|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:21:18   
Anonimen
Muki a pr vas ni šans za kak tečaj samoobrambe al karateja al kej tacga?

Ker vse je lepo in prav, ampak če te bo počakal te bo... Pol pa je fajn al da maš sprej al pa da ga znaš obvladat.

Verjemi, da se še takega naseilneža da. Neglede na težo in moč. Sem jst s svojimi 158 cm v treh potezah obvladala precej močnejšega tipa 95kg okol 190 cm. JE bil v momentu na tleh. Če se odločiš za kaj tacga, bo tu še faktor presenečenja in verjemi, da si ne bo upal po tem roke nate položit, razen če mu ne bo po tem svanulo, da bi z orožjem ali vilami reševal...

Sam policija pa kaj dost ne more. Žal.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:22:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

dokler ne teče kri, policija nič ne more..


Lahko, lahko, samo če hoče. To je tako kot povsod.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:23:48   
rija
pikec, če te en fajn po kmečko rukne, ti ves karate nič ne hasne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:26:15   
natasaom
spišni...nam so tako povedali na policiji.do nas so se obnašali,kot da smo mi tisti idioti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:26:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Mi smo v neki drugi situaciji naredili takole: poklicali smo policijo k nam domov na pogovor in potem smo stali skupaj pred hišo tako, da so sosedje videli, da je policija tam in da se pogovarjamo o njih (pogledi in kretje v tisto smer). To so policisti sami predlagali, ker se v tisti situaciji resnično ni dalo narediti kaj bolj konkretnega. Je pa 100% zaleglo. Mogoče bi tudi tu delovalouser posted image ?


Točno o tem jaz razmišljam.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:27:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pikec, če te en fajn po kmečko rukne, ti ves karate nič ne hasne user posted image user posted image user posted image


Sej ni fora karateja, fora je v samoobrambi. Da izkoristiš moč in neopazljivost napadalca, to pa ni karate ampak samoobramba, ki smo se jo pr karatejo učili... In v tem je keč, ne v unem mahanju in plesanju v belih kimončkih. Jst nisem verjela, ko sem unga desca na tla spravla. Hopa cupa mi je klečal pri nogah. Še mal več moči bi uporabla bi imel roko zlomljeno. Mal več, ne dost. Res mi je blo zelo neverjetno.

Aja, zdej vem kako tipa spravit na kolena....nekoč ko bo čas za to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:28:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Muki a pr vas ni šans za kak tečaj samoobrambe al karateja al kej tacga?

Ker vse je lepo in prav, ampak če te bo počakal te bo... Pol pa je fajn al da maš sprej al pa da ga znaš obvladat.

Verjemi, da se še takega naseilneža da. Neglede na težo in moč. Sem jst s svojimi 158 cm v treh potezah obvladala precej močnejšega tipa 95kg okol 190 cm. JE bil v momentu na tleh. Če se odločiš za kaj tacga, bo tu še faktor presenečenja in verjemi, da si ne bo upal po tem roke nate položit, razen če mu ne bo po tem svanulo, da bi z orožjem ali vilami reševal...

Sam policija pa kaj dost ne more. Žal.


No, moj žlahtovec je bil prvak v boksanju in ko je imel 6 mesecev en konflikt z neznancem pa ga je udaril sam tolk kot bi jaz npr. tebe klofnila. Posledica je bila, da je zaradi tega športa moral plačati izvensodno 35.000 €. Si predstavljaš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:29:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

spišni...nam so tako povedali na policiji.do nas so se obnašali,kot da smo mi tisti idioti...



Ja, samo muki ima v familiji policaja baje. Tak da po moje bi lahko izvedla finto od jančike, če ne kaj več.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:29:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

spišni...nam so tako povedali na policiji.do nas so se obnašali,kot da smo mi tisti idioti...



Ja, saj to, to ti čisto verjamem. Na žalost je tako. Saj to je povsod tako. Pa ne bi bilo treba. Saj tudi vsak uradnik, ki ga kaj prosiš, lahko tisto naredi, če hoče, lahko pa reče, da ne more, ker bla bla bla. Res škoda. Vse se da, če se hoče.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 21:38:49   
natasaom
ja,sej zato pa taki kreteni lahko veselo tolčejo po svojih ženah in strašijo sosede...se pa po novem letu spremeni zakonuser posted image

in če ima v familiji policaja,je to lahko rešit,če pa ne bi pa jest res reskirala 200e pa naj ga en nabuta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 23:33:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

to je bolj v kontekstu, da straši ženo - saj veš, bodi pridna pa ne grem pretepst sosede. saj ve, da če samo roko položi nate, te nič ne ustavi, da greš na policijo. no, njegovo ženo pa zgleda to hitro ustavi.

