|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 9:38:10   
moci
odkar je šla večina oktobrk nazaj na tlako je naša tema samo še senca prejšnje. vedno iščem strani pod temouser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 9:39:14   
moci
na, zdaj sem pa zadovoljna.

hotela sem se še altati zahvalit. neverjetno, po 10 minutah namakanja rite v temno rjavi vodi v škafu je veliiiiko boljše. user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 9:45:01   
moci
kje pa je altati? a so jo že poklicaliuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 9:46:45   
moci
še nekaj vam moram povedat. midva greva na kreslina. sva našla varuško, mojega brata. sicer ga je strah, kaj bo, če bo ... ampak je rekel, da se bo žrtvoval user posted image user posted image user posted image
katero bom zdaj srečala? nobeno?user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 9:53:37   
altati
moci, tuki sem!
nikamor ne grem, nisem šla......
res smo samo še senca starih oktobrk!
in lepo da je rjava luža pomagala vaši ritkiuser posted image .

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 9:55:49   
altati
aja, uživajta na Kreslinu, brat bo pa itak poštimal malo, ni panike. Drugače se bosta pa lovila po stanovanju in jedla medenjakeuser posted image .

Jaz pa čakam gospoda moža, da pride na jutranjo hm....recimo kavicouser posted image user posted image user posted image .

Maxi, kako si? Kaj bolje?
Muki, kje si?
Lu-pogrešana totalno!
Pikabu- ne mara nas več...
Frrrr- dela preveč
Sivkamivka-sam še dobro jutro nam reče, zvečer spi...
Lucika- kdo te zdaj okupira-otrok, pes, hiša?
Vse ostale omenjam- JAVITE SE KAJ!!!!!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 9:57:45   
mis
Dan!

Sem že utrujenauser posted image  Mala ima spet obdobje cmevkanja in bevkanja, nič ji ni prav, slabo je zajtrke in večerje, kosilo veliko poje. Pa tečka, ne zna se z ničimer zamotit... ah... bo že.

mleko: popije ga zvečer pred spanjem 2dl (kravje). V bistvu nikoli ni imela adaptiranega.

šibam.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:10:16   
*anč*
oj!

spet zaspana. prehitro sm včeraj pohvalila našega malega ... zaspal je mal pred pol 8 ( če zaspi pred 7 se sigurno zbudi), tko da sm bla sigurna da bo spal. pa je mel mulo druge načrte ... eno uro si je odspal pol pa ustal in bedel z nama do polnoči. še u postli se je tko naglas smejal,da sva se pol še midva ... upam,da nas sosedje niso slišali.  ne morm verjet da vaši spijo od 6ih,pol sedmih vsak danuser posted image ja blagor vam ...


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:20:22   
muki1
Muki tuki, vedno nekje...... ampak ****o, no....tlakat je tud kaj treba.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:25:07   
altati
muki, ti kar robotkaj...glede na pismo božičku, boš morala kar veliko prirobotkatuser posted image user posted image user posted image ...neža je carica, ni kajuser posted image !

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:35:11   
Maxica
Dobro jutro. Jaz sem bolje, čeprav me glava mal boli, pa še vedno se mi mal vrti, ampak sicer nisem več tako švoh, tako da upam, da mi manjka samo še en dan orng počitka, pa bo. Upam.
Muki, ma ta vaša Neža je legenda, res, človek se kr ne neha smejati, ko bere njene pogruntavščine.user posted image
Anč, se je Tristan že privadil na "novega" očka?user posted image
Piskot, Lan mleka ne mara, ne takega ne drugačnega, tako da nekak takole gledam, da dobi za večerjo cca.200 ml Milupine kašice, ki ima noter adaptirano mleko, za zajtrk ima tudi nekaj mlečnega, jogurt in kruh npr., pa čez dan poje ful sira. Meni je zdravnica rekla, da okrog 500 ml mlečnega naj bi dobili taki otročki in jaz se tega približno držim. Mleka pa ne pije.
Lina, zakaj pa ti še daješ AD3 kapljice? Meni je rekla zdravnica, da z enim letom ni več treba.
Tudi mene skrbi za Lu.user posted image
Altati, z možem le izkoristita zadnje dneve pred operacijo, trije sušni meseci bodo doooolgiiii.user posted image  Naj vama tekne... kavica.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:40:37   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

.
Lina, zakaj pa ti še daješ AD3 kapljice? Meni je rekla zdravnica, da z enim letom ni več treba.


nam je pa rekla, da po novih smernicah, naj bi otrokom dajali AD3 v zimskih mesecih do 4.leta.Mi jih tudi še dajemo....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:41:40   
muki1
Evo, malcajt in predelovalno obdobje. Sem malo vaša.

