|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 19:45:25   
NinaŠ
zdaj pa ne vem kaj naj s službo naredim

ostani lepo doma na bolniški z Adamom. Ma veš kaj, saj nate se nihče ne ozira, ko si "vzame fraj", zakaj bi bila le ti vedno tako požrtvovalna. Pravgotovo te Adam bolj potrebuje kot pa sodelavci. No slaba stran tega je le 80% plača user posted image

Upam, da Adam čimprej ozdravi in se sum na astmo ne potrdi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 19:46:23   
NinaŠ
catja super za plačo

ja prav res user posted image

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 19:48:17   
NinaŠ
Zanimivo:
http://www.si.map24.com/


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 19:53:11   
amy26
catja super za plačouser posted image

naš Aleks je bolje, očitno je bilo tisto bruhanje in vročina le enodnevnica, ki je na srečo minila, Aleks spet je normalno kot prej in je zaenkrat vse ok, le malo kašlja.

zdej pa že oba otročka spitauser posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 19:54:40   
petarda
Čeeeeeeeeeeeeeeruser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz mislim, da bi bilo bolj smiselno na prvo stran te povezave, pripopati link od prve user posted image user posted image user posted image ....ker tista se bo kmalu premaknila kam v ozadje, pa jo bomo tako lažje našliuser posted image ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 19:56:19   
Anonimen
jojjojo, če bi vedele, kako je zdaj zaspal. user posted image  Grem ga slikat, pa če ga takoj zbudim in bom spet mogla klečati zraven njega

(odgovor članu catja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:01:31   
petarda
Simi jaz se te spomnim user posted image ....tvojega nicka...saj o Tini pa nisi kaj dosti pisala, ne? Se mi zdi, da si bila bolj aktivna kot user posted image user posted image


Za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image ....da čimprej mine...

Za paštetko user posted image user posted image user posted image user posted image ...upam, da imaš danes lepši večer, kot včerajuser posted image

Za catjo user posted image user posted image user posted image  za take plače...

Še kaj?user posted image .....

Grem tudi  jaz počasi pred Tv, ker sem nekak tak kot ve glede znanja o predsedniških kandidatih, nebi pa rada kar nekaj v tri dni v nedeljo obkrožala, ker se mi zdi, da bi tako še več škode naredila, kot če sploh nebi šlauser posted image .....


(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:03:04   
petarda
jojjojo, če bi vedele, kako je zdaj zaspal


a danes mu je pa uspelo na kahlici???user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:05:05   
Anonimen
user posted image

na stolu zraven postelje user posted image user posted image . Midve s pupo sva morale tokrat sedeti na tlenh, da se je gospod lahko razkomotil. Drugače tukaj ni stola. AMpak, ko smo sami moramo vsi skupaj biti na stolu, ker drugače lečem kot zmešana od enega do drugega.

Grem ga zdaj preložit

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:08:56   
ada2
No slaba stran tega je le 80% plača


saj na koncu pa znese par centov več kot oddelana ura, ker je v osnovi boljše plačanauser posted image

sem se odločila, da grem delat, ampak pod pogojem, da mi ne vzamejo tista dva PD-ja, ki ju imam pisana, bom malo zagrozilauser posted image  če pa bi bilo z Adamom slabše pa seveda ne bom šla. bomo videli, jutri je nov dan, pa zdravila bodo začela delovat in mora biti bolje.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:16:40   
petarda
user posted image user posted image user posted image  Ko sem jaz hodila še s petarditom v vrtec sem videla eno punčko, ki je zaspala kar tam...med kosilom za mizo user posted image user posted image user posted image ....zraven so bili pa vsi otročki, ki so normalno jedli...ona pa kar tam zakinka...in od takrat mi ni nič več čudnouser posted image ....edin na kahlici bi bila pa reeees hudauser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Ada...midva sva bila tudi s petarditom v torek pri zdravniku, ker je imel vnetje ušeska....je tudi rekel, da na bolniško....samo se mi ni zdelo prehudo, pa vročine ni imel...in sem ga dala v vrtec jaz pa v službouser posted image ....saj malo sem imela slabo vest....samo je bil čez dan čist dober....edin ponoči ga je dajal ušesek...pa itak mu je Hiconcil kmalu prijel in potem ni bilo niti ponoči več težav....žal je tako, da smo v službah res zreducirani na minimalno in se vsaka bolniška fuuuul poznauser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:24:00   
NinaŠ
Tina je šla spat, je sama prosila za to user posted image , Anže pa se še v dnevni z "novim" (moj bratranec je nekaj igrač poslal, ki jih je njegov sin prerasel) buldožerjem igra - končno se bo tista tona divjega kostanja zamortizirala, ki sem jo že preč hotela zabrisat user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:29:30   
ada2
Ada...midva sva bila tudi s petarditom v torek pri zdravniku, ker je imel vnetje ušeska....je tudi rekel, da na bolniško....samo se mi ni zdelo prehudo, pa vročine ni imel...in sem ga dala v vrtec jaz pa v službo ....saj malo sem imela slabo vest....samo je bil čez dan čist dober....edin ponoči ga je dajal ušesek...pa itak mu je Hiconcil kmalu prijel in potem ni bilo niti ponoči več težav....žal je tako, da smo v službah res zreducirani na minimalno in se vsaka bolniška fuuuul pozna


saj.....zato pa bom šla delat, pa saj ga ne bom puščala pri tujcih, bo z atijem, pa dva dni bom itak jaz tudi doma, eh, saj bo.... saj na koncu koncev ni tako zelo bolan, no, vsaj kaže ne nekih hudih bolečin.

