|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.12.2007 8:45:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 9:25:34   
Nika v službi
Pety, kako si?user posted image user posted image user posted image user posted image  
A potem ne boš šla z mano na coca-colo?! A kakšno rolico WC papirja s sabo prinesem za vsak slučaj?user posted image user posted image

Vi ste pa čisto neorganizirani - zmanjka vam jajc, pa plenic, pa skret papirja... Daj naredi spisek, pa ti grem špežo nabavit, no. Tu sem pa kar dobra, če že gospodinjit ne znam tako kot ostale.user posted image  Saj, zapravljanje evrčkov v vseh mogočih oblikah - to mi laufa.user posted image

Valla, upam, da bo Nik hitro bolje. Kakšna viroza mogoče. Jaz niti ne omenjam več, da je naša Nika spet (še vedno) prehlajena. Lepote vrtca pač.

Čez slabo uro grem ven - najprej do svojega osebnega zdravnika oz. do sestre po bolniško za spremstvo očeta v sredo, potem skočim do svoje G po tablete za M prestavit (sicer mi bo pokvarila oddih v Radencih - moj Tomaž sicer pravi, da se ta zadeva da urediti veliko bolj elegantnouser posted image ), pa do Turboschuh po bucke in tu vpade Pety - saj velja, a ne? Razen če se meni kaj zakomplicira in ne bom uspela priti do 12:00.... Ti vržem sms....

Popoldan pa gremo k frizerju, strigla se bova samo midva s Tomažem, ker gremo k najini in ne Nikini frizerki (pa čeprav tudi Niki ne bi škodoval kak poteg s škarjami). V soboto imamo Dedka Mraza pri Tomažu v službi. Predstava bo v KD Vodice, to je novost, ponavadi smo bili hm, kako se že reče, tam pri Domžalah, grr.. ne spomnim se.... kasneje mogoče... moram vzet Bilobil...user posted image

Ej, letim.

p.s. Ja, 2ursae se nič ne javi. Najbrž pripravlja pravno podprt tekst v odgovor meščanki....user posted image user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 9:29:26   
pety78
Nika, dobro sem. user posted image

Ja, te lahko torej najamem za fasngonabavljalko? Ker mi smo pa res neorganizirani...user posted image user posted image user posted image Pa mi vsak mesec na dom pripelješ par vozekov iz Mercatorja, če ti je to v tak užitek...user posted image user posted image user posted image

Velja ob 12. uri, ti kar zvrcni.




_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 10:08:38   
teta beta
Dobro jutro!

Mi smo bili do pred kratkim brez elektrike in sem že razmišljala, kako ne bom nič kuhala in bom šla raje malo po štacunah (ja, tudi jaz si moram kupit bucke user posted image . sem jih že imela nagledane v Intersportu, tiste klasične, zelo obložene, pa mi je potem ena prodajalka namignila, da so malo nerodni za hodit. zdajle si pa res ne bi rada kakšnega gležnja zvila. Rabim jih pa nujno, ker bova z Dašo stalno v/na snegu. Bom šla še jaz pogledat v Turboschuch, da vidim, kaj imajo tam user posted image . No, zdaj je elektrika spet tu (očitno, a ne), ampak se mi niti slučajno ne da sploh študirat, kaj bi pacala. Bom verjetno kar pico kupila user posted image .

Z dorotejo se zdj tuudi jaz že dolgo nisem menila, odkar nam je crknil prenosnik, ker na tejle škatli nimava inštaliranega MSN-ja. Nazadnje sva se pa menile, da bi se kaj dobili v MB zdajle decembra, ko je vse tako lepo okrašeno. jo bom kontaktirala preko mobitela naslednji teden. Jutri gremo na rojstni dan, v nedeljo mi pa ni za motit. Mogoče pa čez teden ali naslednji vikend.

Valla., upam, da se Nik čimprej pozdravi!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 10:20:25   
pety78
Teta beta, eno vprašanje, ker sem verjetno zgrešila. A ti si doma, al kako je s to službo, ker imaš čas kuhat? user posted image Jaz bi tudi. Komaj čakam porodniško in enoletne uživancije. user posted image

_____________________________



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 10:37:11   
teta beta
Pety, jaz sem od oktobra na zavodu, delam pa zdaj nekaj doma preko neta preko podjemne pogodbe. Saj se moram pozanimat na zavodu, kako je s tem, da ne bi potem imela kakšnih težav. Zdaj pa letim. Lp! 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 11:56:11   
pety78
Teta beta, hvala.

