|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 20:27:02   
Urša
Se boš vozila v LJ?


Ja.user posted image  Zaenkrat. user posted image  Sicer pa ni taka kriza, sva že sprobala - zjutraj med tednom sva rabila do Lj 45 minut, tako da ni taka kriza. user posted image
Ada, seveda velja!user posted image  Pa tudi enkrat za srečanje velja v Mozirskem gaju, obvezno!user posted image  Pomladi je najlepše...user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 20:41:31   
petarda
Vaaaaaaaaaaaaaaaaaau Urša.....a vi ste že kar dol ostali?????user posted image user posted image user posted image  Jaz sem mislila, da samo tako....selite stvari.....ne da se boste že preseliliuser posted image ..... Vauuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image ....


Ada....user posted image user posted image user posted image user posted image ....za Adama....upam, da ga ne napade kašeljuser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 20:44:00   
Anonimen
Urša user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz se spomnhim obgčutkov, ko sem se jaz preselila user posted image .

Zdaj pa uživajte!!!!

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 20:50:38   
tincci
Urša, kaj v notranje gorice se boš vozila še celo šolsko letouser posted image boš nadoknadla za čas, ko si mela službo pred nosom? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Novemberke 2005- 2. del
21.10.2007 23:17:31   
til
šE DOBRO DA SEM ŠLA BRAT GLEDE OTROŠKIH KER TUDI JAZ NISEM DOBILA OBVESTILA LANI SEM GA LETOS PA NE user posted image . NO SAJ ČISTO NISEM POZABILA AMPAK KER MI JE KOLEGICA REKLA DA BOM ITAK DOBILA OBVESTILO SEM SE S TEM TOLAŽILA IN NEKAKO DALA MOŽGANČKE NA PAŠO KAR SE TEGA TIČE ZDEJ PA STE ME SPOMNILE IN BOM JUTRI KAR PO OBRAZEC SKOČILA.

PA MI SMO SE VRNILI, BILI SMO NAMREČ V BOSNI INSMO SE IMELI PRAV FINO DANES SMO SE VRNILI S POLNIM AVTOMOBILOM user posted image .
JUTRI POVEM KAJ VEČ SAJ SEM FREJ SEL TEDEN JEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 6:36:16   
amy26
dobro jutro

user posted image user posted image user posted image Urša za selitev, na vožnjo se boš pa že navadila, važno da ste na svojem

men pa še ni treba oddajat za otroške, šele februarjauser posted image

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 7:13:53   
*bubi*
Jutro!

Ja, pa hkrati ko za otroške oddajate, dajte še za znižano plačilo vrtca, da ne pozabite user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 8:12:46   
petarda
dajte še za znižano plačilo vrtca, da ne pozabite


a to je treba vsako leto?user posted image  ...joj sem jaz eno tumeuser posted image  Še dobro, da imamo take kot je bubi, da nas malo spomnejo...user posted image

Bubi še nekaj mi povej....zjutraj sem pozabila dati petarditu Hiconcil....jemat ga mora pa še do jutri zvečer....kaj naj naredim??? Dam normalno ob 16. uri ali naj prenehamuser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 9:09:50   
ada2
na današnji dan pred 12 leti sem postala tetauser posted image

Špela (Josipauser posted image ) vse najboljše!user posted image user posted image



drugače pa je za nami spet ena napol prespana noč. tako sem utrujena, da sploh ne vem kaj delam. prej mi je skodelica iz rok padla, ker se mi je tako dremalo pri miziuser posted image

tudi Adamu se vidi, da je neprespan, je tečen ko user posted image . zdaj samo čakam, da ga vrže, pol grem pa takoj za njim spat, pa mi je čisto vseeno, če je po hiši svinjarija. če se ne bom vsaj malo naspala bom še jaz zbolelauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 9:13:38   
*bubi*
a to je treba vsako leto?


Ja, do 15. novembra. Tak kot gume menjat user posted image user posted image user posted image  Mi smo dali avgusta, ampak samo za te 4 mesece, zdaj pa moram spet dat za koledarsko leto 2008. In sem pozabila, koliko sem vpisala, da so avti vredni user posted image  user posted image  Upam, da niso zdaj več kot 2 meseca nazaj user posted image

Moje mnenje: boljše spustit 1 odmerek kot dva dni! Tako da jaz bi nadaljevala, se pač zgodi. Pa verjetno ne rabim napisat, kaj bi bilo še boljše user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 9:14:50   
*bubi*
Vse najboljše, Špela! user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 9:16:55   
*bubi*
Petarda, Amy, Jana, podgurka... pa še katera iz tistega konca!!!!

