|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 6:06:16   
ada2
Greva danes po avto, ki bo malo večji in bo imel trotočkovni pas na sredini zadaj,da bomo lahko začeli delat na (da bodo lahko 3 zadaj sedeli).


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 6:07:20   
tincci
A veste, da sem včeri prvič v življenju totalno popizdila na svojo mamiuser posted image user posted image

Enkrat sem ji že lepo razložila, zakaj rabi avtosedež in mi je obljubila, da ne bo H drugače vozila. Včeraj pa pridem po H in njiju ni blo doma v največjem nalivu.. končno se mi oglasi na telefon.. ona je avto vozila, moja sestra je pa v rokah držala H. Če bi blo to tam kjer je malo avtov, me ne bi ganilo, ampak ob štirih med delovnikom in hudim dežjem v BTCuser posted image Ko sem šla tja H iskat, me je kap, kako folk vozi pa kaka gužva je. skratka, čist sem napizdila mami, mene je pa pol sekauser posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 7:36:26   
NinaŠ
Tincci te čisto razumem, tudi sama bi tako reagirala user posted image , ker je to totalno neodgovorno ravnanje. Jaz imam slabo vest vsakič kadar drobižka pobereta moja starša, ko vem, da ju bosta 300 metrov (do doma) peljala brez sedežev, čeprav ju vedno zapasata z avtomobilskim pasom (samo čez trebuh, ramenski del data za hrbtom, saj sta še čist premajhna) .


Teni, kaj pa če bi vrstni red spremenili, saj imata potem še vedno 9 mesecev časa, da zamenjata avto user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image


Urša, imaš že vse spokano? user posted image  

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 7:36:33   
ada2
tincci user posted image , saj bo mama oprostila, saj veš kake smo mameuser posted image

jaz sem pa včeraj na eni kmetiji naročila mleko. bomo hodili zdaj vsak dan po 2l domačega mlekauser posted image  cena je tudi ugodna in tako pridobim na dveh mestih  ceneje in bolj zdravo, pa še poleti bodo fajn sprehodi, je kak kilometer in pol od nas. torej sem pridobila na več stranehuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 7:37:35   
NinaŠ
Jaz se boma sedaj lotila sesanja in pomivanja tal user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 7:41:48   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Jaz se boma sedaj lotila sesanja in pomivanja tal user posted image


se ti pridružim, dokler se Adam še igra v Nušini sobi, potem pa počasi spokama k P.   a naj grem? vročino še ima, kašlja še, iz nosa mu tečejo debeli zeleni šmrkljiuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 7:46:47   
NinaŠ
a naj grem?

ja, jaz bi šla

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 7:55:49   
amy26
dobro jutro

no jaz grem pa nahraniti Elo, je še izključno dojena, sploh noče nič po žlički niti po flaškiuser posted image  kako jo navaditi da še kaj drugega je, nimam pojma, ko ji dam žličko usta tako drži skupaj da ni šans da pride kaj notri, tako da ji s težavo dam eno žličko kašice na dan
pa sem poskusila že marsikaj, ji dam žličko pa ji dam svoj prst usta, pa igrače,....

pol me pa čaka pucanje

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 8:52:00   
simi-2
Dobro jutro !

No, po zelo, zelo dolgem času se oglašam na forumu November 2005.
Morda se me kdo še spomni al pa tudi ne. Upam, da me sprejmete na kakšen klepet o naših novemberčkih - živih kot hudič.
Imam Tino, ki je rojena 17.11.05. Kmalu bo 2 leti. In zadnje čase je kot pravi mali hudiček. Vse je njeno.
Drgač sem pa v službi in se še kaj javim.

lep sončen dan
simi

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 9:09:38   
NinaŠ
Simi WB user posted image . Res se lahko malo večkrat oglasiš user posted image . Med novembrkami 05 zdaj Tine prepričljivo vodijo user posted image

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 11:00:57   
simi-2
Ojla,
Ja NinaŠ hvala za dobrodošlico res je Tine vodijouser posted image .
Vidim, da so zdaj aktualne risanke tudi pri nas. naša najraje gleda Cofko cof, telebajske, bombažke pa tudi rdečo kapico, kjer je bok - volk lump.
Najbolj hecna pa je, ko se naglas smeji, ko gleda Tom in Jery.

Malo višje sem zasledila, da po vrtcih rasajajo vodene koze.kje pa ?
Dva tedna nazaj je imela neko virozo-drisko sve bile doma.
Bila je ful boga pa še afta se ji je naredila na jeziku, tako da vase ni spravila skoraj nič.
Zdaj pa je zopet v vrtcu pa bomo videli koliko časa, zdaj so taki meseci, ko so prehladi skoz prisotni.
Bomo videli, kako bomo šofirali to zimo.
Kje pa ste vse.
Ada kako je mali ? Si šla k P ?

lp simi

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 11:43:21   
ada2
Ada kako je mali ? Si šla k P ?


