|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2006-2
1.11.2007 19:31:32   
renan
evo renan. ona viroza me je prejšnji teden tako zdelala, da sem dvakrat pristala v bolnici na infuziji. verjetno zaradi tega, ker je nisem odležala. še zdaj sem cela povožena in danes sploh nismo šli domov na grob staršem. na srečo nimam vročine in tudi izvidi so vsi ok. kaj več bom komentirala, ko bom spet fit..

lp vsem in vašim sončkom,
renan

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januarke 2006-2
1.11.2007 21:09:03   
tinkamiška
Hojla

Renan, bogica, tako hudo je bilo?user posted image Hitro bodi spet fituser posted image

Rahelca, upam, da bo krema pomagala Sariuser posted image In fino, da je Sara spančkala, zdej jo boš malo lažje pustila kak večer pod varstvom nečainjeuser posted image

Taši, Res lepo, da si imela pomočuser posted image user posted image user posted image joj in super, da je Špela tako hitro zaspalauser posted image Še več takih noči...kar se pa lakote tiče, Iza je večerjo okolih 19ih in spi celo noč, tako, da lačna verjetno ni, malo pazi, da je ne bi razvadila, da bi ponoči spet hotela pit mekca, pa sej si boste sami nardili kot vam pašeuser posted image

AjdaN, na vstajanje zjutraj smo se pa mi, odkar je Iza v vrtcu že navadili. Vstajamo tam okoli 7ih, ob vikendih pa včasih potegne tudi do 8ih, prej sva pa spali tudi do 9.30, zdej si sploh ne znam več tega predstavljatuser posted image
Kar se pa spanja podnevi tiče, pa Iza tudi štrajka zadnje dneve, spi okoli 1.5 ure, prej pa je spala tudi po 3user posted image
Te Izine oke pa so res ne rabijo besed, z njimi mi vse pove, točno vidim kadar je žalostna, vesela, nagajiva, samo zazrem se vanje...
A Anči si že morala ustišt?user posted image O ti  dolgolaskauser posted image

Pospravljanje igrač: odkar je Iza v vrtcu jih pomaga pospravljati, ko ji rečeš, sama jih še ne pospravlja, so nas pa  v vrtcu opozorili, da naj jo učimo pospravljanja, čeveljčkov, copatkov, igračk,...

Bobika, kje pa je Muller v Grazu?Kaj so to "bavke"?user posted image
Verjamem, da boš sobico kljub spremebam lepo uredila, ker ti gre to zelo dobro od rokuser posted image user posted image user posted image user posted image

KatjaD, fino za očke, samo, da je boljše.

Lifcsi, helouuser posted image


Mi smo danes šli svečke prižgat, včeraj je bila Iza taka tečka, da sem komaj preživela dan, samo jokala in vesila se je po meni, pa sej vem zakaj, ker tri dni ni kakala, danes dopoldan pa isto, ni hotela ne ven, ne hodit, nič, ker jo je revico tako kakat tiščalo. Popldan pa ji je po pregovarjanju in gledanju knjigice o kakcu in masiranju trebuščka le uspelo. Do večera je kakala 5x. Eh res ne vem kaj naj še nardim glede tega. Kupila sem en sirup, ki mehča blato, pa kaj, ko je stvar  v tem, da zadržuje toliko časa, da se končno res vse ne zaštofa in potem je eno samo sranje. Zdej ji bom ta sirup nekaj časa dajala vsak dan. Sem brala, da ni odvajalo in da se črevo ne more razvaditi zaradi tega. Pomagal naj bi zmehčati blato in s tem zmanjšati strah pred kakanjem. Upam, da nam bo uspelo.

Možek je zboleluser posted image , zadnjič se je cepil proti gripi in danes 7 dan po cepljenju je dobesedno obležal. Kuha ga, ga vse boli in že dolgo ni bil tako bolanuser posted image Jutri pa mora v službo, ker so ostali vsi na dopustu. Upam, da bo reakcija hitro minila...

