|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:15:06   
srki
Saj vem, da te boli, saj mene tudi. Samo mnenje sem povedala, saj veš, vsake oči imajo svojega malarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:15:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

ker ne vem če veš, ampak tu v mariboru so bolj al manj grdosje in sem ga prosla naj mi ne dela sramote  z kako tako.


user posted image user posted image user posted image  Ti se kar tolaži, Nivessss!
Jaz pa vsepovsod videvam mlade luštne punce, pa nimam lih nizkih kriterijev user posted image !


Ja, pač so ukusi drugačni. Meni mora bit ženska, ženska ne samo lušna. Mora se že držat pravilno, kaj šele vse ostalo.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:21:06   
srki
No, nivess, pa mi ti povej, a se imaš ti za super lepo bejbo? Popolna itak da ni nobena in noben, samo zanima me pač.

Veš, jaz se ne znam nosit in držat kot manekenka, verjetno ti že ne bi bila všečuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:33:50   
Anonimen

No, nivess, pa mi ti povej, a se imaš ti za super lepo bejbo? Popolna itak da ni nobena in noben, samo zanima me pač.

Veš, jaz se ne znam nosit in držat kot manekenka, verjetno ti že ne bi bila všečuser posted image .


Menakenka? Joj, to je šele gadno. Ma kaj ti pade na pamet ccc.

Še zdaj ne kapiraš, ne gre se tu samo za izgled, tu se gre za tisti kurvin*** pogled, tu se gre samo za magijo. Jaz sem izbrala enega človeka, ki pada samo na to. In če bo katera druga imela to magijo, hvala bogu. Naj bo srečen, zato pa pravim ko vara, naj ljubi tisto. Tak ko je mene včasih.

Jaz kaka sem? Joj, grozna ko si ne narišem obrvi, sem mrtva. Ampak ko pa pade noč..to je druga pesem..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:36:37   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


No, nivess, pa mi ti povej, a se imaš ti za super lepo bejbo? Popolna itak da ni nobena in noben, samo zanima me pač.

Veš, jaz se ne znam nosit in držat kot manekenka, verjetno ti že ne bi bila všečuser posted image .


Menakenka? Joj, to je šele gadno. Ma kaj ti pade na pamet ccc.

Še zdaj ne kapiraš, ne gre se tu samo za izgled, tu se gre za tisti kurvin*** pogled, tu se gre samo za magijo. Jaz sem izbrala enega človeka, ki pada samo na to. In če bo katera druga imela to magijo, hvala bogu. Naj bo srečen, zato pa pravim ko vara, naj ljubi tisto. Tak ko je mene včasih.

Jaz kaka sem? Joj, grozna ko si ne narišem obrvi, sem mrtva. Ampak ko pa pade noč..to je druga pesem..


Saj tiste anoreksične manekenke so res - ma da ne rečem grde, pač, niso lepe no.

Tisti pogled, tisti "****iš" izgled, kako to znaš? Jaz ne znam tako pogledati, kot ti opisuješ.

Enkrat si sliko dala gor na RR, če se ne motim, si res hot, da vešuser posted image . Pa te ne osvajamuser posted image .

Sori, anonimna, malo sem temo zasmetila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:41:02   
mika
Sicer brez mene tak ne hodi , ko pa gre pa se res ne sikiram, ker ne vem če veš, ampak tu v mariboru so bolj al manj grdosje in sem ga prosla naj mi ne dela sramote z kako tako. Ampak če se že odloči za tak življenski podvig, naj bo vsaj boljša, kar pa je kr težka naloga za njega priznam


nivess, se strinjam user posted image (grdosije)user posted image . hočem povedat, da me res ne skrbi nobena punca. vem, da se imava super, da izpolnjujeva drug drugega...v glavnem...tako je kot mora bituser posted image . pa lahko bi še ne vem kako mlada lepotica cela spedenana bluzila okrog njega, se ne bi sekirala.

sekirate se tiste, ki nimate dovolj samozavesti. ja kaj ti pa bo ena mlada neizkušena revica, nouser posted image . kje pa imajo moški, poleg vaših otrok, čas še te vzgajatuser posted image .

da zevza ostane trdna, kot je bila na začetku, NE SMETE POZABITI NA VSAKODNEVNI DOTIK. midva si po 10ih letih še vedno dava lupčka ko greva od doma in ko se srečava. ko smo doma se se vsi trije stiskamo....če ohranjate dotik se ne moreta odtujit, ker se čutita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:46:33   
mika
Saj tiste anoreksične manekenke so res - ma da ne rečem grde, pač, niso lepe no.


jaz izgledam anorexično, pa nisemuser posted image . magijo, o kateri govori nivess, jaz razumem kot energijo. in midva imava tako močno, da nama nihče ne more blizuuser posted image . pa bi lahko bila 100kg ženska ali pa takšna suhica kot sem, imava energijo, ki nama obema ustreza in naju povezuje.

< Sporočilo je popravil mika -- 14.11.2007 11:56:25 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 12:18:47   
srki
Ja saj, Mika, pomanjkanje samozavesti, to bo to ja.

Drugače pa, bravo za vaju.

In upam, da nisi tisto o anoreksičnosti vzela za kako žaljenjeuser posted image .

