|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:26:09   
kikaa
Črnitulipan - jaz sem imela v soboto ET in me tudi večkrat na dan zvije spodaj. Sicer takoj pomislim na najslabše, potem pa se tolažim z tem, da to še nič ne pomeni...mnoge so imele krče kot pred M, ampak se je izkazalo, da to ni to. Tako da...upam, da je pri tudi pri nama in vseh, ki čakajo na test - tako. Me pa seveda zelo zaskrbi!

spelka12 - jaz sem si tudi dajala Suprefact takoj zjutraj, ob 6. uri - pred službo, to je bila 1. stvar, kar sem naredila...me je špika dobro predramila user posted image , ampak potem takoj dalje, nič nisem čakala... Sem si pa dajala v trebuh.

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:28:51   
kikaa
sayuri - ja, držim pesti zate, da bi začena s fiksanjem!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:29:58   
kikaa
začela (ups)

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:36:41   
andreja 07
jaz pa jezna k 100user posted image namreč saj 6 x sem vam že pisala pa ne pošlje naprej zmer me z neta vrže  grrrrrrrrrrrrr


_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:41:49   
andreja 07
končno
no pogovor pri atu Rešu so biloi zelo plodoviti,in res bi lahko že sedaj šla v postopek samo bova še mal počakala tko da če bo naravno ,če pa ne pa greva marca v postopek

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:43:26   
sayuri
No evo me...sm že nazaj user posted image . Ma sem bla v 5 minutah fertik user posted image . Reš se v treh mesecih ni nič spremenil in je še vedno brzinski.user posted image  Me je hotu kar na mizo dat, pa sem ga prepričevala, da ne bi bilo najbolje, ker imam user posted image . Pa sva se zmenila, da lepo 23.10. pridem in me pogleda na UZju ter zapiči prvo špiko Dipherline.user posted image  Tako da punce moje...naslednji ciklus bo akcija tudi pri meni. user posted image  Ko sem šla ven s tisto belo mapco, sem bla tok vesela, kot kak otrok user posted image .

Špelka12, jaz sem se v prvem postopku tudi zjutraj ob 6h fiksala. Meni je to odgovarjalo - da sem pred službo vse naredila, se prešpikala, oblekla in lepo šla na šiht.user posted image . Zdaj ta drugič pa še ne vem, kako bom. Prvo špiko definitivno dobim popoldne pri Rešu, naprej bo pa že povedal. user posted image  

Kako gre kaj našim trepetalkam? user posted image

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:48:36   
andreja 07
za vseuser posted image  držimuser posted image da bo vse ok z user posted image ,za čakajoče pa čimvečuser posted image user posted image ,men je dr. že napisal terapijo in sicer tako kot v prvem postopku. no sedaj bom bolj malo z vami,ker moram pripravljat za 1.user posted image bomo imeliuser posted image  in bosta mala praviuser posted image user posted image  ja itak no goya ja sem taprava ja.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 17:55:46   
andreja 07
sayuri
jaz sem se tud špikala zjutraj je blo najlažje mela pa sem menogon,sedaj pa mi bo dal menopur.Sam neki uparašam kaj pa je sedaj ta fora z pivom? a naj bi blo več jajčec? kaj pa kvaliteta?

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 18:04:24   
sayuri
Punce pivo hvalijo in jst jim verjamem, tako da bom lepo vsak dan nazdravljala z njim user posted image
user posted image

Katero pivo pa priporočate punce? user posted image  Saj vem, da brezalkoholno, ampak katero? Da nem bom med tistimi policami en frik zgledala, ko bom iskala ta pravega. user posted image

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 18:07:31   
sayuri
Aja, veste kaj sem vas hotla vprašat - sem že čist user posted image user posted image
SAme že veste,da sem čist hiperaktivna in stalno nekaj športam user posted image . Danes začnem še z jogo user posted image . A katera hodi na jogo?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 18:21:21   
Pija76
Ojla punce,

no da se še jaz pofočkam na tej temi, a pol spremljamo obe, a samo tuki nadaljujemo?
Sayuri sprašujep kako nam gre: ja nič trepetam, imam podobne težavice kot Kikaa in Crnitulipan, me tud neki navija, sam mene potem ko pojem, kaj če je to kaj presnova kriva, kaj mislite punce?
Jaz predvsem velik spim, ne hodim v službo, pa mal mehiške gledam...drugač jih itak ne prenašam, zdaj pa ni druzga....user posted image user posted image user posted image

Pa ful lačna zvečer ratam, pa sladko mi paše k mi ponavadi ne niti pod razno...