Zdej pa lahko noč pupe

Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januarke 2006-2
1.11.2007 21:14:03   
bobika
Renan: o ti boga punca. Hitro si naberi novih moči!user posted image
Rahelca: jaz se ti spolh še nisem uspela zahvaliti za pujso pepo. Najlepša ti hvala user posted image . Tudi jaz sem vso noč prisluškovala če manca joče, ko je spala pri babici in dedeju user posted image .
Tašonka: Spat sem jo dala zato k babici, ker je večkrat šla v spalnico in hotla v svojo poslico, ki jo ima tam že zelo dolgo. Saj, ko še nismo bili preseljeni je spala v tej poslici v njuni spalnici. Vedno hoče ona ajat tam, pa ji je babica rekla, če bo prišla na počitnice in je kr zgrabla. Je pol kar nekaj dni govorila, da sta se z babico zmenli, da bo tam spala. Pa smo poskusili. Malo sem pa tusi iz firbca kako se bo obneslo. Bili smo pa dogovorjeni, da če bi malo bolj jokala, da jo prinesejo domov.
Sem pa želela poskusiti to še preden grem roditi, če bi mogla slučajno ponoli iti user posted image . Sicer je do tega še daleč, ampak vseeno.

Kako ste preživele praznike?
Pri nas so bili popoldan na obisku KatjaD z družinico. Sem vesela, da so si vzeli čas in nas prišli pogledati. Otroka sta lepo razumela. Matic je pa pravi srček. Tako simpatičen je in teh njegovih kravžlčkov se kar ne moreš nagledati.
KatjaD: kakšna je bila pot domov?  Je Matic zaspal?

lepo bodite!


(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januarke 2006-2
1.11.2007 21:24:21   
bobika
Tinak: boga Iza, jo zopet muči kakec user posted image . Ne vem, če bi Izi kaj pomagalo, ampak Manca kaka par minut po tem ko poje kakšno mandarino. Sem pa ravno par dni nazaj slišala od ene mamice, da je otrokom treba dati banano, da zmehča blato. Do sedaj sem vedno mislila, da banana zapira. Baje ni res. nimam pojma.
To, da zboliš po cepljenju mi je pa tudi znano. Poznam kar nekaj primerov, ki so zelo zboleli, po cepljenju proti gripi. Ne vem v čem je pol finta tega user posted image . NAj se hitro pozdravi!
Saj ne vem, če je ravno v mulerju se mi je zdelo, da je. V Siersbergu v tistem centru je ena trgovina z vsem živim za makete in tam sem tudi te živalice videla.
Kaj so to "bavke"?

user posted image to so "bibe" oz žužki user posted image . Pikapolonice in pajki (to kar si pisala, da si ji pokazala) user posted image





< Sporočilo je popravil bobika -- 1.11.2007 21:29:07 >

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januarke 2006-2
1.11.2007 21:34:51   
Anonimen
Ojej renan, a tko boga si bila!user posted image Revca... Upam, da se boš kmalu bolje počutila.user posted image user posted image

Tinka, Špela je navajena jesti okrog 20h in popiti mleko okrog 21h, tako da verjamem, da je bila lačna, ker je nazadnje jedla enkrat popoldne in samo popila mleko okrog 18.30.

Mi smo šli danes še na Žale prižgat nekaj svečk, pa super sprehod smo imeli, res smo uživali. Pa še v pogledu na toliko sveč, ker smo večino Žal prehodili že po temi. Bilo je super. Zdele sem se pa nažrla pečenega kostanja, ki ga je zrihtal možek, zdaj grem pa Špelo zrihtat v pižamo, pol pa še Jureta.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januarke 2006-2
1.11.2007 21:48:14   
rija
Renan: bodi čimprej fit....

Tinka: a Iza tudi?

Moj je bil včeraj dobesedno za pošizit user posted image  in to cel dan. Je zganja histerijo za vsako figo, dobival napade ipike, ležal na kamnih pred pokopališčem, hodil po grobovih, ni hotel v sedež v avtu, za nagrado pa smo se borili še vsakič, ko je bilo treba dati kapo na glavouser posted image user posted image
Z mojim sva bila opoldan tak zmozgana, da sva si oddahnila, ko je mulc končno zaspal....user posted image  Mislim, kaj takega pa že dolgo ne....je bil pred tem kot angelček, sicer divji, ampak vseeno.....
Pa danes se je dopoldan zgodba ponovila, tak, da sva odšibala s kave s prijatelji, ker ga ni bilo mogoče obvladovati.

Mi je porinil glavo med dve šibki na ograji in sva jo komaj ven dobila...zanalašč je delal točno tisto, kar je vedel da ne sme....in fasal dve po plenici. Žal mu to do riti niti ni prišlo, pa bi mogoče moralo.....user posted image

Popoldan pa smo bili pri tašči, pa ni imel časa zganjat ****rij, ker je bil preveč zaposlen z nagajanjem sestrični...

