|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje GH?!
29.10.2007 13:15:05   
Afnica
Zanima me, če ste kaj prestavile uvajanje GH zaradi alergij in kdaj ste začele z uvajanjem??!!
 
Moj sinček je star 5,5 (korigirano 3,5) mesecev in ima še nepotrjeno alergijo na KM (čakamo izvide). Na bioresonanci nam je pokazalo cel kup alergij (vsa mleka živalskega izvora, jabolko, banana, pršica...veliko tega).
Od hrane dobiva Allernovo in bio riževo kašico, ki jo umešam v to mleko- občasno mu dajem tudi na žličko, ker stekleničko veselo zavrača- jo grize, ker mu rastejo zobki.
Na ličkih ima še nekaj izpuščajev, vendar se je stanje kar izboljšalo. Zdej pa ne vem ali naj počakam, da popolnoma izginejo (če sploh bodo) ali naj se zanesem na rezultate na bioreonanci in uvajam hrano, ki jo dopuščajo (npr. hruška...).
 
Ko ste uvajale- kako ste vedele, če mu škoduje nova hrana ali je morda pršica ali kakšen drug dejavnik?
 
Njegovi sestrici dvojčici dajem že jabolko, ki ga je dobro prenesla.



_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček v vročih poletnih dneh: nasveti
Poletje je, dnevi so vroči in soparni, mnogo novopečenih staršev pa se sprašuje, kdaj lahko novorojenčka prvič peljejo n...
Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...




Spanje alergikov
Paštetka

Zanima me kako so spali otroci, dojenčki (po 3. mesecu), ki imajo potrjeno alergijo na hrano. Seveda bom vesela vsakega komentarja, glede spanja in alergije, sploh, če se je stanje po uvedbi diete izboljšalo.

Ni prespal noči do 2. leta (zbuja se več kot 3xna noč) (33%)

Večinoma spi celo noč (40%)

Zbuja se 2-3x/noč (28%)


Število vseh glasov: 134

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!