|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:48:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Tanikaa, nagradno vprašanje - a si vedela da sta Puprle in daddy možek in žena?Ker če si, ja, obstajajo še bolj tupaste ženske - in to sem jazuser posted image


user posted image user posted image user posted image  Lubica moja, bolj sem butasta. To, da sta mož in žena, vem komaj kak teden ali dva. user posted image user posted image user posted image  No????? Kdo je zdaj bolj butast????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:49:09   
Strawberrie Cherrie
Zgleda da sva kar enako user posted image jaz tudi vem šele 14dniuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:54:01   
Raho
Sc in tanikaa - vedve se samo kregajta, katera je bolj butasta. Vodim pa 100% jaz.

Sem 2 tedna iskala na maxi cosi lupinici strehico in mojega nadrla, da je ni dobil zraven. Sedaj pa sem jo odkrila pritrjeno na lupinico.user posted image

Ex Gorazdova - kakorkoli se boš odločila, upam, da se boš prav. Pa potem vztrajaj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:56:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Joj kaj berem. Pa ti se imaš za zrelo žensko? Zrela ženska tega ne bi delala, se ne bi tako obnašala.

Punca, to je pa tako, ko otroka izsiliš, potem pa čakaš, da te bo partner po rokah nosil, pa preživljal. Ja, če me ne bo država, me bo pa on, ta ki ga je zaplodil. Joj kok si ti bolna ej.

Pa mislim, da bi bilo več miru v tvojem življenju, če bi imela kakršnokoli skrb. Poglej, jaz sem danes vstala že ob 7-ih, skuhala dragemu kavo, potem sem dala stroj cunj prat, potem sem šla domov k očetu in mami. Sem tam pojedla, potem sem šla lepo v trgovino, kupila hrano za skuhat, prišla domov, naredila vse za kosilo, zdaj se peče. Tačas, ko se kuha, lepo likam. In potem imam doma dragega, skupaj bova pojedla. Pospravila bom posodo, posesala stanovanje in bova šla k njegovim na obisk in potem še k mojim, da greva na sprehod s psico. Kako lepo imam zapolnjen dan.
Ti ga pa ne moreš frajla smrkasta imet, ker ti je vse prinešeno k nosu, povrh vsega zahtevaš od partnerja, da ti da denar. A tvoji dohodki so pa za kavice pa cigarete? user posted image

Punca zlata, življenje je težko, ti si ga pa sama delaš še težjega s svojimi izpadi, ker misliš, da vse znaš in vse misliš.

Jaz sem pa še vedno punca, ki živi na svojem, svoje dohodke imam, živiva dostojno življenje, otroka sva si želela, marsikaj potrpela in zdaj ga čakava.
OBA GA ČAKAVA. In veva, da bo življenje se še bolj obrnilo na glavo, ko bo user posted image .

Kaj pa ti? Imaš otroka. In kaj še? No, kaj?




ne poznam sicer celotne zgodbe A_R, ampak ne glede na to, lahko recem, je bil citiran post skrajno zaljivuser posted image

A_R vama s sinckom pa eno user posted image  za sreco in seveda user posted image  tebi za taksno pogumno odlocitev

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:56:51   
CatJa
Ja, kul.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:58:30   
Anonimen
Taly, glej.

Jaz pospravljam v HIŠI MOJIH STARŠEV, včasih kaj skuham, in pomagam jima včasih pri najemnini.. Prvo otroka donosi, potem se javi, koliko lahko kaj pospraviš, ko otrok zahteva vso pozornost!! Ko si še bla Nati, si bla super.. Očitno ti hormoni preceeeej divjajo...

In jaz kupujem Z MOJIM DENARJEM KAR ŽELIM, PA MAGARI SO CIGARETI!! Otrok ima vedno hrano, plenice, nove obleke, in še zmeraj imam dovolj za svoje stvari. Ne vtikaj se v moje življenje, ker me sploh ne poznaš....

Kind Lady, kje te žalim? Tisto z nicki sploh nisem mislila tebe!

Ne razumem, zakaj nekatere tako napadate, a ne razumete tega : NA NAPAKAH SE UČIŠ.

Ni toliko dedcev dobrih, da bi ga lahko vsaka ženska imela!!! In tega mi je žal, da sem ga sprejela nazaj, ampak zdaj je konec.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:58:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ja, kul.



user posted image user posted image user posted image  Tudi tebi HVALA. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:02:25   
CatJa
Zakaj? Pravim, da je kul, da ga je zapustila.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:07:56   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Zakaj? Pravim, da je kul, da ga je zapustila.