Jaz sem v glavnem fuč!

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januarke 2006-2
2.11.2007 7:22:36   
Rahelca
Rija: sočustvujem zate. Vem kako je, ko se ti otrok zaroti proti tebi... Pa pravijo, da nič ne dela zanalašč. Ne verjamem v to, zlasti ko pogledam Sari v nagajive oči. Hvalabogu to ni dostikrat.

Tinka: a veš da je Sara začela spet piti mleko ponoči? Zdaj ko je bila bolna sem ji pustila to razvado, zdaj bom pa spet mešala vodo zraven, dokler ne bo samo voda.

Kako vi uspete umiti zobke vašim malčkom? Meni to nikakor ne uspeva, ker je vedno jok in stok.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januarke 2006-2
2.11.2007 9:48:11   
tinkamiška
Hojla

No, midve sva sami, čakava, da pridejo babi, dedi in nečakinja, ki jo imata danes v varstvu..

Taši, sej nisem mislila nič hudega veš? Sej ti Špelo najbolj poznašuser posted image Kako pa ste danes spali?

Rija, joj, točno tako je bilo pri Izi, le, da je visela na meni, ker jo je bilo strah, da bo kakala, ne vem zakaj je tako utrujenauser posted image Ves čas govori, da je "pana", včeraj je bo 20.30 spala kot top, zjutraj pa spala do 7.30, danes pa je že spet "pana"user posted image

Bobika, ja vem katero trgovino imaš v mislihuser posted image , tam imajo fine igračke, bom šla pogledat tudi tja, ko bomo šli kaj v Graz. A to so "bavke"user posted image , ja, ja zakon so, sploh pajkec, ta zna vse risat, pet, ....user posted image user posted image user posted image pa ion me lovi in napika v rito, to je šele štosuser posted image user posted image user posted image

Rahelca, Iza kr pusti zobke umivat, seveda je včasih tudi protestiranje, ampak ne popustim takrat, ker zobke je pač treba umit, tle ni debate. Jo pa vedno prepričam, ker potem v ogledalo pogledava kako ma lepe zobke, in zadnjič pri zobozdravnici je bila pohaljena in dobila tri štampiljke na roko, pa si je zdej zapomnila in jo opominjam, da bova kmalu spet peljali zobke kazat in če jih bo lepo umivala, bo spet dobila štampiljkiceuser posted image Imam pa dve doma in ji tudi včasih kakšno napopam, če je pridna.

Glede kakanja, bova zdej poskušali s tem sirupom, bom sporočila kako nam bo šlo...ne pomaga nič drugega. danes sem sicer kupila še probiotični navadni jogurt, če ga bo hotela kej pojest...

papa
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januarke 2006-2
2.11.2007 11:57:36   
KatjaD
Bobika - hvala za gostoljubje in družbo. Matic je bil sicer rahlo neprespan, ampak sta se vseeno super ujela z vašo lepotico... Še zdej ne morem verjet kako lepo uspavanke poje user posted image . Slike dobiš na mejl, jih moram samo še s fotoaparata snet.
Matic je zaspal šele pri Celju user posted image . Sploh ne vem kako je do tja zdržal. Potem se je pa že pri Domžalah zbudil. Pa smo se doma še stuširali, umili zobe,... potem je pa ugasnil v momentu. Zdejle pa že spi, ker mora nadoknadit včerajšnji dnevni "ne"spanec.

Tinka - sem mislila, da ste tole kakanje že poštimali, zdej pa berem, da imate še vedno probleme.  Kaj pa če poskusiš s kakšno žličko Portalaka?, če drugo ne bi delovalo. Garantirano požene, amo ne smeš pretiravat, ker lahko faše konkretno drisko. Se pa dobi v lekarni... Ne vem, tole je mišljeno kot zadnji izhod, če drugo ne bi delovalo.

Renan - pa ravno za praznike te je takole pobralo. Upam, da si boš čimprej nabrala moči!!!