Bi se strinjala s tem. Mene je moj bivši, ki me je pretepal, velikokrat držal v šahu tudi z grožnjami drugim, ki so bile redke neposredno njim, večino groženj, kaj vse bo meni ljubim ljudem naredil, je kar meni govoril in seveda sem se trudila ga ne z ničemer jeziti, da jih ne bi zaradi mene še kdo fasal.

Sprej si pa kar nabavi. Škodi ne, če ga imaš. Ti se boš bolje počutila, in če se tipu dejansko kdaj utrga, imaš zaščito.

Drugače se pa jaz ne bi vtikala vanj, dokler te pusti pri miru in je tudi pri sosedih mir. Če pa še kdaj slišiš pretepanje tam, pa raje kliči policijo, ne njega. Ne glede na vse ji boš s tem pomagala. Za take ženske je pomembno, da imajo čim več nasilnih epizod uradno zabeleženih, in če praviš, da se ji itak pozna, ko jo nabuta, potem bo imela priče, če jih bo kdaj rabila, tudi če ne bo želela sama podati prijave, ker se bo bala (kar najverjetneje tako bo).

Od Jančike predlog se mi pa tudi zdi ful dober. Probaj. Problem je samo, da boš težko prijavila grožnje na podlagi "rekla-kazala", glede na to, da ni grozil tebi osebno, ampak je to prišlo od frizerke.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 8:14:20   
Colt
Jaz pa sem trdno prepričan da bi se moral tvoj mož aktivneje ''vključit'' v situacijo. Ne vem no...če bi mojim bližnjim kdo grozil na takem primitivnem nivoju ali kakorkol drugače....bi zelo hitro porihtal situacijo. Tu ni debate! Saj je vendar tvoj mož in ne tvoj tiskovni predstavnik!! Naj se tudi obnaša tako!

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 8:45:08   
Anonimen
. Ne vem no...če bi mojim bližnjim kdo grozil na takem primitivnem nivoju ali kakorkol drugače....bi zelo hitro porihtal situacijo. Tu ni debate!
G




Ja verjetno da bi user posted image   Jaz si te predstavljam prestrašenega ko tvojo mačko in kak bežiš s prvim avionom.user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 8:46:25   
kalbo
Kaj naj?


Pozvoni mu na vratih, pa mu reci...." No prebutaj me če upaš revše" Taki tipi se bojijo ljudi, ki se njih ne bojijo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 8:49:07   
Colt
Nivessss...wrong user posted image Ponavadi je dovolj že moja pojava, 196cm in 110 kg, pa se stvari urede. Sicer sem zelo nenasilen in raje izbiram diplomacijo....ampak da bi pa en degeneriran primitivec težil mojim dragim (ali Bog ne daj moji ljubi), pa bi kaj kmalu spoznal mojo ''udarno pest diplomacije''

user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 9:04:54   
kalbo
Pri moji mat v bloku hodi en tak "pretepač" mamo obiskovat. Nad vse živo se je že spravljal, pa norel pred blokom, pa ljudem grozil, da jih bo prebutal. No meni še ni, na srečo, (njegovo).
No zadnjič se je pa spravil na sosedo, ker je pustila vrata od avta odprta. Grozil ji je, da jo bo ubil pa ostale stvari. Ženska se je zaklenila v stanovanje. Ko je prišel njen sin domov (tak simpatičen bosanček) se bu je odbilo, sam pretepača ni blo več.

En dan ga je pa zagledal na balkonu, pa ga vprašal, kaj ma za grozit njegovi mami. Tipu se je spet skegljalo in je začel grozit, da ma pištolo, da ga bo ustrelil (seveda z varne višine). Bosanček prime golf palico in hop pred blok, pa se dere "ajde prid pretepač, bova mal zaplesala" Tri ure ni blo niti nosu na nobenem oknu, ker so se "pretepaču" tresla jajčka. Po treh urah dežuranja pred blokom "da mi ne bo spizdu prasec" se pa tipčku posveti. Madona, če ga zdajle nalomim, bom plačak ko žuti. Hop in je šel poklicat policijo, da mu je sosed grozil z orožjem. Dve marici policajev sta se pripeljali. Pretepaču so nagnali še dodaten strah v kosti. Od takrat ga ni na spregled.