Kje je kaj Kajatina?user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 18:30:51   
sayuri
Pija76, že kar tradicionalna navada je, da vsake 2 meseca odpremo novo temo - ker se punce zamenjajo, pa tud lažje je spremljat vse skupaj user posted image . Počasi se bo una ta stara tema nekje izgubila, pa bomo kar tukaj naprej nadaljevale user posted image .
Krči o katerih pišete pa so običajni user posted image . Tudi jaz sem jih imela in skoz čekirala na wcju, če se bo kaj ulilo. Ker sem skoz tak filing mela. Pa je bil plusek na koncu. user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
4.10.2007 18:59:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 19:22:50   
sayuri
Predno grem dol, moram naši blanč zaželet jutri uspešen ET user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 19:38:21   
blanč
Hvala Sayuri. Sem vas brala samo napisat nisem nič mogla ker mi ni prijel posta.
Skor ne sledim več toliko nas je. Bi pisala poimensko pa bi sigurno katero ven spustila. Trenutno najbolj držim pesti za naše trepetalke.
Skrbi me za Bojano ker se po punkciji ni nič javla.
Mene je pa strah ker so me naročili že tretji dan po punkciji, sama sem si pa strašno želela, da bi imela ET peti dan.
Danes sem bila še v službi od jutri naprej sem pa v bolniški tako, da se bomo lahko več brale. Veselim se, da bom jutri že user posted image  samo sem pa veliko bolj pesimistična kot v prvem postopku, pa saj je to narmalno, a ne???

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 19:42:14   
blanč
Ja Sayuri, da je iz treh jačk ratalo sedem je pa sigurno pomagalo pivo in to vsak večer, pa ne brezalkoholno ampak ono tapravo z rogovi (laško)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa še lažje sem pol zaspala, ampak samo za kako uro, ker pol pa sem mogla hitro vstat in na wc.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 20:09:36   
dajamaja
Blanč, glej da jutri lepo otroka sprejmeš user posted image !

Drugač sem bila pa jaz ista in se nisem utrujala z brezalkoholnim pivom user posted image . Sem poskusila, sam preprosto ni taprav, če si sicer pravega vajen.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 20:39:10   
sonček75
živjo
podolgem času se spet javljam,čeprav vas redno spremljam.
Čakam da pridem na vrsto za zmrznjenčka.
Vidim da imaš ti pika 74 podobne težave. Tudi meni so rekli da naj pokličem 1 danuser posted image v novembru. Bila sem v postopku maj-junij,ravno tako kot ti,zanosila,a se je končalo z abrazijo user posted image user posted image user posted image Sedaj me čaka še 1 zmrznjenček in upam da v novembru res prideva na vrsto.

Vsem ,ki ste v postopku želim da zagledate magičniuser posted image user posted image ,potem pa vso srečo naprej v user posted image .

Za menoj so že 3 zaporedni ss,zato se mi pouser posted image pravi strah šele začne

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 20:47:08   
Sulfinija
Sonček75,uapm da se boma kaj videli na GK tudi jaz pokličem prvi dan M novembra smao jaz grem na IVF ne po zamrznječke.

Punce mi zna katera povedati razliko med zdrvaili Diphereline in Superfakt lai nekaj takega kaj je razlika med tema dvema zdraviloma?

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 21:24:59   
Abra
Sulfinija, o Dipherelinu si lahko prebereš tukaj:
http://www.neplodnost.info/ziva/portal/article.php/20050615215538989
mislim, da opravlja isto funkcijo kot suprefakt, nisem pa prepričana, ker ga nisem imela. Diphereline se daje v trebuh in nič ne boli, kajne _rebeca_? Boš vidla, da ni tko hudo, kot se bere.
Blanč uspešen ET jutri user posted image user posted image user posted image

lepo noč!


