|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2008
23.4.2008 13:29:16   
ani76
Hvala user posted image . A vi boste oz. ste rodile v Šempettru? Jaz imam ginekologa v Postojni, tako da planiram porod v PO. ... čeprav se mi zdi da je to še tako daleč, saj še na 1 pregledu nisem bila.

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Goriška 2008
23.4.2008 16:33:22   
karmar
Jaz bom šla v Šempeter, G je pa v Ajdovščini. Tudi meni se je vse zdelo zelo daleč, na koncu pa vidiš, da gre kot bi mignil. Sem že čez polovico. Kdaj imaš prvi pregled?
To je vse tako zanimivo- zdaj boš videla samo eno piko, ki ji utripa srček.. user posted image

(odgovor članu ani76)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Goriška 2008
24.4.2008 12:33:01   
ani76
Prvi pregled imam šele 14.5.2008. Baje imajo full gužvo, tako da me ni mogla naročit prej. Po mojih izračunih pa sem noseča dobrih 6 tednov. Tako, da komaj čakam da vidim user posted image in upam, da bo vse o.k.

Lp

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Goriška 2008
24.4.2008 18:24:35   
karmar
Sej je normalno da je prvi pregled okrog 8.t.
Goriška- kakšna je statistika na tem forumu- ste že vse poročene, al živite na koruzi? (Jaz sem poročena slabo leto.)

(odgovor članu ani76)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Goriška 2008
26.4.2008 10:24:26   
asra
Midva sva kar koruznika...zaenkrat niti stanujeva še ne skupaj, ker si na Tolminskem rihtava stanovanjeuser posted image

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Goriška 2008
28.4.2008 12:55:06   
fragola
ojla midva sva bla oz. bova do junija koruznika, junija se pa poročivauser posted image user posted image user posted image , komi čakam!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Goriška 2008
28.4.2008 13:19:27   
ani76
Midva sva tudi koruznika. Poroke ne planirava, nama je tako zaenkrat kar o.k. user posted image
Fragola čestitke ob skorajšnjem veselem dogodku, pa čimbolj mirne živce do poroke user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Goriška 2008
28.4.2008 15:34:25   
Lyla
Ojla še ena goričanka ... a se vam lahko pridružim?
Sem še sveža sveža user posted image , sicer v drugo tak da malo že vem kaj me čaka.
Kako ste kaj? Malo sem prebrala za nazaj in čestitam vsem novim mamicam.
Katera ima zdaj prva rok? Jst sem šele na koncu leta na vrsti.
Aja da odgovorim še na zadnje uprašanje - sva koruznika ampak samo še dva meseca.

Lep pozdrav

(odgovor članu ani76)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Goriška 2008
28.4.2008 16:23:14   
kristinaj
EVO MENEEEEEE nisem lih z gorice, no ja živim tam, ampak se počutim še vedno šempetrka....vidim, da nas je kar polno s tega konca :)))) bi morale trebuharski žur nardit ....


nisem brala celga foruma ampak samo konc.....sva koruznika že par let, ne misliva še na poroko, če pa že bo na hitro, tiho, brez ceremonij....

čakamo v drugo...PDP 10.10.2008, prva je pravkar stara leto dni.....

rodila bom najbrž spet v šempetru, nimam slabih izkušenj

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Goriška 2008
28.4.2008 19:30:31   
karmar
Dobrodošla Lyla!!!user posted image
Seveda se nam lahko pridružiš, samo smo malo bolj redkobesedne na tej strani. Ampak z malo vztrajnosti pa mogoče spet zaživi ta link.
Lepo nosečnost tudi tebi!
Kristinaj a ti si že bla na tem forumu, al si gor na novo... v Goriški mislim. Ne vem če sem že klepetala s tabo tu. Jaz sem tudi malo iz Gorice ven, ampak vidim da smo tukaj kar kot goriška regija, ne pa kot gorica..user posted image

< Sporočilo je popravil karmar -- 28.4.2008 19:34:41 >

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 8:19:04   
kristinaj
na goriški sem nova, se mi zdi, da sem ti, karmar, ne dolgo nazaj nekaj odgovarjala......drugače pregledam zadnjih 50 debat in tam odgovarjam ali pa kaj vprašam..... sem pa v službi in če nimam kaj pretiranega dela skočim še na kakšen forum.... in včeraj sem zasledila goriško :=))....

kaj boste počele za prvomajske... mož se bo učil, vsaj čet in pet in bi se tiste iz bližnje okolice kaj na kavici dobile.... a ne bi bilo fajn, da bi tej niknejmi dobili tudi obraze :=)))....

z lylo bomo pa skupaj na porodniškem :=), vsaj nekaj mesecev bova lahko na kavico hodile.....tja na bevkov trg, v tokiu majo dobro, pa še golobov ni preveč.....

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 10:48:01   
Lyla
Živjo pupe

Kako ste nove in bodoče mamice? Meni jemta dež pokvaril vso voljo do dela, ki sem jo mela.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 11:07:28   
kristinaj
dobro da so prazniki pred vrati, v službi mrtvilo, rešujem križanke in surfam, pa še šefo je prinesel plačko z regresom...juuuppiii.....

če ne v redu, včeraj sem mislila da umrem tako me je prehlad zdelal.. .sem malo pustila pri naših, da sem si čez noč odpočila in opomogla...danes je bolje, grlo ne boli več, nos ni zamašen in se vse skupi lepo čisti...sem bila pa prow uboga revica :=))))....

tudi jaz komaj čakam naslednje dni, ko bo lepše, prazniki pred vrati, bomo doma in uživali na sprehodih, če ne bo dežja........