Rija - tegale obiska grobov ti pa nič ne zavidam. Naš ima tudi kakšen dan takšne izpade, ampak je to ponavadi povezano s kakšnim slabšim spanjem, ipd. Ko je zmatran postane namreč ponavadi nemogoč. Če npr. danes ne spi čez dan, potem točno vem, da bo jutri dopoldan neverjeno neobvladljiv, ker sam ne ve kaj bi s sabo počel, za vse je preutrujen in potem se samo še meče po tleh, razmetava stvari, dela vse, kar je prepovedano,...

Taši - in, je bilo samo izjemoma ali ste še kdaj tako hitro zaspali???

Rahelca - Matic si pusti zobe umivat, ampak samo ati ima ta privilegij. Onadva imata svoj večerni ritual kopanja, umivanja zob,... do katerega mami nima dostopa. Zjutraj pa mu jih jaz umijem, vedno pa pojeva zraven žiga-žaga, ali kaj podobnega, obvezno morava imeti vsak svojo ščetko, da si zraven še sam pere zobke in obvezno z gelom iz DM-ja, brez ni šans. Ko konča, pa obvezno papa ščetki in jo da ajat, pa pogledat je treba, če so zobki lepi user posted image ... Glavno, da funkcionira, čeprav je 2x več dela...


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januarke 2006-2
2.11.2007 12:30:42   
Anonimen
Rahelca, mi nimamo kakih večjih problemov z umivanjem zobkov. Včasih sicer tuli, ampak to naredimo brez pardona in je to tudi dojela, tko da če ne gre zlepa, gre pa zgrda, amapk nekak usta vedno odpre, včasih pa tudi tuli zraven in opleta z glavo, samo vedno potrpi tako ali drugače.

IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

Taši, sej nisem mislila nič hudega veš? Sej ti Špelo najbolj poznašuser posted image Kako pa ste danes spali?

Seveda vem, lej jo.user posted image Samo pojasnila sem, zakaj vem, da je bila res lačna. Spali smo pa tudi danes dobro. Samo nič več ne hodita tako zgodaj spat.user posted image Je bila enkratna izjema zadnjič.
Pa user posted image user posted image user posted image , da se vama tole kakanje poštima. Boga revica...

Katja, žal je bila samo izjema.user posted image

Moram nehat, Jure se je zbudil, pa da mi Špele ne zbudi...

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januarke 2006-2
2.11.2007 18:52:42   
Rahelca
Hojla, Sarini mamici se je malo utrgalo in kupila sem še en dvd Pujse Pepe. Tiste, ki jo želite, mi sporočite na mejl.
Imam pa eno prošnjo. Pokvaril se mi je originalni dvd Božič s Telebajski. Če ga katera ima....
Sara še vedno kašlja, danes nisva bili nič zunaj. Bova šli pa ju3. Jaz sem danes imela "športni dan". Sara je imela varuško. Jaz pa sem pokupila pol H&M. mene pa res ni za spustit v šoping za Saro.....
Lepo preživite večer. Mogoče se še kaj oglasim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januarke 2006-2
2.11.2007 21:52:33   
tinkamiška
Rahelca, jst imam Božič s telebajski, ti ga bom posnela...

KatjaD, upam da nam bo s tem lectacidom, al kako se sirupu reče šlo, ker ni odvajalo...hvala za nasvet:-)

Uh, sem prišla iz rekreacije, zdej sem pa kot cota. Se mi ne da nič pisat, samo toliko, da vas pozdravin in rečem....

...lahko noč pupeuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januarke 2006-2
2.11.2007 23:43:21   
Anonimen
Jaz vam tudi samo lahko noč zaželim. Grem gledat TV, potem pa spat.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januarke 2006-2
3.11.2007 10:00:59   
Rahelca
Tinka, hvala za Telebajske, še malo počakaj. Se mi zdi, da se je dvd player pokvaril. Najprej ga bom poizkušala popravit, potem bomo pa videli..... Lahko da zato ne dela dvd.

S Saro se že dva dni redno mučiva z umivanjem zob. Lepo nama gre. Sicer je trmasta, ampak mama je še bolj.

