|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavčanke, 2. krog
21.10.2007 20:55:05   
lunca2
KBM sam, da ste bolje in doma. Kje pa sta bili v bolnici?Me veseli. A ga poznamuser posted image . Imaš Z.S.

Upam, da ste oddale svoje glasove za predsednika.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zasavčanke, 2. krog
21.10.2007 21:03:17   
KBM
KBM sam, da ste bolje in doma. Kje pa sta bili v bolnici?


Na Jesenicah smo bile v bolnici, je pa bolje jauser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zasavčanke, 2. krog
21.10.2007 21:18:34   
kapesanta
joj KBM, pa da se ti tkole naredi glih na tak dan. No sam da ste OK.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zasavčanke, 2. krog
21.10.2007 21:19:36   
KBM
joj KBM, pa da se ti tkole naredi glih na tak dan. No sam da ste OK.



Ja tko je naneslo, kaj čmo, sam da je Karin sedaj okuser posted image
Poroko bomo pa že še zapili, ko pridemo skupaj!user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zasavčanke, 2. krog
21.10.2007 21:38:21   
neyka7
Hello!!

KBM veseli me, da ste doma in d ste OK.

In kaj kej počnete? Uzuni j tak mrzluser posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zasavčanke, 2. krog
21.10.2007 22:16:17   
Miss Piggy
Jaz sem se odločla, da do maja ne grem iz stanovanja...brrrruser posted image

KBM, upam, da je s karin vse ok!


(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zasavčanke, 2. krog
21.10.2007 23:21:13   
kapesanta
biba. pol pa rajš kr pet v Zagorje k Mlinariču - sej se lahko tudi k njemu prestaviš, če ti bo všeč - po mojem niti ni treba vnaprej najavit da hočeš drugo mnenje - enostavno prestavi se k njemu in mu povej za težav.

Mene tud neki zebe - a niso neki od dolge lepe jeseni govoril? Itak vremenkoti pojma nimajo več - če rečejo da gre dež, je ponavad sonce...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 6:33:02   
KBM
Dobro jutro!

No mi smo lepo mirno noč imeli, samo malo je kašljala vmesuser posted image Ob enih sem ji dala sirup in malo čaja in sem mislila, da se bo zbudila in smo kar v spanju to uštimale!
Bomo videli kaj bo rekla pediatrinja danes!

Lep dan vsem, čeprav bo zelo mrzel, pa še sneg napovedujejouser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 7:10:45   
lunca2
Dobro jutro!

O KBM vidim, da si že pokonci. Tud mi smo že. Ažbe se je najedel sedaj pa rogovili v postelji. DAnes je bil tako priden.

Sporoči ko prideta iz pregleda kaj ti je rekla pediatrinja. Držim pesti, da bo vse OK.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 12:18:33   
Mojca B
evo, da ne boste na drugo starn padle punce. Saj berem vas, pišem pa bl mal...:)je pa res mraz... mam pr aprilčkih preveč dela..:)pa še tavelik je nekaj bolan in ni v vrtcu, tko da je luda kuča. En spi drugi pokonci, potem drug spi in prvi pokonci.. Adijo pamet...

V sobota bla po nakupih v Trstu, sonce je žgalo k ne vem kaj, nazaj grede pa najprej pr nanosu sneg in pol še bele Trojane. Adijo pamet. Je tolk mrzlo zunaj pa še piha, da se mi tud pod razno ne da ven..

Romana bravo za novo službo...



_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 12:57:12   
KBM
Sporoči ko prideta iz pregleda kaj ti je rekla pediatrinja. Držim pesti, da bo vse OK.



No mi smo zdravi, Hiconcil mormo še do petka piti, drugače je pa okuser posted image
Full sem veselauser posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 18:01:48   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: KBM

Sporoči ko prideta iz pregleda kaj ti je rekla pediatrinja. Držim pesti, da bo vse OK.



No mi smo zdravi, Hiconcil mormo še do petka piti, drugače je pa okuser posted image
Full sem veselauser posted image user posted image


to je pa lepo slišat....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 19:06:43   
Anonimen
Ojla, punce.

Kako ste? Kaj delate??

Jaz sem cel dan zabušavala..user posted image user posted image  Zjutri sem dolg spala, pol sem letela v Trbovlje, pol sva šla na kavo... Pol sem na hit nardila južno, pol sem se pa zabubila pod kovter in bla tam do sedajle..user posted image user posted image  Fajn, skratka... Jutr bom pa zjutraj isto delala, pol mam pa razgovor, tko d držte pesti.

