|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vedeževalke
5.11.2007 21:58:46   
Pia73
Nasveta ti vedeževalka ne more dati,......še vedno boš morala sama rešiti zadeve pa karkoli reče,....

Imam pa jaz eno tel. štev. od ene (zame in nekaj mojih) fajn vedeževalke, ki jo včasih res pokličem. Ženska res obvlada, sprašujem pa jo le o stvareh, katerih odgovor me, vsaj po moje, ne bi preveč podrl. Pa sem sicer rojena realistka a sem tu tudi jaz notri padla. toliko sem slišala o njej, da trofi, da sem jo res morala poklicati,....
Malo me edino skrbi, ker mi je že 2x rekla v velikih časovnih presledkih tako, da ni mogla vedeti, da gre za eno in isto osebo, da mi kaže tri otroke,.....

Če katero zanima številka naj se mi javi na zs pa ji dam. Samo problemov pa ne rešuje,......

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vedeževalke
13.11.2007 11:59:30   
tehnofil
Pri teh stvareh gre za sodelovanje s tistim, s katerim pri zdravi pameti ne bi nihče sodeloval, če bi vedel, kdo je za zaveso.


5 Mz 18, 10-12
Naj se ne najde pri tebi nihče, ki bi sina ali hčer žrtvoval v ognju, ki bi opravljal vedeževanje, zarotoval, razlagal znamenja ali čaral ali izgovarjal uroke ali klical duhove umrlih in druge duhove ali povpraševal umrle za svet. Kajti GOSPODU je gnusoba, kdor koli dela te reči, in zaradi teh gnusob jih bo GOSPOD, tvoj Bog, pregnal ...






(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vedeževalke
13.11.2007 12:02:33   
Anonimen
Mislim, če ne bi vedele kako naprej v propadajočem zakonu oz. ko bi v življenju prišlo do krize in ne bi vedele kako naprej.


Nisem brala odgovorov.


V tem primeru ne bi obiskala šlogarce ampak zakonskega svetovalca. Jih ni mal.
Priporočam Betanijo, pa Krog...

Šlogarca ti zakona ne bo rešila, rešila si ga boš samo sama (na tak al drugačen način).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vedeževalka KARIN
13.11.2007 12:11:32   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Z Dannyem je živela Deja Mušić, na Helena Blagne. 100% ker je bila Deja moja soseda.

ja,tud deja je živela z njim.neki so še govorl da se bosta poročilauser posted image

jest govorim kako je začel pred x leti...najprej je šlogal na brdu pri kranju...
helena je tud živela z njim-ampak res sta bila prijatelja-ker njega ženske ne ganejo-je pa ot en zakompleksan težak..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vedeževalka KARIN
13.11.2007 13:54:57   
Anonimen
se sama ukvarjam z astrologijo in dejstvo je da delauser posted image iz rojstne karte se vidi vse, ni da ni, vse je notri zapisano, samo prebrat je treba znatuser posted image veliko jih pa to izkorišča...majo neko osnovno astrološko znanje in pol klamfe take serjejo da dol padešuser posted image razni jasnovidci in vedeževalci itduser posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vedeževalke
15.11.2007 17:36:16   
CVETKA25
user posted image ti kr pejt sam k taki fajni preverjeni.men je kr fajn uganla,sam ne se naslajat na to kar ti pove,naj ti bo to samo kot smernica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vedeževalka KARIN
15.11.2007 18:44:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tanika pa kaj je s tabo pa kako ti je lahko Deja Mušič kul?user posted image user posted image user posted image



In zato moramo zopet biti anonimni? Očitno bi jaz morala biti anonimna, ko pišem, da mi je Deja bila kul. Pa itak da ne bom.

Hja, spomnim se je iz davnih časov, ko je mela neke karaoke. Upam, da je to ta. No, in takrat mi je bila kul. user posted image  Če sem pa mimo vsekala ... hja, kaj jaz morem. Se mi večkrat zgodi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vedeževalka KARIN
15.11.2007 19:15:58   
lutka
Jaz sem pa že šla nekajkrat k ščogarci in verjamem, da je nekaj v tem. Ne vse , nakaj pa.

Samo nekaj stvari vam bom povedala, pa presodite same.

Sem šla k njej , ko sem bila prvič noseča, vendar se mi še ni poznalo. Me gleda nekaj časa pa pravi : ja zibelko vidim se pravi da boš kmalu zibala ( je imela prav), potem pa gleda še nekaj časa v kafe pa se začne smejat in pravi ja pa dvojčke boš tud mela ( edina ,ki mi je to šlogala). Sem mislila, da me bo na rit vrglo. Pa se je vse uresničilo.

Nato je vzela, karte in mi povedala, da bo moj user posted image , ušel smrti, ker ga bo rešil sam bog. Imel je prometno nesrečo, kjer je bil avto totalka, je pa avto postavilo h kapelci.

Da, bom imela svojo hišo, ki bo stala na hribčku: pa še res je.

najboljša pa je bila, ko je rekla moji tašči ,d a se bo pri 55 letih še enkrat poročila. Sem mislila, da bomo hin od smeha. No zdaj se pa že ločuje user posted image user posted image user posted image

še bi lahko kaj napisala, ker je tega kar nekaj, tako da , kot sem rekla prej, nekaj je ni pa vse.

lp




_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?