No, grem na kavo z Niko....v službi.... user posted image Ja, pa ja de. user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 14:01:57   
Nika v službi
Pety, hvala za kavico in sprehod po trgovinah. Še kdaj...
Punce, Okaidi ima določene artikle znižane za 50%, tako za informacijo....user posted image
Bucke sem kupila. Projekt zaključen.user posted image  
Teta beta, prodajalka je imela kar prav. Tiste obložene, kosmate zadeve so fino za videt, pa tople so, za hodit so pa res malce težavni. Se ti nogi ves čas zapletata ena v drugo med hojo, ker so tako široke. Jaz sem kupila ene take rdeče-črne, znižani so bili za 50%, so nek -tex, tako da naj ne bi premočili. Bomo videli.

Eko, danes sem se res namučila v službi (user posted image ), grem počasi spakirat in domov. Popoldan frizer, jutri DM, pa Tomaž ima popoldan bowling + službeni party (to sem prej pozabila povedat), midve z Niko pa greva z mojo prijateljico na kavo in tortico v Polno skledo (tudi to sem pozabila povedatuser posted image ). V nedeljo gremo na obisk - mi je pravkar kolega sporočil, da so sedaj zdravi in da je obisk zaželen. Smo bili namreč zmenjeni za prejšnji teden, pa je mali princ (3,5 meseca) dobil reakcijo na cepljenje in je driskal, bruhal..., zato smo obisk prestavili. Vikend bo tako ekspresno hitro minil.

Pa sneg sem naročila, ker moramo enkrat v nedeljo v času med jutranjo mašo, spanjem in obiskom realizirati še foto session z božičkovimi kapicami. Za novoletne čestitke. S Tomažem sva prav smešna z njimi, pa kaj. Naj bo fora. Nika je pa itak luštkana - z naušniki.user posted image

Lepo bodte. Nika v službi ma vas rada.user posted image




(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 17:18:14   
Pia67
user posted image  kaj sem zatežena. Nika, oprosti, če mi lahko. Nikoli nisem razmišljala, da bi mi bila Nina "morala" bit  podobna. No, saj v gobček je. To je pa tudi vse. Pa po naturi bo zgleda mal "zavrta" in tiha voda, kot jaz.  No, upam, da ne bo imela mojih okroglih kračic, zaenkrat je prav lepo mišičasta in vitka. Je pa res, da ko je bila Nina stara nekaj mesecev in sem na sestanek že bivšega alpinističnega odseka prinesla nekaj njenih fotk, so bili komentarji v smislu, ko bi bila vsaj teb mal podobna, Damjana. Škoda, ja cel očka je user posted image   Še predno sem zanosila, pa so mi parkrat namignili, da sem všeč enemu res čednemu in dobremu alpinistu. Jaz kokoš pa sem imela oči samo za Gregorja. Ja, ljubezen je res slepa... No, imam pa Ninouser posted image
Skratka, men ni šlo v glavo zakaj ta tvoj oprosti. Jaz bi napisala, ja Nina je pa cel očka. user posted image    Ah, ta net.

user posted image  za istvarjanje v vrtcu, Nika si mi dala eno dobro idejo za nogice od omarce za garderobo Ninine punčke nardit. Kot sem omenila, ji (punčki) z mojo mami delava oblekice z gumbi, zadrgami, ježki, trakci, da bo Nina mal preoblačila in se zabavala. Za Oakaidi sem že nekaj časa vedela, pa sem pozabila omenit. Je šel čeden kupček sivega zaslužka na račun hlač in majic. Čedne so, ni kaj. So pa micene številke, tako, da Nina guli 4-ce.


Danes je bila Nina doma, ker jo občasno oblije znoj in ima temperaturo okol 38. Mislim, da je viroza, k doktorju je nisem peljala, ker bi bila BV izpostavljena dodatnim virusom in bakterijam, razen paracetamola in veliko tekočine, ji ne bi predpisal nič drugega. No, pa kašlja veliko, tako, da pije čaj v katerem je čaj za izkašljevanje, da se rešimo tega sluza.

Tako, da bo tudi dedek Mraz minil brez naju, itak, pa ga bo videla (sem izračunala) še najmanj 4x (vrtec, zabava pri bratu, slovo DM in občinsko darovanje DM otrokom novomeške občine).
 
Mi kar paše špricat jutrišnja predavanja user posted image
 
Pri nas romantično sneži in še 1x, lep vikend.
 
