|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:17:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Prideš ti k meni, ali pridem jaz k tebi?




Glede na to, da sve tak fejst butasti, je itak vseeno. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:20:02   
CatJa
Poleg tega pa : zbrisan na MSN-ju, cifra nova.. Kako bi me drugače dobil? S tem, da pride k meni?


S tem se ga že ne boš znebila za vselej. Pa saj nista 15 let stara. Otroka imata. In kakršenkoli je že njegov oče, ima pravico do stikov z njim. Zapečatena si do konca življenja.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:25:55   
Liya
Tale anonimna mi je pa zelo sumljiva???

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 20:33:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Estera76

Tale anonimna mi je pa zelo sumljiva???



Katera?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 21:00:16   
*viva*
Mislim,da me bo(do) po tem komentarju tudi "malo" raztrgali.

Sicer ne spremljam zgodbe ampak glede na prebrano menim,da je pač tak, ko imajo otroci otroke, pa brez zamere.
Mislim,da moreš bit veliko bolj zrel,da imaš otroka,ko pa za tistih par minutk...

Drži, obstajajo ženske,ki so toliko nesamozavestne,v stiski,prestrašene, kakorkoli,ko pri nevemkolkih letih ne znajo presoditi kakšen je partner in ali je primeren ča za otroka.

Ne mislim zrelosti kot starosti,ampak veliko bolj pomembno zrelost, v samem načinu življenja in razmišljanja.
Vsaka mama in tudi vsaka,ki to še nekoč bo si želi najboljše za otroka in zase,ne glede na to koliko je stara, vprašanje pa je na kak način in kako bo to dosegla.

V kolikor si se sedaj odločla,da zaživiš sama s sinčkom ti želim veliko sreče. ČE se boš pa vrnila nazaj pa tako ali tako sama veš kaj te čaka...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 21:01:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde


Ne razumem, zakaj nekatere tako napadate, a ne razumete tega : NA NAPAKAH SE UČIŠ.




Upam. Sej drugače si dobra punca, samo tebi nismo mogle v 1 letu odpret oči. Velikokrat sem mislila nate kako je kaj doma, samo tole je pa preseglo vse meje. Enkrat se odločiš kaj bo in tako naj ostane. Življenje gre naprej, Patrik bo rasel, ti boš uredila vajino življenje.

Po vsem tem se pravzaprav tolažim, da v takih razmerah sploh ne moreš razmišljat trezno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 23:04:51   
Moyca_
WTFuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 23:06:35   
Colt
Patrikova Mamica...kaj pa če bi si dala nick ''Kameleonka''? user posted image Mač za hec...
Sicer pa je tkole....za veliko ostrih besed iz strani soforumašic si si hočeš/nočeš kriva sama. Je pač tako...če ga človek biksa tako al drugače...ljudje ne pozabijo. Pa naj bo to forum, supermarket, slaščičarna itd itd...ni važno. Velja zate, zame in za vse ljudi. Štekaš? user posted image

Glede odločitve ti ploskam in pozdravljam....ter si želim da bi vztrajala. Tudi če bo (in bo, verjemi) peklensko težko. Imej v mislih Patrika, da mu ne bo treba gledat nasilja že medmamico in atijem. Ga bo že sprobal kasneje...tako kot smo ga vsi tu in tam. Prav?

Drži se odločitve in presenečena boš, kako bo tvoj ''rating'' na RRu, pa tut v RL rastel in rastel....user posted image

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 0:23:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Sicer pa je tkole....za veliko ostrih besed iz strani soforumašic si si hočeš/nočeš kriva sama. Je pač tako...če ga človek biksa tako al drugače...ljudje ne pozabijo. Pa naj bo to forum, supermarket, slaščičarna itd itd...ni važno. Velja zate, zame in za vse ljudi. Štekaš? user posted image

Glede odločitve ti ploskam in pozdravljam....ter si želim da bi vztrajala. Tudi če bo (in bo, verjemi) peklensko težko. Imej v mislih Patrika, da mu ne bo treba gledat nasilja že med mamico in atijem. Ga bo že sprobal kasneje...tako kot smo ga vsi tu in tam. Prav?

Se strinjam z njim.

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Poleg tega pa : zbrisan na MSN-ju, cifra nova.. Kako bi me drugače dobil? S tem, da pride k meni?


S tem se ga že ne boš znebila za vselej. Pa saj nista 15 let stara. Otroka imata. In kakršenkoli je že njegov oče, ima pravico do stikov z njim. Zapečatena si do konca življenja.

Pa tudi z njo.

Drži se.user posted image Veliko volje, moči in jeklenih živcev boš potrebovala.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 7:43:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Poleg tega pa : zbrisan na MSN-ju, cifra nova.. Kako bi me drugače dobil? S tem, da pride k meni?


S tem se ga že ne boš znebila za vselej. Pa saj nista 15 let stara. Otroka imata. In kakršenkoli je že njegov oče, ima pravico do stikov z njim. Zapečatena si do konca življenja.


Že res, da ne, obnašata pa se ravno tako ali pa še slabše.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 8:41:12   
Strawberrie Cherrie
Ja, to je pa res. Vsaka stvar prinaša posledice. In ta ti trenutno prinaša to, da se spraviš najprej na center, da ti razložijo kako naprej, potem pa na sodišče po preživnino. In da se dogovoriš z njim za stike s tamalim, kako in kje bodo potekali. Ker to pravico pač ima. Razen če mu jo boš spodbijala preko sodišča, zaradi tega, ker je nasilen. Ampak tukaj pa boš že potrebovala odvetnika in on tudi.
Vseeno se mi zdi, da malo preveč gledaš telenovele user posted image , ker v življenju ni vse rožnato, A-r...