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 12:48:02   
karmar
Ja, pol pa tudi tebi Kristinaj dobrodošlica!!!
Res bi se lahko dobile na kavici, če bo vreme?user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 13:21:55   
kristinaj
vreme bo samo zmenit se je treba :=)))

danes še bolj kilavo, jutri tudi, od čet naprej pa bo v redu....


(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 15:45:41   
Lyla
Ja za se spoznat bi bla kavica super!

Katera bi bla za? Jst,...

Drgač pa vidim da ste res redkobesedne ...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 19:14:02   
karmar
Ja, tudi jaz bi se dobila na kavici. Al pa še bolje na kepici ali dveh sladoleda v pinjoli al kako je že... Na trgu v Gorici.

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Goriška 2008
29.4.2008 22:09:26   
*talcy*
OJLA MENE PA ŽE DOLGO NI BLO TUKI ... se zdržim bolj pri oktoberkah user posted image  .. na uprašanje če smo poročeni jaz sem slabo leto ... junija bo obletnica user posted image user posted image user posted image  ....
glede kavice pa je tko...jaz sem zaposlena v gorici živim sicer v okolici vipave in sem na bolovanju tako da se it kazat na tist  konc goriške ni najbolj pametno ... bi pa rada šla ma žal to ni mogočeuser posted image

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Goriška 2008
30.4.2008 7:49:32   
ani76
Pozdravček
ja jaz bi bila zelo ZA za eno kavico al pa sladoledek. Bi se pa morale dobit po prvom.praznikih, ker grem danes domov in pridem nazaj v nedeljo 4.5.
Ja še vedno rečem da grem domov ko grem "na naš konc" pa čeprav že več kot 1 leto živim tukaj.
Lepo se imejte, uživajte na kavici (če se boste dobile) in računajte name po praznikih user posted image

Živel 1 maj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Goriška 2008
30.4.2008 8:11:52   
karmar
ojoj talcy, jaz pa delam v Vipavi, živim pa v okolici gorice. A bi se malo zamenjale?
user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Goriška 2008
30.4.2008 8:18:45   
kristinaj
ma ni problema...kavica, sladoled, lahko ledena kavica :=))))....... od jutri naprej sem doma in večinoma po gorici, popoldne in dopoldne, ker ne gremo nikamor za prvomajske... mogoče le k mami ali tašči na kosilo :=))  .....

uboga talcy..upam, da ni kej hudga in da bo kmali vse u redi......

če je katera za, da se dobimo naj se mi javi na zs

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Goriška 2008
30.4.2008 9:45:29   
ŽogiMarogi
Ola!

evo mene, končno sm vajdla se na mašino pripopat. Ja se ti življenje kar na glavo obrne s tamalim, ampak je prav nekaj posebnega, vsaki dan te razveseli s čim novim. user posted image   Zdaj se že smejkamo na veliko, pa grgramo, cbamo pa tko, da se komej previjemo, po mojem bo pravi športnik. Ni 2 s na miru. Le kdo ga bo lovil. user posted image

Vidim da se je zgodilo par novosti, torej Alina in Hypo čestitke za vajina sončka! user posted image  user posted image
Asra , Ani76, Lyla, Kristinaj dobrodošle med nami, pa lepo uživajta v nosečnosti!

Nasy se pridružujem, pr nas tud ne rabimo spanja, oz. se nam full spi, sam zaspat nočemo čez dan (razen ko gremo vn pohajat). Na srečo zdaj spimo vsaj ponoči tam nekje 7 ur.

ta vikend smo bili na morju, smo se šli mal sprehajat in Eriku je kar pašau morski zrak. Ma kaka gužva je bila, smo komaj našli plac za parkirat. Ti italjani so prav nori, se sončijo verjetno že od februarja user posted image , No saj lani ob tem času sva se tud midva že kopala.
Za praznik gremo pa v hribe pranono obiskat, da vidi našega korenjaka.

še glede koruznikov. midva sva poročena že 4 leta, skor ne morem verjet da že tolk. user posted image

zdaj pa moram kr zaključit, ker je papcanje na vrsti, se že pritožuje! user posted image

lepo se imejte, lepo zibajte in božajte bušije. Če pa se boste še kaj sestale me pa kr pobarajte, če bova utegnila prit mal mimo.

papa

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Goriška 2008
30.4.2008 13:19:35   
kristinaj
VSEM LEPE PRAZNIKE, POLNO POHAJANJA IN TUDI POČITKA TER NABIRANJA NOVIH MOČI....

JUTRI GREM, ČE BO LEPO VREME, PO KOSILU V OPATJE SELO, ČE NE PA ME LAHKO SREČATE NA BEVKOVEM ALI KJE PO GORICI IN SE POVABIMO NA KOFE ....

IMAM MODER PEG PEREGO NA BELE KVADRATKE V NJEM VOZIM LETO DNI STARO PUPO S PUHNO LASKAMI..... IMAMO ROZA ČEVELJČKE.....


ŽIVEL 1. MAJ !!!!

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Goriška 2008
30.4.2008 13:32:17   
Lyla
Punce tud jst vam želim lepe praznike in napohajajte se fajn da si naberete moči! Jst bom pa delalauser posted image .

Vsem skupaj uživajte!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Goriška 2008
1.5.2008 10:52:08   
Nasy
O, vidim, da je kar veliko novega, pozdravljene vse! Želim vam lepo nosečnost in porod!

Žogi, pole je letos zgleda serija nespančkov?user posted image Ponoči tudi mi spimo malo bolj, da vsaj malo spim. No, sej bo, se bomo pa več crtali, ne? Mi bomo v nedeljo stari 2 mesecauser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?