|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 13:02:26   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Naj pa te gospodične, ki kritizirajo vrsto hrane dajejo najkvalitetnejšo (in seveda najdražjo) hrano desetim muckom vsak dan.
Prehlajene očke pa lahko poskusiš spirati tudi s kamilčkami.



No, najprej preberi, na kaj je bil podan odgovor in, kaj je bilo napisano. Mislim, da nobena ni rekla, kako grozna je, ker hrani s takšno in takšno hrano, ampak je bil odgovor podan na prvi post srki, kjer je bilo brati, da nekvalitetni hrani nič ne manjka.

srki, samo s hranjenjem mačk boste naredili več škode, kot koristi, kakorkoli pač se tole zdaj banalno sliši. S tem jim namreč omogočate dobre pogoje za bivanje IN razmnoževanje - nekontrolirano in tako bo vsakih nekaj mesecev vedno več in več muck in problem vedno večji.

Kaj ko bi se dogovorili, da se mačke odpelje na brezplačno sterilizacijo/kastracijo v zavetišče in potem spusti nazaj. Kaj praviš? Tiste, ta dvije, bi se lahko polovile z živolovko.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 13:03:15   
Shania
Mogoče kamilice niso dobre zato, ker sušijo oko? To vem, da tudi za otroke ni dobro, tako mi je rekla patronažna.


Ni dobro, ker niso sterline in se lahko zadeva še poslabša.

Lahko najprej poskusite s Tobrexom ali pa vseeno peljete mucka na pregled.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 14:56:27   
srki
A so te kapljice, Tobrex te kapljice, ki so tudi za ljudi? Ker te kapljice pa imam doma.

Ja, brezplačna sterilizacija bi bila fajn, samo, a ni to za plačat? A mogoče za take mucke to zastonj naredijo? Problem je tudi v tem, ker bi jih bilo težko ujet, ker se res bojijo.

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 15:07:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Razumem, razumem, gospe. In ja, imate prav, so živa bitja, kot mi. Motijo me lastniki mačk, ki zanje ne poskrbijo, potem pa so se nagnetle k nam, jih ni malo, jih je 10. In nisme res tak ljubitelj mačkonov, da bom zapravljala veliko premoženje za njih. Tisti, ki si jo je kupil in jo odgnal, naj si jo pride kar iskat pa jo futra. Pa če ne bi bile tako plašne, čeprav jih noben ne podi, smo vsi prijazni do njih, se ne putijo ujeti, da bi jih dala komu, ki jih res obožuje in jih bo tudi primerno hranil, ne pa mi, ker jih očitno zastrupljamouser posted image .


No, pri nas je isti šmorn. Pa še malo večji je bil, pa zdaj ni več. Namreč k nam se tudi vedno pritepejo neke mačke, od kod, ne vem, pa me niti ne zanima. In naša teta jih lepo vzorno hrani s konzervami (katere sorte so, pa res ne vem in me tudi ne zanima). In potem se ti od nekod priklati  neka mirovnica oz. ljubiteljica živali in začne težiti, da zakaj pa da je toliko mačk pri hiši in pravimo, da so se pač priteple od nekod. In potem ona: ja, da je to pa treba dat sterilizirat pa kastrirat, pa ne vem kaj še vse, da ni čudno, da jih je toliko. Ja, jih je toliko, ampak prihajajo nove in nove in nove, ker stare (tule bi nekaj vstavila, pa ne bom) velikokrat povozijo avtomobili, ker je zraven pač cesta. In zdaj naj mi vsako novo mačko, ki pride k hiši, damo sterilizirat, pa ja, dnar pa serjemo al kako. In tukaj niso po naši volji ampak po volji "ljubiteljev" živali, ki jih pustijo, da se pasejo kjer je. No, in zdaj resno sprašujem Shanio ali Polono ali katero drugo, kaj naj člvoek naredi s takimi mačkami? Kam naj z njimi? Hranimo jih, to je pa tudi vse. Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 16:46:47   
Shania
Pokličite na najbližje DZZŽ in povejte nastalo situacijo, da se organizira brezplačna kastracija/strilizacija, ko bo akcija v zavetišču.

Ljudje, zapomnite si vendar, da ko hranite mačke, omogočate pogoje za bivanje IN RAZMNOŽEVANJE. Torej, samo hranjenje ne naredi nič dobrega, če potem 2x na leto omogočate legla novih in novih mladičkov. Če jih imate ob sebi (tudi, če so se priklatle, so obstale tu, zaradi tega, ker jih hranite, torej STE soodgovorni za nastalo situacijo), potem vsaj pokličite na pristojno DZZŽ ali DPMŽ in povejte kakšen problem je in se dogovorite naprej za strilizacijo.

