|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2008
28.5.2008 11:00:37   
karmar
...voziček...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 11:42:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Goriška 2008
28.5.2008 11:47:32   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

ninula čestitke za DALIO (tako je ime punčki)!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


DALIJA!

uglavnem prava rožica.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Goriška 2008
28.5.2008 12:43:30   
kristinaj
karmar....  PDP imam 10.10..... ti se boš že privadila na migota, ko bom jaz vstopala v kaos :=)))), doma me bo čakala še 18mesečnica user posted image user posted image


tako,da zgleda, da bomo tudi kej kofetkale tam v jesen, zimo, pomlad 

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Goriška 2008
28.5.2008 14:13:22   
...Martina...
NINULA, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
ČESTITKE ZA HČERKICO DALIJO, IN SEVEDA TUDI TATKOTU.
 
UŽIVAJ S TVOJO BEBICO.
 
LEP POZDRAV.
 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Goriška 2008
2.6.2008 9:30:05   
asra
Čestitke tudi z naše strani user posted image user posted image

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Goriška 2008
5.6.2008 12:47:35   
kristinaj
jaz v tem mescu zadnjič delam. v soboto odhajam na dopust in se vrnem 1.7. morem še lanskega porabit...

bodite fajn, kej napište, da bom med dopustom kaj prebrala

lpk

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Goriška 2008
6.6.2008 12:10:07   
karmar
kristina uživaj na dopustu še za nas.user posted image
Me pa zanima če katera ve kje je v Monfalconu trgovina z vozički in oreoško opremo. Baje se tam dobijo vozički Jane, pa bi radi šli pogledat. Če katera ve, bi bla vesela informacije.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Goriška 2008
6.6.2008 22:08:25   
Nasy
Sem komaj zdaj vidla, da je Ninula rodilauser posted image

Ninula, iskrene čestitke za pupico! Upam, da je šlo vse ok, da si ti dobro, da je mala pridna, da je tatko najsrečnejši tatko


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Goriška 2008
7.6.2008 12:04:55   
Anonimen
karmar ti pošiljam internetno stran http://www.tuttoperilbambino.it, tam dobiš tudi email ali pa telefonsko številko. Če jim pišeš ti tudi odgovorijo tudi v angleščini.
V trgovini so zelo prijazni jaz sem bila ravno ta teden in sem kupila voziček jane slalom pro formula strata ( to je cel komplet), in sem ga dobila za 633 evrov.


(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Goriška 2008
9.6.2008 12:05:37   
karmar
anonimen hvala za odgovor, se bova odpavla to tam. Predvsem me zanima kako na majhno se zloži- se m zdi da sem nekje zasledila da se spravi na način marele... Ne vem. Tako je nerodno- imaš velik avto, kofano pa je sicer res prostorno, ampak majhna odprtina za noter stavit. Se pravi da si bla tam- ma kje je to? Lahko da sem tečna, ampak ne poznam Monfalcona...
Ti si dobila trio paket, ne? Je res ugodno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Goriška 2008
10.6.2008 20:40:39   
Anonimen
Težko ti točno povem kje je, ampak je čisto v središču mesta "na placu" zraven občinske stavbe. Midva sva mesto in ulico poiskala na zemljevidu (google). V mestu je veliko enosmernih ulic ampak na tem zemljevidu so označene, nisva se nič zgubila. Najprej sva se peljala en krog da sva točno vidla kje je ta trgovina potem pa sva parkirala dve ulici stran, ker pred trgovino ni parkirišča, šla pogledat in kupit, potem sva se pa samo pripeljala do trgovine (avto moraš pustiti na cesti) in sva samo naložila voziček in šla. Ja jaz sem vzela trio paket ( voziček, košaro in avtosedež), za druge sisteme sploh nisem spraševala, imajo pa samo letošnje modele. Midva sva si ga najprej ogledala pri nas v Lj ( v trgovini pikapolonica), so nama vse razložili ter pokazali kako se zloži. Zloži se bolj na majhno kot od peg perega in je tudi lažji. Potem sva ga šla pa dol iskat ker je cenejši, Monfalcone pa spet ni toliko oddaljen od meje, tudi če bi blo kaj narobe imaš pa garancijo z računom.

(odgovor članu karmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Goriška 2008
11.6.2008 9:23:18   
karmar
Anonimen Hvala ti za informacije. Bova šla dol in vidla kaj se bo zgodilouser posted image user posted image user posted image .
Kje ste vse goriške user posted image ? Ne duha ne sluha...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   [Brisano sporočilo]
27.6.2008 8:36:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Goriška 2008
27.6.2008 16:30:22   
...Martina...
... čakate vse na mene???

