|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 16:58:47   
tančica
Tinaaja dej poslikej voziček s to vrečo me prou zanima kako zgleda. Prosim prosim da vem za kero se odločt...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 19:54:31   
tinaaja
zadajle imam samo tole, bom probala jutri celo slikat. zgornjo del vrece se lepo zatalne zadaj za zgornji del sedeza, ko ni tok mraz in otrocka ni treba v kokun dat user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 15.10.2007 20:08:24 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:02:08   
tančica
Tinaaja, prav super zgleda. Je svetlejša kot na tisti sliki,ki si jo najprej pokazala. Če boš pri volji pošlji še ceu slikan voziček z njo. Kje si jo pa kupila, jaz sem bila danes v BC pa jih je zmanjkalo tistih rumenih. A jih imajo tud v Arielu?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:15:43   
tinaaja
to je notranji del,ki je zelooo podoben traxovi lime barvi, zunanji del je manj vpadljiv. vzela sva v BC v BTC, so imeli se eno takrat. V BC na rudniku niso vec imeli. Ariel ne vem. Lahko preko neta narocis..

hmmm, tole je na hitrco, brez brine not..
user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:17:07   
tinaaja
barve zgoraj in barve spodaj malo varajo.. je ravno nekje vmes. nama je bila v zivo sploh super. te zadnje tri so slikane zdaj, na eni bogi svetlobi in s ta slabim foticem

bom se probala ju3 spomnit, da se z brino not slikam celo zadevo


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:33:47   
tančica
super zgleda, če se boš pa spomnila jutr, pa še svojo pikico zravn sliki user posted image ...sem se že odločla da bom kupla quinnijevo ampak še ne vem al tole barvo al pa tisto rumeno...a je tista bolj živa vidt v živo, si jo mogoče vidla?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:34:27   
Aja1
Saj cena originalne vreče od jaguarja je bila lani tudi 14.000. Res služijo....

_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:38:52   
tinaaja
Od buzza je ziher bolj ziva kot ta moja. Je pa bolj ziva kot na teh zadnjih slikah, sploh na soncu ful lepo pride do izraza.
Katero rumeno mislis?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:45:58   
triša
Jaz  imam tudi traxxa in imamo kar originalno vrečo in je super.
Mene pa nekaj drugega zanima, a vam kaj kolesa spuščajo?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:51:26   
Aja1
Meni ne.

_____________________________




(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 21:58:27   
tinaaja
meni tudi ne. v pol leta sem jih napumpala 2x - pred uporabo in kaksen meec nazaj.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lastnice traxxov
15.10.2007 22:34:00   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: frufru

user posted image Sisy jaz bi na tvojem mestu pogledala malko po netu, mogoče jih še majo na www.kikiwelt.de


Aja pa še to-a je zimska vreča mišljena samo za v športni del (naša je šele 2 meseca stara pa jo še ne dajemo v športni del) al jo lahko daš tut v košaro?

aja pa še nekaj sem se spomnila-a ti opereš celo zimsko vrečo al se da notranji del kako snet?
V žabicah je bil te dni, ko je bil mraz, pozimi je bil pa normalno oblečen kot v hiši in v vreči, zgoraj, kjer je ven gledal pa še bundico. Kar se pa športnega dela tiče je ravno zato fajn, ker se čist zravna. Z namontirano zimsko vrečo res ne rabiš še košare, no vsaj jaz je nisem rabila. Sva bila pozimi vsak dan zunaj, pa tudi prehlada ni staknil, je pa res, da zima ni bila nevemkako hudo mrzla.
Zimska vreča se lahko opere, tako kot podloga od vozička na 30°C oziroma na roke v hladni vodi. Samo lesene dile je treba ven vzet, pa dobr pogledat, preden razstaviš, da ni pol preveč kunštvanja, kako spravit nazajuser posted image
Meni gume držijo kot pribite. So bile do zdaj samo 1x preventivno napumpane, pa se vozimo po in offroad

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 8:56:28   
Lenny
Evo še eno, ki ima probleme z namestitvijo. Sem mislila, da sem samo jaz tako štorasta, da te presnete košare ne znam spremeniti v zimsko vrečo, kot so obljubljali v trgovini.
O.K., pobrala vse trde dele, ampak zadev štrli na vseh koncih. Res je topla, ampak .... user posted image  Se mi pa zdi prav neumno, da bi za eno zimo še dodatno kupovala zimsko vrečo, saj smo morali že torbo za nošenje dokupiti.
Kolesa pa so b.p. Samo eno je spustilo, ko smo na steklu preluknjali zračnico.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 9:18:34   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Evo še eno, ki ima probleme z namestitvijo. Sem mislila, da sem samo jaz tako štorasta, da te presnete košare ne znam spremeniti v zimsko vrečo, kot so obljubljali v trgovini.
O.K., pobrala vse trde dele, ampak zadev štrli na vseh koncih. Res je topla, ampak .... user posted image  Se mi pa zdi prav neumno, da bi za eno zimo še dodatno kupovala zimsko vrečo, saj smo morali že torbo za nošenje dokupiti.
Kolesa pa so b.p. Samo eno je spustilo, ko smo na steklu preluknjali zračnico.
V trgovini obljubljajo nevem kaj samo, da prodajo. Meni je govorila, da so štirikolesniki bolj vodljivi, samo zato, ker trikolesnika ni mela za prodat. Pa da je zimska vreča enaka kot poletna, ker zimske ni mela v tej barvi. Japajadeuser posted image  Jaz poleti ne rabim vreče, ko je toplo, pozimi je pa velika razlika bombaž ali flis. Košara za nošenje je v osnovi košara za nošenje, zato bo zgledalo malo bolj čudno v vozičku.  Jaz sem pol kupila zimsko vrečo v modri barvi, ker zelene ni bilo več.user posted image Konec kocev važno je, da je otročku toplo ne?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 9:28:08   
tančica
Jaz tudi nism imela problema z gumami, Tinaaja mislila sem pa kakšna zgleda tista vreča k sm na prvi strani link poslala iz BC. Če bi tista tud pasala?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 12:57:20   
Aja1
Jaz sem kupila pa kar letno vrečo in mi ni žal, ker ni tako zelo tanka. To vrečo smo uporabljali pozimi. Saj če je otrok normalno oblečen (pozimi je imela kombinezon), res ne rabi še nevemkako debele vreče. Naša je bila vedno topla.

_____________________________




(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 16:53:27   
Brbs
imam slikico - kak se prilepi?

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 19:16:50   
tančica
hmmm ne vem, kaj pa če daš kr copy paste.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 20:26:37   
Brbs
ja pa ne gre

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 20:37:55   
tančica
Brbs dej mi pošl na ZS potem prosim

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 20:48:14   
Brbs
sem ti poslala, poglej, ker nekaj zgleda server zaj....

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 20:56:45   
tinaaja
gres na shrani.si in uploadas forko, prilepis link: predogled za forum.

kako pa po ZS posljes sliko?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 21:13:01   
Brbs
nisem, sem ji poslala link do spletne strani, kjer imam te slike goruser posted image
drugače pa hvala za navodila.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 21:25:07   
tinaaja
jaz bi tud vidla, kako ti je uspelo originalno vreco gor spravit user posted image user posted image ce lahko :))

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 22:01:06   
Brbs
user posted image
imaš zs

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?