|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2008
9.10.2007 8:48:16   
...Martina...
Ninula, a ti že hodiš na trbušni ples v Šempeter. In kako ti gre? Moja prijateljica, tudi to pleše že tri leta in pravi da jo ful sprošča. Ona pa hodi nekam drugam, privat, ... Jaz imam pa dr.Margič v ZD v Gorici. Naseldnji pregled imam 16.10.

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Goriška 2008
9.10.2007 13:10:12   
ninula
...Martina...ja že hodim, je blo 4.10.prvič. Zdej v četrtek grem drugič. Je full fajn, nas uči pa ena italjanka ka je letos zmagala svetovno. Full obvladauser posted image . Je pa 25 E za 4 obiske, se pravi za en mesec. Je pa od 18-19h. v gasilskem domu.

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Goriška 2008
9.10.2007 13:25:34   
lejla14
Pozdravljene, Goričanke

Sem vesela, da vas je nekaj. Jaz sem namreč v Gorici šele kakšen mesec in bi mi pasala kakšna družba. Rok imam pa 9. 1. 2008 in bom seveda rodila v Šempetru. Zdajle pa hodim tudi v Šolo za starše. Hodi zdaj še katera?

Lepo se imejte.


(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 8:36:34   
ŽogiMarogi
Jutrčko souser posted image !

lejla14 dobrodošla med nami in na goriško.  Šolo za starše se pripravljam klicat že en čas, pa vedno pozabim. Kdaj se je pa začela - a je to šele začetniški ali nadaljevalni. Ker eden se začne s predavanjem kako zanositi...tega pa ne rabim več  user posted image   in traja baje full časa, drugi pa je pa samo tečaj za pred in po porodu. Bo pa kar čas ja, da z mojim začneva hodit, da ne bo prej rok - namreč imam ga 12.02.

KAj o telovadbi ni še nobena nič izvedela. Jaz nisem v ZD videla nobenega plakata, joj ta Gorica, še v Tolminu imajo več kot tu. Sodelavka iz Tmina mi je rekla, da so takrat ko je bila ona noseča, hodile iz Deskl v Tolmin na telovadbo.

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 9:59:42   
ninula
ŽogiMarogi v Šempetru v stari bolnici sem zasledila da je telovadba za user posted image  v Adovščini, za Gorico pa ne piše neč. Mislim da je ni prow za user posted image  tle.user posted image

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 10:00:58   
ninula
Ej pupike a ste že kej razmišljale o imenih za vašeuser posted image ?

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 10:31:01   
fiesta
Živjo.

Še en lep pozdrav od mene. Tudi jaz sem nosečka iz goriške, zato se vam pridružujem na čvek - če me seveda sprejmete :). Prvi pregled imam 6.11. in ker je to moja prva nosečnost ga še toliko težje pričakujem.
Z user posted image  sva oba ful vesela. Test sem sicer naredila samo enkrat, upam, da se v drugo ne bi premislil, če bi ga pononvila user posted image .
Držim pesti za vse vas user posted image .

Pa lep pozdrav

(odgovor članu hypo77)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 10:31:09   
...Martina...
Ninula, si prou pridna dej. Jaz pa za enkrat grem samo na kakšen sprehod.

No, če boš še kaj zvedla o aerobiki v Ajdovščini, ti kar poročaj.


Glede imen pa se že zbira. Za punčko imam že nekaj variant, za fantka pa prav nobenega.

lp

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 10:38:41   
ninula
ojla, pridna ja...user posted image  

Danes je šla moja svakinja v bolnico. Ima jutri PDP. Držim pestiuser posted image

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 10:39:18   
ninula
Jst pa lih za punčko nimam idejuser posted image

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 10:43:25   
ninula
Meni se danes nič ne dauser posted image .
Jst pa za punčko nimam idejuser posted image
 

