|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:08:19   
Anonimen
Al Bina, meni se zdi da si se ti že kar odločila da je med vama vsega konec. In pika. Kratko in jedrnato kot znaš ti ponavadi vse povedat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:15:22   
Anonimen
A kar kufer pa stran? user posted image user posted image user posted image  Ne vem no, mam občutek, da ima albajna samo slab dan danes. Pa luna je jutr.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:16:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Al Bina, meni se zdi da si se ti že kar odločila da je med vama vsega konec. In pika. Kratko in jedrnato kot znaš ti ponavadi vse povedat.


... men se tud tko zdi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:20:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

A kar kufer pa stran? user posted image user posted image user posted image  Ne vem no, mam občutek, da ima albajna samo slab dan danes. Pa luna je jutr.


Ne nima sam slabga dneva. K je pa prepametna da bi sam zarad slabga dneva tako temo napisala. Ji ni v navadi jamrat neki v tri krasne.
Sam moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:22:41   
trojči
Albina, a ti si povzročila tak odziv, sem že gledala, kaj se je zgodilo, da tak plaz odgovorov...najprej sem pomislila, da dež kriv. user posted image user posted image user posted image


No, tak veš, kaj ti bom svetovala. Strokovno pomoč, knjige...ena bi bila še posebej primerna v tvojem primeru:

Christian Gostečnik: Srečal sem svojo družino. V njej je lepo opisano, kako pride so spirale nerazumevanja med partnerjema. Najprej moraš spoznati sebe, da boš ugotovila, kolikšen je tvoj del "krivde". Krivde pod narekovaji, ker je bolj na mestu govoriti o razumevanju vzrokov in posledic za takšno ali drugačno ravnanje.


Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:24:23   
Jutra
al bina, najprej tole zate: user posted image user posted image user posted image
Jaz te preko foruma spoznavam že kar par let. Si ena prav fejst punca, ker se nikdar ne skrivaš, vedno pokažeš svoj jaz. Imaš tudi kožo slona, ki si si jo pa nadela z leti, se mi zdi. In iz tvojega načina razmišljanja in iskanja lepih reči v vsakdanu, sem čutila, da že dolgo nisi več srečna v svoji zvezi. In prepričana sem, da bi temu že davno naredila konec, če ne bi bil posredi sin. Ko gre za otroka, smo ženske potrpežljive do sosednje galeksije.

Ampak vsak otrok si želi srečno mamo in srečnega očeta. Veliko tega, kar so ti druge svetovale je aktualno v obdobju, ko "ladja" še ni potonila. Če je vajin odnos že mrtev, ga ne moreš več obuditi.  Zato bi morala gledati naprej...vendar ne iz točke, ko bo otrok odrasel, temveč od DANES. Kaj lahko storiš, da se stvari spremenijo: se odseliš, gresta narazen si ustvariš nov način življenja. Je škoda, da se vsi matrate v istem gospodinjstvu.



_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:36:16   
mami_miki
ko si to pisala si bila malo jezna....a si še? a je boljše...ja. Men se tud zdi včasih, da mi sam najeda...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:38:29   
mami_miki
zadnja varianta je pač da greš...poskusi ugotoviti, kaj te najbolj jezi- to si v bistvu ti sama,,, on ti samo kaže-je tvoje ogledalo...ko sem jaz neke stvari pri sebi rešla...se enostavno ni več v nekaterih stvareh čudno obnašal...to kar te moti na njem..si ti...pri sebi morš začet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:44:19   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

ko si to pisala si bila malo jezna....a si še? a je boljše...ja. Men se tud zdi včasih, da mi sam najeda...user posted image


Ja, to je pa tudi res. Ko sem jezna si mislim vse najhuje, pa v mislih že pakiram....ko pa se umirim pa vidim, da ni vse tako črno, pa kako je cortkan,... user posted image No, ja, saj ima še druge kvalitete...user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:46:47   
MarijaPo
Meni se albina res smili. Ce tako mocen clovek kot je albina naleti na sranje, mora biti res sranje.

Skratka, tist z igranjem vlog, meni se zdi to skrajno tupo. Z mozem morata biti na istem bregu, ker je taka definicija moza. Torej, cim bosta zacela z "mu bom pa zdaj jaz pokazala kako je, ce je nekdo tecen" forami, bo vedno bolj bedno.
Treba je izhajat iz svojih zelja in cim bolj objektivno (s postaljvanjem v kozo drugega) ocenit, koliko so te zelje realne in izvedljive.
Neko rovarjenje je neperspektivno.