Torej, albina, pokliči društvo.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 16:47:09   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image


Valda, sej je samo mačka.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 16:50:50   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: srki

A so te kapljice, Tobrex te kapljice, ki so tudi za ljudi? Ker te kapljice pa imam doma.


Ja, to so te, ja. Obstajajo kapljice in mazilo. Srki, pa se ti bo mačka pustila prijeti in "mrcvariti", da bo dobila kapljice?

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja, brezplačna sterilizacija bi bila fajn, samo, a ni to za plačat? A mogoče za take mucke to zastonj naredijo? Problem je tudi v tem, ker bi jih bilo težko ujet, ker se res bojijo.


1x ali 2x na leto so razpisane akcije v zavetiščih ali preko društev, za brezplačne akcije sterilizacije/kastracije, tako, da bi se to lahko opravilo brezplačno. Če so muce prestrašene in se ne pustijo ujeti, bi se lahko nastavila živolovka, v katero se namesti hrana in, ko pride mucka jest, se živolovka avtomatsko zapre. Tako bi lahko ujeli te, ki se bojijo.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 16:52:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image


Valda, sej je samo mačka.


Jaz pa razumem al bino. Pri nas je bil isti šmoren. Pa valda ne serjemo denarja. In tukaj se vse začne in konča. In pika.
Sam pri nas smo imeli potem srečo, da so mačke same šle, ker smo kozolec spraznili in niso imele kje spati. Pa pesek je bil na terenu, ko smo ga dobili.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:00:48   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: na_go

IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image


Valda, sej je samo mačka.


Jaz pa razumem al bino. Pri nas je bil isti šmoren. Pa valda ne serjemo denarja. In tukaj se vse začne in konča. In pika.


No, jaz pa ne. Pri meni se vse začne in konča, ko pomoč potrebuje ŽIVO BITJE.

Ne bom pozabila pogleda srne, ki jo je nekaj minut pred mojih prihodom zbil avto, pa odpeljal naprej. Ne bom pozabila trpljenja in bolečine, ki sem ga videla v njenih očeh.

Ne bom pozabila pogleda muce, ki jo je zbil avto, pa odpeljal naprej. Ne bom pozabila trpljenja in bolečine, ki sem ga videla v njenih očeh.

Ne bom pozabila prikupnega mešančka, ki je povožen ležal ob cesti, vsaj kakšen dan ali dva. Nihče se ni ustavil, da bi mu pomagal. Umiral je ob cesti sam, v bolečinah in trpljenju. Verjetno so ljudje, ki so šli mimo v glavi ponovili prav tvoj stavek. 

Vse to, ljudje VIDIJO, pa NIČ ne storijo. Ne ustavijo se, ne pogledajo. Kot, da živali bolj kaj manj, kot nas ljudi. A zato, ker ne morejo govoriti, je prav, da jih pustimo, da pred našimi učmi trpijo? Umrejo? Saj je vseeno?

Vidiš, tukaj se pa pri meni vse začne in konča. Kot ne bom pustila človeka, da umre ob cesti, tako ne bom pustila živali. Ne, da umre, ne da trpi, ker potrebuje veterinarsko pomoč.


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:08:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Shania


Ne bom pozabila prikupnega mešančka, ki je povožen ležal ob cesti, vsaj kakšen dan ali dva. Nihče se ni ustavil, da bi mu pomagal. Umiral je ob cesti sam, v bolečinah in trpljenju. Verjetno so ljudje, ki so šli mimo v glavi ponovili prav tvoj stavek. 





Tukaj si ga pa malo posračkala. A sem kje napisala, da nebi pomagala? Nisem. Torej ne piši neresnic. In za tvoje zadoščenje ti lahko povem samo to, da reševanje ljudi ali živali je čisto nekaj drugega. Sem človek, ki ljubi svoj poklic, rešujem življenja ljudi. Jim pomagam, sem jim v oporo. Na kar sem ponosna!!!

Pa verjemi, da nisem še nikoli naletela na take nesreče, katere opisuješ ti, zato mi je nesmiselno tukaj s tabo pridobiti doktorata.

In sem človek, ki ima rad živali, skrbim za njih. SVOJE ŽIVALI. Ne pozabi tega. Za druge pa nisem dolžna skrbeti. In ker smo divje muce sprejeli doma, smo jim pomagali kolikor smo jim lahko. Nikakor pa jih nismo stradali.

