|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:41:34   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

koga? user posted image



Bivšo Raho. user posted image


Ja, po imenu otroka, a ne?

Jaz sem pa prejšnji post tako čudno citirala, mah, se bodo že znajdle.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:43:59   
Anonimen
Ostajam pa sama in osamljena


user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:45:43   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Ostajam pa sama in osamljena


user posted image user posted image


OOO hvala, kako pozorno user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:45:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

koga? user posted image



Bivšo Raho. user posted image


Ja, po imenu otroka, a ne?

Jaz sem pa prejšnji post tako čudno citirala, mah, se bodo že znajdle.


Vidiš meni sploh ni potegnilo , da bi lahko bila ex raho- njen je Črtomir in jaz , čudak kot sem, imam to za čisto drugačno ime od Črta. 

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:46:39   
tanikaa
Še to Al bina. Po moje je tu tudi zelo pomembno, kaj čutiš do njega. Razčisti sama pri sebi ali ga še ljubiš ali pa je vse skupaj postalo zgolj navada. Ker če je ljubzen v veliki meri izginila, potem je velika verjetnost, da njegove napake potenciraš. In s tem ne trdim, da si nekaj zmišljuješ. Nikakor. Samo napake partnerja nas potem veliko bolj motijo, kot sicer.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:46:56   
baguSka
Čitam in premišljujem.


Potem ti je pa res stopil na zulj... Upam Al bina, da si ne bos glih prevec vzela k srcu foruma... Ta glih ne resuje nasih problemov. In vsaka veza itak stoji sama zase. Vsaka je zase svoj primer. In samo ti ves kako stoji vajina. Kot sem rekla: ce ti pocasi ze preseda njegovo pocetje in ti je neznosno - pogovori se z njim, ce si sploh se zelis... Ker ziveti eden mimo drugega je cista bedarija in nesmisel. Zakaj si nebi polepsal zivljenja, ce si ga lahko!? In tko kot je ena prej napisala: naredi si zivljenje lepo in napolni ga s sexom. Jaz se popolnoma strinjam s tem! Le sex mora bit tist pristni in pravi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:47:27   
srki
al bina, vdat se ne smeš no, kot pravi tanikaa, povej mu zopet, mogoče bi mu dala tole za prečitat, kar me pišemo. Ali pa mu enostavno pomagaj pri organizaciji. Ali pa ga vsaj prepričaj v to, da tega na glas ne razglablja, vsaj pred tabo ne.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:47:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Ma kaj naj rečem ? Lahko, ker živim v taki zvezi. Se pa zadnje čase zelo stopnjuje moje nezadovoljstvo.
Pri nas sem jaz doma, kot gospodinja in lahko rečem, da nimam stresne službe venar služba je, včasih ti preseda da si dober samo za pospravljanje za nekom, ki potem tega sploh ne ceni.
Mož dela po cele dneve in še ko pride domov je prva stvar, da se priklopi na internet. In res  se takoj vsede za računalnik in dela dalje, odlepi se samo ko ga pokličem za večerjo ali ko umije tamalim zobe - še to se vsak dan buni - in ko grejo otroci spat ob 8 se spet vsede in dela naprej.
Vem ,da ga služba zelo obremenjuje, še posebej ker je edini vir dohodka ampak se mi zdi da je z njo že obseden, zasvojen. In zaradi tega se je najin odnos popolnoma ohladil, ni za pričakovati nič drugega če z človekom ne spregovoriš na dan niti 10 stavkov.
Vem da boste rekle naj si poiščem službo itd., vendar potem otroci še od mene ne  bodo imeli ničesar, ker se on ne bo spremenil glede delovnih službenih navad.
In sva imela ravno prejšni vikend eno diskusijo, ko sem mu rekla, da se bojim, da bova šla narazen, ko bodo otroci odrasli. Pa me je čukov gledal zakaj pa user posted image , men se zdi da se mamo prav super.In se začne zagovarjat, kaj pa on more da ima tako službo, pa kaj bo potem, če še njegove plače ne bo user posted image .
Tako da se na koncu vedno kriva počutim, da sploh kaj rečem. Ostajam pa sama in osamljena.
Tako da draga Albinca, tvoj možek je še med normalnimi.


Ni tako zelo podobno stanje, ker moj, ko je doma, ni na compu, je z otrokom, igrata fuzbal ali računalnik ali kaj drugega, tudi zrihtat mu ga ni problem za spat, samo taka vmesna najedanja pa meni paradjo živce. Pa mene recimo iz tira vrže že to, da pride domov z mobitelom v glavo zapičenim in potem razpreda na dolgo in široko. Pa da mu popoldne recimo še petkrat zvoni. Kadar pa ima, bognedaj, kakšen opravek, kot pravim, mora k stricu v dom ali se s teto kaj pogovarjat, takrat je pa vse narobe. Pa splanirat si more vse za dva tedna naprej, pa že jutri ne ve, kaj ima za tisti dan za opravit. pa nima občutka za čas, mu je vseeno ali je ura pet popoldne ali pa sedem. Bo že. Ko pa se zave, koliko je že, smo pa vse drugi krivi, da je že toliko ura, pa da ni še nič naredil.

