|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Upanje po splavu-2.del
21.10.2007 20:38:59   
Milamay
sonchek - zdaj pa res še malo, pa boš lahko k sebi privila svoje dete. Super. Že komaj čakaš, ali pa te že malo stiska? Vsega po malem, ne? Ne morem pa verjeti, kako čas beži. En trenutek nam javite, da ste zagledale dve črtici, čez nekaj trenutkov pa se že bližate koncu nosečnosti. Stiskam pesti, da bo porod čim hitrejši.

Pa je nedelja že pri koncu in nov delovni teden pred nami. Mene nekaj lovi. Iz nosu mi lije, sem porabila že vso škatlo robčkov, kiham kot nora, v glavi mi šumi in imam tako težko. Ja, kot kaže se me loteva prehlad. Upam, da se ne bo razvil v kaj slabšega in da bo delovnega tedna kmalu konec. Čez en teden pa končno gremo v toplice. Upam, da bomo takrat vsi zdravi. 

Lep večer vsem

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Upanje po splavu-2.del
21.10.2007 22:29:31   
tinaaja
Milamay, probaj od justa olje 31.. 4 kapljice v topel caj z medom in limono. meni je pomagalo, pa prej sploh nisem pomislila na to, da dejansko deluje. pa za pod nosom namazat je super. upam,da  se kmal pocajtas!

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 8:05:22   
Špela100
OOO Sonchek...ha, ha...hvala za vprašanje, ne, ne slabosti ni več, napadi lakote so tudi minili in obvezno hranjenje na 2 uri tudi, zdaj sem se malo stabilizirala in jem čisto normalno, no malo bolj sem lačna kot ponavadi.

Kilce gredo gor, čeprav so še vedno 3 manj kot preden sem zanosila, pa mi je kar uredu, da je tako.
Trebušček raste, zdaj smo v 19t in komaj čakam morfologijo, ki jo imam šele 13.11.
Drugače še vedno delam...sem samozaposlena in moram, hodim na predavanja v lj in me kar precej utruja vse skupaj.
Tako sem jaz, tebi pa držim pesti, da ti čimprej mine čas do poroda in da stisneš k sebi svojega sončka.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 9:02:32   
lana38
Špela 100, a čisto sama delaš? Kako boš pa s porodniško uredila; če nimaš nikogar zaposlenega? A boš kar delala dalje? To je pa kar zoprno. Si sploh ne morem predstavljati, da bi morala delati. Pa tudi zdaj, ko se je zunaj zima začela, sem jaz kar veseal, da ne rabim nikamor hoditi. V začetku mi je bilo grozno, kar naprej biti doma. Zdaj pa moram priznati, da ni res paše.user posted image  Grem pač na sprehod, ko mi je in to je to.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 11:57:21   
Špela100
Ja Lana38 čisto sama delam, sam imam pisarno kar doma, tako, da tudi meni ni treba hoditi ven, zdaj mi je to ful ok.
Ja neko pomoč si bom mogla omisliti, že za to, da bom lahko porodniško koristila, čeprav bom mogla tudi jaz še kaj narediti. ( beri dosti)
Ja so prednosti in slabosti samozaposlitve, ne morem pa kar strank skenslat zdaj, ko sem si jih  pridobila.


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 12:07:14   
lana38
Včasih je že fajn, da si sam svoj šef. Jaz bi pa zdaj v tej user posted image  pošteno nadrapala, če bi bila samozaposlena. Saj veš, da ne najdeš človeka kar čez noč, ki bi znal delati. Jaz sem pa morala kar čez noč ostati doma in ležati. No, prednost pa je res, če delaš kar doma. A že kaj iščeš? Zdaj ko si na polovici, bi že skoraj lahko začela, drugače boš potem imela pravi cirkus.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 13:00:08   
andreja2000
Hojla!

Par dni me ni,pa najdem tako lepo novico,ki jo je sporočila Bety upa.
Bety resnično iskrene čestitke za user posted image  in upamo s teboj,da se tokrat konča resnično lepo.user posted image user posted image user posted image

micla še enkrat vse lepo tebi in tvoji mali princeski Eleni!

No,jaz pa sem fasala virozo user posted image in zato veliko ležim,saj sem imela tudi rahlo vročino.Sedaj že gre počas na bolje!

