|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:21:03   
*bubi*
Še nova stran..... niste več za te fore? user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:28:11   
petarda
Mene pa je včeraj moj tak razočaral: smo se zmenili s sodelavci, da gremo na pijačo za prvo plačo, ko bi morala iti pa mojega ni bilo domov... Tak da sem eno uro zrihtana čakala in potem ko je prišel sem vse cote v njega zmetala, ko sem se slekla...


Dober uvod v user posted image user posted image user posted image .....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:32:15   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Petarda, a kak dan seminarja pa ne bi mogla prešpricat user posted image . Zjutraj greš, da se podpišeš, potem pa kao na WC in zviz domov?


Ne bo šlo....na tem seminarju so še moji sodelavci iz drugih enot banke, ki jih bajdvej sploh še ne poznam....in bi me verjetno hitro pogrešaliuser posted image user posted image user posted image ....ker je samo za našo banko...če bi bila to kaka večja skupina bi še šlouser posted image ....nas bo pa tam okoli 10user posted image

Pa še pojma nimam s kom bom v sobiuser posted image . AAAAAAAAAAAAAAAAAa....jaz nebi šlauser posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:36:14   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

user posted image user posted image user posted image  danes pa greva z možem v disko user posted image user posted image user posted image

prav zares. ne moreš verjet, kako mi je smešnouser posted image user posted image user posted image


Kakšna posebna priložnost??? Al kako to ravno v disko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:37:55   
petarda
Sem si kupila danes en lep pulover, eno torbico in petarditu eno majčko....hlač pa nobenih nisem dobila na rituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:41:41   
Teni_
Teni sori, ampak katera žabica je to Teja ali Nika



Saj v resnici se mi ne zdi, da sta si tak fejst podobni, ampak na kaki sliki pa res.

Nina, to je Nika.user posted image Teji se nekako ni bilo najbolj za slikatt. Bom eno boljšo poiskala od Teje in dala gor.

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:51:30   
Teni_
Evo, obe na kupu. Še enkrat ista slika Nike

user posted image

Pa še Teja

user posted image

Ne vem, ali sta si res tako podobni? Če ne prej, se bo čez nekaj časa videlo.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:58:20   
petarda
Mene Nika na prvi slikici čist na Britney Spears spominjauser posted image .....


Pa ful ma rdeče ustnice...a se je našminkala?user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:04:55   
Teni_
user posted image user posted image user posted image  Aja, kr na Britney. Ne, ni se našminkala. Še ni začela s tem, te finte ima zdaj Teja.

Sem zdaj gledala, pa ne vem, če ni malo jezička pokazala, pa zato tako izgleda.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:07:31   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

Daj ga vpraši kje ga je kupil, pa če je bil ugoden ...


kupil ga je v hoferu znižanega iz 100€ na 49 €, zdaj je pa na 39 € znižanuser posted image  meni je super, če bi imela odveč 40 € ta mesec, bi šla še enega kupituser posted image


Kolk pa je diagonala?user posted image  Pa zakaj user posted image  se ta Hofer še ni odprl v NMuser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:07:37   
NinaŠ
nas bo pa tam okoli 10

ja pol pa to res ne pride v poštev user posted image



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:19:03   
ada2
Kolk pa je diagonala?


user posted image user posted image user posted image

čaki, grem zmerituser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:21:04   
catja2
Hvala za info, ste ve verjetno bolj poučene kot Nej user posted image

Ja res čudno, da nisem obvestila dobila, no mogoče ga dobim po 29. ali pa ga je poštar spet kam vtaknil v drug nabiralnik user posted image

Kaj mislite, bi bilo pametno preživnino narediti, če se moj npr. prijavi na drug naslov kot jaz; ali zdaj te stvari kaj kontrolirajo, ker drugače pa vedno slabšo potegnem, sedaj pa ko je malo višja plača bo pa še huje... user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:22:01   
ada2
ok, zmerila