Debata pa je itak zašla iz teme...kot ponavadi. ITAK.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:08:28   
cindy
No pri nas je sedem mackov vsi so bolehasti, nenehno na antiboitikih , pri zdravniku in sterilizirani ter cepljeni. Ce imas enega macka si lahko privoscis ekstra zdravo hrano, midva na zalost kombinirava malo dobre malo slabe. Ce ga bos navadila na zdravo hrano ki jo kupis pri veterinarju dobro zate in zanj vendar vedi da ce mu das prej wiskas ne bo hotel zdrave hrane ker je wiskas okusnejsi.

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:12:08   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: na_go
In za tvoje zadoščenje ti lahko povem samo to, da reševanje ljudi ali živali je čisto nekaj drugega. Sem človek, ki ljubi svoj poklic, rešujem življenja ljudi. Jim pomagam, sem jim v oporo. Na kar sem ponosna!!!


Ti kar bodi ponosna, pred tem mi pa lepo prosim razloži, v čem je razlika med reševanjem ljudi in živali po tvoje? Res me zanima.

IZVIRNO SPOROČILO: na_go
In sem človek, ki ima rad živali, skrbim za njih. SVOJE ŽIVALI. Ne pozabi tega. Za druge pa nisem dolžna skrbeti. In ker smo divje muce sprejeli doma, smo jim pomagali kolikor smo jim lahko. Nikakor pa jih nismo stradali.



Jaz tudi skrbim za svoje živali. In tudi nisem dolžna skrbeti za druge, se pa ne morem obrniti stran, ko vidim žival, ki potrebuje pomoč.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:18:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: na_go
In za tvoje zadoščenje ti lahko povem samo to, da reševanje ljudi ali živali je čisto nekaj drugega. Sem človek, ki ljubi svoj poklic, rešujem življenja ljudi. Jim pomagam, sem jim v oporo. Na kar sem ponosna!!!


Ti kar bodi ponosna, pred tem mi pa lepo prosim razloži, v čem je razlika med reševanjem ljudi in živali po tvoje? Res me zanima.

IZVIRNO SPOROČILO: na_go
In sem človek, ki ima rad živali, skrbim za njih. SVOJE ŽIVALI. Ne pozabi tega. Za druge pa nisem dolžna skrbeti. In ker smo divje muce sprejeli doma, smo jim pomagali kolikor smo jim lahko. Nikakor pa jih nismo stradali.



Jaz tudi skrbim za svoje živali. In tudi nisem dolžna skrbeti za druge, se pa ne morem obrniti stran, ko vidim žival, ki potrebuje pomoč.


Ej punca, rešuj probleme punc, katere rabijo pomoč. Jaz pa bom živela tako kot sem do sedaj. Izgubljaš čas lubica z mano. In na take provokativna vprašanja se pa tudi ne mislim poglabljat. Srečno še naprej pri svojem delu.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:21:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

Ti kar bodi ponosna, pred tem mi pa lepo prosim razloži, v čem je razlika med reševanjem ljudi in živali po tvoje? Res me zanima.


Ljudje in mačke mečeš v isti koš? Ajej kaj vse doživljam!

Jaz tudi skrbim za svoje živali. In tudi nisem dolžna skrbeti za druge, se pa ne morem obrniti stran, ko vidim žival, ki potrebuje pomoč.


Tudi jaz ne. Ker sem pomagala veliko ljudem v naključnih nesrečah na cesti, verjemi, da bi tudi mačkam ali drugim živalim. Do sedaj mi tega ni bilo treba. Kapiš?

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:21:56   
Anonimen
Prosim, da se drzite teme.

Hvala.

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:28:08   
cindy
Vidim da si velika ljubiteljica zivali. Tudi midva sva vecino muc pobrala na cestah enega sva celo lovila po lLjubljanski obvoznici. Z eno nogico je sepal vendar takoj ko sem ga ujela in privila k sebi je tako zacel brundat. Sedaj je k nama zopet prisla muca in jo peljeva juti sterelizirat. Nisva bogata vendar raje dam kaj za njih kot zase saj niso same krive zaradi nevednosti in ne premisljenosti ljudi. Eno muco so mi dobesedno pustili pred hiso mladicek se sesal bi pri mami je bil zavrzen s kletko vred. Vendar te budale so kletko odprle tako da sva maleckol lovila po celem vrtu. Ne kupujte zivali ce jih ne mislite imeti!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:31:47   
Anonimen
http://www.macji-svet.org/forum/

Tukaj si lahko prebereš vse o negi in prehrani muc. Lahko vprašaš kar te zanima......

Je veliko koristnih informacij.user posted image

(odgovor članu cindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:38:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image


Valda, sej je samo mačka.


Žal mi je, da je tako. Ali pa tudi ne. Ne serjem dnarja in ga nimam da bi ga razmetavala za tuje živali. Žal ne čutim tako globoko kot ti, Shania.

