|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Upanje po splavu-2.del
14.11.2007 20:45:27   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: teja*

Sonchek, ja res sva začela v tem ciklusu delat na ponovni zanositvi. Sem pa včeraj bila na UZ (me je moj g. dal še k drugi g. na pregled-drugo mnenje). Pregrade nimam, jajčniki v redu, pa še to sem zvedla, da sem glih po ovulaciji.
Hvala ti za odgovor.

..upam da sta delala kej na to temo, glede na to je  bila glih  ovulacija user posted image user posted image
držim pesti, da čez dobrih 14-dni ugledata user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu teja*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Upanje po splavu-2.del
14.11.2007 21:58:44   
natasarobi
Čer!

En velik objem za žal nove članice tega foruma in pa en objem za vse srečke nosečke.

Špela - super, da je bilo na morfologiji vse v redu, sedaj pa čim bolj mirno do konca.

No, mene so včeraj klicali iz genetike in v petek odhajava na kliniko da dava kri za preiskave. Nekdo je odpovedal in tako so naju poklicali, če lahko prideva prej. Ko je ženska povedala kdo je mi je postalo kar vroče, ker sem pričakovala da nama bodo ponovno premaknili termin bolj proti novemu letu. Od petka dalje pa se začne spet tisto čakanje na izvide. Izvide naj bi bili v roku enega meseca in srčno upam, da nama bodo za novo leto sporočili veselo novico, da bomo lahko delali na otročku po naravni poti.

joop - resnično te občudujem, da si že zbrala pogum in odšla  v Park zvončkov. Jaz pogum zbiram že nekaj časa in nekako ga ne zberem dovolj, čeprav imam občutek, da bi mi to pomagalo, da grem naprej.

No, vsem želim vse naj naj. Lahko noč.

user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 9:40:25   
Joob
Natasarobi, moja praksa je taka, (vsaj ponavadi pomaga)da hitreje kot se spopadim z "problemom" lazje ga resim, prebolim, pustim, da gre mimo mene...in vceraj ko sva bila v parku...sem se tko dobro pocutila...tko, da takrat ko mi bo spet mocno hudo, se bom sigurno zapeljala v park, se zjokala...in mi bo sigurno bolje.
Probajta se vidva...

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 12:46:27   
Milamay
Najprej lep topel pozdrav vsem, ki ste se pridružile našemu forumu.Žal mi je, da se tudi ve morala dati skozi to grozno izkušnjo.

Drugače pa - sem doma. Histeroskopija je za mano in na posegu ni bilo videti ničesar sumljivega. Zdravnik je rekel, da pa moramo počakati še na izvide iz LJ, potem pa se bomo pogovarjali naprej. Zaenkrat je upanja, da je vse v redu, kar veliko. Ja, treba je gledati pozitivno, kaj pa bo, pa bomo videli. Zdaj me le skrbi, kaj pa je takrat pokazala histologija, da so sumili na ta tumor? Ja, saj vem, da če se se jim je zdelo vsaj malo čudno, da je bolje, da so me dali na dodatne preiskave. Stiskajete pesti, da bo vse OK.

LP

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 13:05:24   
Muca83
Milamay user posted image user posted image user posted image , to je že dober znak! Smo punce tako stiskale pesti, da so se stvari obrnile na bolje. user posted image Upam, da bo na koncu res vse ok in da kmalu dobiš zdravega user posted image v naročje. 

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 15:12:52   
kodrana
Milamay naj se vse lepo konča.. izvidi ok, zanositev, zdrav otročiček.. to ti želimo iz srca.user posted image user posted image



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 15:15:28   
sonchek
Milamay...no, sam da se je izkazalo da je vse ok...sej histeroskopija je pogled v maternico...in če tam ni nič, pol ni nič!!!!

Sem res vesela in se veselim s teboj!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 15:50:35   
Milamay
Ja, saj vem. Zdravnik pravi, da bi se zdaj tumor že videl, če bi bil. Tako pa ni bilo nikjer nič in nič za odščipnit. Saj sem zelo vesela, samo me pa še vseeno skrbi, kaj je bilo na tistem tkivu, ki so ga pregledovali po abraziji. user posted image  NO, zdaj še moramo počakati na izvide iz LJ. Nova zanositev?! Ne vem. Zdaj so me čisto vrgli iz tira. Po drugi izgubi pikice sem se bolj nagibala k temu, da ne bova več poskušala. Ko pa so mi povedali, da sumijo ta čuden in nevaren tumor, sem to željo popolnoma izbrisala iz glave. Zdaj pa ... Nimam pojma. Počakati bo treba na vse rezultate, potem pa temeljit pogovor z zdravnikom (ki mi je mimogrede rekel, da če bo vse v redu in če bodo izvidi Ok, naj kar poskušava)... Zdaj ne morem razmišljati o tem. Ko ti enkrat rečejo, da je tvoje življenje ogroženo, potem ne razmišljaš več v smeri, da bi pa še imel otroke.

Sem pa vem vsem iz srca hvaležna, da ste mislile name in mi držale pesti.

LP

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 18:53:21   
lana38
Milamay!user posted image user posted image user posted image
Morda je bilo pa kaj s posteljico narobe, da si imela tak izvid, pa so samo mislili, da gre za tumor. Morda je bil to tudi vzrok ss. No, važno, da je zdaj vse OK in tvoje zdravje ni več ogroženo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 19:21:01   
Joob
O kok lepo brat...Milamay...vse bo ok...a ne?
Puncice, a mi hoce kera povedat, da glede na to, da je danes en teden od prekinitve nosecnosti, ce lahko zacnem jesti folno kislino? Ali je bolje ce poklicem gin.?
Hala, pozdravcek!