Albina, razmisli stvari fakticno, kaj si zelis, kaj predvidevas da si moz zeli, skusaj najti skupno pot in ce to nikakor ne bo slo, spokaj kufre. Pa cim manj si dovoli, da ti jeza, uzaljenost, ... in ostala custva zameglijo presojo. Probaj se zadeve lotit znanstveno!

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:49:21   
mami_miki
saj to je to...vsak je fajn pa ni fajn...vsak je dober in slab...vsak j grd in lep...vsak jeuser posted image ...bistvo odnosa je, odnosov...da spoznavaš samega sebe...partner ti da priložnost, da vidiš kaj si...en drugemu smo učitelji...odhod od nekoga je dostikrat beg...potem pa dobiš v novi vezi isto, ker v prejšnji nisi rešil...in začaran krog se ponavlja....

men gre včasih fuuul naživce, da bi ga kar ubila, včasih pa je zame ah-sonček...mucek...user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:52:07   
mami_miki
saj vsi vemo, kaj je treba nardit, v vsaki situaciji, če se poslušamo....pa karkoli že nardimo, ne se krivit...življenje je le šola...in nagrada je vsak trenutek...ne cilj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 15:55:54   
baguSka
odhod od nekoga je dostikrat beg...potem pa dobiš v novi vezi isto, ker v prejšnji nisi rešil...in začaran krog se ponavlja....


ja, ni pa vedno tko... lahko da v prejsnji vezi zbezis glih zato, ker ti partner glih ne pomaga ravno najbolj pri spoznavanju samega sebe... in potem to sele resis z naslednjim partnerjem, ki ti pomaga...user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 16:00:35   
mami_miki
veš kaj bi jaz temu rekla? da v prejšnji vezi pač nismo hoteli videt, zdaj pa smo bili pripravljeni spoznat in smo rešili...

če pa smo res, pa bo čas pokazal...user posted image

tako je: ko se ti neke stvari ne ponavljajo več...ne rabiš več te izkušnje. In takrat veš, da se je nekaj razrešilo...

jaz sem tudi mislila, da sem vse rešila...pa mi skoz kaže-malo dobim po levi in malo po desni; a si res?user posted image  skoz smo preizkušeni...to dela višja sila, ki ji jaz rečem Bog- vesolje, kakorkoli že pač rečete vi, če sploh rečete...

mogoče me kdo težko razme. Če ima kdo željo, bom razložila,,,

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 16:01:36   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

.odhod od nekoga je dostikrat beg...potem pa dobiš v novi vezi isto, ker v prejšnji nisi rešil...in začaran krog se ponavlja....





Se ne strinjam, ker ni vedno tako. Če si pameten, si se iz veze, ki te ne osrečuje, nekaj naučil in ne boš ponavljal napake. Če pa si malo manj pameten, se pa lahko tudi to ponovi. Zato pa je treba najprej spoznati človeka in to iz najbolj neumnih stavkov, dogodivščin, ki ti jih pripoveduje. Kar hitro ugotoviš, kakšen je nekdo, kako misli in reagira v določenih situacijah. Potem pa primerjaš, če bi ti enako ali podobno naredil.

Oja, leta in s tem izkušnje vseeno marsikaj prinesejo...


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 16:03:09   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

.odhod od nekoga je dostikrat beg...potem pa dobiš v novi vezi isto, ker v prejšnji nisi rešil...in začaran krog se ponavlja....





Se ne strinjam, ker ni vedno tako. Če si pameten, si se iz veze, ki te ne osrečuje, nekaj naučil in ne boš ponavljal napake. Če pa si malo manj pameten, se pa lahko tudi to ponovi. Zato pa je treba najprej spoznati človeka in to iz najbolj neumnih stavkov, dogodivščin, ki ti jih pripoveduje. Kar hitro ugotoviš, kakšen je nekdo, kako misli in reagira v določenih situacijah. Potem pa primerjaš, če bi ti enako ali podobno naredil.

Oja, leta in s tem izkušnje vseeno marsikaj prinesejo...


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 16:05:18   
mami_miki
Marogica....saj to govorim...sam malo drugače si povedala...

