|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 14:13:49   
ella79
nuka user posted image user posted image user posted image user posted image za diplomo
pri nas bomo tudi danes en stroj zalaufal, smo že včeraj nekaj prali, tako je za danes res ostal le še en user posted image
jaz sem tudi danes kar neki utrujena, pa tok mam željo in voljo, da temeljito pospravim user posted image Upam, da mi rata, k se je potem tako fajn ulešt pa okol pogledat, k je vse tipi-topi user posted image user posted image user posted image
popoldan me pa moj pelje v šoping, morva še nekaj daril nakupiti, pa upam, da se tudi kej zame najde in našega user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5126
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 17:03:24   
MetiLu
Ojla, vidim da nas danes vse po vsrti križ daje. Moj dragi me je res peljal na kosilo user posted image  user posted image  user posted image  samo da ni bilo treba kuhat. Avtek so mi zrihtal, pa v štacuni sva bila tud, tako da je hladilnik spet poln in Karat napolitanke na lagerju user posted image  user posted image  (dve škatle!). Očitno letos ne bo nič s peko piškotov user posted image  mam tolk zaloge sladkih stvari, največ piškotov, da ne vem če se mi splača pečt.
Sicer se bom pa tudi tega lotila, ker mi diploma ne zlaufa user posted image  Sem tiste sorte študentka, ko se je bilo treba najbolj učit sem imela najbolj pospravljeno stanovanje, vse sproti oprano in zlikano - vse sem počela, sam da se ni bilo treba učit user posted image

Perem že šesti stroj (danes zadnji, jutri pa še dva), za malega je torej vse oprano user posted image  user posted image  Jutri me čaka še likanje... Mi pa sušilc tok dolg suši, da se je čez dan kar kolona škafov opranih cotk delala user posted image  user posted image  user posted image   

Smrekica tudi že stoji, sem jo za tafirbčne (user posted image ) skupaj z zadnjo sliko bušija dala v album.

Zdej grem pa na en korenček user posted image  (sem ko zajc zadnje čase user posted image )

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5127
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 17:40:20   
Februarka08
Meti, lepa smrekica in še lepši buhiuser posted image user posted image user posted image . Pa vedno se ti tako sveti...user posted image
Midva imava pa samo še kopalnico za pospravit in se stanovanje šajna...user posted image Dišeča svečka tudi že gori, tako da je prav lepo... Ko se stuširava, dam še vse copate prat, tako da bo res vse čisto... Dobr da sem šla mal počit vmes, ker sem mislila, da bom trebuh zgubilauser posted image , pa še križ me je začel bolet kot user posted image . Bom pa tudi jaz poslikala malo, samo danes verjetno ne. Kakšen drug dan, pa še voziček.
Lep večer še naprej vsem, jaz grem še malo delat, potem pa zaslužen počitek.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5128
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 18:58:53   
Janey
Čer
kak ste pridne vseuser posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa od vsega stresa in šoka zbolela...pa ni niti en mesec. In to kar čez noč. Sinusi so spet zaštofani..glava me boli tako da komaj gledam, grlo mam vneto, ušesa...mah...kaj češ..odporost mi je padla, malo me je zazeblo in že sem vsa šmrkavauser posted image user posted image user posted image
Je pa problem ker lubek danes rojstni dan praznuje in je stanovanje treba spravit v red. Se trudim kolko se da. Kuhna je že lepa. Ostalo bo pa za silo. Ne morem nič. Sem samo za v posteljo.Še dobro da imam mamin čaj. Pa tudi lubek pomaga z vsemi močmiuser posted image user posted image
Sem prišla malo pojamrat..zdaj se grem malo vležt pol pa še do konca pospravim.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5129
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 19:47:57   
MetiLu
Čer punce!

groza, kolk je to enih cotk, jih še kar sušim, pa še žehta tetra plenic, povijalk in mako majčk čaka na sušilca user posted image  user posted image  user posted image  jest sem pa že čist skurjena. Lubek je šel na šiht, jaz pa že plan dela za jutri pripravljam user posted image  Še dva stroja, likanje, kosilo, diplomca user posted image , pa še obisk imam napovedan za zvečer... Jao že vidim, kdaj bom jaz diplomirala, naslednjega septembra user posted image  user posted image  user posted image
Stanovanje je pa po zaslugi dragega vsaj približno pospravljeno user posted image  user posted image

Janey, le pocajtaj se do četrtka user posted image  

Kam ste se pa vse poskrile? A se vse crklajte, a ne? user posted image  jest bi se tud user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5130
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 21:00:23   
mlavla
ojla...no pri nas je pa po dolgem času padla ena jota..ma je bila že prava sušauser posted image