V Ljubljani je megla, drugod pa že sonce. Kriza.......
Se še oglasim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januarke 2006-2
3.11.2007 11:45:27   
liju
Oj, babike!
Malo da se javim po dolllgem času.user posted image Berem vas redno, ampak pisat pa se mi ne ljubiuser posted image .
Kako ste kaj?
Mi smo danes vredu, ker je mami fraj.user posted image
Naš miš, pa že par dni fulll težko zaspi. Vrjetno ga mučijo zobki- trojkiceuser posted image  Ima dlesni že tak napihnjene, da te kap, samo ven še more pokukat. Upam, da čim prej.user posted image
Glede umivanja zobkov: Tudi naš ima finte, včasih bi si 100x na dan umival, včasih pa se dere že ko vidi ščetkouser posted image  Mi pa je rekla p, da naj ne forsiram preveč, ker bo dobil še večji odpor, da takrat ko si zaželi mu naj dam krtačko in delama žiga žaga malo sam malo da mu pomagam. Poleg tega pa da naj bi z pretiranim ščetkanjem delali samo boge zobke in tako dosti hitreje nastajajo luknice, ker bi naj zobno oblogo dol spravljaliuser posted image user posted image user posted image
Ne vem pa če je glih to res, po moje je odvisno kake ima nasplošno zobke. Eni so pač podvrženi črnim ali lukničastim zobkom. Žal.
Rija:o, boga ne bi želela bit na tvojem mestu. mi še hvala bogu nimamo takih cirkusov. Je pa že pred časom nazaj probaval, kak bi delovalo metanje po podu, na srečo samo doma, pa ni bilo haska in je nekak to pozabil.
Renan:Upam, da se hitro porihtaš in prideš na stare tirniceuser posted image user posted image . Tudi jaz sem imela zdaj obletnico- 3 leta, kar sem imela meningitis in namesto da bi jaz hodla za prvi november svečke prižigat, so jih drugi že skoraj meni. Komaj sem se spasla.
Tinkamiška:Morem te pohvalit, si prava mojstrica. Sobica je že zdaj prečudovita, kaj še le boko bo gotova.user posted image  Pa tole vaše kakanje, je pa res sranje. Probaj z pomarančnim sokom na tešče ali jabolčnim, pa vse naj bo sveže iztisnjeno.user posted image
Taši:Super, samo da si dobila. Upam da ti pride kaj prav. Balončke pa bote fejst pihali, to pa vemuser posted image user posted image
Bobika:Upam, da se jutri vidimo, pa fotkiča ne pozabit. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
KatjaD:Upam, da sta se Manca in Matic imela lepo, pa sem mislila, da bomo tudi me deležne kake slikice, pa ničuser posted image  Kak so mu pa kaj očke?
Za srečanje pa nimate volje? Dajmo se zmenit in da se vidimo še pred 2-ko.
 
Nič, zdaj pa grem še malo likat! Malček spi, jaz pa radnička klasa, če ne v službi pa doma.user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Lep vikend.
Lucija

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januarke 2006-2
3.11.2007 14:56:07   
KatjaD
Liju - z veseljem bi ti ustregla s slikami, ampak na žalost jih sploh ne morem naložiti niti v album. In to ne v Firefoxu, ne v IE. Ko naložim sliko v album mi vrže not belo polje z napisom napaka. Pa so prav velike,......... Lahko pa jih priloži bobika, sem jih njej že poslala. Sej jih ni veliko, ker sem se vmes malo spomnila fotkat, potem pa spet pozabila.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januarke 2006-2
3.11.2007 22:10:34   
rija
Liju: ja, fajn bi bilo, da naredimo srečanje pred 2 in pred kakšnim snegomuser posted image

Ajde: A STE ZA ENO SOBOTO V NOVEMBRU?????
 
Mi smo pa danes cel dan počasi zabušavali in se imeli fajn user posted image  Smo šli malo v mesto, nakupili nekaj novoletnih user posted image user posted image user posted image (jesus, pa je komaj 1 november mimo) okraskov, ker letos ne bomo mogli met take fensi šmensi smrekce...pa smo vzeli ful lepe lesene v Lidlu, take otroške.....user posted image user posted image user posted image  pa zelo poceni....
šli na kavico, kosilo...popoldan pa smo gostili prijatelje z malima zverinicama in pekli kostanje, pico in se zabavali ob vragolijah naših 3 dečkov in čakali, da priteče kri user posted image user posted image user posted image  mali so šli na nož za eno taisto igračo....ki je naš itak prej ni pogledal že kak mesec.user posted image user posted image

In zdaj še malo pošnjoferim po netu, potem pa v mižule.