Damjana

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 21:07:34   
teta beta
Nika, prav dobro si naročila sneg user posted image . Ko si to pisala, je pri nas menda že kar precej šlo. Z Dašo sva bile sicer takrat pri mojih, kjer še ni bilo nič, sva pa morale nekaj čez tri pod mus takoj domov, ker sem Bernardu zaplenila vse ključe in je moral revež čakati zunaj in (še huje) zato ni mogel na jago. Takrat je tudi že tam zečelo malo iti, ko pa sva se pripeljale domov, je bilo tu že vse belo. Daša je norela zunaj, čisto je navdušena. Moramo iti ta vikend h kolegu po njene smuče, pa ga sploh ne dobim na telefon.

Buck pa nisem še kupila. Saj sem jih nekaj videla, ki so mi bile všeč, ampak sem imela občutek, kot da številke 37 sploh ne delajo več user posted image . Vse pobrano. Še prej sem šla gledat tudi v jello, sem tudi videla ene, ampak potem nisem imela časa iti nazaj. Mah, ne vem, če me ne bo razjezilo in bom samo fejt prešpricala moje usnjene čevlje in na koncu ne bom nič kupila. En teden še imam časa.

Imajo pa v City centru od danes naprej Barbie igralni kotiček. Verjetno bom Dašo peljala naslednji teden mimo, da vidim, če jo bo zanimalo. Daša ima eno barbiko, ki jo je dobila od mojega sestriča (ki jo je dobil enkrat za foro, pa je bil očitno vesel priložnosti, da se jo reši). Imeli smo skoz pospravljeno v eni škatli in Daša je tudi ni porajtala. Enkrat jo je opazila sosedova Tina (6 let) in se seveda ful igrala z njo, takrat je bila malo aktualna, zdaj je pa spet pospravljena v škatli. Sem pa opazila, da npr. odkar je v vrtcu, je Daši mnogo bolj všeč roza barva kot prej. Takoj jo opazi, reče - to je pa roza in tudi obleče jo rada. Sili sicer ne z njo, všeč ji pa je. Tako da sem zadnjič v Avstriji malo dopolnila njeno garderobo z roza majčkama in še prej si je sama kupila roza pas - sama izbrala in plačala.

V Okaidi bom šla pogledat naslednji teden, čez vikend se mi ne da drenjat. Če bodo še kaj imeli in kakšne bodo cene. V splošnem je tam za moj žep malo preveč, če pa je 50% dol, se pa že morda kaj najde. Jaz sem se zdaj že čisto navadila, da ji kupim večjo zalogo v kik-u, kadar gremo, in mi je čisto tu mač, kadar stane kakšna majčka več kot 5,50 evrov user posted image . Tam so namreč majčke od 3,20 do 5,50 evrov, licenčne Disneyjeve mogoče več, dobiš tudi kakšne izvensezonske po 1 evro, npr. jaz sem ji zdaj vzela dve s kratkimi oz. brez rokavov za poleti. Najbolj cart imajo pa številke od 50-86. Res lepe stvari.

Lep vikend vam želim, se beremo!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 21:11:57   
teta beta
Aja, nika, to sem že dopoldne hotela vprašat - kako pa se lahko bolj elegantno prestavi M???? A tako da se prestavi kar za 9 mesecev in več? Kar poslušaj svojega možeka, on že ve! Zakaj bi se zastrupljala s tabletkami... 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.12.2007 22:10:51   
benika
Aja, nika, to sem že dopoldne hotela vprašat - kako pa se lahko bolj elegantno prestavi M???? A tako da se prestavi kar za 9 mesecev in več? Kar poslušaj svojega možeka, on že ve! Zakaj bi se zastrupljala s tabletkami...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.12.2007 15:09:30   
Nika v službi
Oj!

Sem šla "na banko" (Netstik od SK), pa jim nekaj ne dela in ne morem položnic vnest za plačilo, pa sem pokukala sem gor.

Pia, seveda oprostim. Saj niti zamerila nisem pravzaprav, samo malce neverjetno se mi je zdelo, da se tak dokaj normalen tekst lahko razume tudi tako zelo napačno. No, gremo dalje.

Tudi Niki v Okaidiju vzamem velikost za 4 leta, ker so res majhne številke.

Teta beta, znižane majčke in puliji so od 7€ navzgor, tako da je Kik res poceni. Kje pa je sploh ta Kik v Grazu?! Sploh ne poznam, nikoli nisem bila tam.

