|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: problemi, načrt!!!!
23.11.2007 11:59:06   
bamby
Ste morda pomislili na pritlično hiško, v kateri ne rabiš balkona in si praktično takoj na dvorišču? Če rabiš klet in kurilnico, lahko še vedno podkletiš, garažo imaš pa zraven hiše in streho potegnjeno čez.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: problemi, načrt!!!!
23.11.2007 12:17:40   
iva01
 to smo razmišljali pa  ni dovoljeno delati atrijskih bajt v naši vasi.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: problemi, načrt!!!!
23.11.2007 12:25:12   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

spijem jutranjo kavo, pšreberem časopis, ali samo berem knjigo,kadimuser posted image , v glavnem skor vsako jutro kaj... recimo čez dan, se lahko mali igra na balkonu,  vozi traktor, se igra v šotorčku, ker ga je dejansko zelo težko obdržat v hiši naprimer večere tud navadno presedimo na balkonu, ker če bi šli ven na vrt sedet,


Vse to mi delamo zunaj. Ne vem, zakaj bi morala obdržati otroka v hiši oz. na balkonu. VEEEEN, v naravo, na travo, na ležalnike, bazenček(bazen)... Ni šanse, da bi bili noter, samo spat in na WC hodimo v hišo.

Saj bomo še celo zimo noter...no če sem odkrita, še takrat smo zunaj....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: problemi, načrt!!!!
23.11.2007 12:49:25   
iva01
velikokrat sem sama z siom doma in si pač tako organiziram da lahko zraven njega še kaj naredim, in če jaz likam, ni šans da je sin sam zunaj, star je 3 leta, okol vrta nimamo ograje, zraven hiše gre tud cesta, tako da nemogoče da ga samega ven spustim.


No sicer pa si vsak po svoje organizira življenje in preživljanje prostega časa.Eni z balkonom drugi brez.Mislim da je to odvisno od samih navad posameznika.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: problemi, načrt!!!!
23.11.2007 18:36:40   
Anonimen
to smo razmišljali pa ni dovoljeno delati atrijskih bajt v naši vasi.


Atrijska hiša NI ENAKO kot pritlična hiša!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: problemi, načrt!!!!
25.11.2007 13:48:01   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

to smo razmišljali pa ni dovoljeno delati atrijskih bajt v naši vasi.


Atrijska hiša NI ENAKO kot pritlična hiša!!!!!!!!!!!!


se opravičujem!!!!!!!!!!!!!!!!!! torej niso dovoljene ne atrijske ne pritlične hiše, bo zdej ok???????????????????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: problemi, načrt!!!!
28.11.2007 9:46:37   
viv_
Namest balkona maš lahko panoramske stene z ograjco.

Jaz tudi gledam po bajtah, pa res ne vidim enega uporabnega balkona nikjer.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: problemi, načrt!!!!
28.11.2007 11:04:41   
matt
Živjo....

dobro iva01  hoče na vsak način balkon -  razumem, ampak pomisli na toplotne izgube,  čista potrata.... OK, saj se danes da marsikaj nardit v tej smeri... glej le da boste meli dobre izvajalce, pa izbirali še boljše materiale... Sicer pa menda gradnja lahko odstopa 10 %, da gre skozi na UE.  Pikec se je resnično potrudil z razlago in nimam pripomb- posebej tole z uradniki se mi dopade ... hvala - mi smo prijazna uprava, a ne?? user posted image . .
Glede odstopanj pa kolk si upaš  - če mate hude gradbene inšpektorje oz. "dobre " sosede se ne gre preveč igrati, na našem koncu ni več hecov...user posted image , včasih se je bistveno več delalo kr tko na horuk, danes pa naj bi tudi stanovanjske hiše pridobile uporabno dovoljenje (torej gradnja mora biti skladno z načrti). .. me prav zanima kakšen procent st. hiš jih dejansko v SLO ima...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: problemi, načrt!!!!
28.11.2007 12:56:27   
iva01
kako to misliš lahko odstopa 10% a po velikosti?....no smo že rešil problem in tudi balkon ložo bomo imel user posted image user posted image user posted image ,...to kar sem tud res hotela, zdej nekih odstopanj pa nebo ker brez veze izivat, sploh pa zato ker mamo tak fajn sovaščane da vem da bomo imel inšpekcijo na parceli še preden bomo temelje zalil,...

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?