Lepo nedeljo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Januarke 2006-2
3.11.2007 22:38:44   
shooo
ojla
renan
upam da si že boljše.user posted image
rahelca tudi mi smo enkrat tako popustili z nočnim mlekom in smo porabili kar nekaj časa da smo spet na vodi.trenutno čez noč ne dobi nič (že par dni nimamo niti vode "za vsak slučaj"  pripravljene). saj se zbudi in išče  kakav, pa ji samo rečem da naj se hitro nazaj vleže. v trenutku zaspi kot da se nič ni zgodilo..
ZOBKE si gre umivati v kopalnico z veseljem. ja, če si jih lahko sama umiva pa še "kemo" hoče. ker je njam najm..pa ji pustim da si sama malo broži potem pa še malo mama-to še gre. ko pa je treba zgornje počohati pa dretje. jaz jo seveda ne upoštevam . ko se dere še lažje prečoham vse kotičke. pri tem mi sedi v krilu, z eno roko jo objamem  ker jo meče nazaj z drugo pa opravim na hitro in ko končam je mir kot da se nič ni zgodilo.(sem pa hudobijauser posted image , ne?)
Končno ji je potegnilo da po umivanju zobk ni več kakava in da lahko spije le vodo.
In tudi roke umit se je navadila takoj ko stopi v stanovanje in po kosilu. pred jedjo jo še moram opozarjati, verjetno zato ker je vedno zelo zagreta za hrano.
Dude: tudi te smo čez dan pospravli. zjutraj jih (spi z dvema) prinese v kuhinjo, da na pult in reče da jih moram umit.
no, danes je še dude dala spat na pojšter in jim rekla nina nana dude, se vlegla in pokrila....sem vedela da je nemogoče da bi se kar tak poslovila..po parih minutah  je zacela jamrat dudo dudo dudo še enega še enega ...sem ji kar dalauser posted image . naslednjič (če še bo kdaj taka priložnostuser posted image ) ji bom probala dopovedat da so že zaspale al pa kaj takega..
POSPRAVLJANJE IGRAČ: ne poznamo.no ja , knjigice pospravlja in pomaga zlagati posodo iz stroja.
TINKA, BOBIKA  kje pa je ta skrivnostna trgovina z igračami?
a IZA ima spt trde kakece? sem zadnjič vidla en sok od hippa za mehčanje kakeca. si že probala?
O liju  jaz semm tudi "meningitičar" in sem ga tudi imela prebolevala čez te morbidne praznike. komaj prišla k sebi.pred sedmimi leti.bakterijski od nepozdravljenih ventij sinusov.sumili na možganski tumor.menningitis je v bistvu bil premijauser posted image . še čutiš posledice?

taši Kak pa pri vas poteka uspavanje? gresta oba na enkrat v krpe ali vsak zrihta enega?kopata se skupaj?jaooojaoooo kaj me še čakauser posted image


ok, lepo nedeljo ob goveji župci!





_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januarke 2006-2
4.11.2007 7:58:26   
pikica*
Ojla,

evo mene. Še nisem šla rodituser posted image . Zdaj se je zadeva umirila in upam, da bo še lep čas tako.

V Ikei je bila kar gužva, ampak sem se bala, da bo huje. Na cesti so pa bili zastoji, ja. Ampak zaradi prometne nesreče. Sva tudi midva stala kakšne pol ure. Drugače sva bila pa kar uspešna. No, nekaj stvari nisva dobila, tako da že pripravljam seznam za kakšno "žrtev", ki bo šla kmalu goruser posted image .  Najbolj me jezi to, danisva dobila ene garderobne omare za Zojino sobo. Ampak jo dobijo šele čez tri tedne. Tako da....če bo kdo šel začetek decembra gor in bo imel 1,8*0,5m prostora v prtljažniku, se priporočamuser posted image .

Glede daril tudi jaz zbiram ideje. Pa bo treba tudi kmalu v akcijo. Zoja bo za RD ali pa za NL dobila tablo, za ostalo pa še ne vem.

Nič....moram nehat. Možek sicer še spi, Zoja pa je že v pogonu im mi ravnokar razlaga, da Medo Edo ni lep (risanka) in hoče mojo družbo.

Čau

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Januarke 2006-2
4.11.2007 13:46:10   
Ovnica78
Hello!

London je za mano. Bilo je fajn, videli smo ogromno, ampak je pa bilo zelooo naporno, tako, da še nisem prišla čist k sebi.
Tudi Tin je prenesel mojo odsotnost kar vredu. K sreči je imel ob sebi tudi sestrično katero je do konca okupiral. Samo ponoči , ko se je zbudil me je menda parkrat poklical in nato zaspal nazaj.

