|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 22:20:58   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Jaz poleti ne rabim vreče, ko je toplo, pozimi je pa velika razlika bombaž ali flis.


čaki...jst sem mislila da mam zimsko vrečo ampak očitno mam letno al kako user posted image user posted image user posted image  ker not v vreči je bombažna podloga..in ne flisasta user posted image user posted image user posted image  zdej mi pa nč več ni jasn...user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 22:22:43   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Meni je govorila, da so štirikolesniki bolj vodljivi, samo zato, ker trikolesnika ni mela za prodat.


japajade user posted image  trikolesnik je stokrat bolj vodljiv...kakšne te prodajalke strelajo-ne morš verjet user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 22:30:10   
tinaaja
brbs - thx.

no, fotka ni najboljsa, ampak vidi se tista razlika - quinnijeva vreca se veliko bolj prilega otroku kot traxxova, kar je pa logicno, ker je traxxova v osnovi kosara.. ampak ker sem jaz zmrzljivec, sem pristas quinny principa

user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Lastnice traxxov
16.10.2007 22:35:38   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

quinnijeva vreca se veliko bolj prilega otroku kot traxxova, kar je pa logicno, ker je traxxova v osnovi kosara..


verjetno to ne bo držalo ker ti misliš verjetno torbo za nošenje ki se spremeni v vrečo...traxxova vreča ki je pa res vreča in ne torba pa se lepo prilega otročku....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 10:26:29   
frufru
Sisy pol maš pa poletno vrečo, saj je ta tudi dobra. Za vroče otročke in mile zime je ta super. Naš je zgoraj po očiju vroč v iber, da ni šans za kapo, noge ma pa po meni, vedno ledene, tako da je kar prav, da mam zimsko vrečo

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 12:59:13   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

čaki...jst sem mislila da mam zimsko vrečo ampak očitno mam letno al kako user posted image user posted image user posted image  ker not v vreči je bombažna podloga..in ne flisasta user posted image user posted image user posted image  zdej mi pa nč več ni jasn...user posted image


zdaj berem tole... sva na istem se mi zdi... bom šla pogldat ker je še nisem vzela ven...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 13:01:52   
pajac
zakaj bi pa kdo potreboval poleti vrečo?

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 18:36:37   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

zakaj bi pa kdo potreboval poleti vrečo?


to tut meni ni jasno user posted image user posted image user posted image

Pajac,kero maš,letno al zimsko?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 19:28:50   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

quinnijeva vreca se veliko bolj prilega otroku kot traxxova, kar je pa logicno, ker je traxxova v osnovi kosara..


verjetno to ne bo držalo ker ti misliš verjetno torbo za nošenje ki se spremeni v vrečo...traxxova vreča ki je pa res vreča in ne torba pa se lepo prilega otročku....


od zacetka je govora o mehki kosari, ki se spremeni v zimsko vreco, ko odstranis trde dele. in o tej jaz govorim. Ne o pravi vreci...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 21:15:00   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

zakaj bi pa kdo potreboval poleti vrečo?
po moje ji tako rečejo, ker je tanjša. No mogoče je mišljena za kako finsko poletjeuser posted image user posted image user posted image user posted image , tam so temperature okoli 15°C
Tinaaja, saj to je tisto, prodajalke, ki ne vejo, kaj prodajajo, oziroma hočejo prodat

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
17.10.2007 21:29:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 21:38:46   
tinaaja
kolumbo - traxx je imel - poletno vreco, zimsko vreco in mehko kosaro,ki se lahko spremeni v zimsko vreco. Je pa ta mehka kosara notro bombazna, tko da verjetno podobna kot poletni vreci.. i guess, ker nisem vidla ne zimske ne poletne vrece.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Lastnice traxxov
17.10.2007 22:17:47   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Čist ste me zmedleuser posted image , jst jutr dobim original zimsko vrečo za traxxsa, pa sam ne mi rečt da bo poletna.....user posted image

http://www.groovystyle.co.uk/productpages/traxx2005/Traxx-pic-cosytoes.htm

to so traxxsove ZIMSKE vreče ne????
čE SI NAROČILA POL BO, ups, na zunaj sta zimska in letna enaki, edino notri (to kar je na sliki belo) je razlika, flis pri zimski, bombaž pri poletni. Ta del, ki je prepognjen lahko dvigneš in je pol še dodatno zaščiten pred morebitnim vetrom, kot v visoki košari

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Lastnice traxxov
18.10.2007 9:35:09   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo


http://www.groovystyle.co.uk/productpages/traxx2005/Traxx-pic-cosytoes.htm




moja isto od znotraj zgleda kot tale...pa je poletna user posted image

Je pa res da je moja vreča rjava pa ma rdeč žep-glih obratna kombinacija kot pritej...zato je mogoče ta vseen zimska...kaj pa vem....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Lastnice traxxov
18.10.2007 9:53:46   
Aja1
Moja nje tudi taka in je letna. Ne se sekirat. Letna je čist ok. Naše ni niti 1x zeblo, je bila vedno topla. Je pa fajn tudi za pomlad/jesen, ko je zimska že pretopla.