Kako ste zadovoljne kej z volitvam? Je zmagal tisti za katerga ste volile?? Pr men ne.user posted image

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 19:17:56   
LANLAN
ččččeeeeeeerrrrrrrrruser posted image
tudi mi2 sva ta dan preživela pod kovtrom,nos sem samo pomolila ven,pa me je kar odneslo nazaj.bbbbbbbrrrrrrrrr...držim pesti,da bo jutri kaj lepše..
HHHmm volitve?Sej vem,da je to dolžnost,ampak nism šla-sej j vse ist šmorn,vsaj zame..
Še mal,pa bojo Gospodinje&Uggly Betty,smisel današnjega dneva..heheuser posted image user posted image
še katera gleda?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 19:18:39   
KBM
Kako ste zadovoljne kej z volitvam? Je zmagal tisti za katerga ste volile?? Pr men ne.


Jaz nisem šla volit, ker smo s Karin pozno prišle iz bolnice, drugače pa ni zmagal tisti za katerega sem hotela volituser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 19:23:25   
LANLAN
Fajn, skratka... Jutr bom pa zjutraj isto delala, pol mam pa razgovor, tko d držte pesti.

user posted image user posted image držim pesti!!!!!!!!!!

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 19:29:58   
Anonimen
Ja, js tud čakam na razočarane gospodinje in grdo račko... user posted image user posted image user posted image user posted image  Sam tale NMK mi pa že tolk moril, d mi gre na bruhanje... Raj ne gledam.. Včasih je bila isti čas na hrvaški urgenca in sem vsaj tist gledala.. Zdej pa še tega ni..user posted image

(odgovor članu LANLAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 20:03:00   
Angellina
Heheeeeeeeeeeeeeej!

Še ena, ki ji je smisel dneva današnji večer z Betko in gospodinjamiuser posted image . Mam že pripravljen sadni desert, žlica je v nizkem štartu, jst se pa vsa tresem od pričakovanja user posted image

Aja jaz sem utrujena, Mark pa že spi (alelujaaaaaaaaaaaa), tko da ne bo lepšega kot skok pred tv, noge v luft, dišeča svečka in desert user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Volitve...jst sicer sem mela list v roki, sam obkrožla, pa nisem nič. Sam neki lepega sem jim napisala user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 20:35:00   
lunca2
Biba za jutr držim pesti.
KBM sam da je zdej user posted image .

Volit sem šla vendar ni zmagu moj kandidat. Jz tud čakam grdo račko, Ažbe pa spi.user posted image
Dons je res mrzlo in tako zaspano vreme. A še katero zebeuser posted image Mene že cel danuser posted image . Upam, da bo jutr kej lepš a ne kaže kej prida.

< Sporočilo je popravil lunca2 -- 22.10.2007 20:36:29 >


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 20:39:41   
Bubamaraa
čer...


Lanlan lepo, da si  se javila...... upam, da bo brž kej lepega vremena pa da gremo na kavo....

Biba itak, da jutri mislim nate....

Angi raje ne tuhtam kaj si kej pisala na volilni listek...ko si bolj pesmiško nadarjena....user posted image

jaz pa teh limonad ala račka pa gospodinje ne gledam..ne vem..mi je škoda cajta...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 20:41:27   
KBM
jaz pa teh limonad ala račka pa gospodinje ne gledam..ne vem..mi je škoda cajta...



Jaz tud neuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zasavčanke, 2. krog
22.10.2007 20:56:34   
lunca2
Jz tud dons ne bom gledala, ker moj user posted image gleda nogomet, ampak se sploh ne sekiram, bom pa za računalnikam.user posted image

A bote kej vplačale super loto, ki je 11.11? Jz sm že pa še bom kak listek.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 7:56:28   
lunca2
Dobro jutro!

Vidm, da v 2.krogu pa nismo tuk zgovorneuser posted image



_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 8:26:02   
kapesanta
Jutro.
Jaz pa denar za loto vsak mesec raje investiram v čokolado - dobitek je 100% garantiran - na riti in bokih in trebuhu... user posted image  ne se hecam, nikol nisem bila pristaš iger na srečo, me verjetnost dobitka enostavno ne prepriča. Pa še enkrat sem brala, izračun enega angleža, ki je celo življenje igral loto, po 50 letih dobil en res rekordno velik dobitek in ko je potegnil črto je imel zaslužka za eno cocacolo.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 8:31:27   
kapesanta
Še tukaj sprašujem
A ima katera poganjalca? Kako dolgo so sploh aktualni? Včeraj smo bili v BC in imajo enega tam za igrat in je mali čist not padu. Sicer ni čist najboljš osvojil pojma poganjalec, ampak bil mu je pa neznansko všeč. Sam ne vem, če se ga sploh splača jemat, glede na to da ima tricikel, s katerim se vozimo okrog. Če prav razumem je poganjalec itak bolj za doma pa po dvorišču, glede na to, da ponavadi nimajo ročke.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?