|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Iz mobitela na simobil
5.12.2007 13:47:40   
Jablana
Se vedno bolj nagibm k temu, da bom še nekaj časa pri Mobitelu. Sigurno še eno leto, dokler mi Itak paket ne poteče. Aparat imam še čisto dober - za moje potrebe še preveč ;)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Iz mobitela na simobil
5.12.2007 13:53:45   
kalbo
Če poskusiš biti objektiven ;), kdo od teh dveh, večjih se ti zdi, da ima trenutno boljšo izbiro aparatov?
P.S.: Zakaj se mi zdi, da bo tvoj odgovor Mobitel?


U, za aparate pa ne vem. Men se zdi, da ma Simobil bolj ugodne aparate, lohk se pa motim.

(odgovor članu Jablana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Iz mobitela na simobil
5.12.2007 14:05:21   
Jablana

U, za aparate pa ne vem. Men se zdi, da ma Simobil bolj ugodne aparate, lohk se pa motim.
[/quote]
preveriti.

Bo treba preveriti. Jaz imam občutek, da Simobil vedno zasipa z reklamami. Mobitel da ven nekajkrat letno tisti katalog, kjer vse zberejo. Mogoče zato.
Mogoče pa premalo aktivno iščem in čakam, da mi kaj pade pred nos. Sem potencial za agresivne oglaševalce. ;)


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Iz mobitela na simobil
5.12.2007 14:20:52   
buči
Ko si enkrat star več kot 30 let, ni več ne tu ne tam bog ve kakšnih ugodnosti in poceni paketov. Tako da se menipač sedaj, ko sem že v letih user posted image , kar splača bit pri simobilu.

(odgovor članu Jablana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 11:22:05   
Janja__
Zdravo. tudi jaz sem na mobitelu. In ker ima fant simobil oba ogromno zapraviva. Rada bi šla na simobil. Vendar sem pred časom podaljšala naročnino ker sem vzela nov telefon. Kaj pa je sploh potrebno narediti na mobitelu če se hočeš prestaviti? Bi na mobitelu kljub temu morala plačevati naročnino zdaj ko sem jo podaljšala, če se prestavim na simobil?ali se da to kako drugače uredti?prosim pomagajteee!:)
Janja

(odgovor članu Jablana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 15:03:20   
luka jan
Kolikor je meni znano ti naročnine ne bo potrebno plačevati, boš pa morala plačati tržno ceno telefona, ker predvidevam da si kupila telefon po subvencionirani ceni. Torej razliko med tržno in subvencionirano ceno telefona plačaš Mobitelu, potem pa lahko mirne duše greš na Simobil. Naročnino pa res lahko prekineš kadarkoli, samo ne smeš met sklenjenih aneksov.

(odgovor članu Janja__)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 17:57:23   
Janja__
Oki potem grem na mobitel in bom to kar uredila. Hvala ti za odgovor;)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 18:04:23   
luka jan
Malenkost, tole sem pa glih vedla ker sem na Mobitelovi fb strani pred časom zasledila to vprašanje in je tako pisalo.

(odgovor članu Janja__)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 18:36:07   
Janja__
Aha no fino. Samo ni mi ravno jasno glede teh aneksov??Mi mogoče še to razloćiš?Kaj to sploh pomeni?user posted image

(odgovor članu Janja__)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 19:01:12   
luka jan
To pomeni, da ti skleneš naročniško razmerje in na ta račun lahko kupiš telefon ceneje. Potem imaš aneks na to naročniško razmerje npr. 2 leti in v tem času ne moreš it k drugemu operaterju, razen če plačaš razliko v ceni telefona.
Ko ti ta čas poteče, pač lahko greš drugam ali pa si vzameš nov telefon in razmerje spet podaljšaš. V bistvo je to to, kar sem ti napisala prej, samo reče se aneks.

(odgovor članu Janja__)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 19:02:22   
Janja__
Ahaa:) Najlepša hvala.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Iz mobitela na simobil
14.3.2010 19:08:10   
luka jan
Drugače sem pa ravno sedaj gledala Mobitelovo fb stran in je nekdo postavil ravno tako vprašanje kot si ga ti. Odgovora sicer še ni, sicer pa so zelo ažurni in bo verjetno jutri dopoldan že kaj napisanega. Poglej si, mogoče ti bodo boljše razložili kot jaz.user posted image

(odgovor članu Janja__)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?