Baguška, gre nekaj časa čez eno uho not, čez drugo ven, samo kar je preveč, je pa preveč.

Joj, saj bi vam še več povedala, pa me je kar sram. Mene, ja.

In ja, Janya, jaz pa vem, da ko bo enkrat otrok odrasel, da ne bova več skupaj. Ker ne bova imela biti za kaj. Čisto za nič. Nič skupnega. Bemti, kam je vse šlo user posted image


(odgovor članu Janya)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:49:00   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Al bina, kaj če bi vse to povedala možu? Verjamem, da si to že naredila, ampak probaj še enkrat.


Sicer ne vem, kako reagira al binin mož, moj takratni partner je potem vedno rekel,da JAZ najedam, da vedno isto nakladam in ga nerviram s tako "psiho navlako". Res ni šlo, ker je pač on mislil, da ima prav, jaz pa tudi. Torej se nisva premaknila kam naprej.  In na koncu se tudi meni ni več dalo diskutirat.

Resnično- pri takšnih ljudeh je pač tako, ali jih sprejmeš in se TI spremeniš in najbrž po določenem času trpiš, če tega nisi v sovji glavi resnično sprejel(tako kot jaz ne) ali pa greš stran. Tako ali tako sem bila nekje vedno sama za vse. Razen, da sem še njegove gate likala in njegovo stanovanje pospravljala ter se nervirala zraven, ko sem ga sama doma čakala....

Mater..če se spomnim...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:49:50   
tanikaa
Al bina, naj te ni nič sram. Pri tebi smo vajeni vsega. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:50:48   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Še to Al bina. Po moje je tu tudi zelo pomembno, kaj čutiš do njega. Razčisti sama pri sebi ali ga še ljubiš ali pa je vse skupaj postalo zgolj navada. Ker če je ljubzen v veliki meri izginila, potem je velika verjetnost, da njegove napake potenciraš. In s tem ne trdim, da si nekaj zmišljuješ. Nikakor. Samo napake partnerja nas potem veliko bolj motijo, kot sicer.


To je pa tud res ja.

In al bina, po pravici povedano, tudi jaz sem istih misli kot je najprej adelaide napisala, da v bistvu sploh nisi srečna, da si nekako zagrenjena in zamorjena, da te nekaj teži. Sploh, kadar si napisala, da je bedak in tako naprej, samo nikoli si nisem upala preko ZS o tem debatirat s tabo.

Kakorkoli, želim ti, da se izkoplješ iz tega in živiš življenje, kakršnega si želiš, da boš ti ti in da ne boš kopija nečesa oz. da se ne pretvarjaš, da to nisi ti.

Ah, malo sem zabluzilauser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:51:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

al bina, vdat se ne smeš no, kot pravi tanikaa, povej mu zopet, mogoče bi mu dala tole za prečitat, kar me pišemo. Ali pa mu enostavno pomagaj pri organizaciji. Ali pa ga vsaj prepričaj v to, da tega na glas ne razglablja, vsaj pred tabo ne.


Za prečitat? RR je itak kr neki zanjga, mislim, dobi skor ošpice, kadar gor visim. Z njim se je zelo težko pogovarjat, ker ne posluša, ima samo svoj prav. Verjemi, da sem že stokrat probala. Ljubezen? Kaj je že to?

Ah, pa saj bolje, da kar neham...dankešen vsem.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:51:28   
Marogica
Pa ljubila sem ga, da ne bo pomote, tudi, ko sem šla stran, v SLO nazaj. Ja...vendar je razum takrat prišel v ospredje.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:52:20   
Anonimen
Joj, saj bi vam še več povedala, pa me je kar sram. Mene, ja.



Mislim, da ni razloga za sram.
O tistem , da veš, da ne bosta skupaj , ko bo fantek odrasel pa še sestavljam odgovor. Tak, pameten user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:52:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Ah, pa saj bolje, da kar neham...dankešen vsem.


Pisati ali.....

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:53:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Ah, pa saj bolje, da kar neham...dankešen vsem.


Pisati ali.....
Pisati, zaenkrat pisati user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:54:43   
srki
Al bina, naj te ne bo sram, saj itak veš, da je  veliko takih, ki na videz igrajo idealno življenje, doma pa je marsikaj drugače. Mogoče ti ne bomo pomagale rešiti problema, mogoče pa te vsaj malo razvedrimo. Še boljše pa bi bilo, da ti res pomagamo in upam, da bo kaj pomagalo.


