|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:28:17   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

se spomnite tega: KLIK

user posted image user posted image user posted image



spomin na osnovno šolo user posted image

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:35:57   
Nogavica
O, vidim, da se danes tu čveka user posted image .
Jaz pa bila celo večnost na DIPO, da sem končno prebrala do konca klobaso, ki sem jo včeraj začela.

O imenih se pogovarjate? Midva sva imela za fantka izbrano ime Filip, ki bo verjetno kar ostalo, če bova še imela kakega user posted image  in bo fantek, seveda user posted image . Za punčko pa imava kaka 3 imena v ožjem izboru.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:37:23   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Za punčko pa imava kaka 3 imena v ožjem izboru.


Povej katera user posted image

_____________________________




(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:48:59   
Zamima
jaz vas zapuščam,... jutri pa spet vrtec user posted image user posted image , pa jok in stok user posted image user posted image

Nočko user posted image


< Sporočilo je popravil Zamima -- 26.2.2008 21:49:15 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:50:10   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

O imenih se pogovarjate? Midva sva imela za fantka izbrano ime Filip, ki bo verjetno kar ostalo, če bova še imela kakega user posted image  in bo fantek, seveda user posted image .


Filip je tudi meni zelo lepo ime user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:50:54   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

se spomnite tega: KLIK

user posted image user posted image user posted image



spomin na osnovno šolo user posted image


tudi mene je spomnilo na to


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:52:55   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

jaz vas zapuščam,... jutri pa spet vrtec user posted image user posted image , pa jok in stok user posted image user posted image

Nočko user posted image


ne se sekirat, boš videla da se bonavadila. Res se spomni na Nejo in Ajo1, ona se mi zdi je najbolj trpela ko ji videla kako Neja joka... hitro se bo navadila, je prišlo za njo danes. 2 tedna pa bo ok. Upam da še prej... Lahko noč


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:57:20   
Aja1
Zamima, drug teden bo popolnoma druga pesem. Vem pa, da ti je težko. Na srečo jo lahko hodiš prej iskat. Če bo hudo, boš malo dlje uvajala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 21:58:17   
majas
Sem si šla še pritisk izmerit ker se spet tako slabo počutim pa ga imam 106/70. Sem popila en kakav zdaj.

Za imena pa še nič nimam izbrano, za fanteka sploh nevem. Tako da bom mislila na to, ko bo čas za to. user posted image vem pa da bom morala zelo misliti.ž

Sem pa bila vedno mnenja in se mi je zdelo čudno zakaj ljudje ne povejo imena pred rojstvom, se mi zdeli malo čudno, v čem je point... pa zdaj vidim na Aji1, da imajo po eni strani prav, ker se res lahko zgodi kar se je njej. user posted image grozno no

Zdaj pa grem tudi jaz pančkat, ker se komaj še držim po koncu. Sem pa pridna, čvekam že nekaj dni zaporedoma user posted image se tudi boljše počutim user posted image



_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 22:01:41   
Aja1
Jaz grem tudi spat.

Mirno noč vsem. Jutri pa se spet dobimo na čveku. user posted image

_____________________________




(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 22:06:10   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Za punčko pa imava kaka 3 imena v ožjem izboru.


Povej katera user posted image


Hm, saj mogoče sem si izmislila številko user posted image . V bistvu imam jaz samo eno (Brina), dragi pa vedno še kako novo doda, da so na koncu (najmanj) 3 user posted image . Hotela sem samo povedat, da za fantka je izbrano že nekaj časa, za punčko pa še padajo predlogi.
Zamima, želim vama čimmanj solzic jutri user posted image .

Danes pa ne bom mogla čakat user posted image , da se vrne iz službe (ob 23h), ker sem fuuul zaspana.
Lahko noč vsem

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 26.2.2008 22:07:18 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 22:06:55   
max81
evo sem mela že napisano, pa je crknu internet..................prejle sem hotla vprašat če vam dela msn, ker sem se 2 uri matrala, da me je vpisalouser posted image , no zdej se me je končno usmili in delauser posted image

imen mava ene par, user posted image za fantka pa trenutno sam 2 ker mi nobeno ni tako strašno všeč, ne skregala se pa ne bova, ker so ta imena k jih mava izbrana skupi, sam odločit se morva kero bo tapravouser posted image

malo prejle sem pojedla 2 kosa kruha z marmelado in ugotovila, da je lidlova 100 krat boljša od hoferjve, pol sem pa ratala še bolj lačna in sem si mogla skuhat še špagete, pa še ne vem,če sva se najedlauser posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 22:08:30   
max81
no a zdej boste pa vse šle al kajuser posted image user posted image user posted image , mene je tudi prejle začela glava bolet, pa sem bla zgleda samo lačnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 22:14:13   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: max81

malo prejle sem pojedla 2 kosa kruha z marmelado in ugotovila, da je lidlova 100 krat boljša od hoferjve, pol sem pa ratala še bolj lačna in sem si mogla skuhat še špagete, pa še ne vem,če sva se najedlauser posted image


user posted image

max81, ti me pa vedno nasmejiš s svojimi večernimi napadi lakote. Prava faca si user posted image .

