|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 8:15:18   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: HIMH
JANA73 ej od kje jih jemlješ no one roza pred črnimi škorenjčki imajo podobne al pa glih v Evroparku v
Geoxu.


Smo bili prejšnji vikend v Europarku in nimajo nič pametnega.

Je pa ful problem ri teh škornjih, ker se tisti, ki so meni všeč, v glavnem začnejo pri št. 25 ali pa 24 (pa je ta ful velika, čist nenormalno večja od 23). user posted image

Sicer pa je marEla včeraj tako lepo prosila, da bomo mogoče res morali v Italijo. user posted image







drugače pa....



DOBRO JUTRO!!!! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


marEla še spi, moška pa sta že šla v službo... uživam v miru s svojo skodelico kave in lap topom. user posted image  
marEla je imela ponoči neke finte (je bila več kot 2.uri na pol budna - jokala, se premetavala, želela pit vodo in mleko (na flašo), pa dojenčka je bilo treba prinest... za popenit. user posted image  
Še dobro, da sem včeraj šla popoldan spat z njo, tako da danes nisem kot zombi. user posted image  




grem še mal po RR pofirbcat in se porihtat za na šiht!


lep dan in uživajte!


(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 9:56:18   
Izabela_
Dobro jutro!

Matevž je še kar dobro spal. Nekaj se je premetaval in rinil izpod pokrivala, potem sem ga pustila tako in je bil čez čas čisto mrzel v nogice... Običajne težave, kot berem tu! user posted image  Bravo Nana Liza za zajčji kostumček, Eli zelo pristoji, pa še zadovoljna je videti v njem! user posted image

Jana - Ela že pokonci po nočnem žurkanju? Matevž tudi včasih zahteva mleko ponoči in mu ga kar prinesem, ker se mi ne da poslušat kričanja potem sredi noči - je bilo tega preveč v preteklem letu... user posted image  Čeveljci so zelo lepi, nam moraš potem pokazati, kaj sta izbrali in kupili. Ha, mi smo šli včeraj v supergah ven in je Matevž skočil v čisto vsako lužo, plitko ali globoko - doma je imel čisto mokre štunfe, je pa užival 100 na uro.

Pegica - kako je Neli, kaj bolje? Ste šli k zdravniku? user posted image

Nana Liza - imamo dve otroški zobni pasti (zdajle ne vem imena), najraje pa ima mojo klasično... Danes zjutraj sva kar lepo umila zobke - on jih je čistil meni in sem zraven zganjala norčije, potem je pa pustil, da sva skupaj šarila še po njegovih ustih. Vendar še vedno ni tako, kot bi si želela.

Arielca - še spiš? user posted image

HIMH - Kot pri vseh stvareh (razen kopanju in umivanju glave) Matevž protestira tudi pri striženju las. Do zdaj je bil 3x pri frizerki, vsakič se dere, kot bi ga dajali iz kože. Bili smo ravno prejšnji teden. Ko smo čakali, je sedel v svojem posebnem stolčku z volanom, se pogovarjal z ljudmi, takoj pa, ko se ga je frizerka dotaknila po laseh, je znorel. Striženje je potekalo v mojem naročju oz. za mojim vratom, ekspresno, 3 minute (saj to je dobro pri frizerjih, ker točno vedo, kako prijeti las in odstriči), doma pa vse cunje dol in oba na kopanje.

Lep dan vsem.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 10:01:47   
Izabela_
Aja, a ima mogoče kakšna (no, sem prepričana, da ima user posted image ) kakšen enostaven recept za piškote? Moram priznati, da še v življenju nisem pekla piškotov, lani pa sem kupila ene modelčke in bi rada zdaj naredila lunce in smrekce, seveda z Matevževo pomočjo. Prosiiiim!

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 10:46:10   
NRMM
Daaaaaaaan!

En lep sončen pozdrav in našega konca.Končno smo ugledali sonček user posted image user posted image ,sam kaj ko bo to samo muha enodnevnica potem pa konec luštnega spet user posted image .