In kje imate vi sneg?!?!? Pri nas ga ni.user posted image  Očitno bo najbolje, da se napokamo in pridemo v Celje na foto session.....user posted image

Še poročilo z Dedka Mraza. Desetka! Nika je ful uživala, bila je zvezda predstave. Najprej je bila igrica "Gusar Berto" (Sten Vilar), potem pa malo zabave - Sten je poklical pod oder otroke, da bi malo plesali in peli skupaj in le peščica se jih je opogumila (bilo nas je za celo dvorano Kulturnega doma Vodice), med njimi tudi Nika, ki je bila med najmlajšimi (in najmanjšimi). Ampak je čisto razturala in na koncu sploh ni hotela dol.

Nekaj utrinkov najdete tule:

Najmanjša (in predvidevam) tudi najmlajša člana "naše četice"...
user posted image

Zima, zima bela, vrh gore sedela....
user posted image

No, otroci, sedaj pa takole dvignemo roke... (mala madam si je vzela vlogo soanimatorja)
user posted image

Ker še ni Dedka Mraza, bova pa midva s Stenom poskrbela za solo točko...
user posted image

p.s. Ja, Teta beta, točno tako metodo je imel Tomaž v mislih....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 15.12.2007 15:17:36 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.12.2007 19:06:39   
benika
Mačke, a vam povem, kje sem včeraj spala???  No, a vam povem? Vas zanima?

No, pa tudi če vam visi dol, vam bom vseeno zaupala, da sem včeraj spala v................................................................najini novi spalniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, končno je dokončana, manjkajo le nekateri lepotni popravki, ampak vam povem, ni lepšega, kot se uležti v svojo posteljo, se priviti k dragemu in končno v miru zaspati. Mesec in pol sva spala na kavču, v katerem je že precejšnja luknja od moje riti, na katerem skorajda ni placa za naju, kaj šele ko se gor nabašeta še Beni in pes....jao. Ampak danes sva si privoščila res daljši spanec in tako sva zlezla iz postelje šele ob 11,15user posted image  Hvala bogu, da je Beni na pošitnicah pri tašči in da sva si lahko to privoščila.

Danes sva še zadnjič sama pred Jakobovim rojstvom in tako peljem Edota na zmenek. Moderna ženska, ni kaj. Če bom njega čakala, da se kaj spomni, potem ne bo nič iz tega. Najprej ga peljem na večerjo, pa na kavico, potem pa domov na kavč in na razvajanje v dvojeuser posted image

Zadnjič sem pozabila poročat, kako je bilo na delavnici v vrtcu. Najprej so nam otroci z vzgojiteljicami nekaj zapeli, razdelili darilca za mamice (naredili so nam obeske za na smrečico iz slanega testa), potem pa smo skupaj z otroci izdelovali takšne obeske, voščilnice in ovčke za v jaslice. Skratka bilo je res lepo in upam, da bo še večkrat kaj podobnega.
 
Jaz tudi že pogrešam 2ursae ter Ninočko. Upam, da nam 2ursae ni preveč zamerila zaradi vrtca in da se bo vseeno kmalu oglasila, prav tako tudi Ninočka. Dejmo punci, javita se, kako kaj družinica, ste vredu, kako sta kaj big brotherja? Nas nosečke to močno zanima, da vidimo, kaj nas čaka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.12.2007 21:54:42   
teta beta
Nika, zdaj ste verjetno tudi vi že prišli do svojega snega. Pri nas ga je bilo že zjutraj kakšnih 5 cm in zdajle že od kakšnih treh popoldne spet sneži, na gosto.  Če ste še vedno brez, vas vabim na zimsko slikanje in kavico.
Nika je prava carica na slikah user posted image .

Benika, privoščita si zares lep večer! Verjamem, da je krasno spati v novi spalnici!! In do 11. user posted image user posted image ! Jao, da je meni to dano...! Mogoče bo jutri malo potegnila, ker je danes šla spat šele nekaj čez devet. Na rojstnem dnevu je bilo ful luštno, potem je B. šel ob 7. na badminton, midve pa še enkrat po taki slabi cesti nazaj k slavljencu, ker sem jaz tam pozabila telefon. Ker je takšna slaba cesta, smo prišli domov šele tričetrt na devet, B. je šel še nazaj v Celje na zaključek, jaz sem pa tako nažrta in zmatrana, da se mi še cot ne da obest.

