l user posted image , 4muser posted image

viator (42) -           13luser posted image , 10luser posted image , 3muser posted image

trixi (40) -              18luser posted image , 4luser posted image

julči (32) -              11luser posted image , 4mesuser posted image

KT (36) -                3muser posted image

jacklyn (42) -        20luser posted image , 16l user posted image , 10luser posted image , 22.9. user posted image

aja 32 -                  3l user posted image , 1l user posted image

strunjan11 (39) -  13luser posted image , 10luser posted image , 2luser posted image

majrim (36) -        3muser posted image

evik (39) -          11m user posted image

FORZA (37) -         21luser posted image , 10luser posted image , 20muser posted image

marogica (41)-        6luser posted image , 3luser posted image

natasaom (35) -      3luser posted image

neli99 (35) -            1luser posted image , user posted image (novembrauser posted image )

duskamb (35) -        9luser posted image ,7luser posted image , 16 dniuser posted image

malo sem še pokukala po forumu in dodajam

rija (37) -              1,5luser posted image

poem (38) -            9muser posted image

anajmad (38,5?) -  13luser posted image , sin  user posted image   21muser posted image

že 35 (35) -             8luser posted image , user posted image (novembra user posted image )

splišni (41) -         5,5luser posted image

tajtaja (39) -          15luser posted image , 10luser posted image , 5luser posted image , 17muser posted image ,18muser posted image

lonib (34) -             12luser posted image , 7luser posted image , 7muser posted image

aja32 (34) -             2luser posted image , 9muser posted image

zvezda (36) -      1,5m?   

Evo,sem morala hitro popravit seznam,hvala,duskambuser posted image user posted image user posted image   ,ubošček tvoj Matija,držim fige,da mu bo res boljeuser posted image za njega in tebe.

Jej,viator,kakšne simpatične punce so tvoje deklice,sedaj ste pares prava štiriperesna deteljicauser posted image user posted image user posted image user posted image ,kar daj še kakšno sliko gor.Joj,moram iti kuhat naprej,ker dobimo obiskuser posted image .   
,
majrim,julci,KT in ostale,kako ste????

Pa-pa



_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 15:54:43   
majrim
evo me...sem rekla,da bom kej zlikala,pa začnem tle brat in evo..čas kar bežiuser posted image ...ima zdej Nežo moj dragi v naročju,pa se kar barni spanjauser posted image
KT...pa tvoja tolko spi al kaj??'..moja je komaj kakih 14 dni nazaj začela spat čez dan,prej sem to lahko samo sanjala...mi pa ponoči nekaj nagajauser posted image ...je pa res,da hodi spat ob 18,30 najkasneje...pa se je zdaj začela zbujat bolj pogosto...včeraj je bla pokonci že ob 21,30...pa sem jo vzela nazaj v dnevo..do 23 je bla auf...ne vem,kaj ji ja zadnje čase...se zbudi in pol noče in noče zaspat nazaj...ji dam dudo,pa je 15 min miru,pol pa spet uaf...sem čisto crknjena te tri dniuser posted image ...a ti misliš imet še kakegauser posted image ???...kaj pa veš,verjetno bi se najdla še kaka stvar za ujematuser posted image
viator...joj,kaka slikca...a jih ne bi človek pojeddel,ko te pogledajo s temui učkami???user posted image ..uf,ta večje dve pa sta prave manekenkeuser posted image ...imaš že kaj probleme z puberteto???user posted image user posted image
jacklyn..ČESTITKE!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 21:02:36   
hanna1
user posted image

user posted image user posted image TAKOLE PA VELIKI BRATEC IN MALA SESTRICA PASETA KRAVCE user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Mamice po 35 letu
7.10.2007 21:20:58   
majrim
sva z dragim ravno pregledala tvoj albumuser posted image user posted image user posted image sta dobra skupajuser posted image
user posted image ...evo jo,danes zjutraj slikanouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?