|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 10:41:53   
Strawberrie Cherrie
Napišem en fajn spisek ljudi, pa mi napiše we are sorry - že cenzurirajo!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 10:56:25   
Taula
Karin kolk ti navijaš za brata.user posted image

Glede izbirčnosti pa...selekcija je nujna. Določeni znižajo merila v strahu da bodo sami...itd. Sej pol na koncu so, ker se zveza ne obnese.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 11:02:02   
Anonimen
Karin kolk ti navijaš za brata.


Ja itak. Bi eno fejst svakinjo mela, pa kkšnga nečaka in nečakinje se tud neb branilauser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 11:22:22   
Taula
Aha...ti bi rada mela družbo pri vozičkanju.user posted image

Kako se je odločila anonimna...je kontaktirala katero na zs in se odločila za kakega kandidata?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:00:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Kako se je odločila anonimna...je kontaktirala katero na zs in se odločila za kakega kandidata?


Pri nas še nič novega na ZSuser posted image user posted image user posted image  Se še opogumlja... Al pa že čaka na šalterju na DriveIn-u user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:23:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Karin kolk ti navijaš za brata.


Ja itak. Bi eno fejst svakinjo mela, pa kkšnga nečaka in nečakinje se tud neb branilauser posted image


Karin, če že ne bi purpl obljubla, da bova v žlahti....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:26:37   
tanikaa
Vzame katera mojega? Eno leto ji bom še vsak mesec nakazala 100€. SAMO NAJ GA ENA ODPELJE.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:28:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Vzame katera mojega? Eno leto ji bom še vsak mesec nakazala 100€. SAMO NAJ GA ENA ODPELJE.


Mam svojga dost. Bi pa 100 € vsak mesec.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:28:54   
tanikaa
Hijenca, ojre dobiš samo v paketu z njim. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:31:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Hijenca, ojre dobiš samo v paketu z njim. user posted image


Ja, pa ga pošlji. A likat zna?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:33:40   
tanikaa
Ja zna. user posted image  Samo ga boš težko zraven dobila. Če jaz ne likam, potem ni problema. Kar rabi zlika. In tu se začne in konča. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:36:00   
Anonimen
Kaj pa čem potem od njega imet? S tistimi 100 ojri ga bom komaj sam njega nahranla čez mesec. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:38:54   
tanikaa
Hja, probam lahko a ne? user posted image  Ja, poje pa veliko. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:44:49   
Anonimen
Če rad je, ga pošlji k meni. Zmeraj preveč skuham.user posted image user posted image
Pa malo več kot 100 evrov dodaj zraven.Mogoče 100 na teden, odvisno kako bi se izkazal.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 12:46:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Če rad je, ga pošlji k meni. Zmeraj preveč skuham.user posted image user posted image
Pa malo več kot 100 evrov dodaj zraven.Mogoče 100 na teden, odvisno kako bi se izkazal.user posted image


Več si ne morem privoščit. user posted image  Samo ko ga enkrat pošljem, ga nazaj več ne vzamem. NITI POD RAZNO.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:07:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Kako se je odločila anonimna...je kontaktirala katero na zs in se odločila za kakega kandidata?


Ne, nobene še nisem kontaktirala. V bistvu sem vse te ponudbe bolj za hec vzela, ker v takem tonu se je tudi razvijala ta tema. To temo sem odprla bolj v jezi, ker mi je kolega spet enega njegovega kolega hotel "podtaknit", ki je bil poleg vsega še 3 leta mlajši od mene in sem rahlo znorela, da če bi se me že rad znebil mi naj vsaj kakega po letih primernega pripelje in je rekel samo: Kje pa naj tako STAREGA dobimuser posted image user posted image