Dajte mi eno fajn turo predlagat, da vas pridemo malo obiskat drug teden. user posted image  Pa za dan se zmenite user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 9:17:56   
*bubi*
Kje ste zdaj? Jaz imam govorilno uro. Se MORAM z nekom pogovarjat user posted image user posted image user posted image  Pa itak, da to niso starši user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 9:18:48   
*bubi*
Sem že napisala, da je bubi spet na bolniški? user posted image  Upam, da ne bo nič hudega, grem zdaj preverit.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 10:03:44   
petarda
Pa verjetno ne rabim napisat, kaj bi bilo še boljše


A to, da sploh nebi pozabila?user posted image ...jao, jao....ful se nam je mudilo in sem se spomnila šele v vrtcuuser posted image ...saj imam ful slabo vestuser posted image


Za bubija in adama user posted image user posted image user posted image ...kaj pa je bubiju? A je spet oči na bolniški?user posted image


Za Josipo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  VSE NAJBOLJŠE!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 10:05:19   
petarda
Dajte mi eno fajn turo predlagat, da vas pridemo malo obiskat drug teden. Pa za dan se zmenite


v ponedeljek in torek sem doma oziroma v službi....ostale dni jo bomo kam pihniliuser posted image .

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 11:01:18   
ada2
petarda sem ti na ZS poslala moje milijoneuser posted image

torej moj pikec spančka, mene sta pa mama in soseda naštimale, da ju peljem v hofer. pa sem zdaj ful huda, ker so imeli krasne žametne hlače, podložene na naramnice za Adama, ampak njegove št. seveda več ni. no, ene so, ampak so za punčkeuser posted image . bom probala še v Ljutomeru dobit. cena pa tudi ful dobra - 6,99€

no, to sem hotla povedat s tem izletom v hofera - gremo nazaj in v avtu imam jaz cd od Il Divo (pa ne, da bi bila kak super fan njihov, ampak tako za med vožnjo poslušat so mi pa ful všeč) in ko se jaz vozim (ker avto sploh ni moj, ampak od mojega ata, in on prisega na Radio Slovenija 1 in nič drugega), jih zmerom poslušam. in ta soseda (pazi, stara je 70 let) reče: u, to pa so Il Divo, jaz jih tako rada poslušam, so mi prava paša za dušo.

zdaj grem pa res malo poležat, da prestolonaslednik prej ne vstane.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 14:03:10   
petarda
Da ne bomo ravno na 2. strani user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 14:27:11   
petarda
zakaj pa je paštetka spet anonimna?user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 16:45:42   
*bubi*
pa sem zdaj ful huda, ker so imeli krasne žametne hlače, podložene na naramnice za Adama, ampak njegove št. seveda več ni.


bubi pa je dobil dvojne user posted image  Je pa res, da sem mu šla že v četrtek iskat. In so res super mehke in tople. Sem mu pa vzela 98 in niso nič kaj prevelike, čeprav drugače nosi 92.


Bubi še vedno na pol kuha. Ni neka blazna vročina, ampak je vseeno ostal doma. Ja, ati je bil z njim user posted image  ampak ima itak prost dan, tako da ne koristi bolniške.

Pa garaža bo končno naša user posted image

paštetka anonimna user posted image  se je spet dala zbrisat? No, upam, da je vsaj z Mašiko vse OK user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 19:41:33   
NinaŠ
paštetka anonimna se je spet dala zbrisat?

user posted image ja očitno se je dala izbrisat user posted image upam, da kdaj pove zakaj user posted image Paštetka user posted image


Jutri sem na "prisilnem" dopustu  user posted image . No, ni tako hudo prisilen, le ena sodelavka je v odhajanju in ji konec meseca ne sme ur manjkat, tako da sem ji jutri velikodušno user posted image odstopila moj šiht. Novembra bom jaz itak cel kup nadur naredila, tako da ni panike, da ne bi do konca leta na 0 prišla user posted image . Sicer imam potem v sredo eno izobraževanje v Lj., v čet. in petek pa tako ali tako planiran dopust user posted image


Bolančki user posted image user posted image user posted image čimprej se pozdravite!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 20:11:58   
til
Joj punce kakšno mi je zdel moj sinek prjavu. Našel je šparovc in ga prinese k meni kao da naj mu dam dinajčke jaz mu razložim, da nimam pri sebi nič dinarčlov in da jih bova pol poiskala in on mene gleda in me po riti in reče tuki zadi dinajčkiuser posted image  . Očitno mu nekdo daje denar iz zadnjega žepa zdej morem samo ugotovit kdo je to user posted image .

URŠA lepo da ste šli na svoje ,kjer lahko zdaj neskončno uživate. Kar pa se vožnje tiče imam tudi jaz 45 min do službe pa ni take krize.Čestitke še enkrat! user posted image user posted image user posted image .

Bolačnki pozdravite se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 21:49:08   
petarda
Očitno mu nekdo daje denar iz zadnjega žepa zdej morem samo ugotovit kdo je to


Pa se še ti nekje v bližini najdet, ne? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 21:51:31   
petarda
Na čveku sem našla paštetkino temo, pa še pol na dojenju...pa še paštetko dobila na gmailu....in ugotovila, da je šlo za nesporazum....ampak saj ni važno....jaz itak mislim, da dolgo ne bo zdržala v anonimnosti....je prevelka čveka user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Novemberke 2005- 2. del
22.10.2007 21:53:46   
ada2
dobro, če ste me na gmailu skenslale grem pa spatuser posted image

saj sem spanca potrebna, lahko noč!

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?