|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 16:42:39   
*anč*
oj!

med nosečnostjo sem se zredila za 20 kg,ampak je z dojenjem vse izpuhtelo tam nekje do 11 meseca. zdej mam enako kil kot prej,postavo je pa treba še mal učvrstit user posted image .

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 17:36:40   
lukec
Takoj po porodu, sem imela srečo. No, po osmih mesecih pa nič več, ker sem se z uvajanjem goste hrane in posledično manj dojenja začela rediti. Danes po skoraj treh letih sem pa na - 7kg v primerjavi z dnevom zanositve.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 18:31:27   
*tajda*
Kmalu bo 2 meseca od poroda,imam pa še vedno grozen trebuh,zredila sem se 17 kil,sedem jih je še ostalo in stem posledično tudi ne morem oblečt navadnih kavbojkuser posted image  se tolažim da je šlo 9 mesecev gor in bo šlo tud 9 mesecev doluser posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 19:05:40   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink
Posebaj če dojiš, gredo kg kar sami dol.

Ali pa tudi čisto sploh ne. Kot pri meni. Dokler sem dojila, sem se lahko na trepalnice postavljala, pa ni šel dol niti gram. Če sem se lotila kakšne diete, je pa takoj šlo po mleku.

Pa se nisem pretirano zredila (prvič 13, drugič 12 kil), veliko sem športala (tri mesece in pol po drugem porodu sem tekla na 10km na LJ maratonu) in normalno jedla, pa je vseeno trajalo eno leto.

Sem kar vedela, da se bojo na tej temi javile skoraj same take, ki so iz porodnišnice šle v starih kavbojkahuser posted image . No, sej fajn, jaz bi tudi naslednjič (sanja user posted image o koruzi...)user posted image .

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 19:21:55   
emaa
Meni ni šlo z dojenjem tudi nič dol. 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 20:24:54   
lukec
Sem kar vedela, da se bojo na tej temi javile skoraj same take, ki so iz porodnišnice šle v starih kavbojkah . No, sej fajn, jaz bi tudi naslednjič (sanja o koruzi...) .

Ja, sem res ena tistih srečnic, ki so imele po porodu takoj enako kil kot pred zanositvijo, a dejstvo je, da sem jih že takrat imela kar precej preveč, verjetno celo več kot tiste, ki jim je vsa teža ostalauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 20:45:44   
Anonimen
Domov iz porodnišnice sem šla v svojih "starih" kavbojkah, kot da nisem nikoli bila noseča. user posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 20:50:01   
Seven*
Jaz sem pa itak največja srečnica med vami. Namreč po porodu imam idealno postavo, koža se mi je napela in je res mladostna. Tudi celulit je kar usahnil. Vsak dan se gledam in se čudim odkod ta lepota. Najbrž me je porod prerodil. Tudi zadnjica je kakšen cm višje kot pred porodom. Se kar pozna, da so bile vaginalne mišice aktivne, ker sem tudi spodaj dosti bolj ozka. Pa ne samo to, tudi sramne dlake so mi nehale rast. Čudež vam povem...

user posted image



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 20:50:49   
Anonimen
Par mesecev je trajalo, ne vem več točno, koliko.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 21:09:04   
naja07
Mesec in pol porodu sem bila na svoji prejšnji teži in lahko oblekla kavbojke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
21.11.2007 22:37:46   
VesnaLana
Med porodom sem pridelala 28 kil user posted image , po 2 mesecih sem jih imela še 10 viška in sedaj po 5 mesecih še 6 več, kot pred porodom user posted image . Spravim se v vsa svoja oblačila, samo nekatera me še malo tiščijo ko si jih zapnem user posted image . No trudim se spravit dol še to , ampak saj veš kako pravijo 9 mesecev gor, 9 mesecev dol.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu naja07)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
22.11.2007 10:22:57   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz sem pa itak največja srečnica med vami. Namreč po porodu imam idealno postavo, koža se mi je napela in je res mladostna. Tudi celulit je kar usahnil. Vsak dan se gledam in se čudim odkod ta lepota. Najbrž me je porod prerodil. Tudi zadnjica je kakšen cm višje kot pred porodom. Se kar pozna, da so bile vaginalne mišice aktivne, ker sem tudi spodaj dosti bolj ozka. Pa ne samo to, tudi sramne dlake so mi nehale rast. Čudež vam povem...

