|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 9:32:42   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

Petarda user posted image  če ne bi bil tako nesrečno datum izbran, bi verjetno bilo pol manj jokavčkov? user posted image  Veš kaj? sem prepričana, da se bo vse rešilo. vsaj za tisti dan. 2 možni varianti sta user posted image

Joj, vabila, saj res user posted image  Lani smo že 2 meseca prej nekaj ustvarjale user posted image  Tak da letos ne moremo kar po telefonu poklicat user posted image user posted image user posted image

Tak digitalen okvir smo letos vsi dobili za darilo od tete iz FL. Jaz imam diagonalo 7", nekateri 8". In je FUL razlika. Predvsem zato, ker je pri meni tak čuden format in mi vse fotke (ki so večinoma 3:4) ful pomanjša, da dobi višino not. Če pa jo pokonci postavim, pa itak ni več nič videt. Tako da je naš okvirček spet v škatli user posted image  No, ko bo imel bubi RD, bom naštimala slikice gor in se bodo vrtele user posted image

No, kaj sem hotela s tem povedat: če že kupuješ, raje kaj kvalitetnega, tako po velikosti kot po ločljivosti. Pa se naj raje gor podpišejo miklavž, dedek mraz in božiček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 9:48:17   
petarda
če ne bi bil tako nesrečno datum izbran, bi verjetno bilo pol manj jokavčkov?


Verjetno jauser posted image user posted image user posted image ...pa če bi imel moj user posted image  lahko dopust in bi še onadva s petaridtom gor prišlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 9:50:10   
petarda
No, kaj sem hotela s tem povedat: če že kupuješ, raje kaj kvalitetnega, tako po velikosti kot po ločljivosti. Pa se naj raje gor podpišejo miklavž, dedek mraz in božiček


pa še sveti trije kralji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 10:10:47   
Anonimen
 petarda, a za par ur tudi ne moreš izginitiuser posted image

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 10:18:52   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

petarda, a za par ur tudi ne moreš izginitiuser posted image


Ne vem...kakšen bomo imeli urnik....user posted image ....vsaj dve uri vožnje imam od tam do doma, s tem, da mi nič ne pomaga, če pridem zvečer, ko bo petardito že spaluser posted image ....jaz še vedno upam, da mi ne bo treba ituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 10:32:56   
petarda
Nina ne odpre mi tvojega MMSuser posted image ...predpostavljam pa da je kaka snežna slikicauser posted image ....sam ne mi rečt, da se že sankateuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 11:30:21   
ada2
Daj ga vpraši kje ga je kupil, pa če je bil ugoden ...


kupil ga je v hoferu znižanega iz 100€ na 49 €, zdaj je pa na 39 € znižanuser posted image  meni je super, če bi imela odveč 40 € ta mesec, bi šla še enega kupituser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 11:45:50   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Nina ne odpre mi tvojega MMSuser posted image ...predpostavljam pa da je kaka snežna slikicauser posted image ....sam ne mi rečt, da se že sankateuser posted image


Jaz tudi ne user posted image  Joj, sem že mislila, da sem zgrešila z nakupom in da spet ne bom mogla vaših filmčkov gledat user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 11:47:59   
*bubi*
pa če bi imel moj lahko dopust in bi še onadva s petaridtom gor prišla


No, to je ena od dveh variant, ki sem jih omenila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

petarda, a za par ur tudi ne moreš izginitiuser posted image


To pa druga user posted image user posted image user posted image

Če bo ful kriza, te pa prideva z bubijem obiskat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 11:58:45   
ada2
sneguser posted image  pri nas pa tako lepo sonce, samo kaj ko ne moremo venuser posted image

nič, gremo zdaj jest, pol pa itak gora posode, pa kup perila čaka, tako da dolgčas nam ne bouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 13:27:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Nina ne odpre mi tvojega MMSuser posted image ...predpostavljam pa da je kaka snežna slikicauser posted image ....sam ne mi rečt, da se že sankateuser posted image


meni ga odpre, samo nič ni videti, samo belo

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 13:32:51   
NinaŠ
Nina ne odpre mi tvojega MMS ...predpostavljam pa da je kaka snežna slikica

beeee, wrong Ne, Tina je zapela kuža pazi user posted image user posted image in hotela da jo posnamem user posted image , pa sem izkoristila priložnost in naprej razposlala, pa očitno ni šlo user posted image user posted image