Vsem lep pozdrav!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 18:42:04   
lana38
andreja2000, čimprej se pozdravi!user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 21:09:51   
Milamay
tinaaja - sem že slišala za te kapljice. Mi doma bolj uporabljamo kitajsko olje China Gold. KUpimo pa v Avstriji v lekarni. Gre za mešanico eteričnih olj in se mi tudi zdi, da kar pomaga. Zdaj se seveda mažem s tem, pijem čaj, jem lekadole in upam, da bo kmalu minilo.

Andreja - kot kaže sva obe nekaj "fasali". Virusi so na pohodu! Nosečke, čuvajte se!

LP


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 21:53:14   
micla







Ojla punce,

vam samo na hitro sporočam, da sem dala par slikic naše Elene v album. Geslo je: micla
 
Kaj več pa drugič, ker princeska že kliče....
Aja, sem zasledila, da se pogovarjate o kg. Ne se sekirat. Jst sm pridelala +17kg, iz bolnice sem po enem tednu prišla z minus 10, danes ko je 15 dni mimo sem že minus 12. Tko da brez panike. Vse se kar topi, ko vstajaš in letaš za svojim user posted image .

Lahko nočko vsem.....


_____________________________

micla

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Upanje po splavu-2.del
22.10.2007 21:59:24   
tinaaja
Micla, lepoticko imas user posted image user posted image user posted image Glede kg - jaz sem se vedno na +6 user posted image user posted image user posted image No ne morem rect, da se pri hrani kaj nazaj drzim, prej obratno... zallll.... user posted image user posted image user posted image user posted image Bo ze... 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 10:38:58   
lana38
Včeraj vam nisem nič napisala, kako je bilo pri G. Moj user posted image  ima že 2060 g. Torej je že pravi velikan. Blaž je imel v istem obdobju user posted image  1330 g. Potem pa 3200 g, ko se je rodil. Dobila sem tudi potrdilo za porodniško in dvignila papirje na CSD. Sem se danes kar eno uro prebijala skozi to pisarijo. Pa sploh ni nič kompliciranega, samo tolikokrat moraš vpisati iste podatke. Pred 11 leti sta bila samo 2 obrazca, vloga in potrdilo o plačah. Zdaj pa je zo skoraj 15 papirjev, skupaj z vlogo za očetovski dopust. Čista birokracija. Zdaj pa moram to še do službe spravit in potem odnest nazaj na CSD drug teden.
Jaz sem pa do sedaj pridelala +15 kg. Seveda računam, da se bodo po porodu izgubili.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 10:42:12   
lana38
micla!user posted image user posted image user posted image
Elena je res prava princeska. Komaj čakam, da bom držala svojega user posted image  v naročju.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 10:43:00   
sonchek
Mah že fulll napišem, pa sem pomotoma neki prtisnila pa evo kje sem...spet na začetku...
No, pa še enkrat...
Dobro jutro....

Micla...kako je lepa tale tvoja princeska....user posted image user posted image user posted image ...me že mal skomine dajejo....ohhhh kako je to eno lepo bitje....

No, vsaj eno vzodbudno si povedela glede kg....
Tinaaja,..ti boš pa mogla še kr migat da bo šlo kej dol...kaj???
...ooo sladko, ja te ljubim sladko user posted image  user posted image user posted image
...hahahahaa hec....sej pr men bo gotov isto...sicer sem šla sam 11kg gor do zdej..sam neki kg viška od prej pa sem tam k vse...hihiiiii

IZVIRNO SPOROČILO: Milamay

sonchek - zdaj pa res še malo, pa boš lahko k sebi privila svoje dete. Super. Že komaj čakaš, ali pa te že malo stiska? Vsega po malem, ne? Ne morem pa verjeti, kako čas beži. En trenutek nam javite, da ste zagledale dve črtici, čez nekaj trenutkov pa se že bližate koncu nosečnosti. Stiskam pesti, da bo porod čim hitrejši.

...jojjjj bl se bliža, bl me daje da bi se premislila in sploh ne bi šla...sem bla do zdej čist skulirana...zdej me pa že mal stiska...ampak pravte da je še vsaj prišel ven...kaj??user posted image

Špela100...a že morfologija...pa sej ne morem verjet kako čas teče...men se zdi da sem pa jz že celo večnost noseča user posted image user posted image user posted image
...Srečno na pregledu..

Andreja2000..hitro se pozdravi..ker taka boš bolj težko rodila....hahahaha

Kje so pa vse naše NEČAKAJOČE????
Pilotgirl....kje si? a je vse ok????