Ah, se bo treba premaknit. Lp!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.12.2007 13:51:20   
Pia67
Nedeljski snežak stoji pred vrati, Nina spi, ker ni čisto prava. Občasno se kar davi s kašljem, kljub temu sem jo včeraj peljala na delavnico izdelovanja okraskov, pa nisva bili dolgo, danes pa sva okrasili leseno hišico (zaščita s folijo bele barve) z zimskimi motivi.
V NM imamo tudi Dunajski cirkus, vsi otroci do 3. razreda dvetletke so dobili brezplačne vstopnice. Zelo premeteno.user posted image
Ko bo Nina malo "boljše volje", vsekakor greva.

Čakam na mamo, da prevzame varstvo in odtečem 1 krog za bildanje ega in boljše počutje. konec meseca grem na zadnji tek, pred vrati pa je tudi končno mal zimske sezone v hribih. Ko se sneg uleti, da se ne bom kam speljala.

Glede ugotovitve, da je Nina podobna očetu. Ta teden nisem bila na do četrtka na netu in me je na neklonirao Nino opozoril Gregor, ki sem ga prosila, naj proba pretankat naših 200 starih strani v HTML-ju. Mal je prebiral in bil pretresen nad Nikino ugotovitvijo. Jaz bi najbrž še nekak prenesla, ker mi po domače dol visi komu je otrok podoben user posted image . Gregor pa je mal obremenjen z videzom, pa mu ni glih vseeno. In potem se vse skuha v glavi. Toliko o tem. Jaz še enkrat napišem, da nikoli, res nikoli ne bi rekla OPROSTI, otrok pa ni podoben tebi ...  Gregorjevo slabo voljo sem nekako sanirala, Nina bo itak ostala takšna kakršna je, lepota gor ali dol. Kaj pa bi bilo, če bi bili vsi zvezde in oh in ah in sploh.user posted image

V svojih 12 leih dela na OŠ sem srečala enega samega otroka, ki je imel generalni faktor tako visok, da je avtomatično dobil Zoisovo štipendijo. Pa mislite, da je bil srečen, ker je bil za ostale fošljive sošolce mal "čuden" itd. Še dobro, da za vrtcem, šolo, hecnimi učitelji, privoščljivimi starši pride morda faks, ko postaneš podoben samemu sebi. Če imaš to možnost.

Damjana

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.12.2007 18:06:21   
benika
Evo, mi se pridružujemo tropu malih bolničkov. Me je danes okoli enih klicala tašča, da je Beni zbolel in res sem ga slišala preko telefona, kako je revček milo jokal. Po kosilu je vse izbruhal, učke ima zatečene, mal vročine, pa nekaj govori da ga boli grlo, ušeska in lulčekuser posted image  Ampak vse sem pretipala, pa ne zgleda, da bi bilo kaj vneto, edino grlo mi je malo sumljivo. Sedaj ko je doma, je sicer malce boljše volje, ampak še vedno ni tapravi. Zjutraj bomo šli k zdravnici ali pa v vrtec, odvisno kako bo.

Evo, jaz sem si pa danes privoščila še spremembo videza. Postala sem namreč kratkolasa rjavolaska in sem res max zadovoljna s spremembo.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 8:06:40   
Nika v službi
Dobro jutro!

Benika, jaz sem uganila, kje si spala!!! Čestitke za novo spalno gnezdece. Uf, neskončno ti zavidam tisto dooolgo spanje. Kaj bi jaz dala za en sam samcat tak dan, ko bi lahko s Tomažem potegnila tja do 11. ure, kot smo to prakticirali včasih... Kdaj že? Se skoraj ne spomnim več tega...

Kako je minil zmenek? Kam si peljala svojega dragega? Poročilo, prosim. Tudi o tem, kako sta se potem po prihodu domov razvajala v dvoje doma na kavču..user posted image user posted image user posted image

Benika, ko si omenila, da so otroci na delavnici podarili mamicam slano pecivo, sem se spomnila, da sem tudi jaz pozabila omenit, da so naši vrtičkarji za Miklavža v vrtcu pekli pecivo - parklje. Vsak je oblikoval in spekel dva - enega zase za malico in enega za domov. Prav fino so izgledali.

Upam, da se Beni hitro pozdravi. Poročaj, kaj je rekla P.

Teta beta, pa o kakšnem snegu ti to?!user posted image  Nič. Nada. Niente. Danes zjutraj so se snežinke nekaj vrtele po zraku, ampak po moje spet ne bo nič iz tega. Samo avtomobile gledam, ki se po Ljubljani vozijo s kupčki snega....user posted image  Očitno bo res treba priti na vaš konec....

