|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:07:38   
kalbo
Vse kar mam.


Tud tangice?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:08:02   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:09:30   
Taula
Ah to sploh ni res. Kaj so pa pol samske ženske 30+ po tvojem mnenju?

Ambiciozne ženske, ki imajo v glavi točno določeno shemo, po kateri mora bit narjen njen samec, zato potencialne ljubezni svojega življenja (beri sorodne duše) odženejo stran, še predno jih sploh dodobra spoznajo, ker pač ne pašejo v njihovo shemo.


Te je kera zavrnila da imaš tako negativno mnenjeuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:29:57   
Anonimen
Ja, saj če on to ve, pa če je zainteresiran naj mi kako vrstico na moj mail napiše (m.mishti@gmail.com), pa se bova naprej midva zmenila. Isto velja tudi za druge. Če je interes, nimam nič proti spoznavnjau novih ljudi, potem bomo pa videli kaj pa kako naprejuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, saj če on to ve, pa če je zainteresiran naj mi kako vrstico na moj mail napiše (m.mishti@gmail.com), pa se bova naprej midva zmenila. Isto velja tudi za druge. Če je interes, nimam nič proti spoznavnjau novih ljudi, potem bomo pa videli kaj pa kako naprejuser posted image


Prodanouser posted image

Upam da me ne bo čez okn vrgu k mu bom povedalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:31:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

spoznavnjau


Tole naj bi bilo "spoznavanju"user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:32:02   
kalbo
Te je kera zavrnila da imaš tako negativno mnenje


Punca, kalbo se malo hecauser posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:36:04   
Taula
Anonimna držim pesti.user posted image user posted image

Mogoče boš pa na koncu z Karin v žlahti.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:41:10   
Anonimen
Mogoče boš pa na koncu z Karin v žlahti.


Ne jo strašit nouser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:43:56   
Anonimen
No ja, z žlahto bomo malo počakali,..moramo prej videt, če bo Karin sploh preživela njegovo reakcijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:51:19   
Anonimen
Karin sploh preživela njegovo reakcijo


Bom po telefonu to opravla. Bl varnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 14:57:11   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Grem stavit, da te v desetih minutah spravim v dobro voljo.user posted image


Danes ji ni pomoči.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 15:01:04   
FLASK_A
Bom predala naprej- sam se zavedaj, da si TI napisala tale post in ti iščeš- ne garantiram, da ti bo on prvi pisal... Mogoče je to problem teh moških- da čakajo- in žensk- da isto čakamo- pol pa nakonc itak nč niuser posted image user posted image  Samo moje opažanje...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 15:51:26   
Anonimen
Verjela ali ne,teme nisem odprla z namenom direktnega iskanja,ampak bolj debatiranjauser posted image . Samo se je tema obrnila v to smer, jaz pa, kot sem rekla, nimam predsodka glede takega načina spoznavanja, če se bo po parih mailih izkazalo, da se lahko ujameva tudi v živo. Iskreno povedano bom pa tudi jaz zelo presenečena, če bom dobila kak mailuser posted image konec koncev, če bo za, lahko posreduješ tudi njegov mail, pa napišem jaz kako besedo ali dve, čeprav iskreno povedano nisem največji fan pasivnih moškihuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 15:53:46   
Taula
čeprav iskreno povedano nisem največji fan pasivnih moških


Mogoče je samo na začetku bolj sramežljiv. Ni nujno da je pasiven.

No ja...kakorkoli...želim ti da bi čimprej našla pravega zase...kjerkoli že.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 15:59:30   
Strawberrie Cherrie
Jaz bi samo tole vprašala - Namreč imam kar nekaj kolegov, ok, bolj od mojga kolegi, luštkani, za dol past. Pa so samski. Pa večinoma časa preživijo za compi, še na wcje nosijo laptope. Vsi z dokončanimi faksi, z zdravo logiko in povprečnim/nadpovprečnim IQ-jem. Pa še ven hodijo. Pa vseen nimajo žensk - pa so tam 28,29, 32, 33 letnikiuser posted image user posted image user posted image
Včasih se za kterga sprašujem, če je že sploh nedolžnost zgubu. Enostvno ko grejo, če grejo ven, se napijejo in potem nazaj domov za kompjuter. Tko da ja, obstajajo, sam kaj je z njimi, pa bog si ga vedi?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 16:02:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Mogoče je samo na začetku bolj sramežljiv. Ni nujno da je pasiven.



To bi bil najboljši odgovor na tvojo trditev, anonimna. Ja, pa ne sodi človeka, če ga ne poznaš. Niti približno ni pasivenuser posted image
No, če pa ne iščeš tipov pol sm pa mal narobe zastopila temo- soryuser posted image user posted image user posted image  
Pa še splošen odgovor z moje strani (se mi zdi, da sem se večinoma zafrkavala, ne pa čist odgovorilauser posted image ) - taki normalni tipi so doma in jih boš težko kje najdla. Hodijo v službo, popoldne pa kaj običajnega doma počnejo (ne poznam takega, ki bi šel npr u knjižnico/zvečer u disko/sedet u park) al pa psa sprehajajo. Če ga imajo. Take so moje izkušnje in poznanstva... Čeprav noben nima psauser posted image  Aja, u šolo lahko hodijo- pa je dan okrog. Vpiši se v šolo, pa bouser posted image

Pa LP!