Mislim, da so se kr nekam porazgubile....

No zdej pa letim v Lj..par stvari morm še nabavt...
Lep dan vam želim....
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 10:46:54   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Včeraj vam nisem nič napisala, kako je bilo pri G. Moj user posted image  ima že 2060 g. Torej je že pravi velikan. Blaž je imel v istem obdobju user posted image  1330 g. Potem pa 3200 g, ko se je rodil. Dobila sem tudi potrdilo za porodniško in dvignila papirje na CSD. Sem se danes kar eno uro prebijala skozi to pisarijo. Pa sploh ni nič kompliciranega, samo tolikokrat moraš vpisati iste podatke. Pred 11 leti sta bila samo 2 obrazca, vloga in potrdilo o plačah. Zdaj pa je zo skoraj 15 papirjev, skupaj z vlogo za očetovski dopust. Čista birokracija. Zdaj pa moram to še do službe spravit in potem odnest nazaj na CSD drug teden.
Jaz sem pa do sedaj pridelala +15 kg. Seveda računam, da se bodo po porodu izgubili.user posted image
LP

KAJ??? user posted image  a ti to resno...že tok si daleč da že papirje rihtaš..sej ne morem verjet...aja jaz sem pa včeraj nastopila  prvi dan porodniške..jupiiiiii
Lana toookkkk bo hitr, pa bomo zibale svoje štručke...sej skor ne morem verjet kako čas beži.....
Pa čestitke za velikana...sam da je zdrav in je vse ok!!!!
Drži se...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 10:56:40   
Lusa
bety upa-to pa je novicauser posted image user posted image user posted image

Andreja in milamay-upam ,da čimprej izgine ta viroza!

micla-čudovito princesko imašuser posted image

lana-to pa je teža ,sploh ne morem verjet ,da je tako težak. ,pa samo dobra 2tedna sem za tabo.Jaz pa imam jutri pregled in bomo videli ,koliko je Daša težka.

sonchek-ti pa še res čisto malo ,pa bo v tvojem naročjuuser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 11:06:03   
medika 13
Pozdravljene!

micla tvoja Elena je res prava princeska user posted image user posted image user posted image

Milamay in Andreja želim vama hitro okrevanje ... tudi jaz že smrkam celih 14 dni ... pa saj bo tale mraz sedaj vse viruse uničiluser posted image

sonchek kmalu boste spoznali vašega user posted image  
lana38
, Andreja2000 , Lusa ste tudi že vse v veselem pričakovanju ... špela100 ti pa na pol poti ... vas je tako lepo spremljati, vso srečeo vsem user posted image user posted image

kilogrami !?!?!? ja zanimiva debata ... jaz sem do 20t pridelala 3,5kg potem, ko sem po UPN prišla iz bolnice pa še dodatne 3kg in sedaj se jih nikakor ne znebim več ... ja bo treba več migat pa sladkarije dat stran user posted image

Drugače pa je v nedeljo minilo 3 mesece od kar sva se poslovila od najine user posted image veliko mislim nanjo, a je že malo lažje ... daneas pa sem dobila tretjo menstruacijo .... sedaj pa sem že začela razmišljat za naprej ... tiste, ki ste bile na UPN kdaj ste poskusile znova ... saj vem stara debata, že neštetokrat predebatirana, sam pač mal razmišjam ....ali že poskusit ali počakati 6 mesecev to je zdaj vprašanje user posted image

Pozdravček vsem user posted image



_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 11:38:34   
lana38
medika 13, mi2 sva takoj po prvi user posted image  po UPN začela delati na user posted image . Trajalo pa je celo leto, preden je uspelo.

sonchek, ja saj sem samo dober mesec za tabo na vrsti. Torej je že čas za papirje, če si ti že v porodniški.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 15:03:46   
tinaaja
ali že poskusit ali počakati 6 mesecev to je zdaj vprašanje



ce si pripravljena, go for it. user posted image user posted image user posted image mi2 tretje nisva docakala user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 16:11:30   
tinaaja
Punce, nemrak je rodila

Sporočam veselo novičko, da je danes ob 13.26 nemrak rodila hčerko Žano, dolgo 50 cm, težko 3060 g ...Mamica in očka sta presrečna...

cestitke za punciko  user posted image user posted image user posted image user posted image Naj prinese veliko veselja in brezzobih nasmehov user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 17:57:22   
kodrana
princeska elena je zelo lepauser posted image user posted image user posted image .

lana mali je že pravi korenjakuser posted image user posted image user posted image .