če pa se izkaže, da je res astma pa tudi ne bo tako grozno. bomo vsaj vedeli na katerem koncu se lotit zadeveuser posted image
sicer pa: naša Josipa ima astmo in smo poučeni že sto na urouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 20:33:50   
ada2
ok, jaz grem pa zdaj en film pogledat

in sicer na okvir za slike (digitalen), ki sem ga dobila za RDuser posted image

namreč: ne vem zakaj mi ne špila na TV, pa sem za foro probala na kartico od fotoaparata posnet in je šlo in čisto lepo špila na tem okviru, še podnapisi so lepo vidniuser posted image user posted image user posted image

pač manjši format, kot da bi imela luksuzni avto in bi med potjo gledala TVuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 21:54:33   
*bubi*
Paštetka user posted image

Bubi pa je prava bubica. Včasih sama komaj verjamem.

Catja user posted image user posted image user posted image  glavno, da si zadovoljna.

Singulair je eno boljših zdravil za astmo (in podobne težave). Saj bronhitis ni nič drugega kot otroška astma. No, mi ga nismo dobili, zaenkrat ga še ne rabimo. Sicer pa, Ada, glej na sebe in na svojega otroka, ne bo se služba zrušila, če tebe ne bo. Sodelavke verjetno tudi hodijo na bolniške?
No, to ti govorim jaz, ki sem atija na bolniško za bubija poslala user posted image

Petarda, tebe pa sem že pogrešala tukaj gor. Ker tega user posted image  ni na telefonu user posted image user posted image

Drugače pa.... spet so se začeli delovni popoldnevi. Pa drug teden imam prvo nastopno predavanje za strokovnega. Pa še samo en teden do počitnic user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 21:58:49   
*bubi*
Pa še lepe novičke:

1. moja dobra kolegica je srečka user posted image . FUL držim pesti za njo, da bo tokrat uspešno user posted image user posted image user posted image

2. danes ponoči je soseda rodila user posted image user posted image . user posted image  No, bivša soseda... starši so še vedno sosedi user posted image  3 dni za njo sem imela PDP user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novemberke 2005- 2. del
19.10.2007 22:19:12   
til
Joj Paštetka saj bi te pomirila. če bi te znala ampak sva na istem user posted image . No sicer Tilnu samo rečem da bo šel ven iz vode je že jok kaj šele da bi ga pograbla in ven vzela , to bi pa bil jojjjjj. Midva morava vsem igračam, tušu še pipi rečt lahko noč in potem tuš zapreva mu pošljeva lubčka in nato ga na hitro poizkusim zamotiti s čim drugim tako da sploh ne opazi da sem ga vela iz banjeuser posted image .

Catja tudi jaz se pridružujem čestitkam in morem ti povedat da sem res vesela zate user posted image .

Ada resnično upam, da se Adam kar se da hitro pozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 7:42:36   
NinaŠ
Dobro jutro!

Sneži user posted image . Anže že pol ure pleše po stanovanju od veselja user posted image

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 8:28:43   
petarda
Sneži???? Saj ne vem kaj sem tako začudena, ker so itak napovedovali sneg, samo meni se zdi kar neverjetnouser posted image ....drgač pa je pri nas lepo vreme....sonček sije, in kakih 5°C mora bitiuser posted image ....


Kakšno pa je v LJ? Imam namen it danes v šopinguser posted image , ker nimam res več kaj oblečtuser posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 8:30:21   
petarda
Drgač pa jaz še vedno ne vem koga bi volila user posted image ....če mi je kandidat recimo všeč, mi pa njegova soproga ni...in pol mi je še on čuden, kak si je lahko tak čudno ženo izbraluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 8:31:28   
petarda
3 dni za njo sem imela PDP


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 8:33:59   
petarda
in sicer na okvir za slike (digitalen), ki sem ga dobila za RD


A od user posted image ? Daj ga vpraši kje ga je kupil, pa če je bil ugodenuser posted image user posted image user posted image ... Jaz sem razmišljala, da bi ga miklavž mojemu user posted image  prinesel, ker si ga že nekaj časa ogleduje, samo mu je škoda dat tistih 100,200user posted image  EUR zanjga. Menda da je cena odvisna tudi od ločljivosti, ne?user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 8:41:09   
petarda
Drgač pa službe....jaz sem s svojo zadovoljna...samo pred nekaj dnevi sem zvedela, da bom morala it na en seminar in se mi samo, da pomislim nanj...para user posted image ......seminar bo namreč potekal od ponedeljka do petka.....in to ravno od 12-15. novembra, ko ima moj user posted image user posted image user posted image  2. rojstni dan (14.) user posted image user posted image user posted image user posted image ... Seminar bo v termah Snovik in bom gor cel tedenuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sploh si ne morem predstavljat, da me ne bo 14.zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....in raje sploh ne razmišljam o tem...in še kar upam, da bo seminar odpovedanuser posted image user posted image user posted image user posted image ...


Pa moj user posted image  je tudi žalosten, pa takrat bo imel največjo gnečo, ker se bodo gume menjale in bi že itak šlo na tesno, zdaj pa bo še cele dneve sam s petarditomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......

Da ne govorim, kolk mi je težko....da sploh grem....En teden! bom brez svojih dveh srčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Z

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 8:45:32   
petarda
Zgornjega posta ni treba brat user posted image user posted image user posted image user posted image , ker je eno samo jamranjeuser posted image ....vseeno upam, da se stvari obrnejo in mi ne bo treba it user posted image user posted image user posted image user posted image ..

A vabila za rojstne dneve ste že kaj izdelale? Al bodo letos povabljenci samo poklicani po telefonu?user posted image ....Jaz sem se odločila, da bom naredila vabila, samo moram še kako idejo najtiuser posted image ....čas pa beži....glih zdaj bomo odprli sezono novembrskih rojstnih dnevovuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 9:04:53   
petarda
A ni nobene tu, da bi z mano user posted image  spila?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?