čakaj sem se zmotla, ker še ne znam co s citiranjem; bom kar skopiralauser posted image

ti praviš:Če si pameten, si se iz veze, ki te ne osrečuje, nekaj naučil in ne boš ponavljal napake. Če pa si malo manj pameten, se pa lahko tudi to ponovi


jaz pravim:odhod od nekoga je dostikrat beg...potem pa dobiš v novi vezi isto, ker v prejšnji nisi rešil...in začaran krog se ponavlja....

kar pomeni, če si se naučil ne boš ponavljal napak in v novi vezi ne boš dobil isto...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 16:39:14   
Marogica
Potem pa očitno ti čudno pišeš ali pa jaz čudno razumem. Meni se še vedno zdi, da midve ne govoriva isto....pa saj je vseeno..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 16:46:05   
Anonimen
Bi, če pač ne bi šlo drugače.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 17:39:03   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki


jaz pravim:odhod od nekoga je dostikrat beg...potem pa dobiš v novi vezi isto, ker v prejšnji nisi rešil...in začaran krog se ponavlja....



Ja, jaz mislim isto. Najprej moraš videti, zelo dobro videti.

Al bina, zakaj pa je tvoj tako zelo nervozen? Zakaj nima miru v sebi? Vem, ti praviš, da mu ne moreš pomagati, če tako čuti, ampak jaz nisem čist zihr v to, včasih se da pomagat, pa ne tako, da rečeš, da je to njegov problem in ga odpikaš, kadar se ne počuti ok. Vem, nekateri tako najlažje rešujete reči, da se umaknete, nekateri pa rešujejo drugače. Tvoj očitno ne tako kot ti. Pa še vedno ponavljata oba ene in iste reči najbrž vsakič sproti, brez haska(enkrat sem brala od ene želve, ki se je vsakič, ko je prišla mimo stebra v akvariju, butnila vanj z istim delom telesa, pa ko je prišla že 1000-ič mimo, je še vedno mislila, da se ne bo butnila, pa se seveda je - a ni to isto kot pri odnosih, mislimo, da naše reagiranje prinese spremembo, pa smo kot ta želva in vsakič se sunemo na istem stebru in se čudimo, kaj tisti steber tam dela) Kar se tiče zamujanja in ure in neorganiziranosti - tukaj mu boš težko pomagala. To lahko samo sprejmeš in se ne sekiraš zato. Kaj pa vem...odvisno, kaj bi rada dosegla. Če hočeš, da ne bo najedal, mu pomagaj, da ne bo nevrotičen.

A ma on tebe rad? Mislim, a če ga pogledaš v učke, kot bi rekel tjazi, a čutiš, da te ljubi? Pa ti njega? To so po moje osnovna vprašanja. Ker četudi greš stran, pa tega nisi razčistila, boš naletela na enakega patron, na katerega boš enako odreagirala in posledično on nazaj nate, pa se bosta spet butala v steber - vš, če ne bo najedal, bo pa ves čas tiho in tv gledal, ali pa težil, zakaj ni pospravljeno....nekaj bo že. Najbrž pa ni osnovna fora samo v reagiranju samem, ampak predvsem v dojemanju vzroka. Zakaj je nevrotičen? Česa nima? Zakaj ni srečen? A ga je strah, da boš šla? A se mu ti zdiš bolj uspešna? A je utrujen od preveč prizadevanja v službi? pojma nimam. Če hočeš pomagati sebi, če hočeš, da te ne spravlja ob energijo, mu probaj pri tem pomagati. Pri uresničevanju njegovih ciljev najbrž.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 18:18:58   
Anonimen
Punce, hvala, da ste se takorazpisale, veliko je uporbnega, zdajle sem samo na hitro preletela, ker nimam časa, bom pa vse še enkrat prebrala in odgovorila še na kakšno vprašanje.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 18:29:36   
sneška_
Ah user posted image saj res moški.user posted image Zakaj se nam ne prepustijo da jih vodimo čez življenje ?

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 18:29:52   
Angellina
Stara prit ti k men žvet, moj pa tvoj naj greta pa na drug konc sveta skup žvet, pa bo vse za crkn krasno. Me se ga bove napile, ona dva se bosta pobila, drugo leto po pa vseeno pomlad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 18:34:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

Ah user posted image saj res moški.user posted image Zakaj se nam ne prepustijo da jih vodimo čez življenje ?


Saj se pustijo. Ženske jim samo moramo dati občutek, da oni nas vodijo....pa gre.

Če vprašaš našega ta večjega, ti bo povedal naslednje: "DOma je vedno mama šef"user posted image  Dobro naučen, ali ne?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Vsakodnevno najedanje
18.10.2007 18:35:22   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Stara prit ti k men žvet, moj pa tvoj naj greta pa na drug konc sveta skup žvet, pa bo vse za crkn krasno. Me se ga bove napile, ona dva se bosta pobila, drugo leto po pa vseeno pomlad!


AL bina, ni slab predlog....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...





5ri



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!