Pia, a ti se pa še kar ukvarjaš s to mojo izjavo?! Ej, pa ne morem verjet, da si nekdo da toliko opravka z neko tako postransko stvarjo. Tole obremenjenost z izgledom pa imate očitno v familiji, kaj naj drugega rečem. In zdaj - moram priznati - se mi zdi že nekoliko brez veze ponavljat, kako je Nina res ena luštna punčka. Taka prava, pupasta. Ker ne vem, mogoče bo spet kaj narobe in bo izgledalo, kot da se "ven vlečem". Pa se ne. Svoje sem že nekajkrat povedala in bom še, ko se mi bo zdelo primerno.
Še enkrat kratek povzetek v odebeljenem tekstu, da slučajno ne bi kdo spregledal:

1. Nina je prav srčkana punčica.
2. Nina je podobna očetu.
3. Očetu prav nič ne manjka. Vsaj po izgledu sodeč. Karakterja ne morem soditi. Name je naredil zelo uredu vtis.
4. Nikoli si partnerjev (prijateljev, znancev...) nisem izbirala po videzu. Če poleg primernega karakterja še dobro izgleda (kar je spet zelo relativno oz. gre za subjektivno kategorijo), je samo še dodaten plusek.

A lahko zdaj nehamo s tem?

Še nedeljsko poročilo: snega ni bilo, fotkali se nismo, na kavico po maši smo šli, popoldan pa realizirani obisk pri prijatelju Janiju in njegovi družinici. Mali princ je že pravi "desc", Nika nad dojenčkom ni bila prav nič navdušena, ga je prav grdo postrani gledala in govorila za vse svoje (in njegove) igrače "to je moje". Ljubosumnost pač. Čeprav ni nič protestirala, ko sem malega dvignila v naročje.
Sicer pa je to spet eden tistih pridnih dojenčkov. Že od rojstva dalje prespi noč, dokler ni bila na prvem pregledu, novopečena mamica sploh ni vedela, da ga mora za dojenje buditi (če se sam ne zbudi zaradi lakote), njej se je prav fino zdelo, da spi od 20:00 do 7:00! Ko je na prvem pregledu P rekla, da je zelo malo pridobil in je mamica povedala, da tako lepo spi, je bil ogenj v strehi. Sedaj ga budi tam po 5-ih urah, da popapca, potem pa sladko spi naprej. Čez dan sploh ne spi! Eno čudo od dojenčka. Doji pa se preko dneva na 2 - 3 ure. Je pa kar konkreten, živahen dojenček, ki se rad smeji. Ima že 4 mesece, ampak meni se zdi tako micen, sploh ko zraven njega gledam svojo "veliko babo"...user posted image  Kakšna razlika!!

Lepo kidajte sneg (tisti, ki ga imate)!user posted image


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 8:15:39   
benika
Teta beta, pa o kakšnem snegu ti to?! Nič. Nada. Niente. Danes zjutraj so se snežinke nekaj vrtele po zraku, ampak po moje spet ne bo nič iz tega. Samo avtomobile gledam, ki se po Ljubljani vozijo s kupčki snega.... Očitno bo res treba priti na vaš konec....


IIIIIIIIIIIIIIIII, mi imamo tudi nekaj snega. Ni glih za kidat, ampak za vzorec ga je pa leuser posted image . A Nika, a si kej foušuser posted image

Zmenek ja, najprej sva šla na pijačo, potem v kitajsko nekaj pojest (ob 22,20), doma pa...ja a ne, saj veste, nova spalnica pa krst le teuser posted image Skratka, bilo je super.

Beni je danes načeloma ko rožica, mal mu z noska teče in pokašljuje. Teče mu tudi iz učk, zato je doma in ne v vrtcu, drugače pa ni nič hudega. ČDanes njegova P ne dela in če mu bo še teklo iz učk, se greva jutri pokazat, bo pa do konca tedna skoraj sigurno doma.