Taki pogumneži, ki pretepajo svoje žene so reve posrane.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 9:09:12   
Anonimen

En dan ga je pa zagledal na balkonu, pa ga vprašal, kaj ma za grozit njegovi mami. Tipu se je spet skegljalo in je začel grozit, da ma pištolo, da ga bo ustrelil (seveda z varne višine). Bosanček prime golf palico in hop pred blok, pa se dere "ajde prid pretepač, bova mal zaplesala" Tri ure ni blo niti nosu na nobenem oknu, ker so se "pretepaču" tresla jajčka. Po treh urah dežuranja pred blokom "da mi ne bo spizdu prasec" se pa tipčku posveti. Madona, če ga zdajle nalomim, bom plačak ko žuti. Hop in je šel poklicat policijo, da mu je sosed grozil z orožjem. Dve marici policajev sta se pripeljali. Pretepaču so nagnali še dodaten strah v kosti. Od takrat ga ni na spregled.



Ja, to je ta južna krv. Jaz sem se z bosanci, srbi...najbolj varno počutla.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 9:12:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Hop in je šel poklicat policijo, da mu je sosed grozil z orožjem. Dve marici policajev sta se pripeljali. Pretepaču so nagnali še dodaten strah v kosti. Od takrat ga ni na spregled.


No, evo, da se da, če se hoče.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 9:30:46   
kalbo
Sam tuki je bla grožnja z orožjem, zato bi lahko policaji podrli vrata. Ko ti nekdo zagrozi z orožjem se stvari popolnoma spremenijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 10:05:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Ja, to je ta južna krv. Jaz sem se z bosanci, srbi...najbolj varno počutla.

To se pa jaz čisto strinjam. Kar se pa familije tiče so pa pripravljeni naredit vse.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 11:32:03   
mojamura







joj....tega je ogromno, se mi zdi, da pa prekmurje še prednjači v št. pretepenih žena v slo. sama sem prekmurka in tudi bila sem nekoč ena izmed teh žena.

takole:

pojdi do frizerke, pa se jo vprašaj če upa to na policiji povedat, da je tvoj sosed rekel da te bo prebutal. (mislim da itaq ne bo hotela iti), če bo pa šla pa lepo povejta kako in kaj.

v drugem primeru...mu glej v oči ko gre mimo tebe, lepo glasno reči : Dober den! naj ne dobi občutek, da se ga zaradi strahu izogibaš. sprej ti pa vseeno kot preventivo priporočam.
Iz tebe ne sme narediti neko prestrašeno ponižno žensko, brez kančka samozavesti....saj eno tako že imadoma....svojo ženo namreč.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 21:36:14   
frrrr
muki, svetujem ti solzilec. pa poskušaj se ne obremenjevat s tem.

klic policije ob naslednjem izgredu - tudi če ne kličeš policije ti, bo tip tebe sovražil in bil prepričan, da si jo ti klicala. pa itaq tale anonimnost pri prijavi ni čist mogoča zaradi zapisnika.

pogovor iz oči v oči - kolkr si ga opisala, je psiho in od tebe nima takih koristi kot od svoje žene, ki jo maltretira a še vedno poskrbi, da je ne ubije. ne reskiraj.

js bi se držala zase in imela solzilec v pripravljenosti. pa poskušaj princeski zadržat stran od njega.

joj, bogica si. take psihote bi morali nekam zapret. to nikol ne veš kaj nardit, da jih ne še bolj podžgeš user posted image


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 21:37:44   
Anonimen
Muki, kako si?

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 21:37:44   
frrrr
no, mogoče bi enkrat z njegovo ženo govorila, ko ga ne bi bilo v bližini. a poskrbi, da vaju ne "zasači", ker bo to verjetno tudi zanjo slabo, če jo vidi v tvoji družbi. ona ti bo verjetno najlažje povedala kaj je res... frizerke znajo kaj tudi napihnit.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
5.11.2007 22:10:11   
Pupica
Morda ta frizerka pač rada opravlja, pa se ji je zdelo umesno še malo godlje dodat.

Ko bi se prvič srečala s sosedom, bi ga vljudno pozdravila z "dober dan, sosed", potem pa bi videla tudi reakcijo z njegove strani. Če te bo hotel mahnit, imej spray v žepu in šus na policijo, če bo pa gledal v tla, bodi brez skrbi, da ima pač le dolg jezik. Če te kakorkoli verbalno napade, pa pojdi na policijo povprašat kaj lahko storiš.

Kar tako, zaradi enega čveka frizerke, ne bi pošiljala v ogenj. Bi še večje sr napravila..


Se strinjam. Dejstvo je da so frizerke gobčne, če nimajo kaj dodat pa prazno slamo namletejo! Malo se pozanimaj kako spretna je ta frizerka tudi jezikovno. Men se je že zgodl, da me je ena vpletla v zgodbo, brez enega samega obiska pri njejuser posted image user posted image user posted image Jaz vem, kaj je res in kaj ne...ampak vsi ne vedo in tisti bolj *** so ji gladko peljaliuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?