Tudi obisk grobov je že za nami in danes sem že čisto šihtno razpoložena (moram vse pripraviti za jutri).

Tin trenutno spi. Kaj je novega? Non stop bi hodil na kahlico. Saj to je super, ker prej se niti vsest ni hotel nanjo, ampak kaj ko bi vsakih pet minut šel nanjo in potem se trudi in trudi tako, da pritečejo 3 kapljice, tako, da mu potem ploskamo, vlijemo v WC in on lahko potegne vodo. Danes zjutraj mi je pa rekel, da bi kakal na kahlico. Dala sem mu jo, čeprav na kahlo še ni nikoli kakal. Ker sem ravno obešala perilo sem ga pustila za 2 minuti samega in ko pridem nazaj pravi, da je kakal. Vstane s kahle, jaz pogledam vanjo in not ni bilo nič. No potem pa le zagledam kakec na tleh v dnevni sobi. Si lahko predstavljate kako je smrdelo, potem mi pa še s štrampeljčki stopi not in mi vse razmaže. Komaj sem rešila celotno situacijo. Tin se je pa smejal in pravil:"kaka"

Renan porihtaj se  user posted image !!!

Ful lepe fotke!!!

Tinka Super si ostrigla Izo!

Bobika super za NS. Kam si pa šla?

Rahelca lepo, da je Sara že bolje!

Tašonka super, da imaš takšno prijateljico. Uslugo ji boš pa že vrnila. Te pa razumem kako si se počutila!

Alenkica, mi imamo škornje, dežni plašč in dežniček, vendar dežniček še nič ne pride v poštev, ker ga Tin ne drži nad glavo.

Nič, Tin se je zbudil in me na veliko kliče in na pol se že joče zraven moram šibat!

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januarke 2006-2
4.11.2007 17:23:05   
alenkica
Ovnica78: sem s tolk nasmejala vašim dogodiščinam s kahlico. Upam, da naš ne bo počel takih vragolij, je pa super, da se vsede nanjo. user posted image user posted image

Renan: čimprej se pozdravi!!

Tinka: baje da pomaga kaki na tešče, mojemu očetu pa je zeeelo pomagal obisk pri bioenergetiku - priporočam!

Jure pa je z 31 na 1. ponoči zakuhal. Sem takoj vedela,da so zobki, ker se je že en teden ful slinil. Podnevi je veliko kakal, kar tekoče, da sem ga morala celega preoblečt. Zvečer, pa se je umirilo. 2. je bil še kar v redu, sva bila kar v hiši cel dan, on bogi pa si je ful želel ven, ker je bilo tako lepo sončece. Včeraj in danes pa je v redu, slini se še precej. kot zgleda so že prišli ven, ampak mi ne pusti pogledat.

Koliko časa vi počakate po vročini, da ga peljete ven? Takoj drugi dan ali ste potem še en dan noter?

Pozdrav!





(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januarke 2006-2
4.11.2007 18:24:09   
KatjaD
Alenkica - jaz sem počakala, da je bil en cel dan brez vročine, šele potem sva šla ven in še to samo za 20 minut... Sicer je bil potem cel vik in krik za nazaj noter, ker on bi bil še zunaj, ampak...

Ovnica78 - sem se kar malo nasmejala vašim kahličnim dogodivščinam. Matic je nama takšno ušpičil na morju - je rekel, da gre kakat in se usedel mimo kahle in se pokakal na tla v baldahinu. Še dobro, da je tam vsaj zračno, pa ni bilo problema za zluftat user posted image . Sem se pa kr pošteno nadrgnila, da ne bi imel še naš pes kakšne podobne ideje... Imam pa od takrat to težavo, da Matic noče več na kahlico kakat, ker mu je bilo tako bad, da je kakal mimo user posted image . Eh, bo že...

Dude- hmmm, naš jo bo očitno imel do šole. Z uvajanjem v vrtcu je postal čisto obseden z njo in je skoraj ne da več iz rok. Šele par dni nazaj smo ga prepričali, da je lahko vmes tudi brez, še vedno pa nismo nazaj na stanju, ko je bila samo za spanje... Pa tudi brez flaše odkar je v vrtcu ne gre več. Prej je pil čisto OK že iz kozarca, potem pa imajo v vrtcu vsi flaše in jo je hotel še on nazaj. Zdej pa spet delamo na tem, da bi pil iz kozarca ali vsaj iz flaše s športnim nastavkom, ne s cucljem (to mi namreč v avtu bolj prav pride kot kozarec, pa tudi na obiskih,...).