Na žalost je pač tako... da sedaj ne moreš več sedeti doma in ploskati, ampak moraš narediti nekaj za dobrobit sebe in svojega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 8:49:02   
Fiona23
Nekak mi ni jasno kaj se plete po glavi vsem tistim, ki jo obsojate???!!! Če jo je udaril enkrat, jo bo (če je že ni) še enkrat. In v takem primeru ne vem zakaj bi sploh pomišljala!!! Poleg tega pa star je 19 let, ima nekaj mesecev starega otroka in igra avtomobilske igrice?? Mislim, da če je imel polega službe in malega deteta čas za take igračkarije, nam je jasno, da je bila punca sama za vse. Hvala bogu, da si zbrala pogum in moč ter odšla. Čeprav je težko, vedi, da da si naredila prav!!!

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 8:51:23   
Anonimen
Drži se odločitve in presenečena boš, kako bo tvoj ''rating'' na RRu, pa tut v RL rastel in rastel....


user posted image Optimistuser posted image

Ne bo ne, k folk se je zapiču in se ne bo hmal odpičuuser posted image

Glede na to da je tukej gor dost starejših žensk k še vedno živijo z gospodom nasilnim, glede na to da ima pol folka kle gor take probleme da ne veš al si v srednji šoli al kje, glede na to da si pol folka kle gor čist sami delajo probleme, se mi zgodba gorazdove sploh ne zdi več tolk čudna. Je pač mlada. Preteklosti se pa tud ne da spremenit. Je pa res da se še v nikogar niste/nismo tolk zapičl k vanjo. Pa je kle gor marsikdo k bi si to zaslužu. O odpiranju oči pa to....človek si more kar sam oči odpret. In ugibanje o tem kakšn nick ima in lepljenje njenih blogov na RR ne vem kako naj bi pomagalo pri odpiranju očiuser posted image
Če je hotel kdo pomagat naj bi se ji pač javil na ZS. Nekateri smo/so se.
Nekateri so od nje vlekli informacije in jih sedaj izrabljajo. Hinavščina se pa meni gnusi. In bi blo fajn da bi tud tem kdo oči odprl.

Sam mnenje.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 8:56:02   
Fiona23
Ravno zato, ker je še mlada, ne vem zakaj bi zapravljala čas z nekom, ki jo takole muči. Pa met skos njegovo mamo za vratom, ki pomaga ravno ne ampak samo nadzoruje in pametuje?? Ni ravno prijetno.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 9:43:54   
oka
 

Ne razumem, zakaj nekatere tako napadate, a ne razumete tega : NA NAPAKAH SE UČIŠ.



[/quote]


To, da se učimo na napakah je res in pravilno. Samo, v tvojem primeru si v svoje učenje vpletla še eno malo nedolžno bitjece, ki na žalost ni imelo nobene možnosti izbire. Zdaj nisi več sama in odgovorna samo zase. Tvoje napake in tvoje odločitve imajo in bojo imele vpliv tudi na življenje tvojega sina, kateremu si dolžna zagotoviti normalno otroštvo in odraščanje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 9:50:04   
Fiona23
A po tvojem mnenju bi morala zaradi tega, ker otrok ni imel izbire prenašat nasilje in tak odnos, dokler ne bi bil otrok dovolj star?

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 9:51:33   
tanikaa
Mislim, da oka ni tako mislila.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 9:54:59   
Fiona23
Kako pa bi še lahko drugače mislila? Da ji ne delam krivice.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 10:52:42   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

A po tvojem mnenju bi morala zaradi tega, ker otrok ni imel izbire prenašat nasilje in tak odnos, dokler ne bi bil otrok dovolj star?


Definitivno si me narobe razumela. Nikakor in pod nobenim pogojem nisem mislila, da bi morala v takem razmerju kot ga ima/je imela ona vztrajati. Kje si to prebrala? Ravno zaradi otroka sem mnenja, da bi se moralo njeno učenje na napakah končati že na začetku zgodbe o nasilju in neodgovornosti.  Zmotil me je ta njen stavek o učenju na napakah zato, ker zdaj pač ni več sama in njene odločitve in napake imajo na žalost velik vpliv na otrokovo življenje. Kakor koli že, upam, da je njena zadnja odločitev dokončna in da bosta z malim zaživela mirno in srečno življenje, brez kregarij, nasilja..., čeprav bi tole zgodbo lahko zaključila že pred nekaj meseci.

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 10:55:55   
sneška_
Angel upam da boš ostala pri temu kar si odločila.Vztrajala si , trudila si se da svoj zakon rešiš ampak ko ni rešitve je ni,in nobeden je ne najde.


Uživaj s svojim sinekom in uživaj v mladosti  

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zapustila sem ga..
6.11.2007 14:58:31   
mojamura







vso srečo ti želi še več pa zdrave pameti in vztrajnosti, da te ne bodo njegove solze pa njegove otožne oči zavedle.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zapustila sem ga..
7.11.2007 0:09:02   
Anonimen
žal je pač tko, da mamo vsi svoje lekcije v življenju....ki se pač ponavljajo, dokler ne opravimo izpitauser posted image in ja, učimo se na lastnih napakah, ker pač edino to nas boli.....to da je nekdo šel čez podobno situacijo kot recimo jaz, mene ne boli, boli me tisto, kr dejansko mene vseka po glavi....jaz ji pač želim čimprej opravljen ta izpit....pa čimmanj udarcev po glavi in sesipanja sveta.....

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zapustila sem ga..
7.11.2007 0:17:19   
Moyca_
user posted image  prava klobasa

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?