< Sporočilo je popravil nikical -- 5.11.2007 16:07:03 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 16:12:54   
Anonimen
Ja, mogoče sem se res malo narobe izjavila s to pasivnostjouser posted image Čeprav, če so sramežljivi se mi zdi, da pa lažjega pristopa k ženski kot je internet skoraj ne moreš najti-če ti je seveda sploh do tega. Če pa ni, je pa druga zgodbauser posted image

Nikical, saj ni problema, sem tudi jaz tole temo bolj za šalo vzela, če bom pa kak mail dobila pa tudi ne bo nič narobe. Drugače v šolo tudi hodimuser posted image ok, bolj malo, ker sem konec predavanj, bo pa jeseni na podiplomcu spet bolj zabavno z novimi "sošolci"

Aja, kužka bi pa tudi z veseljem imela, samo živim sama in sem premalo doma, da bi ga imela. Da bo pa trpel in cele dneve sameval, mi pa ni. Bo pa nekoč definitivnouser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 16:18:01   
Anonimen
Sem prehitro oddala post. Glede tega da ne iščem. hotela sem povedat, da prvi post ni bil mišljen kot oglas in tudi ne hodim po svetu in oprezam za 30letniki, kateri bi bil primeren kandidatuser posted image user posted image Če bom pa srečala kakega primernega bi pa šla z veseljem v vezo, ampak v neko normalno resno vezo, ki lahko kasneje pelje nekam, ker z neresnimi vezami se mi ne da več hecat. Iskreno povedano pa sta mi s Karin vzbudile zanimanje za vajina brata (čeprav za tvojega nisem prepričana v kaki povezavi je s teboj), pa tudi druge so vama pri tem uspešno pomagale. To je touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 17:20:15   
FLASK_A
moj kandidat je v bistvu od mojga tipa brat tko da povezava z  mano je izključno prijateljska, nč družinskegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: samski moški nad 30?
5.11.2007 22:38:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kdor predolgo izbira - izbirek dobi.

Točno to sem želela povedat


Se vidi, da si mlada...user posted image

Moški so kot vino, z leti boljši...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: samski moški nad 30?
6.11.2007 9:16:15   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Se vidi, da si mlada...user posted image

Moški so kot vino, z leti boljši...


mmmmmmm.... Kako si to povedala.. Zdej pa komej čakam, da moj še mal dozoriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: samski moški nad 30?
13.11.2007 16:53:59   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Včlani se v planinsko društvo, pojdi na tečaj plesa, nabavi si psa, surfaj po internetu in klepetaj tam, hodi na razne prireditve, ukvarjaj se z različnimi športi (rolanje, tek na smučeh, padalstvo - evo tam so sami deci večinoma, plavanje....) skratka, zabavaj se....pa zihr pride.

Točn tko. Saj taki s katerim bi rada bila ne hodi v disko, a ne.

Samo te različne stvari počenjaj zaradi sebe, ne zato, da bi spoznala moškega, ker čez čas boš lahko spoznala, da je medtem ko si iskala moškega šlo življenje mimo. Zato živi življenje, moški pa bo ali ne bo.

Vedi to, kdor je zadovoljen sam s seboj je zanimiv tudi za druge, kdor išče drugega se mu to pozna in ni zanimiv.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: samski moški nad 30?
13.11.2007 21:25:50   
Anonimen
moj bivsi-32 let je samski ,pa ti ga ne priporocam,ker je sit od sitauser posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: samski moški nad 30?
15.11.2007 14:17:42   
KIKI****
Ko sem jaz pred 6 leti iskala fanta ki bi bil cca 5 let starejši od mene sem naletela na soseda, ki sva se bežno poznala vse življenje, narazen sva živela 1 dober km.
No ampak hec je bil da je tko mlad zgledal da sem se uštela za celih 5 let, saj je dobre 9 let starejši od mene. Ima pa zato dovolj pameti v glavi, zna razmišljati brez alkohola kot je takrat znala čudna mladina.
No vse pohvale zanjuser posted image
je blo pa takrat kr težko-kaj si bodo mislili kolegi da mam tolk starejšga decauser posted image  in sva 1 let okr mal skrivala vezo, če se slučajno ne bi izšlo, ampak imava 2 otroka sva poročeva,...drug brez drugega ne moreva.
user posted image Zmeraj mi reče če ga kličem "nimam se časa pogovarjat", ampak če ne pokličem do 12 ure mi že zvoni telefon-"joj te kličem malo da ti čujem glas"user posted image user posted image  ne zdrži brez meneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?