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 12:25:12   
maruškaŠ
Ko začneš verjeti, da si ti najboljše zanj, potem te tudi nima kaj skrbeti, da bi imel drugo. Dokler verjameš, da obstaja boljša zanj, te pa lahko kar cel čas skrbi.  Tko, da to je to. Samozavest, kot so že rekle punce pred mano.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 12:40:57   
Anonimen
Evo vidite kak ste brihtne, samo zaupanje je treba zamenjat za samozavest in VOILA.user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 12:44:11   
taja27
nivess ... a boš dala še kakšno slikco gor. plisssss.

jst ful rada pogledam dobro žensko. in pohvalim tud. kar pa zelo težko slišim od žensk, ki jih poznam - da bi znale ktero dobro bejbo pohvalit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 12:51:57   
mika
In upam, da nisi tisto o anoreksičnosti vzela za kako žaljenje .


eh, kje pa. nadležno je samo če me kdo vztrajno prepričuje naj neham hujšatuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 12:53:44   
nuala
No, nisem vedela, da se punce v današnjih časih kar same ponujajo.
Moram bolj pazit na moža.
Pa ravno misli sam v Atene.
Groza. Katastrofa.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 12:57:10   
mika
Evo vidite kak ste brihtne, samo zaupanje je treba zamenjat za samozavest in VOILA.


nivess, kaj se režiš. vem, da to ni enostavno. ampak danes je en kup ljudi ki lahko ženskam poagajo pri samozavesti, če same ne zmorejo.

in ni samo samozavest tista, treba je ohranjat zdrav in ljubeč odnos, na kar pa veliko ljudi pozabi in se odtuji. pol pa jim šibajo po glavi neumnosti, ker so izgubili stik s partnerjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 13:02:47   
Anonimen
nives :A bejži, bejži srki no, res? Pa veš kolko me boli curac za to? Važno, da je meni grda.

To pomeni da tud če bi te tvoj prevaral z eno ki bi bla njemu full hot tebi pa grda te ne bi bolelo, ker bi pač blo tebi glavno da je tebi grda??!user posted image  
Aja pa bye the mimo mislim da če greš kaj čez vikende  v zunanji nočni svet po mbju so še kako lepe mariborčanke, samo pridejo ponavadi ponoči na plano,  edino če se imaš ti za najlepšo, to pa je pol nekaj čist drugega user posted image

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 13:08:41   
mika
mbju so še kako lepe mariborčanke, samo pridejo ponavadi ponoči na plano, edino če se imaš ti za najlepšo


ponoči se slabše vidi, zato pa so prave lepoticeuser posted image .
ne, hecam se, vsaka žensak je lepotica zase. ni pa je takšne zaradi katere se bi jaz počutila ogroženo, da bi se mojmu možu kaj nepredvidljivega zgodilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 13:26:41   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: mika

ne, hecam se, vsaka žensak je lepotica zase. ni pa je takšne zaradi katere se bi jaz počutila ogroženo, da bi se mojmu možu kaj nepredvidljivega zgodilouser posted image


Torej je vse v ( po možnosti čimbolj anoreksičnem ) zunanjem videzu ? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sori, res me je nasmejalo tole user posted image .

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 13:36:48   
tanikaa
Ste pa vztrajni. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 13:49:29   
mika
Torej je vse v ( po možnosti čimbolj anoreksičnem ) zunanjem videzu ?


ne razumem, kaj te je tako nasmejalo....sem v prejšnjem postu napisala da ni pomembno videz.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 13:53:28   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

nivess ... a boš dala še kakšno slikco gor. plisssss.

jst ful rada pogledam dobro žensko. in pohvalim tud. kar pa zelo težko slišim od žensk, ki jih poznam - da bi znale ktero dobro bejbo pohvalit.


Ja, nivess, mene tudi zanima user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 14:04:32   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Torej je vse v ( po možnosti čimbolj anoreksičnem ) zunanjem videzu ?


ne razumem, kaj te je tako nasmejalo....sem v prejšnjem postu napisala da ni pomembno videz.


Izjave iz dveh tvojih postov, 1.: Izgledam anoreksična, pa nisem, 2.: Hudo je samo, kadar me kdo vztrajno prepričuje, naj neham hujšat. Oboje je še kako povezano s skrbjo za zunanji videz .....

  No nevermind. Sej smeh je pol zdravja, tak da no panic user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 14:08:49   
Marogica
ANonimna(ta prva). Tako, kot si opisala, se boš počutila tako dolgo, dokler si v glavni ne razčistiš, da garancije ni nobene. Tako, da nekatere, ki so 100%, da njihov partner nikoli ne bo varal...user posted image  Resnično se nikoli ne ve.

Vendar, pa živeti neprestano v tem "me bo mogoče prevaral", je pa brezveze, ker si samo lastno življenje otežuješ. Ja, se vara na zabavah, ja, se ponujajo punce, ja, dečki to izkoristijo...vendar ne vsi in ne za vsako ceno.

p.s. Nivess...v MB pa res niso same grdosije, s tem pa se resnično ne strinjam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 14:51:00   
smigli
nivess spet si me nasmejala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 15:52:06   
Anonimen
oK, DOBRO. v MB NISO SAMO GRDOSJE, JE BLO MALO GROBO REČENO PRIZNAM. pardon, črke.


(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 16:28:47   
Anonimen
Joj, zdaj sem malo prespala zadevouser posted image  Malo mi je krivo kaj sem napisala, da so same grdosje, mam slabo vest, res. Nisem hotla bit tak grda. Zdaj pa grem na luft, da se zluftam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?