|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prometna nesreca
27.10.2009 14:00:44   
RAKICA2007
šele danes sem prebrala vajino zgodbo... user posted image user posted image user posted image  resnično mi je hudo za vaju
naj vaju čuvajo angelčki in držita se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim na vaju  user posted image user posted image user posted image user posted image


Katja

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: prometna nesreca
28.10.2009 11:34:24   
soncnica 3
Junior, user posted image user posted image user posted image , vem da si ne morem predstavljati vajine bolečine. Vem, da ti je hudo. Zjoči se, olajšaj svojo dušo. Držim pesti zate, da zmoreš!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: prometna nesreca
28.10.2009 12:14:04   
Luni
Junior in Laura, en velik  user posted image  od nas.  Laura je verjetno zdaj že cela gospodična... Pojdita med dobre prijatelje, družita se z dobrimi ljudmi,... Zdravje in srečo v življenju vama želim!
Zamima, si spremenila nick? Tvoje zgodbe se spomnim... Tudi za vas en velik user posted image

_____________________________



(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: prometna nesreca
28.10.2009 14:10:07   
cebrca
Pozdravljena!

Šele danes sem prebrala tvojo zgodbo, kaj vse si dala čez v teh dveh letih. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Moje sožalje.
Dokazali si da si močna in dobra mama svoji Lavri. Zato se ne pusti depresiji, bori se naprej.
Ne morem ti govorit iz lastnih izkušenj, ker kaj podobnega sama nisem dala skozi. Imam pa znanko, ki ji je mož umrl malo po poroki in sta ostali sami s 7 mesecev staro hčerko. Borila se je in hčerki kolikor je mogla predstavila očeta ki ga ni poznala. Potem pa je sledila nova tragedija, ko je bila hčerkica stara 5 let je utonila.user posted image

Tega je zdaj tri leta in se bori naprej. Pridejo težki dnevi, toda nazaj gleda le z lepimi spomini in pravi, da ji je največji zaklad, da je delila svoje življenje z dobrim človekom in imela z njim hčerkico. Pravi da ju je raje imela in izgubila, kot pa da tega ne bi nikoli doživela. Iz njenega življenja, čeprav ji je hudo, sklepam da je bilo vredno dat čez težke stvari, kajti doživela je tudi marsikaj lepega.
Zato ne pusti, da te žalost potegne vase, ampak jo daj iz sebe. Če ne moreš sama, si poišči pomoč, kot si jo je moja znanka, samo ne obupaj. Lavra te potrebuje, zanjo si največji zaklad, ki ga ima na svetu!

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 429
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?