|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 6:36:13   
Neža7
Teejaa... Sem se kar nasmeljala, ko sem videla sebe na seznamu user posted image  Ampak ne prićakujem 12.12.07.user posted image

Lep dan vam želim. Jaz grem počasi v službo, kje je samo 700m proč od doma user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 8:56:37   
Ana Luna
Teejaa, hvalaaaaa - naj se sanje res kmalu uresničijo, to pa itak želim vsem nam!!!!

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 10:53:02   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

JOJ! Kako sem vesela, ko vidim ta novo teme, ker vem da se 28.11.07 bližuje,ko bova z možem znova poskusila zanosit user posted image
Potem bo ena izmed tiste ko ne bo pričakuje M v decembru user posted image



Neža7, navedla si ta datum, zato sem te vpisala...user posted image user posted image , sem čist mislila da je takrat NE pričakuješ...


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 11:28:42   
beyba
A sem lohka jst tut navijačica, sej bom fejst s cofi mahala, pa fejst krčala na vsako user posted image ki se  bo samo probala prbližat novembrcam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 12:32:58   
beyba
Mož si ful želi, da bi dala najini naslednji punčki ime Neža, čeprav v mojem srcu bo samo ena Neža. Kaj mislite? No bom videla, ko bom prvič videla svojega otročička na svetu, če mi bo lažje pri srcu, da bi bila ta mala punčka tudi Neža. (upam, da bom imela ta občutek)


Iz lastnih izkušenj ti povem da imena ne boš hotla več uporabit. Meni je bil full lepo ime žiga, pa je bil tudi ta samo en. Zdej ko se pogovarjava o imenih, žiga ne pride v poštev.... Eni in edini
...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 17:31:38   
Neža7
Teejaa... brez panike user posted image  no, saj bi bilo lepo user posted image  ampak morava malo še počakat.
 
No, delovni dan je za danes konec. user posted image  
 
Navijala pa bom z vesela user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 17:35:56   
srecna_zvezda
Neza7 zelo mi ja zal zate in upam da bos kmalu zagledala user posted image !

Zate Ana Luna pa tudi zelim, da bomo kmalu lahko proslavljale tvoji veliki, debeli user posted image !

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 17:38:04   
Neža7
Opa!

Beyba... Hvala za vašo mnenje.

Po eni stran si še vedno želim obdržat ime Neža.
Mi dva sva enkrat vozila po Koroškem in sva se peljala čez reka Meža in sem možu kar rekla "kaj pa ime Neža" Ni bil zato, vendar čez par dni, ko je bil v službi mi je poslal sms in mi je napisal, da je Neža res lep ime in če sem za si želi ime Neža, čeprav sva že imela ime Sara.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 17:42:40   
Neža7
Lidija_21...... Hvala za lepe želje. Imela sem že UZ maternice in je bilo vse lepo. Samo še rezultat bris čakam, potem okoli 28.11.07 bova začelauser posted image  in upava, da potem ne bo user posted image  12.12.07. user posted image





_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 19:20:07   
Ana Luna
lidija_21, hvala user posted image
Sm vesela, da smo se premaknile s tiste žalostne teme ss in spet upamo na novo srečo - da se tokrat obnese. Kako si ti? Kdaj lahko začneš ponovno? Jaz počakam še naslednjo (2.), potem pa spet začneva. Do takrat sm pa med navijačicami. user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 20:34:19   
stunfek
Novemberske borke za user posted image :

10.11. - Ana Luna
16.11. - lindy
28.11. - Neža7



user posted image Navijačiceuser posted image

- Se*
- sonček33
- teejaa
- KAHLO
- lidija_21
- sandra74
- na_go
- MARTINŠČICA
- spelka12
- trinity22
- lunica24

- stunfek

Bom upoštevala nasvet mojega ginekologa, ki me je danes pregledal in svetoval, da ne poizkušava 3 mesece, šele potem pa akcija. Zato sem se napisala med navijačice.