17,5 cm je diagonala, drugače pa mere ekrana 15 x 8,5 cm, pa še rob ene 2 cm.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:40:52   
amy26
nas bo pa tam okoli 10


petarda, sej bi tvojuser posted image  lahko naredil izlet do tebe oz. do Snovika, vsaj takrat ko ima petardito RD seveda če ne bi bilo druge možnosti, pa še midve se lahko kaj srečava, pridem do moje mami v Kamnik in do Snovika imam samo deset minut z avtomuser posted image  boš vsaj lahko spoznala Elouser posted image  



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:44:20   
amy26
Moj user posted image je že celo uro v kopalnici, namesto da rihta Aleksa rihta sebe, se striže, brije, Aleksa pa dal kar v čebriček od Ele da čofotauser posted image .

Paštetka, M je pa kar shujšal oz. je zrastel v višino, Aleks je isti kar suhec mi je ratal, včasih so bili vsi bolj okrogli ker smo jih tok futrali.

teni, Nika se je ful spremenila, se vidi da že dolgo ni bilo njene slikice tukaj na RR

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 20:57:31   
Teni_
Saj je bila -  pred dobrim mesecem. Ko sem pokazala poročne slike.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 21:16:51   
ada2
petarda....a imaš kako dobro ponudbo za kredit, bi rabila za prizidekuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 21:33:38   
ada2
aja, nisem povedala, da je Adamu Singulair včeraj pomagal in celo noč ni nič kašljal. danes ga je tudi dobil, sicer smo imeli težave, da je pojedel....on bi rad, da Nuša vse isto poje kot onuser posted image  in potem moramo tudi Nuši dati sirup (pač vitaminskega), pa Nuši fiziološko v nos, pa namazat čelo z Riboderminom....ampak Singulair pa ji glih ne mislim dajatuser posted image  in potem nekaj zmutimo, da mali misli, da je Nuša tudi zdravilo pojedla. jao jaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 6:27:51   
ada2
to noč pa spet štalauser posted image user posted image user posted image

je začel ob polnoči kašljat ko zmešan.....ob 1 sva šla v kopalnico.....ob 2 je dobil sirup...........je bilo eno uro mir, potem je od pol 4 do 5 kašljal, je dobil čaj......zdaj spi, jaz pa se kot zombi odpravljam delatuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 6:44:13   
Teni_
Pri nas je bila zvečer kriza, ker je Teja bruhala, ponoči pa Nika. Hvala bogu samo enkra. Zdaj pa ne vem, glede na to, da je ostalo vse ok, ali se jima kaj kuha, ali jima je kaj obležalo v želodcu.

Jedli smo sicer špagete, pa samo to sta bruhali - je možno, da jima je moka obležala, ker sem je dala malo več kot običajno.user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 7:13:48   
amy26
za user posted image Adama, res vam želim da se kašelj umiri, ker to je pa res nadležno

teni, men je Aleks pred parimi dnevi tudi bruhal en dan pred tem imel vročino, pa je potem še isti dan bilo bolje, očitno se mu je nekaj kuhalo pa se je na srečo ustavilouser posted image , tako da upam da bo pri vas isto

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 8:36:46   
Anonimen
Mene Nika na prvi slikici čist na Britney Spears spominja .....


mene tudi user posted image

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 8:52:35   
*bubi*
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke.



Aja, zadnjič je bil komentar, da Tine vodijo med novembrčki. Koliko pa jih je? Sem razmišljala, da so tudi 3 Jakci in 3 Lukci user posted image  Al pa še kaki več user posted image  No, bubi je ziher samo en user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 10:48:56   
petarda
Daaaaaaaaaaaaaaaanuser posted image

Za Adama user posted image user posted image user posted image , da kašelj čimprej mine....in se bo  mirno naspal, mamica pa tudiuser posted image

Petardito je tudi kakšne dva tedna nazaj neka bruhal ponoči...ampak samo ene dve nočiuser posted image ....drgač pa je bilo vse OK.


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?