Pri nas nič novega,Maša raste,Maruša je zmeri bolj žleht user posted image  in tudi kar pošteno prehlajena (kašlja kot stari čiko user posted image  in to samo dopoldne,popoldne in ponoč pa je ok,tako da spimo super).
Ura nam ne dela prevelikih težav,no ja Maša se je odločila zbujat ob 6 zjutraj in potem bi vlekla za lase,se igrala,pogovarjala,smejala,jaz pa komaj gledam še takrat,se bo že treba navadit na to user posted image user posted image ,sej čez par let bo boljše........tolažba pa takauser posted image .
Maruša znajde vsak dan kaj novega,zdej je firbčna v orto.....mami kaj deleš,mami kaj to je,mami zakaj to....in potem zna to ona po 5x ponovit user posted image  in mami ostane brez odgovorov na isto stvaruser posted image .
In še dve marjetki naše Maruše:user posted image
V soboto smo bile pri mojih,ker je bil mož v dnevni službi in dam Marušo v postlco,kjer se je en čas drla,potem pa vtihnila.Sem si mislila,da ona lepo spi.In grem nekje po pol ure gleda,da bi jo pokrila.Vstopim čez vhodna vrata in nekaj smrdi,najprej rečem ateju,če ne zna vode v wcu potegnit,pa pravi,da ni bil nič na stranišču in glej potem prizoruser posted image user posted image user posted image .........Maruša slekla pokakano plenico,jo celo razmazala po postlci,pojštru,dekici,steni,cele noge,roke...........v glavnem groza.user posted image user posted image In potem mi kazala,Maruša tu akala,Maruša tam akalauser posted image user posted image .....le kaj me še vse čaka.
Včeraj zvečer je ''kuhala'',ko sem hranila Mašo user posted image .Čaj polivala v svoji sobi po parketu in not sipavala puder za ritkeuser posted image .Pa se mi dere iz sobive ''mama mešem'' in ji rečem nazaj,ti kar mešaj (sem misla,da ima žličko in šalčko).Nekak se mi je le zdela malo preveč pridna in potem se je skoraj meni zmešalo user posted image user posted image ....v glavnem ni mi dolgcajt niti za minuto.

Striženje:pri nas hodi frizerka na dom,damo Marušo v stolček za hranjenje,frizerka ji da nekaj gavnikov/krtač,jaz ji prinesem smokije in je stvar rešena brez zvijanja,tuljenja ipd.

No zdej pa morem it,Maša se zbuja,se javim z več še kasneje!

LP

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 12:16:11   
arielca
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image .

Izabela_, jaz sem pred kratkim delala dišavne piškote po temle receptu:

18 dag moke
9 dag masla (lahko margarina)
9 dag sladkorja
vanilij sladkor
2 rumanjaka
žlička cimeta
žlica medu (ni nujno)

Vse sestavine zgneteš in narediš testo, ga zvaljaš na cca. pol centimetra debelo in z modelčki narediš piškote.
Preden jih daš v pečico, jih premaži z beljakom in posuj s sladkorjem v prahu.

Jaz imam bolj majhne modelčke in mi jih nastane za cca. 2 pekača. Če jih hočeš več, podvoji količine.

Zdajle grem pa likat, sicer bomo v toplice peljali prazne kovčke user posted image .




_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 13:08:02   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: arielca
Zdajle grem pa likat, sicer bomo v toplice peljali prazne kovčke user posted image .


dej, dej, dej... sej majo v toplicah tud likalnico user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 13:15:30   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: arielca
Zdajle grem pa likat, sicer bomo v toplice peljali prazne kovčke user posted image .


dej, dej, dej... sej majo v toplicah tud likalnico user posted image


Ja, ampak do tja tut ne mormo nagi user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 13:57:18   
Izabela_
O, Arielca, najlepša hvala! Se že veselim peke! Zdaj mi pa samo še povej, na koliko stopinj moram piškote peči in približno koliko časa?

Pa lepo se imej z družinico v toplicah. Kdaj že odrinete?