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 20:59:47   
Erin
Novemberske borke za user posted image :


10.11. - Ana Luna
16.11. - lindy



user posted image Navijačiceuser posted image

- Se*
- sonček33
- teejaa
- KAHLO
- lidija_21
- sandra74
- na_go
- MARTINŠČICA
- spelka12
- trinity22
- lunica24

- stunfek
- beyba
- Neža7




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
2.10.2007 21:10:02   
srecna_zvezda
Ves Ana Luna jaz pa se cakam na svojo prvo M...user posted image  Jutri bo sele 3 tedne odkar sem imela abrazijo tako da je pred mano se kar nekaj casa...user posted image  Sem pa zelo vesela zate, da si ze tako zelo blizu svoji sreci, user posted image  namrec... Sedaj sem ze malo bolje in ves kaj ti povem, da je bolje biti tukaj, kjer vlada optimizem. Vsaj to tako name vpliva. Ce kdo skupaj z mano joce, mi je se slabse. Ce pa vidim toliko pozitivnih rozikuser posted image  mi pa kr toplo postane pri srcu in mi da novega zagona, da komaj cakam da spet lahko poskusim.user posted image  Kako pa si ti? Te je kej strah ponovnega poskusa? Ali razmisljas kako bo, KO KMALU spet zanosis?

lp vsem in en velik user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 9:35:23   
stunfek
uff...ravno ko sem kliknila potrdi, je sporočilo odšlo neznano kam. javilo je neko napako :) pa tako sem se razpisala.

zelo kratek povzetek: :)

lidija_21 jaz sem 10 dni odkar sem imela ss in abrazijo. boš ti počakala samo eno M in potem akcija? kaj ti je rekel ginekolog? meni je moj rekel včeraj naj počakam 3 mesece.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 11:09:02   
spelka12
Evo navijačica prisotna. Oktober se že barva roza in ni hudiča, da se bo tale november tud začel rozno.
Nikjer ne zasledim kako je z Se*? A so znaki še?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 11:11:36   
spelka12
štumfek,neža, lidija21user posted image user posted image bogiceuser posted image . Res mi je žal.
Ampak ne bomo jokale z vami. Bomo raje navijale za vas. Gremo punce, gremo punce, gremo punce.user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 11:18:56   
srecna_zvezda
stumfek pa je le uspelo. Sem ti ze 3x napisala pa je vsakic zablokiralo.user posted image  Lej men je moja G rekla da je bolje pocakat tam nekje od 3 do 6 mesecev ampak jaz bom sla v nove boje okrog 4 ali 5mesca. Da bo ja vse dobro potem z pikico. Sicer bom tezko docakala, da pride ta dan ampak vseeno. Kaj pa ti? Kako se drzis? Kdaj bos poskusila znova?

Spelka12 hvala ti za tako prisrcen objemuser posted image . Zelo sem vesela, da ne bos z nami jokala, ampak da se bos z nami veselila novih bojev in uspehov, kajti to mora biti.user posted image  Zelo toplo mi je pri srcu, ko vidim vse nas, ki se med seboj niti ne poznamo pa venadr si stojimo ob strani, kot najboljsi prijatelji. To mi je zares v spodbudo in me izpoljnjuje z veseljem in sreco! Kar tako naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 11:39:12   
stunfek
jaz sem ok, kolikor se ok da biti :) priznam, da sem si malo podaljšala bolniško ker sem psihično kar malo mim. že tri dni se mi vsako noč sanja, da rodim mrtvo punčko in me vsi zapustijo, jaz pa jo poskušam oživiti - od prošenj, naj zadiha, do pesmic, do umetnega dihanja,...matram se in matram in ne uspem. moram rečt, da se zjutraj zbudim zelo slabe volje in da me te sanje čisto potrejo. očitno moja psiha premleva dogodke in se zdravi. danes zjutraj me je obiskala moja šefica, ker je šla ravno mimo moje hiše. zelo me je presnetila. v pozitivnem smislu. skrbelo jo je, kako sem. malo je takih šefov.