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 21:30:38   
Sulfinija
Diphereline sem imela že v 2 IVF,zato vem o njem,zanimalo me je o tem Super,....sem slutila,da imata podobno funkcijo.Hvala ti za odgovor.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 21:51:34   
pikovit
Blanč user posted image user posted image  za jutr.Pa še user posted image user posted image

Skye je že mimo.Nobene solzice ni bilouser posted image .Ja šta ubija jača.
Trepetalkam držim pesti.Zdej bo kmalo Mandarinca delal test.Držim pesti.
Vsem ostalim pa uspešen štart in dobro voljo.
Čarna user posted image  mislim nate.Odštevam dneve.user posted image
Nosečke kako ste pa drugačeuser posted image

Punce mejte se jst grem gledat pa Na kmetiji al kaj že

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF-ICSI oktober / november
4.10.2007 22:24:37   
Crnitulipan
Punce dober večer,

Špelka12, en dober skok v prvi IVF user posted image user posted image user posted image - in ja, čim boljši odziv na terapijo ti želim. Tudi jaz sem se, v tem zadnjem postopku, špikala pred službo -  Reš je začel, pa sem potem kar nadaljevala.

Ja Kikaa midve sva en dan narazen.. zame je to že peti transfer... čakanje po petem transferju, tako da če hočem ali nočem opazim da se z menoj dogaja nekaj novega, ali da neki znaki 'popuščajo'... V prejšnjih postopkih me ni nikoli takole zvijalo že tako zgodaj.. Sem pa kaka dva dni po tistem, ko so mi prsi uplahnile, ko ni bilo nobenih znakov več, razen šibke, občasne tope bolečine, dobila user posted image . Bi bilo bolje, da je kaj novega... V vsakem primeru grem v ponedeljek na 10 dan v Adrialab. In potem bo kar bo....

Sayuri, jaz sem bila  nad Rešem prvič zeloooo presenečena, saj si je vzel skoraj 45 minut za razgovor, kar je bilo proti mojim pričakovanjem.. glede na poste o njemu, mislim.
Seveda se je situacija na UZjih spremenila. Sicer pa, glede na to koliko nas čaka.. dober je, da vse to podela sam.  Sicer pa ti želim veliko sreče v tem drugem postopku. Kar se tiče yoge - sama se s hata yogo (serije asan) in občasno s prana yamo (dihanjem) ukvarjam že 21 let. Priznam, da sem zadnja tri leta malo zanemarila vso stvar, prej pa sem yogo izvajala od 3 do 7x na teden. Učila pa sem se pri Silvani Svari. Kasneje sem poskusila yogo pri Tara centru, pa sem zdržala le eno leto saj je za mene to popolna 'komercializacija' tovrstne duhovne veščine. Morda  je bilo edino res dobro to, da smo šli s Tara centrom hodit po žerjavici, kar je svojevstna izkušnja. Vsekakor yogo priporočam, z meditacijami ob določnih asanah pa se človeku povrne duševni mir, izgubljen v hitenju in opravljanju vsakdanjih opravkov.

Pija76, tudi jaz sem doma, si vzamem čas za pravi počitek, spim tudi do 10ih; berem; veliko brskam po netu; kuham take dobrote, ki se jih med delovnikom ne lotim zaradi pomanjkanja časa; sprehodi z možekom, TV pa samo zvečer...

Se mi zdi, da bodo še prehitro minili  ti dnevi čakanja.. zame bo  že ponedeljek odločilen. Če se je kak pikec odločil ostati ali bog daj OBA, potem se bo v ponedeljek sigurno že pokazalo na beta HCG - sta bila zarodka stara pet dni.

Blanč - ob jutrišnjem ETju - ne le 14 dni, vsaj 9 mesecev naj ti delata (dela) družbo!!!

 Pikovit - lepo od tebe, da misliš name.. verjamem, da me dobro razumeš kako je s paničarjenjem okoli znakov...

Držite se punce in lahko  noč
Čarna

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
4.10.2007 23:31:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Abra)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 7:56:03   
Pija76
Hej,
tudi mene skrbi za Bojano 4!!! Le kje je?

Blanč uspešen ET ti želim, in da ostanete skupaj 9 mesecev!!!!

Punce jaz sem prisegala med špikanjem na malo Union v steklenici, seveda alko....mmmmmmm ga kar mal pogrešam!!!

Ostalim lep dan!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?