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 14:16:39   
Kofi
NRMM jaz pa ti bom samo to rekla: O my God! Pa kaj si ja nor! Da se Neli kaj takega spomne, jo iz kože slečem user posted image  Pa kr odpoved dam...

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 14:19:16   
Kofi
aja...Neli je bila do sobote popoldan čisto hin. Je mela non stop vročino nad 39, ki smo jo zbivali z Voltaren svečkami na 12 ur in vmes s Calpolom. Pol v soboto pa kot da bi jo odrezal,...nič vročine. V nedeljo tut ne. Popoldan ji je samo začelo z noseka tečt...in to je to. Danes je šla k varuški, ker je drugam nismo meli kam dat. Upam, da bo tam ok.
Po mojem je blo nekaj s trebuščkom narobe, ker jo je bolel. Pa kakat ni mogla...oz. je ful prdkala..pa saj to sem že napisala...

Zdaj pa grem hitro še nekaj narest, ker se pol dobimo s štajerskimi dekleti na kofeti.

Čau...

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 15:11:37   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: Izabela_

O, Arielca, najlepša hvala! Se že veselim peke! Zdaj mi pa samo še povej, na koliko stopinj moram piškote peči in približno koliko časa?

Pa lepo se imej z družinico v toplicah. Kdaj že odrinete?


Aja, saj res user posted image . Jaz pečem na 170 stopinj, približno 10-15 min.

Gremo jutri dopoldne. Komaj čaaakaaam.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 15:42:48   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
IZVIRNO SPOROČILO: arielca
Zdajle grem pa likat, sicer bomo v toplice peljali prazne kovčke user posted image .

dej, dej, dej... sej majo v toplicah tud likalnico user posted image

Ja, ampak do tja tut ne mormo nagi user posted image .


To res, da ne.... ampak lahko pa v kopalkah in v kopalnih plaščih (zdej pa reč, da morš tud te zlikat?) user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 18:15:50   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
arielca, jana-kolk sta veliki Brina in Ela? Naša Ela je okrog 86-87 cm.



sem jo šla prejle zmert in namerla sem 92 cm user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 18:32:47   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
IZVIRNO SPOROČILO: arielca
Zdajle grem pa likat, sicer bomo v toplice peljali prazne kovčke user posted image .

dej, dej, dej... sej majo v toplicah tud likalnico user posted image

Ja, ampak do tja tut ne mormo nagi user posted image .


To res, da ne.... ampak lahko pa v kopalkah in v kopalnih plaščih (zdej pa reč, da morš tud te zlikat?) user posted image


Vdam se user posted image .

Sem pa žalostna in jezna kot user posted image . Pri možu v službi se je eden poškodoval, tako da do večera ne bomo vedeli, ali gremo ali ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . ker bo zvečer sporočil, kako je in če bo šel ju3 lahko v službo. Oh ja ...



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 18:33:24   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
arielca, jana-kolk sta veliki Brina in Ela? Naša Ela je okrog 86-87 cm.



sem jo šla prejle zmert in namerla sem 92 cm user posted image


Brina je po mojih meritvah velika 93 ali 94 cm.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
29.10.2007 18:55:43   
Nana Liza
jana- visoka punca je vaša Ela! Po mamici. user posted image

arielca- uživajte v toplicah! Recept za piškote bomo pa tudi mi sprobali čez praznike. user posted image Thanks.

NRMM- tole o umazani plenici po postelji je pa dobra! No, mal vanisha, pa se ne bo nič več videl. user posted image

pegica1-user posted image za Neli, da prehladek, ter prdkanje in prebava se čimprej uredita! Mi imamo na mizi na dosegu Eline roke skoz kozarec vode ali pa čaja (nesladkan šipkov čaj) in je kar navajena, da na vsake pol ure gre pit. Če kam gremo , ji vzamem kakšen sok na slamico. Če paslučajno pozabim ji dati za pit popoldan, ima pa tudi takoj take trde kakce.