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januarke 2006-2
5.11.2007 0:39:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liju

Taši:Super, samo da si dobila. Upam da ti pride kaj prav. Balončke pa bote fejst pihali, to pa vemuser posted image user posted image

Vse pride prav, razen čaja za dojenje, ker ne dojim več.user posted image Bom kakšno dojiljo najdla, ki ga rabi. Vse drugo pa pride prav in res hvala! Sploh baloni so zakon!user posted image So vsi napihnjeni in se vsak dan žogamo z njimi. Glih včeraj je prvi počil.user posted image Sta pa oba navdušena nad njimi.user posted image

Srečanje - če bo na soboto, mi lahko 17.11. ali 24.11. Če se možev plan dela ne spremeni. Če ne bom pa magari sama uletela z mularijo. To soboto nas pa ni, ker imamo že druge plane.

Shooo, če smo vsi doma, možek uspava Špelo (se uleže z njo in počaka, da zaspi, pa božat jo je treba ponavadi), jaz pa Jureta nosim okoli in ga uspavam. Če pa sem sama z obema, potem pa mora Jure prvi zaspat, da se lahko uležem s Špelo. Če mi ga pa mali predolgo sračka, potem pa včasih Špela omaga zraven na kavču in jo potem prenesem. Ma sej od začetka je hudo, potem se pa navadiš na en ritem in je ok.
Aja, kopanje - mi imamo samo tuš kabino in Špela se že tušira, Jureta pa še kopamo v mali banjici. Pa ju ne kopamo/tuširamo vsak dan. Ne znese. Jureta se trudim čimvečkrat skopat (toliko, da ga v vodi namočim, ne z milom), da ga umiri in uspava, Špelo pa tud poskusimo ene 4x tedensko stuširat, da ni glih pujsek.user posted image No, tukaj spet, če sem sama, oba na isti dan ni šans, če pa sva oba, gre pa najprej Špela pod tuš, potem pa jaz malega namočim v banjico. Rihtava vsak svojega.user posted image

Pikica*, mi gremo najverjetneje konec novembra v Ikeo, tko da če kaj rabiš, povej. Samo prostor moram izmerit, če ga bo dovolj, kar se garderobne omare tiče.user posted image Za drobnarije pa načeloma ni problem.

Nič, se javim jutri (no, glede na uro, že danes user posted image ). Sem totalka crknjena. Za mano je spet ubitačan vikend.

(odgovor članu liju)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januarke 2006-2
5.11.2007 8:47:50   
pikica*
No, Tašonka, če boste imeli prostor, se bom kar prijavila za tisto omarouser posted image . Ti samo javi.  Glede malenkosti...ti bom sporočila, potem pa po želji....če bo čas in energija, da kaj najdeš, super, drugače pa bo že kdo drug prinesel. Ker vem kako je to, ko greš gor. Jaz ponavadi potem hodim okrog s seznami in večino časa nabiram stvari za drugeuser posted image .

Mi smo pa včeraj Zojo (na pol) preselili v novo sobo. Midva sva ji postavila pohištvo, Zoja pa je sama selila igrače. Je bila čisto navdušena. Se je potem cel večer igrala tam. je pa seveda to imelo tudi sv oje posledice.....vrata porisana s črno voščenkouser posted image . Ji j epotem mož z resnim glasom rekel, da se to ne dela in da jih bo naslednjič dobila čez rito.....ona pa v tak jok, da ni bilo za verjet. Pa smo se potem dogovorili, da tega ne bo več počela (hm user posted image ). Sem ji pa potem na previjalni razlagala, da ne sme po vratih risat, ona pa mi odgovori, da je risala mamico. Pa kako je lahko potem človek huduser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Januarke 2006-2
5.11.2007 9:07:10   
KatjaD
Pikica - jaz sem Maticu razložila, da se riše samo po papirju, ampak tega se v svoji sobi ne drži preveč. So malo tudi že stene okrašene. Se pa ne sekiram preveč... Sej je njegova soba, kakršnon si bo pobarval, v takšni bo user posted image .

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?