Lusa poročaj, kako bo na pregledu.

andreja in milamay čim prejšnje okrevanje. ja, sedajle so virozice na sporedu. čuvajmo se.

nemrak iskrene čestitke za hčerkicouser posted image user posted image user posted image .

tinaaja kako pa kaj ti in vaša pupa?

jaz sem ok. slabosti so vsak dan. včasih zjutraj, včasih zvečer ali še popoldan. različno. pa prsa so prava bomba. vesela sem, da znake imam. naj še pikica lepo raste. čez točno en teden imam pregled. že veselo odštevam.

lep večer.




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 19:29:46   
medika 13
Nemrak ČESTITKE ob rojstvu hčerkice Žane user posted image user posted image user posted image veliko lepih trenutkov in čim manj neprespanih noči. 

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Upanje po splavu-2.del
23.10.2007 20:08:14   
sonchek
Nemrak...ČESTITKE!!!!!!!!!!!!

user posted image  
UPANJE PO SPLAVU IN SKUPAJ NA POTI DO CILJA:

user posted image ---->user posted image   Sonchek, 29 let -1 UPN (marec 2006 v 23 tednu (na gin.pregledu ni bilo več slišnih utripov, nikol našli razloga)...
user posted image .. 13.03. zagledala user posted image !!!!user posted image   PDP 19.11!!!



user posted image ---->user posted image    Andreja2000, 41 let (ima že hčer in sina)
1 ss1990  (10t)   Maribor;1 ss 1990 ( 8t )  Maribor;1 ss 1991(5T)  Maribor;1 SS (13T ) 9.11.2004 Maribor;1SS( 21t ) 19.5.2005 Ljubljana -TINA   (park zvončkov) 
user posted image 4.04.2007 zagledala magični PDP 7.12.!!!user posted image PUNČKA BOOOOOO!!!!



user posted image ---->user posted image  raho, 33 let- 18. september 2006, MA, abrazija, (noseča 10t, plod odmrl 8t3d)... ...1.user posted image - Črtomir, 1.1.2005
user posted image  10.4.2007...zagledalauser posted image !!!!!user posted image  PDP 15.12.

user posted image ---->user posted image    Irmy, - -1 ss v 8t, 12/04 ;laserska vaporizacija zaradi sprememb na MV 
1. hčerka 07/06  
...user posted image .. user posted image PDP: 18.12.

user posted image ---->user posted image     lana38, 38 let- UPN 15.3.2006 (20. teden-DS), 
-ima sina 10 let starega.
1.3. na HSG-ju našli neke zarastline v maternici... Opravila diagnostično HYSC...
user posted image 24.04.07...ugledala magični ... ...PDP 29.12. user posted image FANTEK BOOOOOO!!!!

user posted image ---->user posted image     mala pikica,  SS v januar 2007 (7. teden),
....SREČKA user posted image ...PDP: 1.01.2008user posted image


  user posted image ---->   user posted image Lusa, 27let:-01.06.2003dobili princesko Lušo  
-21.06.2006smo v 11m starosti izgubili Ajšo(DS)
-21.12.2006abrazija v 16t,pri ni bilo več utripa in  spet imamo enga    

...SREČKA user posted image ...PDP???


user posted image ---->user posted image     meli23, 27let- SS v 13 tednu,v januarju 2003, dvojčki-srčka prenehala bit
- histeroskopija in neuspel poskus odstranitve septuma,2004
- odstranitev septuma 2005
-SS-8. maj 2006, v 23 tednu rodila deklico Zojo (480gr), ki z drugimi počiva v Parku zvončkov
Vzrok izgube verjetno slabo odstranjen septum in vnetje plodovih ovojev.
-ponovna resekcija septuma, upam, da zadnja v oktobru2006
...SREČKA user posted image ...pdp???



  user posted image ----> user posted image   Špela100,34 let ; 1 ss november 2005 ( 8t5d); 2 ss marec 2006 ( 10t- 2 );
imam pa že 11 let staro hčerko;

  user posted image ...  11.07.2007 zagledali magični .... ...PDP??? Imeli bodo FANTKA!!!!!