žal nisem še nosečka... a upam da se bom kmalu lahko kej menila z vami.

je pa res ena žalost. Nobena se ne več udeležuje tega foruma...

jaz bi marsikaj podebatirala, a...

lep vikend in lep pozdrav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   [Brisano sporočilo]
27.6.2008 17:11:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ...Martina...)
  Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Goriška 2008
29.6.2008 8:45:44   
Lyla
Živjo pupe!

Da se vam še jst malo javim, da malo prebudim to Goriško. Kako ste?
Karmar se bližaš dnevu D sem videla. Saj vem meni tudi tako hitro teče čas!
Drgač se bol malo javljam tu na RR, mam veliko opravkov,... pa še tamali in služba,... ah saj veste...
Martina držim pesti da ti rata čim prej postat user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Goriška 2008
1.7.2008 11:03:46   
kristinaj
evo mene nazaj med delovne ljudi... prišla sem včeraj ob 20,30, se h kolegici na večerjo povabila in ob 23,30 še kovček in umazane cunje domov guzala.... potem pa zaspat nisem mogla in sem bedela čez eno ponoči...ob 6 pa budilka in auf.....

v službo sem prišla vsa zabuhla, zaspana in komaj komaj.....najrajši ne...

tamalo sem pri naših na morju pustila, v petek jo pa nazaj za vikend šibnem....

z avgustom grem na dopust in nadaljujem v porodniško.... a mislite, da če moji g predlagam, da mi zeloooo koristi morska voda, da mi ga bolovanje zadnji teden julija in prvi avgusta :=))????  in jo mahnem na dopust malo prej kot planirano..... bog me usliši....

karmar... kje pa je iskana trgovina ti pa žal ne morem pomagati... vem, da so jih ene kupile v gradiški...

martina... lahko prideš h kateri domov se malo naklepetat poigrat, da me malo noge v luft damo in si odpočijemo :=))
 
 

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Goriška 2008
10.7.2008 18:50:33   
karmar
ooj! Sej nam bojo še ukinli to temo, če bomo tako pogosto gor...
Ja, res se bližam dnevu D- še 45 dni imam do datuma. Kdaj bo točno, pa ne vem. Sem pa tudi jaz zadnje čase manj na RR, ker se mi zdi da imam veliko drugih stvari, ki so pred računalnikom. Pol pa je tako.

Ne vem pa kako to, da ni več primork na RR, če pogledaš kolk nas je nosečih... To bi morale strani kar letet...

kristina, sva bla tam in tudi kupila voziček- je res kar cca 100 € cenejši kot pri nas...vsaj ena da nam rata.
Jaz bi na tvojem mestu rekla G naj se te usmili- nekatere nosečnice so doma celo nosečnost, druge pa delamo do zadnjega in je pošteno, da nam pogledajo skozi prste, ne? Jaz sem že od začetka meseca coma, ker koristim letošnji dopust, z 28.7. pa grem na porodniški. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Goriška 2008
14.7.2008 10:25:14   
kristinaj
KARMAR- sem bila danes 14.07. pri G in je bila tam tudi ena ki ima PDP 24.08. a si bila mogoče ti?

za bolovanje sem jo prosila, pa mi je napisala da ni problema.... od 28.07 pa dokler ne nastopim mojega letošnjega dopusta.. naj si izračunam in grem k splošni po bolovanje.....

dobila sem še inekcijo ker sem negatvina Rh, ne boli čisto nič, prav prijetno je...

edino gužva je bila pa velika..... cca slabo urco sem rabila,da sem vse odpravila....

resnično malo nas je tu gor.... jaz popolnoma razumem, dokler sem še v službi bom tudi jaz gor visela, potem me do konca avgusta ni, ker sem na morju, potem priprave na prihod novega člana, doma nimam interneta pa tudi če bi ga, mi pri 15m pupiki ostane nič časa za gor skočit kaj pogledat tako, da bo najbolje da si midve, ki sva najbolj aktivne, če hočemo še kaj sodelovat, izmenjava tel št. da se kaj pokličeva, dobiva, izmenjava izkušnje in ne nazadnje vozičkava okoli...... ko bova obe fertik :=)))...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Goriška 2008
21.8.2008 12:36:19   
karmar
goriška mrknila. user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Goriška 2008
26.8.2008 15:28:31   
...Martina...
ja tudi jaz sem to opazila... prou umrla...

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Goriška 2008
26.8.2008 16:47:24   
poli*
Halo babike, kaj bo novega? user posted image  Js sm šele zej vidla, da imamo tud "goriško" user posted image

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 22:54:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Goriška 2008
4.9.2008 23:20:11   
Lyla
Ja je res težko sledit ko pa se osveži le enkrat na toliko.
Karmar čestitam!!!
Drgač pa goriška dajmo bolj aktivno!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?