user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
22.11.2007 10:54:25   
Anonimen
Mislim, da sem 5 tednov po porodu oblekla "civilne" obleke... Od 12 kg plusa, so mi ostale še 4, ki pa kljub dojenju ne grejo nikamor. Tako, da ne drži za vse, da te dojenje shujša. Tako kot ne drži, da je dojenje kontracepcijauser posted image  Eh, bo že... Samo, da smo zdraviuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
22.11.2007 14:53:15   
ThinkPink
Ma si dojila ? ko si hujšala ThinkPink

Nisem namensko hujšala, kg so šli kar sami dol. Po mojem ravno zaradi dojenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
22.11.2007 15:07:42   
digi
Pridelala 18 kg, 3 tedne po porodu sem imela oblečene stare hlače, 1,5 meseca po porodu sem imela tolk kg kot pred nosečnostjo (sem pa dojila!!!)

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
22.11.2007 19:52:16   
jinksy
Jaz sem dobila že mesec po porodu vse hlače gor, ampak kriza je še vedno, ko si pas zaprem, ker se še vedno vse preko obesi in bi se najraje razjokala, ker nikoli prej nisem imela trebuha in zgleda prav grozno.user posted image

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
23.11.2007 10:42:59   
Anonimen
Prvič,drugič in Sedaj takoj po porodu, po tretjem porodu pa po 9m

(odgovor članu jinksy)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
23.11.2007 11:02:40   
Bombažek
Tudi jaz na srečo takoj naslednji dan. Iz porodnišnice mi je ostal samo en kilogram, pa še ta je šel naslednji dan dol. Sem se pa med nosečnostjo res zredila samo za 7kg (ful slabosti). Samo kaj več od tega pa ne gre, tudi z dojenjem ne, pa sva že 5,5 mesecev samo na zizi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
23.11.2007 15:20:35   
malička
, takoj tisti dan ko sem šla iz porodnišnice, zredila sem se za 14 kg, v porodnišnici bila 9 dni in v 9 dneh šlo vse dol in šla domov z 60 kilami, še zdaj jih imam 60, hudič ko bi le te šle tako dol kot so šle takrat v porodnišnici user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
23.11.2007 15:44:23   
MetiLu
Punce, tenksi za odgovore user posted image

Še eno ?: so se mogoče kateri tako boki (kosti) razširili, da ni mogla starih hlač nosit al so to ostali samo odvečni kilogrami in trebušček?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
23.11.2007 16:45:17   
Anonimen
Jaz sem tudi med tistimi "srečnicami", ki jim kg ne gredo dol, pa če delam kar želim. Imam še 8 kg plusa, torej sem izgubila le 8 kg, pa otrok je imel 3,5 kg! Nimam pojma. Pa dojila sem polno skoraj do 6. meseca, še vedno dojim, ampak le zvečer, zjutraj in ponoči. Kg pa kr stojijo.user posted image

(odgovor članu MetiLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
23.11.2007 16:47:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Punce, tenksi za odgovore user posted image

Še eno ?: so se mogoče kateri tako boki (kosti) razširili, da ni mogla starih hlač nosit al so to ostali samo odvečni kilogrami in trebušček?


Ja, še to. Boke imam večje kakor prej. Pa trebušček mi je še tud ostal. Moj me je glih včeraj potolažu, ko mi je reku da sem takšna kot bi bila še enkrat noseča (pa nisem).user posted image

(odgovor članu MetiLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
23.11.2007 17:03:05   
kaya2007
no tko, 6 mesecev po porodu, pa imam še vedno skoraj 10kg preveč user posted image  (imela sem +25)...zadnje 3 mesece ne grem dol niti za gram! stare hlače so mi sicer večinoma (pa ne vse) že prav, zgornji deli pa niti ne user posted image  hecno, na to sploh nisem pomislila, da se lahko zgodi! upam, da bom čez 6 mesecev nazaj na svojih kilah!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
26.11.2007 7:41:00   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Še eno ?: so se mogoče kateri tako boki (kosti) razširili, da ni mogla starih hlač nosit al so to ostali samo odvečni kilogrami in trebušček?


Ne meni se boki niso tako razširili no mogoče malo bol zaobljeno je vse ampak še vedno pa lahko normalno spravim hlače gor


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj v "stara" oblačila? ti kg?
26.11.2007 17:19:26   
saskija
Sama sem bila včasih kar presenečena ko sem brala, da so ene že po enem mesecu na svoji teži, ali da so šle iz bolnišnice v svojih oblačilih. Potem pa sem ugotovila, da svoja teža pri mnogih ne pomeni dejansko bit suh. In potem je takšna debata brezpredmetna.


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?