|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aptamil iz Muller-ja
20.1.2009 9:17:02   
cursa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Se mi je dogajalo tudi če sem ga kupila v lekarni. Vzrok je verjetno v tem, da ni bil dovolj pretresen ali pa delan s prehladno vodo. Če se mi to naredi, enostavno še enkrat vse fajn pretresem ali pa cucelj sperem pod tekočo vodo, da odplakne tisto, kar smeta.


Sem brala, da naj se tega mleka ne bi smelo preveč stresati, ker se potem speni. In, ker otrok to seveda spije, potem pride do krčev, zaradi prevelike količine zaužitega zraka. Pri nas zdaj rajši le fino premešamo z žličko.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aptamil iz Muller-ja
20.1.2009 12:04:17   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: cursa

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Se mi je dogajalo tudi če sem ga kupila v lekarni. Vzrok je verjetno v tem, da ni bil dovolj pretresen ali pa delan s prehladno vodo. Če se mi to naredi, enostavno še enkrat vse fajn pretresem ali pa cucelj sperem pod tekočo vodo, da odplakne tisto, kar smeta.


Sem brala, da naj se tega mleka ne bi smelo preveč stresati, ker se potem speni. In, ker otrok to seveda spije, potem pride do krčev, zaradi prevelike količine zaužitega zraka. Pri nas zdaj rajši le fino premešamo z žličko.



Sej otrok ne pije pene, ampak mleko user posted image
Pa če dobro pogledaš, ko obrneš flašo, grejo pene navzgor in otrok dejansko pije mleko, ne pene. Medtem ko pa spije mleko, se pa tudi pene "posedejo"
 
Tako da ne vem kaj imajo pene s krči user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aptamil iz Muller-ja
20.1.2009 12:47:40   
cursa

se opravičujem, ker sem namesto besede napenjanje uporabila besedo krči. od kar sama ne stresam več močno mleka, je res manj zvijanja in napenjanja. morda le slučaj, morda pa tudi ne. jaz se bom rajši tega posluževala, ker se mi zdi da je bolje. to je le moje mnenje.

http://www.ringaraja.net/dodajanje-prilagojenega-mleka-dojenckom_973.html
na tej strani piše:
UPOŠTEVAJTE NAVODILA PROIZVAJALCA

Način priprave in količina mleka, ki jo otrok glede na svojo starost potrebuje, sta natanko navedena na ovoju izdelka. Mlečnega prahu ne raztapljajmo s krepkim stresanjem stekleničke, saj s tem nastajajo zračni mehurčki, ki lahko pri dojenčku povzročijo napenjanje in s tem bolečine v trebuščku.



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aptamil iz Muller-ja
15.4.2009 0:30:18   
črticaa
jz tamaumu že od začetka dajem aptimil iz milerja, pa nobenih problemov sm pa 1x kuplA našga pa sm ga mogla pol stran vržt k se nni topil,...  je pa res da se mi v flaši od aventa ni nikol čist zmešal v mam-inih pa,... pa itak morš mlek dt v vodo cca 40 stopinj drgač mlek uničš,....

lp

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aptamil iz Muller-ja
26.4.2009 23:41:51   
yania
Milerjev aptamil je zakon, ne vem, vsaj za mene. Smo imeli obratne težave. Aptamil z lekarne je bil tako redek, se je moj hecal in vedno rekel, če sem mu spet naštimala Nutrilite (hujševalno) mleko, ko smo uporabljali oba hkrati, da smo ga porabili. Malemu se je ful zaletavalo, na vsako hranjenje sigurno 2x in to tako močno, da je bil včasih brez sape in komaj zadihal. Odkar imam Milerjevega, ni več težav. Je pa res, da noter vidiš take prozorne pikice, samo mene to ne moti, tudi ne maši se. Imam pa skoraj 3 mesece starega user posted image  in imamo še vedno najmanjši cucelj od Aventa. Imamo pa grelček za vodo, in ko je lahkota samo merice noter in je pripravljeno. Po mojem res ne sme biti prevroča voda. Ravnopravšnja. Do zdaj sem vedno stresala stekleničko, nisem vedela, da to ni uredu, nikjer nisem tega zasledila. Je pa res, da pence ostanejo na vrhu in se raztopijo, še predno popije vse mleko.

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aptamil iz Muller-ja
27.4.2009 16:21:36   
črticaa
ej uporabli od mam flaše, k majo tak "ventil" na dnu da ne je tok zraka pa tud ni pomemben a so pence gor al ne

drgač smo pa mi že prešaltal na 2 luknici sam smo šli nazaj na 1, ker je ful polival, ker mu je prehiter tekel

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aptamil iz Muller-ja
3.6.2009 23:07:13   
yania
Moram povedati, da zdej ni več problema, se mu ne zaletava več, ko je. Smo pa na aventovi steklenički, z 2 luknjicama, čeprav bo čez 10 dni star 4 mesece....je čisto zadovoljen. Je pa res da se zelo utrudi ko je, tako stoka zraven in veliko počiva user posted image ....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aptamil iz Muller-ja
3.6.2009 23:12:27   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Moram povedati, da zdej ni več problema, se mu ne zaletava več, ko je. Smo pa na aventovi steklenički, z 2 luknjicama, čeprav bo čez 10 dni star 4 mesece....je čisto zadovoljen. Je pa res da se zelo utrudi ko je, tako stoka zraven in veliko počiva user posted image ....

Ti imaš pa februarčka. Zakaj se nam pa kdaj ne pridružiš pri Februarskih ptičkih in čebelicah 2009????

_____________________________

So what....

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aptamil iz Muller-ja
25.7.2009 22:26:59   
mamica00
mi smo pri tavečji skoz kupovali aptamil iz milerja in nikoli težav sedaj pa še naši mali pikici kupujem vse mogoče v milerju aptamil in za obe plenice,robčke kreme in ne bom zamenjala sem zeloooooo zadovoljna v muller-ju!!!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?