|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 17:45:05   
sonček75
mlinčka
živjo, da se še jaz malo javim
Danes naj bi začela z dolgim postopkom (superfact-gonal),a bom začela po user posted image z kratkim postopkom z menopurjem.Tako se je odločila kar sestra Blanka user posted image user posted image user posted image .
Zgleda, da jim zmankuje zdravil???? user posted image naj bi dobila 9 ali 10.12.,potem pa začnemo z iglamiuser posted image


(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 18:30:33   
konina
Še jaz se pofočkam tukaj. Za enkrat bom navijala in držala pesti za vse, ki ste trepetalke ali pa še boste. Potem, pa nas čakajo pingvinčki. Ne vem še kdaj, se moram še dogovorit.

Za vse, ki čakate +, pa tale pika poka za srečo. user posted image

Lp, Nina

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 18:54:50   
citrončica
ANA_P,
medve sva imeli obe v pon ET, dan ET je "nulti dan", in danes sva 7.dan po ET,
vse pišete o znakih, pri meni ničuser posted image ,razen utrogestana na ščitniku, ko ven potem steče,

prvi postopek je 8.-9.dan user posted image  prišla,drugi pa 10.-11.dan,ponavadi zvečer/ponoči, tako da res ne moremo predvideti.........

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 18:57:33   
Amelia
Safira iskrene čestitke, tako se dela punca, sedaj se pa zate res lahko začne veseli december!!!user posted image

Arneja mislimo nate, dobro opravi jutri, pa da ti čim prej pade stopka!

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:05:08   
DaisyE
Najprej sayuri čestitke. Lepo si nas okrencala. user posted image  Jaz se čisto praznično počutim.

Ana_p prej si spraševala, kada smo tiste, ki nam ni uspelo dobile user posted image . Jaz vedno in obvezno 14. dan po punkciji, ne glede na to, kdaj je bil transfer.

Safira čestitke user posted image user posted image user posted image

Pikovit, ti samo z user posted image  na pravi dan naciljaj in vaju bo vzel. Ko imaš pri njem enkrat shemo v roki, se pogovarjanje in dogovarjanje neha, samo skoki na mizo so še v igri. In pa seveda špikanje.

Zjutraj sem bila pri sestri Blanki in dobila municijo. Najprej 14 dni suprefacta (0,6 ml) in 17. 12. UZ. Potem bomo pa vidli, kako naprej. Vem, da bo sledil menopur, koliko in kdaj pa je seveda odvisno od takratne situacije. Jaz vem, da bom dala vse od sebe, kaj bodo pa moji ovariji na to rekli, je pa druga stvar user posted image .
 
Draga mlinčka, zelo sem zadovoljna. presegla si moja pričakovanja! Tale suprefact, pa res dobro vpliva nate. Sedi pet! user posted image
 
Uradno vas obveščam, da vam tudi na tej temi ne bom dala miru.
 
Zdaj grem pa pogledat, kaj je naša arneja miklavžu pisala. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:15:51   
DaisyE
Odločila sem se, da taka lepa tema
zahteva nekaj za posebno priložnost.
Zatorej vas vabim na malo šampanjčka.
user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Za nosečnice posebna ponudba, brezalkoholni!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:25:31   
arneja
Jaz sem si spet pir odprla pa za računalnik user posted image . Pa danes bom verjetno kar celega popila, da bom imela jutri res prave korenjake pa da stopka pade user posted image .

Zdaj pa vprašanji za Reševe punce user posted image : kdaj si damo stopko, če smo pri Rešu, ob 9-h ali 10-h? Mislim, da mi je celo srčka uspelo prepričati, da me bo kar on jutri v rito piknil, da mi ne bo treba v ZD letat. Pa še tole: kako se stopko pripravi? A izgleda tako kot priprava Menopurja? Ker Menopur zdaj obvladam, kaj drugega bi pa znala spet zaradi nervoze kaj pomešati user posted image .

Daisye, jaz bi šampanjčka, pa ravno pivo pijem - mešati pa res ne smem, ne, kakšna pa bom jutri zjutraj user posted image ?

Zdaj grem pa še z užitkom brat to našo novo temo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:27:31   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Odločila sem se, da taka lepa tema
zahteva nekaj za posebno priložnost.
Zatorej vas vabim na malo šampanjčka.
user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Za nosečnice posebna ponudba, brezalkoholni!


Se z veseljem pridružim


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:30:33   
taraji
No, pa da se še sama pofočkam na novi temi - januar bo naš mesec.


Za vse trepetalke pa naj bo že december vaš.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:31:11   
DaisyE
No arneja, ti seveda lahko pir piješ.