Drugače pa sva bila pri enem prijatelju, ki je praznoval roj.dan..ma je bilo kar luštno..zdej sem pa že spet čist hin..najbrž bom dones kmal zaspala..jutri pa bi rada spekla potico, pa še vse pospravila do konca..aja pa še smrečico in jaslice bova postavljala...
aja pa dones sem oprala štiri stroje..zdej pa se že ta zadnji suši...user posted image user posted image
za likat imam pa samo nekaj kosov, saj kar dam v sušilec ni potrebno likat...user posted image no skoraj vse 

meti..lep trebušček (moj ima pa že polno strijuser posted image ..kaj še bo..in si ga nikakor ne bi upala takole slikatiuser posted image ) ..pa smrekca tudiuser posted image

nočko

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5131
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 21:41:59   
srečka nosečka
lep večer user posted image

Evo mene po nekaj dnevnem zatišju. Vidim, da se je tudi vaše pisanje malce umirilo. user posted image  Kako bo šele februarja, ko bomo vse z user posted image  zaposlene. Takrat mislim, da ne bomo vodile na kilometrini čvekov na RR. user posted image

Vse ste že tako pridne s pripravo na praznike. Midva bova jutri postavila smrekico, sva bila danes preveč zmatrana. Dragi iz nočne,  jaz pa sem tako ali tako zadnje dni čisto aut. Pa še prehlad me daje.

Veliko veselja pri pranju in likanju cotk za user posted image , vsem ki na veliko pripravljate omare za bebice. Kako sem vesela, da imam to že popedenano. user posted image

V bistvu samo še na user posted image  čakamo, ostalo imamo zrihtano. Aja, pa na CSD še bo treba. user posted image

Janey - upam, da si po nesreči OK. Je kar user posted image  prometna. Midva sva jo imela pred kakšnim mesecem, zato vem kako je. user posted image  pa smo še bolj občutljive.

Meti - kakšen lep buši. Pa res se ti vedno tako lepo sveti. user posted image

mlavla - kapo dol pred tabo. Jaz se k peki potice ne bi upala spravit. user posted image  Sem danes raje mami dala orehe, da jo bo spekla. user posted image  Se pa znajdem.

nuka - kakšni luštni otroci. user posted image  Pravi cukerčki so. Pa user posted image  za oddajo diplome.

ella - kaj si zrihtala glede srbenja? Jaz se spomnim bivše sodelavke, ki si je kar naprej praskala trebuh. Nenormalno jo je srbelo. Hodila k zdravnikom, pa niso nič posebnega naši. Edino, kar je delala je bilo veliko kreme na bušiju. Očitno tvoja koža bolj "srbeče" reagira na raztezanje. Upam, da si OK.

Jaooo, sem se razpisala. Imam čas, saj je moj spet v nočni. user posted image user posted image

Sem želela še malo svojega bušija poslikat in torbo za user posted image , pa je fotoaparat adijo. Slika že, samo na displeju in pregledu slik je vse črno. user posted image  Ga bo treba hitro  na servist odnest, da se bomo lahko za praznike kaj poslikali. Upam, da je samo kaj pri nastavitvah narobe.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5132
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 22:21:09   
anariya
Joj februarka08 kkao sta bila danes pridna, kaj ti bo pa božiček prnesel,lp

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5133
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 8:08:28   
Februarka08
Dobro jutro...
Ja, jest sem že pokonc, ne morm user posted image poslušat k drva žaga...user posted image Bošček je prehlajen in zdej sam še jest lohk čakam, da bom...user posted image Spali smo drugače kar ok, user posted image je veselo poplesaval tudi ponoči, učer smo skuhal malo prirejene joticeuser posted image , danes bo pa še pester dan... Moji pridejo vsi na kosilo da mal nazdravimo za mojo diplomco... Bova s taščo kuhale, da bi vse sama, ne vem kako bi mi zneslouser posted image ...
Sem pa tudi jaz včeraj malo poslikala po stanovanju in mojga bušija, ki kar vidno rasteuser posted image , slikice prilepim mogoče jutri, moram še voziček poslikat...
Anariya, ne vem kaj mi bo božiček prinesel - me je ravno včeraj spraševal kaj bi rada... Sem rekla, da dobim najlepše darilo čez 2 mesecauser posted image .
No, lepo nedeljo in se kaj beremo...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu anariya)
Neposredna povezava do sporočila: 5134
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 9:24:01   
misar
dobro jutro souser posted image

jaz sem danes spala ko polh...do devetih, zdaj pa ob jutranji kavici čakam na alelujo.standarduser posted image user posted image user posted image user posted image

