|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 18:31:59   
Sulfinija
Punce jutri ne pozabite držati pesti zame delam test kajti user posted image  ni.
Bi bil pa resno čudež,če bi nama januarja ratalo ker sem imela vsemogoče probleme.Prvo modrostnik,nato glivice,da mi je bilo kar slabo in sedaj spet želodčni virus in sma tale meesc le trikrat,jutri pa bo kar bo.
 
LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 5126
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 18:32:08   
mami 26
ojla punce
po dolgem casu se vam spet javljam kajti zacela sem spet malo razmišljat o tretjem postopku ivf pa me samo zanima ce se lahko prijavim pod isto zaporedno stevilko ali moram dobit drugo??
lp

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5127
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 18:34:12   
Sulfinija
Mami26.joj kak lepo da si ponovno z nami.
 
Ne za nov potopek rabiš novo zaporedno.Jaz bi za 4.IVF mogla sicer že sedaj pri tej M klicati,ker je ni jutri delam test,vendar sma se z mojim odločila,da pokličem kar pri naslednji konec februarja ali začet marca.Le pogumno pokliči in želim ti vso srečo tega sveta.Mogoče boma tokrat skupaj trepetali.
 
LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 5128
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 18:36:05   
dobrovoljčica
Bom pred spanjem mislila nate, da ti test pokaže user posted image .Najbrž se sprašuješ zakaj že danes zvečer, ja jutri boš ti mogoče že test delala, ko bom jaz še spala, si kar privoščim sedaj ko sem na dopustu.
Evo že mislim in držim pesti zate.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5129
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 18:50:08   
konina
user posted image  sulfinija, držim pesti. lepo bo slišati, da ti  je uspelo.

user posted image  čestitke srečke nosečke za lepe zdrave srčke. Le tako naprej skozi preostanek user posted image .

dobrovoljčica, pozdravljena med nami. Tudi zate bom navijala, da bo na koncu en lep debel plus. user posted image

Mi smo še kar bolni. Največji hec je pa zdravnica. Je rekla, da ni angina, ni virus, v bistvu ne ve kaj je. Se pa v njej tepe in telo se tako bori, da je reagiralo z vročino. Prav hecna je bila. Ima naše dete kar 39 - 40 vročine. Je vsa zdelana in že cel dan leži. Kar je ekstremno nenavadno. user posted image

LP, Nina



_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5130
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 18:53:49   
konina
mami26, dobrodošla nazaj. Kaj naj rečem, lepše bi bilo, da ne bi rabila več v naš klub, ampak nam je pa lepo tukaj. user posted image  Za nov IVF se moraš pa ponovno naročiti in dobiš novo številko. Pa napotnico od G rabiš, kjer bo določena terapija.

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 5131
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 18:59:58   
lejla007
Sulfinija - bom mislila nate in držala pesti! Močno upam, da zagledaš najlepši +!

Mami26 - lepo pozdravljena in veliko sreče v novem postopku oz. da ti že prej rata user posted image

Konina  - uboga Neva... Tako visoko vročino ima? A tudi kaj bruha? Upam, da se čimprej stanje izboljša in da boste spet zdravi lahko skakljali okrog user posted image

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 5132
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:07:26   
Anonimen
Sulfinija, user posted image user posted image user posted image  da boš jutri zagledala user posted image . AngelSound te že čaka!

(odgovor članu lejla007)
  Neposredna povezava do sporočila: 5133
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:07:55   
Sulfinija
Konina,uboga Neva se mi kar smili.Tudi mene je tole zdelalo sto na uro sicer sem bila brez vročine,vendar me je vseeno totalno zdelalo,tri dni je trajalo,dans pa je že veliko bolje.

Punce,nikar ne začnite že danes držati pesti,kajti mene bo premammilo in bom že kje danes delala test.

LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 5134
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:09:18   
Sulfinija
Roda17,hvala tudi tebi za lepe želje.A mi pol renso posodiš napravico za poslušanje user posted image .Fino,lepo od tebe blazino za dojenje pa mi itak mamica sešije he,he.

Roda17,si še vedno v enem kosu'Še kolk dni do konca?

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5135
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:09:19   
mami 26
o kako lep topel sprejem mi je ze takoj lazje...
sulfinija zelim ti da jutri zagledasuser posted image  
ja dr drobniču sem naročena aprila naročila se bom malo prej za številko al kako ze gre to
sej je toliko razlogov da nebi rada sla vec na ivf sam kaj ko je tako velika zelja od obeh za dojencka da bom spet malo zamizala na eno oko in se psihicno pripravla na nov postopek mislim da okrog  sredi aprila.....

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 5136
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:10:52   
micka zaloška
SULFINIJA, kaj to berem?!!!!!!!! YES!!!  Ves, danes sem si od ljubega dolgcasa privoscila malo pokukati na forum in.......... kot, da bi zavohala lepe novice........ Joj, kako si zelim jutri prebrati tvojo novico! Ti povem, da bi najraje iz PC-ja skocila in te objela, ceprav te osebno ne poznam!!!!!!! Prav dlake mi grejo pokonci! user posted image  user posted image user posted image  user posted image  

DRZIM PESTI,TOREJ 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5137
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:11:06   
Sulfinija
Mami26,tudi jaz bi že pri tej M če vseeno pride klicala in dobila datum za zdravilo samo nočem,ker imam razgovor pri Zornu 6.3. in se želima oreng zmeniti z mojim kako in kaj naprej mogoče bi spet kak protokol probali zamenjati,ker ne rata.Ztao bom klicala na koncu februarja ali v začetku aprila prvi dan M.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 5138
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:12:28   
mami 26
konina vem da je ze dalec nazaj ampak pozabila ga pa se nisi kaj ne govorim o egiptu
nekaj sem brala kako je bilo sam vsak dan pa vas ne spremljam ker mi cas ne dopusca
kako je bilo v katerem hotelu si bila.......?