mali je živ ko user posted image , sploh ne zgleda več bolan. sicer še ima malo vročine, ampak proti včeraj, ko je samo ležal, je danes pravi razbojnik in že čisto nazaj stari Adamuser posted image  k P pa sva šla, pa je bil gor listek, da delam izjemoma danes popoldne (user posted image user posted image user posted image  - to se seveda lahko samo meni zgodiuser posted image ) in sva šla nazaj domov. bom videla kako bo kasneje, če bo še vročina bova šla nazaj.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 12:00:37   
*ANA*
user posted image

To je naša pikica

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 12:12:22   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

mali je živ ko user posted image , sploh ne zgleda več bolan. sicer še ima malo vročine, ampak proti včeraj, ko je samo ležal, je danes pravi razbojnik in že čisto nazaj stari Adamuser posted image   



Ja, vidiš, to se je nam zgodilo 14 dni nazaj, ko je bil v petek tak bogi, da je v bolnici pristal, v skoboto pa so ga (+ starše user posted image user posted image ) morale vse sestre opominjat, da ne sme tekat user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 14:44:51   
Anonimen
NHalo

Včeraj sem bila sama z mojima pikecema doma. Max je 2 taka živčna izpada imel, da joj. In ko sem ju dala zvečer spat, sem šla najprej brunat od živcev. In zdaj, ko vem, da me še en večer čaka, mi že spet slabo postaja. samo toliko.

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 14:53:38   
simi-2
živčna izpada imel


Tudi pri nas imamo živčne izpade, da je joj. Sploh pa zjutraj za oblečt.Da pridem v šiht vsa mokra. Upam, da se bodo kej končali drugače .....
Delovnega dne je konec zdaj pa nadaljevanje doma.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 15:15:21   
Anonimen
1. izpad - na vsak način je hotel zaspati opoldne na kahlici user posted image
2. izpad - po 3 opozorilih, da naj ne poliva vode iz banje, sem ga vzela iz banje in končala kopanje. Doživel je tak izpad, da sem ga komaj uspela v pol ure obleči. ČE ne bi bilo hladno v stanovanju bi ga nagega pustila. in ko sem ga oblekla, se je še vedno metal, da se je polulal ravno toliko, da sem ga spet mogla preobleči.

(odgovor članu simi-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 16:53:35   
NinaŠ
Paštetka user posted image  saj bo boljš, enkrat že user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 17:08:09   
catja2
Pri nas so se virusi malo polegli, potem pa nam je babica pristala v bolnici... user posted image

Torej spet imam eno skrb!

Moram pa pohvaliti moja lubčka, ki sta zadnje dni tak pridna da ne morem verjeti user posted image


Pa prvo plačo sem dobila in tudi ne morem verjeti; je več kot 100% višja od plače v prejšnji službi user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 17:10:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

A vam prilepim v prvi post link na staro debato oz. tam v zadnjega link do te debate?


Lahko ja!user posted image


Urejeno! Sem dala link na zadnjo stran prejsnje debate.

LP

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 17:55:18   
Teni_

Teni, kaj pa če bi vrstni red spremenili, saj imata potem še vedno 9 mesecev časa, da zamenjata avto


Za ta mesec sva že prepozna, tako, da drug mesec. Sva pa še morala danes avto tam pustit in ga dvigneva v ponedeljek, ko bodo zamenjane že gume.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 18:03:58   
ada2
tako, midva sva od P. mi nižal, da sem šla še 1x, pa čeprav sem za ta dva obiska naredila 100 kmuser posted image user posted image user posted image

torej: vnetje žrela, sum na astmouser posted image user posted image user posted image , kroničen kašelj z laringitisom, ...... skratka kašljali bomo kar celo zimouser posted image
sva dobila antibiotik Macropen in zrnca Singular (to je sicer za astmo, a tudi izboljšuje dihanje in je bolj preventivno, jemati pa morava 10 dni)

zdaj pa ne vem kaj naj s službo naredimuser posted image user posted image user posted image  gužva je ful, za nedeljo je itak Andrej doma, torej lahko grem delat, potem sem pa drugi teden popoldan in bi lahko bil dopoldan Adam z mano, pa bi Andrej prišel malo prej (prednost , če si sam sebi šefuser posted image ), če pa bi bila kaka sila, pa bi ga imela moja mama tačas, da pride Andrej.....po drugi strani pa.....kdo se pa v službi ozira name in gleda, če sem jaz zadovoljnauser posted image

v glavnem, P mi je rekla, da sem komot doma, jaz pa spet cincamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 18:16:29   
ada2
catja super za plačo user posted image user posted image user posted image

upam, da bom jaz tudi lahko kmalu kaj takega napisalauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 18:21:54   
ada2
Paštetka user posted image user posted image user posted image

ampak glej z druge strani - sta zdrava, to pa pomeni več kot karkoli drugega. sicer pa: bosta zrasla in bo bolje, tebi pa dolgčas po takih izpadihuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 19:42:17   
catja2
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

catja super za plačo user posted image user posted image user posted image

upam, da bom jaz tudi lahko kmalu kaj takega napisalauser posted image


Tebi bi pa najbolj privoščila takšno plačo; pa danes sem bila ful vesela, ko je en naš kuhar bil tak presenečen, ker so mu dali dosti dosti višjo plačo, kot je bilo dogovorjeno!! Lepo je videti, ko so drugi srečni, pa ko si tudi sam srečen user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?