Zdaj pa res grem user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 22:18:00   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

IZVIRNO SPOROČILO: max81

malo prejle sem pojedla 2 kosa kruha z marmelado in ugotovila, da je lidlova 100 krat boljša od hoferjve, pol sem pa ratala še bolj lačna in sem si mogla skuhat še špagete, pa še ne vem,če sva se najedlauser posted image


user posted image

max81, ti me pa vedno nasmejiš s svojimi večernimi napadi lakote. Prava faca si user posted image .

Zdaj pa res grem user posted image


pa še na piškote sem se zdej spravlauser posted image , jutr bom pa pizdila k bom stopla pri  G na vagouser posted image

sej po porodu neham, če ne bom mela rit kt od banke vogu
sej

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
26.2.2008 22:34:27   
max81
ja nč vidm, da ste že vse pod kovtrčki, grem se tud jest počas mal zrihtat pa pančat, , zjutri sva same doma, pol ob dveh pa greva proti kranju, no pa moja mami gre zraven, da bo merkala malo..upam, da bom lahko vozila

no lepo pančkejte, pa ne pozabite zjutri pristavit za koffiii

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 7:46:30   
Aja1
Jutro. Kofi tajm user posted image user posted image user posted image  user posted image



_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 7:49:18   
Aja1
Max, si se včeraj uspela najest? Pa dobro opravi pri G, nam pa potem malo poročaj.

Zamima, upam, da bo v vrtcu ok. Koliko časa bo sama tam?

Moj je zdaj Nejo peljal v vrtec, jaz sem pa doma...še danes, jutri grem pa v službo.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 8:49:55   
marella1
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Aja1, kako je v vrtcu pri vs s pleničkami? Pri nas jih prineseš kar cel paket pa nalepijo gor ime z imenom otroka, ko grejo proti koncu pa povejo, da jih je treba spet nabavit. Sem šla prej kar v akcijo po plenice user posted image



Pri nas je isto. Ponekod pa vrtci dajo plenice. Škoda, da ni povsod tako.



Nam pa ni treba mislit na plenice. Jih imajo tam.


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 8:55:28   
marella1
Dobro jutro po daljšem času!

V službi smo imeli tako norišnico, da nisem mogla niti dihati. Pa še začelo se ni, joj kako šele bo

Zamima: jok, stiska in slaba volja bosta pri Zali hitro minili. Boš vidla. Mene se je Lana na začetku držala kot klopa (čeprav baje nikdar ni ful jokala), zdaj pa že dobesedno teče v igralnico. Ko mi maha me sploh ne gleda user posted image

Aja: upam, da si bolje

Max: že kaj odštevaš. Jaz sem ravno danes razmišljala o nosečnosti. Res je bilo lepo obdobje

Kar zadeva imen, je pa pri nama tako, da bi se za fantka težko odločila. Meni so všeč ena, tastarmu pa kr ena. Za punčki bi se pa odločala med Evo in Mašo.

Se tipkamo

pa pa



_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu marella1)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 9:33:50   
Anonimen
Marella1, danes je pa zate poseben dan, ne? user posted image
Vse najboljše! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marella1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 9:42:15   
marella1
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Marella1, danes je pa zate poseben dan, ne? user posted image
Vse najboljše! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Joj hvala. Tole je bilo pa kar presenečenje.

Res je poseben dan, z mami imava namreč roj dan na isti dan. Ona 50, jaz pa 27 user posted image



_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 9:45:50   
Anonimen
Oh, to pa res ni kar tako! user posted image user posted image user posted image Vse najboljše seveda tudi tvoji mami! user posted image

Lepo praznujte!

(odgovor članu marella1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 9:49:02   
viv_
marella, vse naj naj user posted image

Sicer pa tole, če kero zanima ali pa če koga pozna:

Gre za anketiranje, ki ga izvaja Center za raziskovanje javnega mnenja in množičnih komunikacij, na Fakulteti za družbene vede. Raziskava je "Evropska raziskava vrednot". Vsak anketar dobi na seznamu 15 oseb z imeni in priimki, točnimi naslovi. Vse osebe so vnaprej obveščene o raziskavi - to pa še ne pomeni, da bodo sodelovale. To je stvar anketarja, da naredi čim več anket.
 
Plačilo je preko napotnice, 8 € na anketo + potni stroški + stimulacija za dobro opravljeno delo. Pričetek anketiranja bo 25.3., (obvezen seminar), čas trajanja anketiranja je 6 tednov. Ena anketa traja približno eno uro.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: NoVeMbEr 2006 (2)
27.2.2008 10:15:24   
Zamima
danes nisva bili v vrtcu user posted image , sem se zjutraj zbudila in mi je bilo tako slabo user posted image ,... zdaj pa ne vem, ali so to stranski učinki zdravil ali pa Muser posted image , ki je danes prišla v vsej svoji veličini user posted image ...

No zdaj sem pa vredu, a bi bilo hecno, če jo vseeno peljem po kosilu? user posted image user posted image Sem klicala, da naju ne bo danes, ne vem, kaj bi ve naredile? user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?