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 5139
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:13:20   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: micka zaloška

SULFINIJA, kaj to berem?!!!!!!!! YES!!!  Ves, danes sem si od ljubega dolgcasa privoscila malo pokukati na forum in.......... kot, da bi zavohala lepe novice........ Joj, kako si zelim jutri prebrati tvojo novico! Ti povem, da bi najraje iz PC-ja skocila in te objela, ceprav te osebno ne poznam!!!!!!! Prav dlake mi grejo pokonci! user posted image  user posted image user posted image  user posted image  

Micka zaloška ja tudi jaz si želim,da bi vam jutri naznanila user posted image  samo bog ve kaj bo.Mogoče zamuja zaradi glivičnega vnetja ali pa se bo vseeno prikazala ali pa tudi ne ta bi bila še najboljša.Javi se mi kaj na ZS!!!
 
LPuser posted image user posted image user posted image


DRZIM PESTI,TOREJ 


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu micka zaloška)
Neposredna povezava do sporočila: 5140
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:21:29   
Anonimen
Ja, seveda ti posodim. Še zmeraj sem v enem kosu in to kakšnem kosu. Človek pride prej preko mene kot pa okoli mene in še 44 dni imam do konca. Verjetno me bo razneslo do takrat.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5141
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:36:55   
Sulfinija
Roda17,javi se kaj za kako user posted image ,me prav mika in bi rada videla tvoj trebušček.
 
LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5142
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:36:59   
micka zaloška
Sulfinija, jaz sem ti poslala ZS, ampak sedaj ne vem, kako pogledam, ce mi bos ti kaj napisala. Kam moram pritisniti? Ves, jaz sem totalen cuk za te stvari. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5143
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:38:43   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: micka zaloška

Sulfinija, jaz sem ti poslala ZS, ampak sedaj ne vem, kako pogledam, ce mi bos ti kaj napisala. Kam moram pritisniti? Ves, jaz sem totalen cuk za te stvari. user posted image


Sem ti ga že poslala pa vidim,da ga še nisi brala.Glej iti tja v tisti kot kot si šla ko si ga ti meni pisala,tam ti more utripati ena puščica in vidiš zasebna sporočila ko gor na tole klikneš kjer ti piše z rdečim klikni in beri.Če me rukni na tole temo.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu micka zaloška)
Neposredna povezava do sporočila: 5144
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 19:42:05   
konina
ja, egipt pa res še nismo pozabili. Imeli smo se enkratno. resnično smo se sprostili in zadihali malo bolj veselo. Bili smo v Oriental resort, lep hotel, kar nekaj km od Sharma ampak, nas ni motilo. Nekoliko je pihalo, pa tudi to ni bilo moteče tam, saj smo bili v EGIPTU. user posted image  Jahali smo kamele, videli smo puščavo, v njej pa vsaj 200 štorkelj. So tam na dopustu. Povedale so, da sedaj letijo k nam. user posted image  Bojo obdarile vse nas, ki tukaj upamo. Takoj bi šla naza, hčerka pa včasih kar jokat začne, tako pogreša egipt. user posted image

Neva je boga, ampak nič ne bruha. Kaj pa vem kaj se pase po njej.user posted image

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5145
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 20:06:58   
lara light
Nina,Neva pa še vedno bogicauser posted image ...ooo, pošiljamo tople in vesele misli, da čimprej ozdraviuser posted image
Sulfinijauser posted image user posted image user posted image za srečo!
Dobrovoljčica...ma smo, a ne? Ni velika verjetnost, da se tkole najdemo..je kar nekaj tovrstnih forumov...svet je res majhenuser posted image
Lejla, ti si profi, totalno razturaš, jaz bi ti kar dodelila seznam za naprej rihtatuser posted image ...bravo, zares lepouser posted image  Si dobro? Te kaj tišči, špika?
Pf, hvala!
Pikovit, 6.9....kaj še rabimouser posted image ?


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 5146
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 20:45:48   
dejansenka
zdravo glorija, pa sem končno prišla gor, vsem ostalim pa pozdrav sem nova isto danes s prvega ultrazvoka.
Zdravnica je enega videla, pravi pa da je vse v redu. Držim pesti tudi za sonček33 in za netko34, upam da se spomnita prekmurke

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 5147
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 20:50:06   
mami 26
konina vem kako lepo je v egiptu in vem kateri hotel je to samo da ste uzivali.....
a storklje so bile user posted image o super upam da si kateri dala tudi moj naslovuser posted image  razumem traja mlo dlje da pride do slovenije
no jaz grem pa cez 14 dni (ce bo vse po sreci in ce dobim dopust ker imamo fullllllll dela) pogledat se v en kraj ce srecam storklje jih kar v avijon nabasem pa v slovenijo.....user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5148
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 20:57:07   
DaisyE
Čer babe. Samo naši skuši user posted image  čestitam za jajčka (reško ma očitno spet nov sistem glede ETjev) in pikovitek za uspešen štart! Tako se dela punce.

Vse ostale en pozdravček in navijam, navijam.

Mamice, vključno z laro in lejlo in dobrovoljčico (pa ziher sem še kero pozabila), pazite nase.

Lahko noč.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 5149
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 21:22:47   
sonček33
Tako naporen dan - od 8h zjutraj do zdaj v službi - ampak a veste kaj? Zdajle bi lahko tudi plesala, vriskam pa itak že - zaradi GLORIE. Iskreno in iz srca - zaslužiš si.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?