dragi se že veselo masti z božičnimi piškoti, ki sem jih včeraj spekla. res so dobroi rataliuser posted image . zadnje tedne sem polna energije. mi ne zmanjka.. spljoh...user posted image user posted image user posted image user posted image res ne vem, prav evforija me daje. sem včeraj do pol dvanajstih kekse pekla...res sem čudna. včasih me je pobralo že ob osmih zvečer.user posted image user posted image

sicer pa danes naju čaka postavljanje smrekice pa malo pospravljanja, sicer pa bolj kot ne crkljanjeuser posted image user posted image user posted image jutri imam dopust, tako, da do četrtka sem še doma, pol še tri dni delam, pa fertik do leta 2009. ne vem a anja se veselim al naj bomkar mal prestrašena. oboje me grabi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep nedeljski dan želim. uživajte, pa se zagotovo jutri tipkamo.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5135
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 9:51:06   
MetiLu
Dobro jutro babnce!

Kaj bomo danes kuhali? Jaz imam juhico že pripravljeno, sam še nudlce zakuham pa je. Za ostalo pa še ne vem user posted image  Kakšna ideja?

En stroj je že opran, tako da bo danes šlo hitro, imam pa goro cotk za zlikat user posted image  joj kok se je teh bodijev nabralo, pa vsi kosi so tako majhni, sploh ne vem kako naj jih zlikam user posted image  user posted image  
Lubek je z nočne in zdej spi, tako da moram dat mir. Sem malo prah brisala, pa me je že nekaj grabilo k pospravljanju, ampak nič bat, me je že minil user posted image  user posted image  

Grem za likalnik, pol pa kuhat.
Upam, da bom danes kej na dipomci naredila. Vse ste tako pridno zaključile z njimi, sem vam res kar malo fovš. Mene že prav mori. Pa namesto, da bi se je lotila, samo jambram user posted image

Pridne bodite, pa se slišimo kasnej.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5136
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 10:28:49   
ella79
uuuu kok sem fajn spala user posted image do desetih user posted image user posted image user posted image sam en obisk wc-ja vmes user posted image
srečna nosečka, tole si mal falila, eno drugo srbi trebušček user posted image res da ga skoz neki šlatam, sam ne zato user posted image user posted image
meti lepa smreki, pa buši tudi seveda user posted image sam se res vedno sveti, kot en pirhec, je ena zadnjič pripomnila

no, včeraj sva potem res mal pošopingirala, pa sem kupila eno samsonitovo torbo user posted image Takole, le da je moja v črni barvi
http://www.taschenkaufhaus.de/uploads/pics/Milk_vorn_03.jpg
sicer mi je bila ta barva bolj všeč, ampak na naš voziček nikakor ne paše, tako da je bila edina varianta črna user posted image


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5137
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 10:45:18   
Janey
Jutro
celo noč nič spalauser posted image user posted image me je tako vse bolelo...pa dihat nisem mogla čez nos...sem se dušilauser posted image user posted image tak da sem zdaj ena velika polomija. Gremo delat okraske za jelko...će nama uspe sma carjauser posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5138
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 11:15:58   
Februarka08
Ella, sem videla tvojo torbo in je res lepa. Zanima me, koliko si dala zanjo? Verjetno kar dosti... Samo je pa res carska. Pa še črna bi tudi k meni pasala... Ne bit hudauser posted image .
Lepo nedeljo, mene je začel nekaj zvijatuser posted image , sem ravno pri Magnesolu...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5139
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 13:09:37   
dolenjka
Dan user posted image
Evo, konc mojega RR štrajka, obljubim user posted image

Včeraj sva se skoraj cel dan potepala, zvečer pa smo še pri sosedovih praznovali RD in darilo je bilo uspešnica!!

Jaz ne vem kdaj se bom naspala, nikol več ne grem prej kot ob polnoči v posteljo, joj, kje je Bruselj? user posted image  Ne, sej se hecam, mi je čist kulči, še aleluja mi tle 2x na dan špila user posted image
Zdejle grem počas v akcijo, mal poklidam po kuhinji in zamesim prvo rundo vanilijevih rogljičkov, pol pa še eno. Potem pa pride na vrsto kuhanje marmelade, ki jo bova za božička podarila nekaterim prijateljem, ker sva za Taro preveč zapravila user posted image
Proti večeru pa še teranov liker skuham in se zmagala. Če mi bo ostalo še kaj energije pa bom potem še kakšno darilce zavila, da ne bo jutri preveč dela in da bo pod jelko jutri zvečer lepo, ko jo bova postavila user posted image  Komaj čakam, moj je hotel kar danes postavljat, pa ne pustim, ker bi me pol srbel, da bi mu božiček en dan prej kaj prinesel user posted image