_____________________________




(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Lastnice traxxov
18.10.2007 14:46:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo


http://www.groovystyle.co.uk/productpages/traxx2005/Traxx-pic-cosytoes.htm




moja isto od znotraj zgleda kot tale...pa je poletna user posted image

Je pa res da je moja vreča rjava pa ma rdeč žep-glih obratna kombinacija kot pritej...zato je mogoče ta vseen zimska...kaj pa vem....


Sisy pol mama isto vrečo - rjavo. Tudi jaz sem na kikiweltu zraven voza naročila poletno vrečo - sploh nisem opazla razlike user posted image Sem mislila, da so vse enake. Vendar je pa ful topla, debela. Res ni primerna za poletje. user posted image Mislim, da bo našemu kr toplo v njej.

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 22:23:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Lastnice traxxov
19.10.2007 9:20:25   
tinaaja
pri nas sta oba cepka na omari :) bolj varno jih imet spravljene user posted image user posted image user posted image sploh ker ne dajemo koles dol..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Lastnice traxxov
19.10.2007 9:53:55   
Aja1
Mi smo tudi izgubili en čepek.user posted image

_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Lastnice traxxov
19.10.2007 10:45:03   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

v torek pa sem nekje zgubila tist črni čepek na feltni ( oz ga je verjetno dedi kje v Mercatorju "zapel") tko da mam zdej samo še 3...to je edina stvar k me mot pr traxxu, da so te čepki na zanjih dveh kolesih letel dol...
Ja to je po moje edina slaba stran traxxa, mi smo imeli dosedaj srečo, nam je ene 3x dol šlo (v BC in med avti na parking placu, ko sem se gužvala med policami oziroma avti), samo smo pravočasno ugotovil. Mogoče majo pa v Arielu rezervouser posted image , če so uvozniki, bi moral dobavljat tudi rezervne dele

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
19.10.2007 18:05:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Lastnice traxxov
19.10.2007 22:15:56   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Na Ariel oz njihove prodajalke sploh v Btc-ju mam toootalno alergijo, ker bl neustržljivih  in antipatičnih prodajalk skor ne moreš najdtuser posted image user posted image user posted image ... verjetno bom poklicala na servis in če majo jih bom kr ene 5 naročilauser posted image  za ziher..vam sporočim....
Aja- vreča se super prilega in še sreča da sem jo slučajno dobila prek oglasov na RR, ker drgače sm tut jst razmišljala o Quinijevi
Kje pa je servisuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Lastnice traxxov
20.10.2007 9:42:26   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Na Ariel oz njihove prodajalke sploh v Btc-ju mam toootalno alergijo, ker bl neustržljivih  in antipatičnih prodajalk skor ne moreš najdtuser posted image user posted image user posted image ... verjetno bom poklicala na servis in če majo jih bom kr ene 5 naročilauser posted image  za ziher..vam sporočim....



ful zanimiv..Jst sem bla pa ene dvakrat v Arielu pa sem zmer mela dobro izkušnjo s prdajalko..Se mi je tok posvetila pa vse do potankosti razložila da mi je blo že kr čudn ker se običajno ne posvetijo strankam tok...user posted image  Je pa res da sem bila v prodajalnii zgoraj sama...

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Lastnice traxxov
22.10.2007 9:06:30   
Nogavica
Jaz sem včeraj poskusila namontirat to torbo, ampak mi ni prav nič všeč user posted image . Kar leze nekam dol in je nikakor ne morem/ne znam fiksirat, da bi bila višje user posted image . Sem jezna user posted image . Tudi nama je prodajalka zatrjevala, da je to super zadeva, ko se ven poberejo trde stranice in dno.
Še dobro, da sva jo kupila v akciji za bivših 5.000 sit. Lansko zimo nama je pa super služila, ko je še mala ležala v njej.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Lastnice traxxov
22.10.2007 15:42:08   
Anonimen
Lep pozdrav!

Mi smo našo Vrečo namontirali danes. Oz. sem jo kar jaz! In je ful fajn, sploh ker jaz nisem glih mojster za montaže user posted image

Glede čepkov pa je pri nas enako stanje - kak teden ali dva nazaj sem uotovila, da se eno kolo nekam sveti... Šele pol sm pogruntala, da ni čepka. Če jih katera dobi, naj javi, da še mi nabavimo.

Pa še neki - a ma katera mogoče dežno prevleko za traxxa jaguar 3? A pašejo gor univerzalne? Da ne zgleda vrečasto, mislim... Ali pa katerekoli druge? user posted image Neki takega mormo tudi mi nabavit, ampak Traxxovih oroginal baje nimajo več. Edino mogoče, če bi se do MB zapeljala do obija. user posted image

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?