Aha, potem vem za drugič. Če pridejo mačke k bajti, jih ne šmirglat, pa bodo šle dalje. Hvala za nasvet.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:40:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image


Valda, sej je samo mačka.


Žal mi je, da je tako. Ali pa tudi ne. Ne serjem dnarja in ga nimam da bi ga razmetavala za tuje živali. Žal ne čutim tako globoko kot ti, Shania.

Aha, potem vem za drugič. Če pridejo mačke k bajti, jih ne šmirglat, pa bodo šle dalje. Hvala za nasvet.


Ne binca......društvo poklič pa jih bodo odpeljal na sterilizacijo da se ne bodo množile.user posted image
Ne iz konteksta jemat stvari, dejte vse prebrat kar človk napiše. Sej je napisala kako se da to rešit. 2xletno so brezplačne sterilizacije in nimaš ti s tem nič stroška. Niti poti do veterinarjev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:42:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image


Valda, sej je samo mačka.


Žal mi je, da je tako. Ali pa tudi ne. Ne serjem dnarja in ga nimam da bi ga razmetavala za tuje živali. Žal ne čutim tako globoko kot ti, Shania.

Aha, potem vem za drugič. Če pridejo mačke k bajti, jih ne šmirglat, pa bodo šle dalje. Hvala za nasvet.


Ne binca......društvo poklič pa jih bodo odpeljal na sterilizacijo da se ne bodo množile.user posted image
Ne iz konteksta jemat stvari, dejte vse prebrat kar človk napiše. Sej je napisala kako se da to rešit. 2xletno so brezplačne sterilizacije in nimaš ti s tem nič stroška. Niti poti do veterinarjev.


Ja, samo tisto prvo, ne šmirglat jih, je po liniji še manjšega odpora. In potem, ko pridejo nove, spet pokličeš društvo in pridejo sterilizirat? In tako se ti z leti nabere mačk...pa saj je brez veze, no, tisti, ki so njihovi pravi lastniki naj skrbijo anje, da jih pripeljelo nekam in spustijo iz avta. Banda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:57:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Okoli vetov jih pa res ne nameravamo voziti. WTF? user posted image


Valda, sej je samo mačka.


Žal mi je, da je tako. Ali pa tudi ne. Ne serjem dnarja in ga nimam da bi ga razmetavala za tuje živali. Žal ne čutim tako globoko kot ti, Shania.

Aha, potem vem za drugič. Če pridejo mačke k bajti, jih ne šmirglat, pa bodo šle dalje. Hvala za nasvet.


Ne binca......društvo poklič pa jih bodo odpeljal na sterilizacijo da se ne bodo množile.user posted image
Ne iz konteksta jemat stvari, dejte vse prebrat kar človk napiše. Sej je napisala kako se da to rešit. 2xletno so brezplačne sterilizacije in nimaš ti s tem nič stroška. Niti poti do veterinarjev.


Ja, samo tisto prvo, ne šmirglat jih, je po liniji še manjšega odpora. In potem, ko pridejo nove, spet pokličeš društvo in pridejo sterilizirat? In tako se ti z leti nabere mačk...pa saj je brez veze, no, tisti, ki so njihovi pravi lastniki naj skrbijo anje, da jih pripeljelo nekam in spustijo iz avta. Banda.


Ja če si človk da tako lahko ignoriraš pa gledaš da stradajo. Jst vem da nism.
Pa če bodo sterilizirane se bo njihovo število zmanjšalo in ne večalo. Itak da bo verjetno iz kje prišla še kkšna nova kdaj....sam boljš pa bo k zdej.
Za lastnike teh živali pa res nimam besed....k si jih niti ne zaslužjo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 17:58:46   
Anonimen
Ja če si človk da tako lahko ignoriraš pa gledaš da stradajo. Jst vem da nism.


Če pa parvi Shania, da gredo naprej, če ne dobijo jest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 18:01:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ja če si človk da tako lahko ignoriraš pa gledaš da stradajo. Jst vem da nism.


Če pa parvi Shania, da gredo naprej, če ne dobijo jest.


Ja.....lačneuser posted image . Ti jim kar dej jest, pa društvo pokliči da jih sterilizirajo pa bomo vsi zadovoljni, ti, jst, mačke in shaniauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 18:02:49   
Anonimen
Itak.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mačja hrana
9.10.2007 18:13:06   
Shania
Karin24, dobro, da ti in določeni posamezniki vsake toliko vskočite vmes. user posted image

al bina lahko povem na 10 načinov, ali pa na enega, efekt je isti. Tisti, ki bo želel razumeti, bo v prvo, ne?  In ne vidim nobene posebne globine v tem, da čutiš tudi živali, ne samo ljudi.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?