Spanje z novim pajacom je uspelo!user posted image   Zjutraj se ni prebudila tako hladna, kot včeraj. Je pa spala danes samo do 5:30 in nato ob 6-ih auf. user posted image Spat je šla pa ob 21:15. user posted image Popoldne je pa zaspala šele ob 14.15 do 15:45.  Upam, da bo naš drugi user posted image kaj bolj priden glede spanja. user posted image

Oh arielca- komaj sedaj sem videla tale post glede tega, da sploh ne veste, kdaj boste šli. user posted image


Pozdravček, NL.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 8:19:18   
šnucika
Jutro!user posted image

Živa me že spet ne pusti na miru,zato moram hitro kaj napisat
,preden se naveliča Nodija in mi prileti sem.








Kolk imate velike punce!Naša gospodična ima kakšnih 86 cm in okoli 12.5 kg.
Glede oblačil...nekaj ji je še od lani prav,drugače pa jo moram vedno imeti s sabo,ker so mere zmešane.Nekaj ima 80,86...pa tudi 98 ali za 3 leta...odvisno od firme.Še najbolj prav so ji 86 iz C&A in H&M.
Čeveljčke pa ima 23.Tudi mi še iščemo zimske škorenjčke,pa ni nič pametnega,kar je,pa štarta s 24 ali 25,kot je že Jana napisala.Tudi jaz razmišljam,da bi šla v Italijo pogledat.









A je tudi drugod tako "škifo" vreme?
Tu je 8 stopinj in dežuje,še malo pa bo začelo snežit.user posted image

Živa že visi na meni in me veselo praska po vratu...še malo pa bo padla s stola....Čisto je zmešana od premaknitve ure,vsako jutro se zbudi okoli 6h in je čez eno uro že zaspana.Še nikoli je ni tako zjuser posted image la ta ura.

Grem še eno user posted image  kuhat,ker pride oči domov na malico.


Lep dan!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 9:41:32   
arielca
Očitno bomo lahko šli user posted image ... Mam skoraj vse spakirano in čakam lubija, da pride iz službe.

Grem še malo stvari porihtat in pogledat, da nisem kaj bistvenega pozabila.

Lepo se imejte v teh dneh in upam, da vas v nedeljo ne najdem na dnu strani user posted image . Papa user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 9:44:11   
Izabela_
Arielca, hvala še enkrat za (popoln user posted image ) recept in lepo se imejte v toplicah! Se mi zdi idealno vreme za notranji bazen, a ne? In spomni se name jutri, ko bom morala delati, pa v petek tudi, pa danes seveda tudi user posted image ....

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 13:18:21   
kofetek2010
Daaaaaan!

arielca - lepo se imejte in uživajte še za nas! user posted image


Mi2 z marElo pa sva bili prej pri pediatru, diagnoza: slinavka. user posted image  

Že včeraj popoldan je imela finte, ampak nisem preveč pozornosti polagala na to. Je komentirala, da vanilijeva krema v 7mini days-ih  "peče". user posted image   Potem je zvečer pekla tud Argeta junior user posted image , pa mandarine so tud pekle (po moje so bile svinjsko kisle), pa marelična marmelada je bila tud "peče".... Šele takrat se mi je posvetilo, da bi bilo dobro, če bi ji pogledala v usta. user posted image  user posted image user posted image   In po jeziku je imela bele pikice, pa po notranji strani ličnic tudi. Hja, saj ni čudno, da jo je peklo. Ampak temperature pa ni imela. user posted image  

Pri P je bila ful pridna, lepo je odprla usta, pokazala ušesa in tud srček in pljuča je pustila poslušat. user posted image



Moja mala pauza se je iztekla, moram še par stvari nujno naredit.


Lepe praznike in uživajte! user posted image

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 13:57:13   
Izabela_
Jana: slinavka - groza! Pri Matevžu je bila ful huda, upam, da bo Ela bolje preživela. user posted image  Je dobila zdravila oz. stvari za lajšanje bolečine?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 13:59:55   
kofetek2010
Nič ni dobila.user posted image

A Matevž je dobil?