Sploh pa kako bi tile ponujeni dečki odreagirali,če bi jih poslale na blind date z mano, se pravi kar z eno o kateri ne vejo popolnoma ničuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:09:46   
tanikaa
Nehaj iskat. Kaj ti pa zdaj manjka???? Ogni se dedov na sto km.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:12:19   
Anonimen
Sploh pa kako bi tile ponujeni dečki odreagirali,če bi jih poslale na blind date z mano, se pravi kar z eno o kateri ne vejo popolnoma nič


Jst ga neb nikamor poslala, ti lahko pa dam mail pa se sama zmentauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:15:51   
kalbo
Mlajšega sem že imela, samo ga nisem mogla resno jemat, ker je bil pač mlajši in me je to zelo motilo, na koncu sme pa ugotovila, d aprek tega ne morem. Nekako mi ne gre skupaj, da bi kak mladiček bil sposoben prevzeti vlogo očeta. Čakat še 10 let, da odraste, ga pa ne mislim. Mogoče je to samo predsodek, samo se mi zdi, da je to tako kot da bi bila z manjšim, kar mi tudi ne gre skupaj


Če boš tkole razmišljala, ne jokaj, ko boš ostala sama. Sam sem postal očka pri svojih 25 letih in sem siguren, da bi bil takrat in že prej kos ženski tvojih let z lahkoto. Sam na žalost boš mogla najprej odrast in šele po tem iskat človeka primernega zate, neglede na leta.

Resno, samčki pr 30+ so po večini al mamini sinčki, ločenci itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:20:27   
Anonimen
Resno, samčki pr 30+ so po večini al mamini sinčki, ločenci itd.


Kalbo hvala zdej si mi pa res moralo dvignil user posted image user posted image user posted image ....

Sej na konc se itak pride do zaključka, da je boljš (ne prav dobro) sam kukr slabo v dvoje...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:26:29   
Anonimen
Manjka? Recimo to, da oni sploh ne vejo za tole situacijo oz. se z njo niti ne strinjajo. Misliš, da bi bilo meni fino,če bi dobila kar od nekoga mail, da je nekje na internetu dobil moj mail, ker je zvedel, da sem samska in da me vabi na kavo, jaz pa mogoče niti želje po tem ne bi imela. Ne bi  mi pa bilo problem stopit z nekom v stik, za katerega bi vedela, da za to ve in si me mogoče celo želi spoznati.

@Kalbo. RAje sama kot z nekom, za katerega vem, da si ne želi isto kot jaz...samo glede na moje izkušnje po večini tako mladi niso sposobni za resno vezo, ker dlje od tega kje ga bodo srali ta vikend, pa koliko jih bodo zavrteli okoli prsta ne vidijo. Se strinjam, da so tudi izjeme, kakršna si ibl tudi ti,samo so žal tako redki, da nanje še nisem naletela.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:26:42   
F*S*M
ne jaz se nisem čisto nič hecala jaz sem to čisto resno mislila, da se dobimo gremo skupi ven da jih spoznaš, pol se pa sama odločiš če ti je kdo všeč ali ne, men se to zdi čist preprosto. Res se mi lahko javiš!

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:26:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Resno, samčki pr 30+ so po večini al mamini sinčki, ločenci itd.


Kalbo hvala zdej si mi pa res moralo dvignil user posted image user posted image user posted image ....

Sej na konc se itak pride do zaključka, da je boljš (ne prav dobro) sam kukr slabo v dvoje...


Eh dej pikec no...user posted image

Sej veš da ni tako preprosto. Eni so čudni, eni niso, tak k ženske. Če maš srečo najdeš enga nečudngauser posted image , pa nej bo to pr 20ih al pa pr 30ih. Leta nimajo nič pr čudnostiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:27:51   
kalbo
Sej pravm, da se bo treba po mlajših ozretuser posted image , pa še če izbiraš dolgoročno boš imela kasneje probleme z njegovo erekcijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 13:29:44   
kalbo
Nehaj iskat. Kaj ti pa zdaj manjka???? Ogni se dedov na sto km.


Lavjutuuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?