Nimam pa še pojma, kaj naj jutri za pozno kosilo oz. večerjo za naju (nas tri) pripravim user posted image  Kakšna ideja, pa ne prehuda prosim, ker nimam glih kuharske žilice user posted image

Kje pa je bamby? Verjetno je skrokana od žuranja na dolenjskem user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5140
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 16:58:50   
MetiLu
ojla

Ja bauhi se sveti zato, ker se ga vedno spomnim slikat glih takrat, ko ga že namažem user posted image
Zdej pa še moje poročilo. Sem bila danes zelo pridna in sem vse cotke zlikala user posted image  user posted image  user posted image  moram priznat, da sem pri likanju bodijev in žabic ful uživala, ker so tako lušni, kar pa ne morem rečt za tetra plenice user posted image  joj, jih kar ni bilo konca. Zdaj je vse pripravljeno oz. pospravljeno v omari. Še pripravim cotke za iz P, pa smo ready. No razen posteljice in previjalne user posted image

Za kosilo je bila goveja župica z rezančki, solatka z radičem in široki rezančki z govejim meskom v omaki. V glavnem, velik železa user posted image  user posted image  Potem sem uspela na hitro spečt jogurtovo pecivo, ki je odlično uspelo, kavico sem pa tudi že predelala.
Samo malo se še s tanovo metlo sprehodim, pa bom čist zadovoljna user posted image  user posted image  user posted image
Božiček bo pa letos naju očitno kar izpustil iz seznama darilc user posted image  pa nič zato, bo pa drugo leto bolj živahno user posted image
Dolenjka, prideš jutri kaj na naš konc? user posted image

Grem zdej mal diplomco prečekirat...


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5141
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 18:43:07   
Janey
Smrekica končanauser posted image user posted image user posted image
ampak sem zelo slabotna. Prišla sem zaželet lahko noč in lepe praznike.
Lepo praznujte, želim vam veliko lepih trenutkov  in celo vrečo daril.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5142
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 18:55:55   
Februarka08
Janey upam, da se čimprej pozdraviš... user posted image zate...
Jest sem bla tud pridna zdeleuser posted image - sem nardila nova albuma, sem slikala mal jelko in voziček, pa še bauhija mi je user posted image poslikal... Se prav lepo vidi, kako raste iz meseca v mesecuser posted image user posted image .
Danes smo praznovali malo mojo diplomco, sem dobila veliko torto in so že kar trije kosi v mojem bauhiju lepo na varnemuser posted image user posted image . Naš user posted image se pa tud nič ne pritožuje... user posted image

Vsem želim lep večer, sigurno vas bom prišla še kaj pogledat (ne morm brez RR-jauser posted image ), upam, da se katera prebudi... No, če se pa stiskate s svojim user posted image , vam je pa oproščeno. Se dejte še mal namest mene... Je moj prehlajen in grem raje malo bolj na ovinek okrog njega...

Lep začetek praznikov vam voščim, pa kakšno lepo user posted image .


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5143
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 21:04:09   
dolenjka
Čer user posted image

Evo, piškoti pečeni (2 veliiiikkiiii škatli) in moj se že masti user posted image
Marmelada zaenkrat uspela, 6 kozarčkov jagodne in 3 malinove, upam, da bo tudi užitna user posted image  Pa kosilo z večerjo sem naredila (tudi midva sva radič natepavala)!
Jutri pa skuham še teranov liker, pa mogoče še kaj spečem in seveda moram narediti najino požrtijo zs ob 17h, pa še vedno ne vem kaj user posted image  Rada bi nekaj "special"??

Ja Meti, jutri moram NUJNO na CSD, še prej grem na Rudnik v Merkur, ki se odpre ob 9h in takrat računam, da bom že tam, pol pa sam obrnem in letim na CSD in se lahko še pri tebi na kofetku ustavim na brzinco (pa res na brzinco), pol pa dam. Tale šiht doma je še hujš ko taprav user posted image

V glavnem Meti, te pokličem ko bom na poti v Grosuplje!