Snežno slikico vam pa zdajle pripopam, če se bo kaj videlo drobne snežinke user posted image , ki mimogrede naletavajo že cel dan

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 13:32:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Nina ne odpre mi tvojega MMSuser posted image ...predpostavljam pa da je kaka snežna slikicauser posted image ....sam ne mi rečt, da se že sankateuser posted image


meni ga odpre, samo nič ni videti, samo belo

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 13:35:00   
NinaŠ
Petarda, a kak dan seminarja pa ne bi mogla prešpricat user posted image . Zjutraj greš, da se podpišeš, potem pa kao na WC in zviz domov?

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 13:40:12   
NinaŠ
Ma kaj zdaj, sploh mi noče fotke prilimat user posted image user posted image
evo link: http://www.ringaraja.net/forum/photo.asp?v=moji&photoid=92549&asortType=9&apage=1


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 14:30:57   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  danes pa greva z možem v disko user posted image user posted image user posted image

prav zares. ne moreš verjet, kako mi je smešnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 15:41:28   
*bubi*
meni ga odpre, samo nič ni videti, samo belo


Ja, meni tudi samo belo skozi predvaja, na koncu pa napiše, da ne podpira formata user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 18:00:46   
Teni_
Še naša mala žaba po dolgem času:

user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 18:23:20   
catja2
Teni tvoji 2 sta bolj dvojčici kot moja lumpija user posted image user posted image Saj ne veš kero gledaš user posted image


Mene pa je včeraj moj tak razočaral: smo se zmenili s sodelavci, da gremo na pijačo za prvo plačo, ko bi morala iti pa mojega ni bilo domov... Tak da sem eno uro zrihtana čakala in potem ko je prišel sem vse cote v njega zmetala, ko sem se slekla... Pa tak se mi je uspelo dobro naličiti-maskara je bila kot v reklami; po tistem napadu joka pa sem bila čisto za noč čarovnic zrihtana...user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 18:24:27   
catja2
Do kdaj moramo za otroške oddati vlogo??????? Nej!!!!!!

Pa kako se preživnina zrihta na CSD???

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 18:33:34   
Anonimen
catja user posted image . Lahko pa greš danes z mano user posted image

(odgovor članu catja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 18:51:16   
tincci
IZVIRNO SPOROČILO: catja2

Do kdaj moramo za otroške oddati vlogo??????? Nej!!!!!!

Pa kako se preživnina zrihta na CSD???



Jaz sem oddala zdaj, so mi napisali, da moram do konca oktobra.

preživninauser posted image kaj sem pa zamudila spetuser posted image

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:14:40   
NinaŠ
Do kdaj moramo za otroške oddati vlogo?

Do konca oktobra, da boš dobivala neprekinjeno. Vedno en mesec prej, kot je bil (najmlajši user posted image ) otrok rojen.

Za preživnino nimam pojma, kolikor sem pa zasledila, se pa zdaj to ureja na sodišču in ne več le na CSDju user posted image

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:15:54   
NinaŠ
Teni sori, ampak katera žabica je to user posted image Teja ali Nika user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novemberke 2005- 2. del
20.10.2007 19:20:43   
*bubi*
Do kdaj moramo za otroške oddati vlogo???????



Ti niso obvestila poslali domov, da ti poteče? Meni so, se mi zdi malo smešno - oni mene spomnijo, naj zahtevam evrčke od njih user posted image  odgovor pa si itak že dobila, pa ne 1x user posted image

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?