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 12:33:21   
Nasy
Kaj zdej, čveke, bomo kej čvekale al neuser posted image Imena, mi nekej zbiramo, mava pripravljeno za oba spola, ma se še dokončno odločavauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 13:29:20   
hypo77
ninula  v šempetru je NS 50 €, pri Krkočevi.
Jst sem bla pr njej v glavnem zato ker sem bla takrat tko slaba, da mi niti na misel ni pršlo da bi šla v PO kaj šele v LJ. še do šempetra mi je bla muka...
Če bi se pa zdaj odločala bi šla drugam, sploh ti ne da slikic ker so baje za njih..kr neki

hvala bogu so slabosti mimo in se že redimo, trebušček je že kar viden, mam že nosečniške hlače iz benetona so mi ful dobre, ma moram še vsaj ene kupit. Baje da imajo user posted image oblačila v IANI v Italiji, je že kera bla tam?

Glede imen mamo za punčko že dolgo zbrano, za fantka se pa z ne morva uskladit.

A boste vprašale za spol?  Mojemu user posted image je vseeno, samo jst ne bom zdržala brez vedet tko, da bom kar vprašala, sicer šele čez 1 mesec ko mam spet pregled in morfologijo...


(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 15:31:26   
lejla14
ŽogiMarogi
Nevem, kaj naj bi bil začetni in nadaljevalni tečaj. No, ta na katerega hodim oz.hodiva , je prav ta, ki je za nas v tem obdobju. Torej o pripravi na porod, življenje po porodu, skrbi za dojenčka... Trenutno poteka v oktobru, ob ponedeljkih in sredah, danes je četrtič, je pa vsega deset srečanj, naslednji tečaj pa bo od sredine novembra dalje. Program tudi visi v ZD v kleti, kjer je predavalnica.

Sama telovadba pa poteka v NG v sklopu tečaja. Najprej je predavanje, potem pa tiste, ki želimo, smo še pri telovadbi. Kar paše, saj sem se bala, kakšna telovadba neki to sploh je, ampak je nam prilagojena user posted image  Za kakšno drugo telovadbo pa tudi jaz ne vem.






(odgovor članu hypo77)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 16:24:34   
...Martina...
Lejla, ma kje je ta tečaj in telovadb? V Gorici? To si mislim, da se je potrebno vpisati. Jaz sm na začetku nosečnosti,  tako da teh stvari sploh ne vem. Niti ne vem kam je treba poklicati in se kaj pozanimati. user posted image

Tudi mene se ne da več delat, grem domov, kjer me čaka kup cunj za likat. user posted image

Ja ni kej... je treba, ker v petek in soboto grem službeno na en sejem.

hihi
lp

user posted image martina

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Goriška 2008
10.10.2007 17:05:53   
Nasy
Jaz imam morfologijo čez en teden, itak, da bom vprašala za spol, bi me preveč matralo, da nebi vedla. Sem rekla, da morm vedet, s kom spimuser posted image in kaj nosim naokoliuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Goriška 2008
11.10.2007 7:24:43   
ninula
dobro jutro Goriškauser posted image
Hypo77 se mi je kar zdelo da bo kaka taka. Sej una je itak meni smotana mi je pa rekla zadnjič sestra da naj ji kar rečem za slikce. Ma se itak ne sekiram ka bom šla še po eno mnenje do Pušenjaka. Najrajši bi se pa odjavla tam pr Krekočevi,ma ne vem kej rečtuser posted image .

Jst za spol za enkrat ne bom vprašala me pa mika fullll. Bomo vidli če bom zdržala user posted image .

...Martina... midve bova verjetno skupi hodile na tečaj, ker mamo blizu rokuser posted image .
Verjetno pa hodiš bolj proti koncu user posted image ? Kdaj ste ve začele punce?

Včeri je moja svakinja povila fantka Rubena.....user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Goriška 2008
11.10.2007 8:52:01   
Nasy
Dobro jutro  moje primorke! Kaj je danes, meni se nič ne da, sem taka, kot bi se mlatla celo nočuser posted image No, moj ne zgleda neč plav al potučenuser posted image še kofeta nisem spila. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
11.10.2007 9:35:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Goriška 2008
11.10.2007 10:53:41   
...Martina...
Ninula, čestitke tvoji svakinji, tebi pa za teto!user posted image
V torek imam pregled, tako da bom vprašala za materinsko šolo, za nosečniško telovadno. Pole pa ti kej povem. Verjetno bova hodile skupaj ja.