A morate ve v vrtcu tudi povedati, kako bo otrok le tega obiskoval v času med prazniki? Pri nas so obesili seznam in se moramo pofočkati. Če bo manj kot 8 otrok prijavljenih, vrtec namreč ne bo odprt. Meni je sicer načeloma vseeno, je pa precej neprijetno za starše, ki pa morajo vseeno delat.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 8:42:16   
Nika v službi
Benika, JA, fouš sem, da kar zelenim od zavisti. Itak, da je pri nas že nehalo snežiti. Saj sem rekla, osamljen ples snežink, pa nič iz tega. Ravno razmišljam, da bi namesto v tale "moj" Mercator šla v Mercator Kranj. Bi vsaj tisti vzorec snega videla...user posted image

Fino, da je Beni bolje. Ti, kako pa izgleda to, ko mu teče iz učk? Nika je tudi sedaj, ko je bila bolj prehlajena, imela nekajkrat malce "smrklja" v kotičkih očes.... Sem napisala "smrkelj", ker ne znam opisati bolj strokovno. Kot kak bolj kompakten krmežljavček. Ni ji ven teklo, le občasno se je pojavilo. Oči ima sicer čiste, nič rdeče. Saj če bi šlo za kako vnetje, bi bilo to ves čas, a ne? Kako sploh izgledajo vnete oči?

Ja, pri nas so spiski prisotnih otrok običajni, ko gre za praznike. Je bilo tako že za krompirjeve počitnice, enako bo tudi za prihodnji teden. List visi na oglasni deski pred igralnico in noter se vpišejo tisti, ki bi želeli oz. potrebovali varstvo. Glede na to, da je pri nas vrtec velik, ni bojazni, da varstva sploh ne bi bilo, gre samo za odločitev, ali bodo v svojem oddelku ali združeni ali pa mogoče sploh v kaki drugi enoti Cicibana. Saj po eni strani je tudi logično, ker morajo tudi vzgojiteljice vedeti, koliko jih lahko gre na dopust. Ker bo sigurno zmanjšano število otrok. Je pa težko, ja, za tiste, ki nimajo druge alternative in morajo iskati privat varstvo.
Nika bo prihodnji teden doma, ker itak gremo v Radence, za 3. in 4.01. pa se še nisem odločila. Jaz bom sicer doma, ampak mogoče se bom vseeno odločila in jo peljala v vrtec. Še ne vem, itak pa naj bi bilo po praznikih vse po normalnem urniku.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 10:07:53   
teta beta
No, jaz sem vam po pogovoru z na Gtalku z Niko hotela pripopat nekaj slikic našega snežaka, snega ipd., pa mi ne gre, ker tale PC sploh ne registrira F izhoda za USB. Zdaj sem pa za to toliko časa porabila, da ga nimam več, da bi še kaj napisala. Moram iti, da uredim še par stvari, preden dvignem Dašo.

lp, slikice pa bodo upam zvečer!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 11:03:11   
Nika v službi
Ja, ko sva takole klepetali s Teto Beto, sem se spomnila, da moramo še sanke kupiti. A vi jih že imate? Jaz se nagibam k nakupu lesenih, kaj pa ostale menite, kakšne so najboljše? A čisto lesene ali s tistim platnenim sedalom?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 11:08:58   
benika
Vnete učke; zgleda tako, kot si ti opisala, Nika. V kotičkih je smrkelj, pa zlepljene trepalnice ima, učke pa rdeče in malce zatekle. Vnetje učk je tudi zelo nalezljivo, zato otrok ne sme biti v vrtcu.

Sanke; mi imamo še moje lesene sanke, edino lesen sedež smo dobili lani za Miklavžka.

Nika, če te bo pot res kdaj zanesla v naš konec, pa pokliči za kakšno kavico!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 11:34:51   
Nika v službi
Hm, pri nas Nika nima zlepljenih oči, tudi niso rdeče ali otekle. Je pa občasno v kotičku tak "smrkelj".... Vem, da so vnete oči zelo nalezljive.... Hm, hm.... bom malce bolj spremljala, kako se bo to odvijalo....

Bom poklicala, če bom kaj na tvojem koncu. Ampak po moje boš šla prej rodit...user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.12.2007 14:31:29   
ninocka
Dober dan, a ste me kaj pogresale, cvekice? user posted image user posted image