user posted image  ---->user posted image   Teri, 24 let, - 1 SS-MA (sept. 2006) v 11 tednu.
user posted image  SREČKA ...PDP FEB.08....
 
user posted image  ---->user posted image   Aurora 28, 28 let -1 ss, 31.1. 2006 5 t, Celje; 2 ss  19.5.2006  8-9t, Celje;
user posted image  SREČKA od 28.08.2007...PDP????


user posted image  kodrana, 22let (kmalu 23), odmrtje ploda v 9 tednu, abrazija v nm
user posted image  SREČKA.....JUPIIIIIII....PDP???
 
 
user posted image  Naty*, 10. 5. 2007 - abrazija v 11. tednu (prazna GV),
user posted image  SREČKA ....PDP: Maj 2008!!!!!!!!!!!!!!!!


user posted image   Bety ali Bety upa,    
user posted image  SREČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!JUPIIIII PDP????

 user posted image  Milamay,36 let, 11.6. 2006 UPN v 22 t (zaradi Trisonomije 18) v MB ....  Imam pa doma že fantka, starega 3 leta.
user posted image  NS (sept.07) ne bije več srček, abrazija.


user posted image  SM10, 29 let - 1ss 16.februar 2006 v 5t6d,user posted image 2 dvojni ss 8 in 10.september 2006 8t4d; Ne čaka več user posted image

user posted image  computeters, 40 let-  2ss ( 10.6. in 19.9.06 ) in čaka na user posted image


user posted image   Krtekxx37 let:
1. SS dec. 2000, 7 t, brez čiščenja
2. SS avg. 2004, 11 t, 1xabrazija - Kranj
3. ss dec.2004, 7 t, 1xabrazija - Ljubljana
4. ss 5. okt. 2005, 21 t, UPN + 1xabrazija, Ljubljana
5. ss avg. 2006, 8-9 t, 2xabrazija, Ljubljana
6. ss junij 2007 ????


user posted image  Klarissa, 26 let:
pri 18. letih z laparoskopijo odstranjen desni jajcevod zaradi krvave ciste 
1.ss: nov 05 v 9.tednu-abrazija MB
jan 06: LEETZ v LJ (oblika konizacije zaradi PAP2,CIN2, HPV+)
2.ss: jun 06 prazno jajce-abrazija MB
sept 06: Histeroskopija odstranitev pregrade MB
V tretje gre rado! 

user posted image  Pilotgirl,22 let-1 ss marec 2006 (11 t) . 
user posted image ...ne čaka je!!!!

user posted image   julcy, 30let.
1ss junij 2006-10t, abrazija ; odstranitev pregrade: nov. 2006,

2 ss marec 2007- 9t....ni utripa...

user posted image  Aljaža,
  • 1 ss (avg. 2004) v 12.tednu, abrazija
  • april 2006 - na laparo ugotovljena dvojna maternica, en del zakrnel
  • junij 2005 zopet user posted image  in po nenehnih težavah in obiskih pri gin., feb.2006 rodila s CR zdravega fantka
  • 1 ss (feb. 2007) v 7.tednu, brez abrazije
    ????????????

    user posted image  mojca9000, po 2,5 letih zanosila in 2.12.2005 v 8t5d abrazija plodu je odmrl srček,abrazija je bila v MB... ..

    user posted image  HEL36, stara 36 let
    2001 marec abrazija v 11t (prazna vrečka)
    2003 februar rodila sina po 8 letih truda
    2006 december abrazija v 9 t (odmrtje ploda v 7t)
    user posted image  ne čakam 17.03.

    user posted image  jurka6, 32 let, 2001 - feb. rodila sinauser posted image ,  31. januar 2007 SS - 14 Tuser posted image ,

       Ne Čaka user posted image ...od 15.5 naprej....

    user posted image  Katina, 38 let,  1.ss 8t, l.1996, 2. l.1997, hči, ki bo kmalu dopolnila 10 let, 3. ss 10.5.2007...

    user posted image  natasarobi, 32 let, 1.UPN junij 2006 (trisomija 13), 2. UPN april 2007 (Trisomija 12)... čakata na genetske preglede...

    user posted image   Medika 13,28. let UPN-21.7.2007 zaradi...trisomije 13.