Jaz sem se kar preko spleta vpisala na pregled NS in dali so mi datum 25.10. Grem pa v Dravlje. Je že katera bila tam, da mi pove kako zgleda!!!user posted image

Lep dan

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Goriška 2008
11.10.2007 12:52:38   
ŽogiMarogi
ola!

Pravkar sem se napapcala. Danes sem prvič oblekla nosečniške hlače, sam mi niso glih kaj všeč, nisem našla nobenih pametnih kavbojk. Do zdej so mi bile ta stare prav, saj imam vse tako široke v pasu, sam zdej pa me že teščijo, ko sedim.

Hypo77 - a si v Benetonu pri nas kupila ali v IT? Ene fine že imam, ker jih rabim za na poroko naslednjo soboto. Mah sej sem rekla, da ne bom več kupovala, bom kar v tranirkah hodla okoli. Še ta dva dobra meseca in pol ko sem v službi.

Glede NS pa v Dravljah ti dajo slikice, lahko pa ti tusi posnamejo na CD ali USB ključek. Sicer je posnetega bolj malo, par minutk. Midva sva dobila samo slikice, na CD sem jim pa pozabila dat, ker sm bla preveč živčna, če bo vse vredi. CD moraš pa že prej sestri dat, najbolj ko izpolniš nek obrazec, ki ti ga da.  Pregled je 50e, mislim pa da plačaš malenkost več, če želiš posnetek.

Pri spolu je tudi pr nas tako, da najprej nisva hotela vedet, zdaj naju pa tako firbec matra, da bova verjetno v ponedeljek, ko imam mofrologijo kar vprašala.  Zdaj se bova lotila še sobico za  user posted image  rihtat, tako da komaj čakam, saj full rada packam po stenah  user posted image .

lejla14 hvala za info, bom šla prečekirat, se bova pol verjetno kar na novemberskega vpisala, ker sva zdej že prepozna. Takrat bom glih nekje 7 mesecu.

zdej pa moram še kaj naredit...

papa

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Goriška 2008
12.10.2007 7:39:46   
ninula
Ojla ... Martina... hvala za čestitke, me pa zanima kje se lahko naročiš preko spleta na nuhalno, jst grem tudi v Dravlje do Pušenjaka pogledat kaj mi bo poveduuser posted image . Upam da samo lepo.

Bodite v cvetju, danes je petek..... JUHUUUUUU!!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Goriška 2008
12.10.2007 7:50:54   
ninula
...Martina... Sem že najdla in se tudi naročila, hvala vseeno. user posted image

Kako se pa vi pupike počutite??? Jst sem ful uredi, nobenih slabosti, ne neč, samo napihnjen trebuh imam ku da mi je zrasla buča notr user posted image  imam fullll slabo prebavo že tako, zdej pa da niti ne govotim user posted image . In niti apetita nimam.
Bo že bujši.
Gremo na delo user posted image

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Goriška 2008
12.10.2007 11:37:09   
ŽogiMarogi
ola

Danes sem tako slabo spala, da komaj gledam, sm bla ko vrtauka ponči, pa še glava me je bolela. Me pa tako oči pečejo, da me vse moti. Drugače pa sem OK.

juhhhejjj  danes je petek, pa še samo do 14h delamo, ker imamo pole piknik s firmo.

lepo uživajte čez sončen vikend in pazite na bušije

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Goriška 2008
12.10.2007 15:32:41   
lejla14
Za ŽogiMarogi in Martino, pa še za vse, ki jih zanima, upam, da lahko dam mobi številko za prijavo na Šolo za starše. Saj je objavljena v Zdravstevem domu v Gorici na obvestilu:

031 307 080. Prijave so pa med, mislim, da 12. in 13. uro.


(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?