midva bova počakala 3 M, potem pa poiskusila znova. morda bi telo bilo pripravljano prej ampak mislim, da se moram res prej v red spravit in prebolet. po taki izkušnji je najhuje to, da nobena nosečnost ne bo več brezskrbna. Ful mi je bil všač stavek, ki sem ga prebrala, a ga ne znam ustrezo prevesti - v slovenščini ne zveni tako kot v angleščini. (Miscarrige takes away the innocence of pregnancy.)

no, ampak sem pa zagovornica pozitivnega mišljenja in vem in čustim, da bomo še vse srečne in vesele, s svojimi user posted image  v naročjih. user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 12:12:24   
srecna_zvezda
stunfek jaz te popolnoma razumem. Mi verjames da seje meni sanjalo da bom izgubila svojo pikico, se noc preden sem sla G na normalni pregled. In tisto jutro sem imela tako nenavaden in tesnoben obcutek(takrat se brez razloga) da nekaj ni v redu. No in, ko sem prisla v ordinacijo in, ko me je pregledala, je rekla da bo tole potrebno preverit se v bolnisnici celje in tam sem pol tudi naslednji dan ostala..user posted image  Vem, da prezivljas hude case, pa tudi to, ko pravis da bo sedaj vedno prisoten strah..mogoce pa ne bo. Lej jaz sem imela ta neznanski strah od dneva, ko sem izvedela da sem noseca(pa je bila to moja 1.nosecnost), tako da zase mislim no, da ne bom nic bolj pod stresom glede tega,kakor sem bila pr 1.user posted image . Mogoce bom celo bolj sproscena, ker bom vedela, da se na to ne da vplivati in, da je to res igra usode in zapletenost narave.

Resnicno ti zelim, da bi se otresla teh sanj, ki nate ne vplivajo pozitivno, vem pa tudi da bodo te sanje zbledele sele takrat, ko bos pripravljena to pustiti za seboj. Ne pozabiti, le preboleti. Meni je na danasnji dan, tocno 3 tedne od tega...Boli vendar je lazje. Prej sem jokala vsak dan po veckrat na dan. Potem le 1x na dan. Sedaj le ob sredah..na dan ko sem jo izgubila..sem zalostna in potrta.. Trudim se gledat naprej. Tudi ti bos.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 12:14:37   
mojcej77
Še jaz: 4.11.2007
In upamo na najboljše...

lp,
m

pies: danes sem v mislih s sodelavko, ki sva skupaj čakali dve črtici...ona jih je zagledala, jaz pa ne...ampak danes mora na abrazijo, ker plodek ni nič zrasel in ker ni bilo utripa....ful sm žalostna...ko sem včeraj videla njene solze...joj, no...sej ne znam povedat.
user posted image user posted image user posted image user posted image za vse...za čisto vse, ki čakamo...ene na dve črtici, druge na O, tretje na M, četrte na prvi UZ, pete na IVF, na PDP...mah...sej vse neki čakamo!!!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 12:16:32   
Erin
Novemberske borke za user posted image :


04.11. - mojcej77
10.11. - Ana Luna
16.11. - lindy



user posted image Navijačiceuser posted image

- Se*
- sonček33
- teejaa
- KAHLO
- lidija_21
- sandra74
- na_go
- MARTINŠČICA
- spelka12
- trinity22
- lunica24

- stunfek
- beyba
- Neža7





_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 12:18:38   
Erin
user posted image NAŠA HIMNA:user posted image

user posted image       user posted image
  
  Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vstrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Nakoncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...
user posted image   user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 12:19:58   
srecna_zvezda
Mojcej77 en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in tvojo prijateljico!

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 13:31:18   
Inigo
tudi jaz zvesto navijam za nas vse! user posted image user posted image user posted image in ni vrag, da nam uspe!

teeja... nova navijačica tukaj! user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: M ne pričakujemo novembra!!
3.10.2007 15:17:03   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: mojcej77

...mah...sej vse neki čakamo!!!



Ja, včasih imam občutek, da je moje življenje ena sama čakalnica. Tudi jaz čakam svojih 5 min.

Zaenkrat pa lahko samo navijam za vse vas, ki se pridno trudite. Z vami sem tudi jaz zato, ker ste tako vztrajne in optimistične.

                                               user posted image                                          user posted image

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?