Sem mela prejsnji teden zelo pester in mi ni pol nic casa za RR ostalo - zacelo se je v torek, ko je Evan prisel domov z ozuljenimi nogicami  + spet so se mu naredile glivice po ritki. V bistvu se je zacelo v ponedeljek zjutraj, ko je Evan  po kakavcku zacel kasljat in je spet vse ven zbruhal, ampak glede tega bruhanja se niti ne sekiram vec, ker ima ocitno en refleks.
V noci iz torka na sredo je 2 x bruhal in to tolk, da smo menjali komplet posteljnino (tud povstre, kovtre - hvalabogu za postelnjino za goste, zmanjkalo mi je pa pizamic in je na koncu spal v trenirkici). Ful je bil bozcek in ko je bruhal, je skoz govoru, da noce, jst sem mu pa govorila, da naj se kr lepo zbruha in da ni nic hudega. IN je zato hotu it k Samotou - ces, Ne bruhat, k ociju grem (kao pri njemu pa ne bo bruhal user posted image ). Sicer je bil takoj OK (se je vidlo po skakanju po postelji in norenju po sobi), ampak je v sredo ostal doma.
IN smo bli sami trije, pa je bil Evan tolk priden, da verjet nisem mogla. Sploh nisem mela nobenga dela z njim, Ruben je pa tud  ful spal. MA kot da ne bi mela dveh malih otrok doma. Evana sem potem obdrzala doma se v cetrtek in petek - zaradi glivic. V cetrtek smo sli na sprehod, ko je bil zunaj tak soncek, je ful prehodil in se me je skoz drzal za rokico. Pa skoz je govoril Pazi mami avto in da morva z Rubnom na plocnik it, ko smo tam po cesti setkali. Smo sli pogledat dindona (zvonik) pa mu ni bil vsec (drugac pa skoz tezi z njim, ko se mimo pljemo), se bolj se ga je pa ustrasil, ko je zacel zvonit. Mu je zacel govort, da mora it spat in psst in prst pred usta user posted image user posted image Sem ga vprasala, ce ga je strah dindona in je rekel Ja (btw: a vasi ze razumejo pojem strahu? Evanu sem to zadnjic razlozila, ko je Ruben jokal v vozicku, midva sva se pa mogla it previt - da joka, ker ga je strah).
V cetrtek popoldne sem mela zobarja in ko sem prisla domov, me je zacel neki zvijat in sem v petek oblezala z neko virozo. Bla sem kot cunja, driskala, bruhala, bolela me je glava, nobene moci nisem mela dvignt Rubna, kaj sele Evana user posted image user posted image Mi je prisla tasca pomagat in cuvat Evana (ki je bil spet soncek), jst sem pa kolkrtolk za Rubna skrbela. In ko sem bruhala, pride Evan za mano v kopalnico in me vprasa, kaj delam. Mu povem, da bruham (tko kot on zadnjic) in da me buba trebuscek. IN se postavi za mano in rece Bozal mami me zacne bozat po hrbtu. Pol gre pa ven, pa se pr vratih obrne in rece Se bozal mami in pride nazaj in me se boza...(tko kt sem jst njega, ko je on bruhal) user posted image user posted image user posted image Oh, cukercek moj.
V soboto sem bla ze  boljs, edino trebuh me je se bolel (me boli se danes), pase mi nic ne jest, ce pa pojem kaj druzga razen navadnih piskotov, me pa boli trebuh. Ruben mi je cel dan visel na joskih in ni nic spal (max je blo 45 min), zvecer ga nisem mela vec s cim za nahrant, ker ni blo niti casa, da bi se napolnile. Tko da sem mu dala dodatek, kar se je izkazalo za misijo nemogoce, ker ni hotu pit po flaski. Jst sem se pol cist zlomila, da koji k.... (oprostite izrazu) se matram 2 meseca dojit, pol pa fasem eno virozo, ki me totalno oslabi in ne morem nahranit otroka, tamal lacen, po flaski ga pa tud ne mormo nahrant, ker noce pit. In kjaj naj nardim v takem primeru??? Tolk sem preklela dojenje takrat, ker se mi je Ruben tolk smilu, da vam povedat ne morem... Smo pol nekak porihtali - ga je Samo nahranu, jst sem sla pa ven iz sobe, tko da me ni vohal.
Uceri zvecer mi je pa bruhnu se Ruben (ampak verjetno zarad slabo podrtega kupcka), smo spet vse problacli, pol pa hocem it spat, pa zacne Evan kasljat in sem 2 uri lezala pri njemu, ker ni in ni nehal (kljub temu da sem mu dala kapljice). Danes ga bo Samo peljal k P, da ga pogleda kaj je + da ji bo se omenil, da se pri igri (tek, skakanje, norenje skratka) ful hitro zadiha in pa se to njegovo refleksno bruhanje.

Skratka smo se meli pestro user posted image user posted image user posted image

Ostale (zdrave) prigode pa napisem kasnje user posted image user posted image

Razen tole - kako me vidi Evan odkar imamo Rubna - gleda Samo uceri eno revijo (Joker) in je bla not slikica ene zgoraj brez (nage) zenske. Tamal pa pogleda in rece Lej jo mami user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?