Vem, samo meni je vse smešno. Končno. user posted image  Po tej živčni vojni, ki sem jo mela zadnjih 48 ur prav paše. Ja, kul. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:12:28   
mami_miki
na RR so same pijankeuser posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:18:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

na RR so same pijankeuser posted image user posted image


Evo, že spet sem butastauser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:34:41   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

na RR so same pijankeuser posted image user posted image


Evo, že spet sem butastauser posted image



tanikaa..nisi....sam hecam se!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:43:42   
eya
A_R, upam, da je tokrat res za vedno. Ker vama bo bolje brez njega...

Kaj pa komentar na tisto, ko je ena napisala, da si še pred kratkim razlagala pri julijkah, da bi imela še enega otroka? Upam, da ne drži.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:51:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:52:31   
Anonimen
Sem glih danes razmišljala, kako sem rojevala.. Še enkrat biiiiii... Kako lep občutek, ko potiskaš, pa se dete pripravlja, da pride ven.. Samo popadki so hudič, ampak dobro.. Bi kar hitro imela še enega, pa bom raje počakala, da se situacije umirijo..

AMPAK: se sitaucija ni pomirila, vendar šla na bolj huje, nikjer nisem zapisala, da bova imela otroka, ampak da si želim še enega, a nikjer nisem niti zapisala, da Z njim.. prosim no, punce. V vsako besedo se vtaknete, ni kraja temu..

Poglejte: vedno, ko je prišel po prepiru, pisal, sem mu oprostila.. Danes, ko sem ga videla v stanovanju, sem ga nagnala ven, mu zabičala, da tu nima kaj za delat, ker sva šla narazen...!!! To pomeni, da ni šanse več. Dolgo rabim, da postanem vztrajna za kakšno stvar, a sedaj.. No way, konec je tega pretepanja, žaljenja, ....  Dovolj cenim sebe, preveč imam rada sina, da bi dovolila, da trpi!! Poleg tega pa : zbrisan na MSN-ju, cifra nova.. Kako bi me drugače dobil? S tem, da pride k meni? Bo še enkrat slišal : POBERI SE, KONEC JE TEGA POSRANEGA ŽIVLJENJA ( kot pravi Taly ). Si mi dala misliti, da je res bilo to posrano življenje!

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 18:55:48   
StBarbara
Res ti želim vso srečo v "novem" življenju user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 19:20:23   
Peteršilj
zdaj glih ga mam pod klobukom, hik-hik,hik.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 19:21:26   
Anonimen
Jovo na novo.user posted image

Želim ti več vztrajnosti kot jo imam jaz na hujšanju.user posted image

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 19:22:01   
Anonimen
No zdej ko si se odločila, si pa uštimej preživnino in ostalo papirologijo in v miru živita naprej z sinčkom.user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:11:16   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Tanikaa, nagradno vprašanje - a si vedela da sta Puprle in daddy možek in žena?Ker če si, ja, obstajajo še bolj tupaste ženske - in to sem jazuser posted image


user posted image user posted image user posted image  Lubica moja, bolj sem butasta. To, da sta mož in žena, vem komaj kak teden ali dva. user posted image user posted image user posted image  No????? Kdo je zdaj bolj butast????user posted image user posted image user posted image


Obe sta to odkrili na isti dan, mislim da eno uro narazen.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:12:00   
Strawberrie Cherrie
No, tanikaa, tle mava odgovor. Enako butasti sva. user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:14:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

No, tanikaa, tle mava odgovor. Enako butasti sva. user posted image


Hja, in zdaj sem zvedela, da sem še bolj butasta, kot sem bila pred eno uro. user posted image  Baje sta Helena Blagne in Danijeve zvezde nekoč skupaj živela kot prijatelja. user posted image  No, če malo bolj razmislim...saj nekak pašeta skupaj. user posted image

S_C (pismo, daj si že enkrat nek kratek nick), očitno bove tudi midve morali začeti živeti skupaj. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:15:26   
Anonimen
Butec in butec.

Samo da vama avtorskih ne zaračunajo....user posted image  user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:15:46   
Strawberrie Cherrie
Prideš ti k meni, ali pridem jaz k tebi?


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:16:20   
caillou
Bo še enkrat slišal : POBERI SE, KONEC JE TEGA POSRANEGA ŽIVLJENJA ( kot pravi Taly ). Si mi dala misliti, da je res bilo to posrano življenje!


Sem vedela da je Taly fejst puncauser posted image .

Patrikova mami (tale nik je izmed vseh najprimernejši), uredi si življenje, pa klinc gleda vse skupaj.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?