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 15:15:15   
Izabela_
Ja, Dactarin gel in nek analgetik, ki sem mu ga namazala po dlesnih pred jedjo, da je lahko vsaj malo jedel, pa mislim da Voltaren svečke proti bolečinam. Mogoče pa Ela nima tako hude oblike in ni nič dobila? Ker to je tako samo za lajšanje bolečin v bistvu. Matevževih zob sploh ni bilo videti, vse mu je zateklo, pa samo dotaknil si se jih, pa mu je tekla kri. Jedel je samo malo jogurtov in pil.

Šibam po Matevža...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 17:51:14   
cuma
Čau pupe!

Spet sem bolj leteča ... Tinkara končno malo spi ... danes je imela namreč nespalni dan user posted image , Ema pa zabava tatija .. Jaz sem si komaj prej uspela umiti zobe (ja, od včeraj zvečer user posted image ), se stuširati in obleči trenerko. Se pozna da smo od 7ih zjutraj do treh popoldan same doma, ampak ne bomo več dolgo user posted image .

jana: upam, da bo marela kmalu ok!!!! user posted image

pegica: lepo, da je Neli že boljše! user posted image  

arielca: uživajte v toplicah!

izabela: a so uspeli piškotki? Sem tudi jaz razmišljala, da bi jih en dan pekla.

pajaca: a si še "bolna"? Kako pa gre učenje?

NRMM: A tebe sploh kaj spravi iz tira? Dobro te je natrenirala maruša, kaj bo šele maša delala, da bo sestro prekosala user posted image ?

Šibam zdaj na pošto, da mi je ne zaprejo ... mi bo prav pasalo malo pohajati po dežju user posted image . Lep večer!

Cuma


(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
30.10.2007 20:53:39   
Kofi
Arielca lepo uživajte kar se da...še za nas!

Šnucika naša je tudi tam nekje kot tvoja...tko da se ni  za bat da so izvenserijske...glej lase od Eme ;)

Nanaliza user posted image za pajacka ...ful je faca mala v njem..res ji samo še repek manjka!

Jana??? od kje vam slinavka? Izabela res...se spomnim Matevža, ko si razlagala da je čist bogi...samo ni mi jasno od kje to pride. PA da marEla nič ni dobila...nobenega mazila?

Naša Neli je danes fejst slabš kot včeraj...smo že mislili da je ok, zdaj pa je cel cajt kašljala kot nora ko smo prišli od varuške. Tam sem vprašala kako je kaj bilo, pa je rekla, da mi ne ve povedat, samo da Neli ni čisto ok...da se ji zdi da zaradi noseka...valda nič nimajo pri varuški za nos spucat...tam vsem z isto plenico (ja dobro ste prebrale, plenico uporablja za noske pucat, da so pol vsi rdeči) puče nos. No...zdaj kašlja! Pa prej ko sem jo skopala in namazala opazim neke fleke po celem teleščku...kot da bi bili neki mehurčki skoncentrirani na pol centimetra...pa več takih po vsej koži...nič mi ni jasno...očitno bo treba it k pediatru te dni...pa ko je šla kakat je rekla da jo buba...user posted image

TO vam še morem povedat...včeraj ko sma šle spat, sma šli mal prehitro...nisma se nič umirile in je valda pol jokala v svoji sobici..da bi ona šla v spalnico na veliko posteljo spat...in joka ko hudič. Pa jo jaz mal pohecam in vprašam, Neli a te kaj boli? In ona meni: Ja, srček! user posted image user posted image  Sej sem jo pol tko muckala da je blo že mimo..pa sma šli pol v veliko posteljo zaspat! Srček jo buba...od kje ji to?!

Še ena novička...moja sodelavka je danes rodila...na rok. Kje ste pa to že vidli? Po naravni poti :) Zdaj te dni je na vrsti še ena, čez en teden še ena, čez 3 mesece pa še jaz :) Na šihtu ostanejo samo še moški user posted image

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?