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 20:25:57   
kodrana
Milamay user posted image . čudovite novice.

Joob folno lahko ješ. zakaj ne? saj je samo dodatek k prehrani. sploh pa je dobro po slavu nadaljevat s folno, če potem misliš spet kmalu zanosit.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Upanje po splavu-2.del
15.11.2007 21:06:36   
Joob
kodrana, hvala!user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 11:04:15   
lana38
Joob, jaz sem vsak mesec jemala Tifol od O do user posted image , ker predolgo nisem zanosila. Če vzamem od vsega začetka, ko sva začela delati na user posted image , bi jo jemala kar 3 leta. To bi bilo pa res predolgo. Tisti mesec, ko sem zanosila, pa sem jo potem jemala kar naprej.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 11:11:27   
Joob
Ja glede na to, da so mi rekli, da po 3 mescih lahko zacneva delati otrocicka...sem kar zacela jemati Tifol...sam koook je men po Tifolu slabo....user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 11:18:53   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Joob

Ja glede na to, da so mi rekli, da po 3 mescih lahko zacneva delati otrocicka...sem kar zacela jemati Tifol...sam koook je men po Tifolu slabo....user posted image


joob..ti kr jej folno...itak nič ne škodi...sploh pa ker naj bi jo jedel tri mesece prej...in to bo pri tebi glih prov...
Če ti je po tifolu slabo, pa probaj kaj drugega...sej je fulll velik stvari katere vsebujejo filno...pejt v lekarno in tam ti bodo že znali svetovati...a ni brez veze da se matraš????


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 11:20:29   
sonchek
aja..no jaz sem še tle...še tri dni imamo do PDP-ja...
..zdej sem pa res že mal naveličana, in bi kr šla v rim...hihiiiiii

..držite pesti, da nau naš user posted image  preveč hinavu in se odloču it med strelce...k  to bi bla pa groza..user posted image user posted image user posted image

Držite se in srečno...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 12:33:33   
Joob
O sonchek...kok dobr...suuuper...vse lepo in cim manj stresa in skrbi ob porodu.

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 16:55:09   
lana38
sonchek, če bi bila jaz na tvojem mestu, bi tudi raje imela škorpijončka, kot strelca. Imam že enega doma,user posted image  je strelec.user posted image  Upam, da moj user posted image  počaka na obdobje kozoroga, kar pomeni, da ne sme prehitevati več kot 7 dni.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 17:02:06   
tinaaja
sonchek, saj sem ti reklaaaaaaaaaaa nooooooooooooo ... 21.11. user posted image user posted image user posted image Do takrat pa noge skup user posted image user posted image

No tko... kok gre cas hitro... tukaj si lahko ogladate, kaj je nasa princeska danes odkrila
http://shrani.si/?o/Bh/2t19NC0A/stojkoznasmeskom.jpg

Milamay, super za rezultate in naj preostali le se potrdijo.

Joob, jaz sem celo nosecnost in se zdaj jedla Centra med mami... In mislim, da mi kar dobro sluzijo, ker prakticno nisem bolna.

zdaj pol pricakujemo en baby boom deklet s tega podforuma.. ful hudo user posted image In zelim vsem cakajocim, da se bodo cim prej pridruzile noseckam.. Hja, se malo pa bomo morda tud  pri nas kaj cakali.. no par mesecev ziher se ne user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 17:18:59   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

No tko... kok gre cas hitro... tukaj si lahko ogladate, kaj je nasa princeska danes odkrila
http://shrani.si/?o/Bh/2t19NC0A/stojkoznasmeskom.jpg


user posted image user posted image user posted image
a je postrižena Brina?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 18:01:19   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

No tko... kok gre cas hitro... tukaj si lahko ogladate, kaj je nasa princeska danes odkrila
http://shrani.si/?o/Bh/2t19NC0A/stojkoznasmeskom.jpg


user posted image user posted image user posted image
a je postrižena Brina?


ma kje... oci prav da do 10 leta ne bomo strigli... japajade user posted image user posted image user posted image pa tud ce z dredi okol hod, vazno da so dolagi a ne ... moski...

ne nic strizeno, je naravno tok cudovita user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Upanje po splavu-2.del
16.11.2007 18:33:14   
lana38
tinaaja, ne morem verjeti kako čas hitro beži. Jaz sem si Brino predstavljala še vedno kot dojenčka, zdaj pa že stoji.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Upanje po splavu-2.del
17.11.2007 21:07:54   
Muca83
No punce, prvi krog delanja user posted image po mojem SS je mimo in na mojo žalost se je danes prikazala user posted image

Me ni nič potrlo, ker mi še nikoli ni ratalo v prvo, mi je pa v drugo in upam, da boljše rezultate v decembru user posted image Da bo veseli december še bolj vesel.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Upanje po splavu-2.del
18.11.2007 9:00:55   
Neža7
Muca83.... Zelo mi je žal user posted image  greva obe na 2. rundo in drživa prsti, da takrat uspeva user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Upanje po splavu-2.del
18.11.2007 10:36:07   
lana38
Muca83 in Neža7, ne sekirajta se, če ne rata takoj. Mi2 sva delala eno leto po UPN, pa je uspelo. Ne dajta se! Predvsem pa ne obupajta in naj vaju ne prevzame otožnost. Samo vstrajati je treba. Vem, da težko, saj sem sama to doživela. Zdaj pa sem srečka user posted image  in čez dober mesec bo tukaj tudi user posted image .
Gremo naprej!user posted image  Le pogumno. Naša Špela 100, je vedno, ko je dobila user posted image  rekla:"Morda pa je to prvi dan moje user posted image ." Pa je nekega dne tudi bilo res. Zdaj je tudi že čez polovico user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?