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:54:56   
tanikaa
Drži se. Saj bo. Ti boš itak porihtala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:56:18   
baguSka
Ja sej to je najvecji hudic... Ker se na zacetku vse nekako tolerira, potem pa se to zacne nabirat... In seveda se toleriranje potem nadomesti s potenciranjem napak... Vedno bolj nam parajo zivce in vedno bolj in bolj jih opazimo... In kar smo do zdej nekako spregledali in potrpeli in tolerirali, kar naenkrat ne moremo vec. Ze prej sem pisala o tem, da se to zgodi, ko vse postane nekako rutinsko, monotono, ko ljubezen zacne plahneti... Ko nimas vec enakih custev do partnerja. To pride pomoje v vecini vez - skoraj vsaki... Le da vcasih potem ljubezen zmaga, vcasih pa ne... Odvisno od tega, kaksna so custva in kako mocna je ljubezen, da se partnerstvo obdrzi. Ker enkrat ko das to skoz, se lahko spet zaljubis v partnerja in bojo te 'napake', ki jih vidis sedaj spet zginile... Poglej si ga kot celoto in ne dat v ospredje samo njegovih napak, ki jih trenutno vidis. Vprasaj se kaj cutis do njega, zakaj si se zaljubila vanj, kaj ti nudi, kaj ti osrecuje itd itd... Poskusaj se spomnit vseh pozitivnih lastnosti in potem bos videla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:59:01   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: srki

al bina, vdat se ne smeš no, kot pravi tanikaa, povej mu zopet, mogoče bi mu dala tole za prečitat, kar me pišemo. Ali pa mu enostavno pomagaj pri organizaciji. Ali pa ga vsaj prepričaj v to, da tega na glas ne razglablja, vsaj pred tabo ne.


Za prečitat? RR je itak kr neki zanjga, mislim, dobi skor ošpice, kadar gor visim. Z njim se je zelo težko pogovarjat, ker ne posluša, ima samo svoj prav. Verjemi, da sem že stokrat probala. Ljubezen? Kaj je že to?

Ah, pa saj bolje, da kar neham...dankešen vsem.


Saj kar ne morem verjet, da se to tebi dogaja, al bina. Res ti mora biti hudo, da si tole napisala. Pa saj je prav tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:59:18   
baguSka
Ljubezen? Kaj je že to?


si prepricana da je ni vec???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 12:59:38   
Janya
Pismu, sej to tut mene razjeda ej, poročena 18 let, skoz sva dala že take piz***, da glava boli, vedno ko je karkoli narobe znava skup potegnit ampak, ko se je pa vse umirilo in nekako uredilo pa namesto da bi skupaj uživali, sediva vsak zase.
Sej sem sama nekako čutim kriva, ker sem začela urejat vse kar je družina potrebovala, vse zrihtam sama od nakupov, izpolnjvanja dohodnin, vlog, ma ni da ni, ampak v pričakovanju da ko pride iz službe počnemo nekaj skupaj.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 13:00:38   
soncece24
Jaz pa mislim, da je pri vama še kaj drugega v igri. In zato ti sedaj vidiš vse njegove napake še 200x hujše kot so se ti zdele prej in se obesiš na vse kar narobe naredi. Midva sva letos dala eno precej podobno fazo skozi, in sem čutila zelo podobno kot ti. Ti pošiljam en user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 13:01:47   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: srki

al bina, vdat se ne smeš no, kot pravi tanikaa, povej mu zopet, mogoče bi mu dala tole za prečitat, kar me pišemo. Ali pa mu enostavno pomagaj pri organizaciji. Ali pa ga vsaj prepričaj v to, da tega na glas ne razglablja, vsaj pred tabo ne.


Za prečitat? RR je itak kr neki zanjga, mislim, dobi skor ošpice, kadar gor visim. Z njim se je zelo težko pogovarjat, ker ne posluša, ima samo svoj prav. Verjemi, da sem že stokrat probala. Ljubezen? Kaj je že to?

Ah, pa saj bolje, da kar neham...dankešen vsem.


Pišuka, kako je tvojmu možu ime, ker je kot da mojga opisuješ user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 13:04:04   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

In ja, Janya, jaz pa vem, da ko bo enkrat otrok odrasel, da ne bova več skupaj. Ker ne bova imela biti za kaj. Čisto za nič. Nič skupnega. Bemti, kam je vse šlo user posted image

Al bina, a pol je vredno samo zaradi otroka ostati skupaj? A ne bi bilo vsem bolje, da gresta narazen in si pač poiščeta primernejše partnerje? Saj on bo še vedno otrokov oče in še vedno bosta lahko počela skupaj veliko stvari. A ti si pa ne zaslužiš boljšega? A pol čez npr. 15 let ko bo otrok odrastel - boš pa sama zaradi tega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?