Vsem ostalim pa lep večer, pa se beremo in tipkamo jutri user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5144
   RE: Februarčice-2.del
23.12.2007 21:29:26   
MetiLu
Oj Dolenjka, ti kar poklič, do dveh sva doma,pol se greva pa strižt user posted image

Sem imela pa zdej cel popoldan obiske. Glih ko sem se spravila diplomco delat (celo nekaj naredila user posted image ), sta prišla od mojga sodelavec s svojo deklco, ki je babica v lj P, sem jo cel večer morila z raznimi vprašanji user posted image  user posted image  user posted image  pol je pa še moja Petra prišla, je za našga Janeza prinesla darilo (je božička srečala user posted image  ). V glavnem je bilo veliko čvekanja user posted image  
Počasi bo treba v mižule, mogoče prej še kakšno pomarančko popapcam (če mi jo bo lubek olupil user posted image )

Dobr se naspite, se slišmo jutri.




_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5145
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 8:10:30   
pina-1
dobro jutro čveke!

je pa res eno zatišje tuki gor zadnje cajte...No saj se bližajo tudi prazniki in imamo manj časa... Januarja pa zopet razturamo ne?user posted image user posted image

Naš vikend je minil kar v miru. Včeraj sva z user posted image  celo spalnico premaknila in uredila vse za našo novo članico.. Samo še posteljico sestavimo, previljano dokončamo in operemo cote pa smo pripravljeni.. No to pride po praznikih.

Z Mio pa sedaj lepo pojeva kosilce in greva v Koper. Moram na CSD odnesti papirje, pa še v štacuno in telefon plačat.... bo kar pestro vse to z Mio opravit...

Faj bodite in se še kaj bremo kasneje

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5146
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 8:30:41   
dolenjka
Jutro!

No, midve s Pino imava pa danes podobne opravke user posted image  Jaz zdajle letim v Merkur po ene malenkosti in darilo za mojega "pastorka" (28 let), pol pa na brzino obrnem, letim na CSD in če bo le zneslo do Meti na pol urni čvek, pol pa še zadnje malenkosti za požrtijo danes in jutri in domov. Moram še teranov leiker skuhat, pa še 3 kozarce marmelade za sestrico, pa en biskvit bom še spekla sem se odločila user posted image
Pol bom pa verjetn dol padla, pa moram še za mojga darilo zavit, preden se primaje domov user posted image

Se javim okrog poldneva, ve pa kaj naklofajte user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5147
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 8:35:52   
Janey
Dobo jutro.
Sneeeegeeeec na predbožični daaaaanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeeiiiiiiiii

Jaz sem spet tukaj...lubek bo spal še kako urco...jaz sem spet boga...grlo...ušesa...nosek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 3 dni žeee. Joj...pa spijem hektolitre čaja, pojedla sem celo pakungo meda. Granobi ližem..pa nič ni bolše.

Mah...mogoće pa božiček ponoči prinese zvrhan koš zdravja pa bom jutri ko nova.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa počasi pobrat vse plenice in spet malo likat. Potem pa cel dan igram božičkauser posted image user posted image

Napapcana sem, čajek je skuhan...želim vam lepe dni..lepo se imejte, radi se imejte in  uživajte...

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5148
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 9:11:30   
dolenjka
NO tko, jaz sem že nazaj user posted image  NIsem mogla speljat iz pred hiše, ker je totalna drsalnica in pridem samo do polovice brežine, pol sem pa komaj avto ujela, da se nisem rikverc v bajto zapeljala user posted image  user posted image  user posted image
Nič kavice pri Meti in nič CSDja, upam, da v petek delajo user posted image
Pa še sestavin za predbožično kosilo z večerjo nimam doma (meso).... user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5149
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 9:37:50   
vrtnica76
Jutro,čvekice souser posted image !
Sem prišla mal pogledat,kako ste kaj.Ja res lepo.Tudi tukaj je nekaj snegca-mal belo je.
Dolenjka,tole pa res ni dobro za kakšno vožnjo.Bom mogla pogledat kakšno je kaj stanje pri nas,ker drugače res ne vem kako bom danes lahko šla h G na pregleduser posted image .Imam izvoz iz garaže v klanec, za pešačit mi pa tut ni, ker je kar ene pol ure hojeuser posted image .Res nam včasih zagode tole vreme.
Janey,ti se pa hitro pozdravi.Kar skoči kuser posted image v posteljico, da te mal pogrejeuser posted image .A si kakšen Lekadol plus C že probala?To lahko vzameš. Mene je tut kar malo strah, ker so okol mene vsi nekej bolani.Lubek je bil cel teden bogi,pa se je navse zadnje le skup spravu.Prehladi so res zoprni.Še posebej ko ti iz nosa teče in te ves nos boli od smrkanja.
Včeraj je bila bolj delavna nedelja.Potička je že pečenauser posted image .Sva pol kar orehovo naredila.Zdej me pa čaka še peka piškotkov in mal pospravljanja po stanovanju.


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?