|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
zakaj genetske preiskave? 15.11.2007 18:27:32
|
|
|
|
Anonimen
|
Z možem se že nekaj časa trudiva za , za nama je par neuspešnih ICSI postopkov. Razlog je slab spermiogram (diagnoze ne vem), možu v izlivu najdejo le redke gibljive ali negibljive spermije. Celice so, v prvem postopku 4, v drugem 7, vendar se očitno ne razvijajo tako, kot bi se morale (v drugem postopku so jih vstavili 5 dan, vendar niso bile na stopnji blastocist). Sedaj je mož dobil napotnico za genetske preiskave. Mi lahko kdo pojasni, zakaj? Ali to pomeni, da bova morala začeti razmišljati o donorskem postopku? Prosim za mnenja, izkušnje. Vse bo pomagalo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiMotnje menstrualnega ciklusa so precej pog...Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
Kako ste dojile?endrinasprva leže, potem sede (
48%)

sprva sede, potem leže (
11%)

samo leže (
15%)

samo sede (
17%)

nisem splpoh dojila (
8%)
Število vseh glasov: 383Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!