Posebej zate sem šla pogledat, kdaj pade stopka. Jaz sem si jo vedno dala ob 21. uri. Sem si jo pa vedno morala dat v rit, kot menogon. Priprava je ista, samo zapičiš jo navpično pod kotom 90 stopinj v ritno mišico. to narediš tako, da se obrneš na stran, malo dvigneš spodnjo elastiko od gat in zapičiš malo nad tem, kjer se je ta elastika dotikala kože. Če ti jo bo dal tvoj, ok, če si jo boš dala sama, pa to zahteva nekoliko več gimnastičnih sposobnosti. Ti bo pa Reško vse natančno razložil, tako, da se nič ne sekiraj.

Mlinčka, kdaj greš h Karmen?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:34:45   
DaisyE
Čer MLBK. Očitno bomo skupaj v akciji. Ja pol pa res mormo nazdravit! Jaz sicer ne vem, kdaj mi bo uspelo, ali bo to začetek ali konec januarja, ampak vsekakor bo enkrat v času modrega seznama. Sem kar hepi. Vedno sem tolk srečna, ko sem dejansko na seznamu!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:40:17   
Lotty
arneja,
mislim, da si ti ravno en dan za mano. Jaz sem imela UZ v petek, ti v soboto .... to je bilo ko so bili veliki 15, 16 mm. Pa UZ danes, ko so ze prav veliki za stop. Tako da jutri bos sigurno dobila stopko.
Jaz grem na pik ob 22.00. Bom sla kar v zdravstveni dom, ker ne vem kako to gre v misico., mislim vem kako gre, ampak sama ne vem, ce bi mi ratalo. Zmesa se pa kot Menopur, jaz imam eno vodo in 2 praha.
Pa se to, tudi sama sem ene parkrat pivicko ruknila, sicer sva si z mojim dragim vedno piksno podelila, da ne bi bilo prevec user posted image
sayuri user posted image user posted image user posted image  za novo temo, v stilu veselega decembra, ki naj bo vesel za vse punce tukaj


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:42:19   
meeryana
Sayuri user posted image user posted image user posted image

Za seznam:
  • meeryana (30let),(1.IVF;MB,dr.Reljič), 22.11. punkcija, ET 27.11.
ANA_P: Jaz pa štejem dneve po ET tako: Recimo ET sem imela v torek ob 10.00 in v sredo ob 10.00 je minil en dan (24 ur) - ampak očitno je to narobe ;) Se pravi, da sem jaz 6. dan po ET.

Počutim se pa enako ostale. Znaki za user posted image so prepoznani in zaznani, ampak bomo videli no. Še nič ne pomeni, ne?

LP vsem user posted image

M




(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:46:18   
tassi1




Odločila sem se, da taka lepa tema
zahteva nekaj za posebno priložnost.
Zatorej vas vabim na malo šampanjčka.
user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Za nosečnice posebna ponudba, brezalkoholni!

se z veseljem pridružimuser posted image A zvamete zraven tudi mojgauser posted image ?ma tolk rad mehurčke,pa bogi revež je tolk živčen,ko z mano vred čaka na danuser posted image user posted image




(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:48:13   
taraji
Sayuri - res lep seznam - ma ni hudič, na nam tak lepi seznam nebi pomagal do naših željeni +

DaisyE - ja midve bova pa nekje skupaj v postopku. no, jaz sem ravno danes dobila user posted image , pa če bo še naprej tko točna, bo naslednja točno 1.1. - no takrat ne bo ničnato pa tam okrog 25 - takrat pa v akcijo

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Lotty)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:49:26   
DaisyE
Seveda ga vzamemo! Bo končno še en dedc zraven na temi!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Živčke na pašo. In uživajta.user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:49:41   
arneja
Sayuri, si spet full lep seznam naredila user posted image . V torek bo pa vse lepo in prav user posted image . Verjamem pa, da te strah od zadnjič zasleduje, ampak ti ga kar napodi stran user posted image . Meni pa prašek nič ne smrdi user posted image . Aja, ker še nisem noseča user posted image .

Pikovit, veš, da bo Reško usmiljen, saj on pa ja ni hudoben stric user posted image . Tako da se jaz že kar zdaj pripravljam, da bom zate januarja navijala user posted image .

Bilka, zate in tvoje eksimčke bom pa februarja pestke stiskala user posted image . Konina, ravno tako zate in tvoje zamrznjenčke user posted image .

Stormy in Kajsica, tudi vaju bo ultrazvok razveselil, bosta videli user posted image .