    ...akcija Decembra...

    user posted image  mihi78, 29.let..1.ss - januar 2004, abrazija v 8t....2.ss - september 2004, abrazija v 7t (snetno jajce)...3.ss - junij 2005, 6t - abrazija ni bila potrebna,
    odstranitev pregrade - maj 2007...AKCIJA!user posted image

     
    user posted image  Muca83-  1. SS - Dec 06, abrazija v 8. tednu zaradi delne mole. 2. SS - Sep 07, abrazija v 13. tednu zaradi odmrtja ploda, plod odmrl v 9. tednu.
    In ne čakam naslednje! user posted image




    user posted image
    Do enega cilja so že prispele in navijajo za nas!!!!!
     
    user posted image  ----> user posted image  !!Tinaaja- 1 UPN (marec 2006)- v 14. tednu, trisomija 13...
    user posted image ....21.03.2007..RODILA NAJLEPŠO PRINCESKO...BRINO....user posted image

     

    user posted image  ------->user posted image   Liona, 29 let -1ss maj 2006, 8t5d, Ljubljana
    user posted image ....8.5.2007 RODILA KORENJAKA... SVITA...user posted image


    user posted image  ---->user posted image  Jelenche, 26 let abrazija v 11 tednu nosečnosti (srček nehal biti)
    user posted image  ....27.06.2007 RODILA MOČNEGA FANTA... FILIPA...user posted image



    user posted image ---->user posted image    micla, 29 let - 1. SS 15.4.2005 (9t) abrazija, - 2. SS 16 marec 2006 (10) abrazija,
    user posted image  ....6.10.2007 RODILA PRINCESKO ELENO....user posted image    

      user posted image ---->user posted image   nemrak; konec jan 2006 UPN v 20t (turnerjev sindrom) +abrazija LJ;konec nov 2006 ss v 8t brez abrazije CE;
    user posted image  ....23.10.2007 RODILA HČERKO... ŽANO...user posted image


    ooooo shit...zdej sem pa že jaz na vrsti....glumppppppppp!!!!!!!!!!!!!

     


    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu sonchek)
  • Neposredna povezava do sporočila: 48
       RE: Upanje po splavu-2.del
    23.10.2007 21:03:25   
    tinaaja
    ooooo shit...zdej sem pa že jaz na vrsti....glumppppppppp!!!!!!!!!!!!!



    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    jah noter ziher ne bo ostala user posted image user posted image user posted image

    Kako smo mi? Da ne bom zmeraj samo hvalila .. Hja, vceraj in danes dopoldne je bila Brina  mali user posted image Jaz pa user posted image Verjetno je zagon zobkov in pol se kregava a bo jedla, a ne bo jedla, ma nic ni OK, ce kaj naredim ni ok, ce ne naredim ni OK... Skratka... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  Ja, pridejo dnevi... AMPAK se je po igri s prijatljcki danes in osvezilnem spancu njeno pocutje spet vrnil nazaj in je bila tok lustna in pridna user posted image user posted image , da sem se itak cela topila - ja, ja, naju oba okol prsta vrti.. me je groza, kaj sele bo..  Zdaj pa punca ze spancka user posted image Jaz pa ji bom kmalu sledila, ker je bila noc ... hja, spala sem celo uro in pol v enem kosu.... user posted image user posted image user posted image  

    _____________________________

    Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 49
       RE: Upanje po splavu-2.del
    23.10.2007 22:01:40   
    andreja2000
    Dober večer!

    Hvala vam za lepe želje k hitremu okrevaju.Laho rečem,da sem že kar vredu,le nahod se še noče poslovit.

    milamay upam,da si tudi ti že kaj boljše,tele viroze znajo biti res divje.

    milcla kaki lepi sladki cukerček si dobila,joj,jaz že tudi komaj čakam na našo pupo.

    nemrak user posted image  čestitke za malo Žano !user posted image

    medika13 mi smo po UPN dobili zeleno luč že takoj po prvi user posted image .

    Lana38 super,da si že vse porihtala s temi papirji,mene še to čaka,saj mi jih G zadnjič še ni dal,ali pa je celo pozabil.Ga bom drugi teden spomnila,ker sedaj se pa december res bliža .Greva pa jutri podpisat očetovsto in upam,da vsaj to uredim,da ne bom prej rodilauser posted image

    Vsem ostalim pa lep pozdrav in seveda lahko noč!


    _____________________________

    Kjer je upanje,je tudi pot...

    (odgovor članu tinaaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 50
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Spomladanska utrujenost
    Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




    .Če ugotovite..
    пеперутка16

    ..da nosite trojčke, kaj bi naredili?