Sonček 33, naj user posted image  čimprej pride, da boš čimprej v akciji user posted image . Sem pa tudi jaz bolj panične narave, ampak tele punce tukaj gor so prava zakladnica informacij user posted image .

Mlinčka, je pa res fino polnopravna članica biti user posted image . Jaz sem tudi komaj čakala.

Barbarela, zate bomo še bolj močno stisnile pesti in potem bo vse ok user posted image .

Citrončica, tokrat pa user posted image  ne bo celih devet mesecev user posted image .

Safira, še tukaj: bravo, punca user posted image .

Amelia, upam, da bo stopka kar jutri že padla user posted image . Te kaj živčki dajejo?

Daisye, nimaš šans, da bi nas zapustila. Ti si naš Jurij Zrnec user posted image . Firbčna pa si, ne user posted image ?

Jaz se imam tako fino z vami user posted image . Ali pa pivo k temu pripomore user posted image ? Ga je čisto malo še v flaši user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:51:39   
DaisyE
Jaz sem jo pa včeraj fasala. In če bo točna, tudi meni ne bo uspelo. Ampak sva se z Reškotom dogovorila, da pošljemo Prometrium v akcijo in upamo, da jo bo malo zatolkel. Ga bom jemala zdaj v decembru od 15. dne ciklusa, 17 dni.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:58:09   
DaisyE
Arneja se je user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hitro še enga odpri. Itak nas zdaj ziher več kot polovica s pirom pri kompjuterju sedi. Tisti šampanjec je samo za kamuflažo. user posted image

Firbčna sem pa resuser posted image . Me kar trese user posted image , če česa ne izvem.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 19:59:44   
arneja
Daisye, a ne daš stopke v desno zgornjo četrtino ritnice? Ti si napisala, kot da daš v spodnjo. A veš, če ti gate nosiš, misliš, da jih vse nosimo - kako se naj pičim nad elastiko od tangic user posted image ? Saj ne, imam kar boksarke navlečene user posted image . Gimnastiko sem pa včasih res trenirala, s to injekcijo pa ne bi sama telovadila, hvala na ponudbi user posted image . So pa občutki, ko si enkrat zares v postopku, res fenomenalni. Se spomnim, ko sem samo prebirala to temo, sem si vedno mislila, joj, ko bi bila jaz že tako daleč. No, in zdaj končno sem user posted image .

Lotty, za tabo sem dva dni, ker sem imela UZ v nedeljo. Upam, da stopka res jutri pade. Jaz tudi, če bo dragi jutri odpovedal, šibnem v ZD.

Meeryana, user posted image  ne bo, ker je letos že preveč punc obiskala, in zdaj nima več časa user posted image .

Oh, M.L.B.K, a potem pa nič slončkanja na novoletni dan user posted image ?

Evo, pirovska flaša je empty user posted image . Obvladam zadevo user posted image .

Aja, da ne bote še petard začele metat, ko že šampanjec pijete user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 20:03:40   
arneja
Hahaha, Daisye, če bi komu rekli, naj ugane, zakaj se s pivom nalivamo, dam roko v ogenj, da ne bi nihče uganil user posted image . Mene pa kar trese, ko tebe berem user posted image . Sem res nekam dobre volje danes user posted image .



_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 20:07:03   
Abra
Ste pa spet v elementu danes. Jaz bi tut mal šampanjca, ga že zeeelooo dolgo nisem, pa ga mam zelo rada, če ni preveč pocukran, seveda. Sej mal ne bi smelo škodit?? Še aspirin bom čez ruknla, pa bo prekrvavitev dobra user posted image
Pa že kar na novi temi, ne vem al naj se veselim, al jokam. Zdaj sem že na tretji zaporedni skoz na seznamu user posted image Hudiča, bi pa ja mogla bit zdaj zadnjič
Arneja, da ne boš šla jutri v tangicah h Rešu, jih boš tko slišala, da ti tut kompas na riti ne bo pomagal user posted image user posted image ko boš iskala desno zgoraj četrt 14 stopinj vzhodno

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 20:08:26   
Anonimen
Kaj boste pa meni dale, ker ne pijem alkohola? user posted image

(odgovor članu Abra)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 20:10:04   
Abra
kind lady, zmer lahko začneš user posted image sam ti si nosečka, en uni, al pa za sadni koktajl sfehti Marjetko, ona je danes barmanka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 20:10:47   
arneja
Abra, saj si zadnjič na tem seznamu, boš videla. Ti samo ostani tako pozitivna, kot si bila ves čas user posted image . Pa sem se hecala za tangice, mi v rito lezejo. A zdaj mi bo pa Reško še govoril kakšne gate naj nosim user posted image ?



_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?