*Anč* a čupavca ste meli doma ? Mene je Iva tudi čudno gledala, ko sem menjala barvo las, Neža pa sploh ni pomerkala, jaz pa z rjave na violet user posted image .

Mate pa pridne otroke, ob šestih spat, jao, jaz pa pokam po šivih, ko ob 20.00 obe spita. Iva načeloma vedno spi do 20.00, večkrat že prej, a ona druga, ta je pa zgodba zase.



_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:43:59   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: moci

bravo neža, sem morala spet keglove vaje delatuser posted image
kaj bo pa mama s 3 cigaretiuser posted image user posted image user posted image



A si me predstavljaš. Na glavi nov klobuk, na nogah rjave moške copate z sabljami, zvonim z zvoncem, rauham tri čike naenkrat in sestavljam ženske puzle user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:46:18   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Remy

Tinkara tudi že od 18.30 spi......pa do 7ih zjutraj, tako kot vsako jutro (NO, ČE JE TREBA V VRTEC, POTEM BI SPALA TUDI DO 7.30-8IH) pardon za črke- je točna ko urica, tudi, če jo še k sebi vzamem, ni šanse, da bo ona še spala, spleza čez mene, pa dol s postelje, potem mi pa copate prinese, pa njeno mleko (flašo) ponuja, potem mi da oslička in medvedka, enkrat mi je iz predala celo spodnje perilo prineslauser posted image - vglavnem, vse da mati vstanejo!



user posted image  Ti naši zlati oktobrčki.

P.S. Kako pa kaj oče? Se drži diete, je priden?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:49:35   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

se je pa naučil govorit tako, da se za nos drži... mu je full smešno, če midva to počneva in se med previjanjem tako igramo... potem pa naju oponaša in on isto dela... in rezultat je, da nekaj pove in se potem reži kot poknjen pisker sam sebi user posted image



Zdaj sem se pa odsmejala eno kitico. Si vas kar predstavljam kako nosljate user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:50:48   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: mis
Naša je zaspala šele ob 21h, pa še to s pol ure dretja. Če sem zraven se premetava in vstaja, če me ni pa tuuuuuli. Nič ne pomaga. Čim grem začne rjovet. Zadnji teden pa sploh težko zaspi. Pred pol ure me ni iz sobe. Danes sem jo pa večkrat po malo pustila tulit, ker nisem mogla večuser posted image


Uh, Tina ga pa zna zakvačkat. Držim pesti, da jo mine tam do junija. Lahko pa že veliiiiiiko prej, a ne da user posted image ?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:53:57   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: altati

moci, tuki sem!
nikamor ne grem, nisem šla......
res smo samo še senca starih oktobrk!
in lepo da je rjava luža pomagala vaši ritkiuser posted image .


kako pa veš. mogoče te čez 5 minut pokličejo, da takoj pridiuser posted image user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:54:06   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: piskot


punce, koliko mleka pa te nasi skorci se potrebujejo?


Ja, nekako tako kot je rekla Maxi, baje da okrog pol litra. Jaz ti žal odgovora kako to izvedeš ne znam dati, ker sem hard core dojilja user posted image . Ampak ob petih mu pa že ne dajaj mleka. Če je žejen čaj, drugače pa vešerja mora zdržati do zajtrika. Potem pa zjutraj spet obrok hrane, mleka ali kaj mu boš dajala. Ob petih pa ga nikar na mleko ne navajaj. Potem pa RES nič ne boš spala.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:54:48   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: *anč*

oj!

spet zaspana. prehitro sm včeraj pohvalila našega malega ... zaspal je mal pred pol 8 ( če zaspi pred 7 se sigurno zbudi), tko da sm bla sigurna da bo spal. pa je mel mulo druge načrte ... eno uro si je odspal pol pa ustal in bedel z nama do polnoči. še u postli se je tko naglas smejal,da sva se pol še midva ... upam,da nas sosedje niso slišali.  ne morm verjet da vaši spijo od 6ih,pol sedmih vsak danuser posted image ja blagor vam ...


nisi edina. pri nas je kakšno noč že tako lepo, da rečem, no zdaj pa bo. potem pa spet cirkus.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:55:29   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Dobro jutro. Jaz sem bolje, čeprav me glava mal boli, pa še vedno se mi mal vrti, ampak sicer nisem več tako švoh, tako da upam, da mi manjka samo še en dan orng počitka, pa bo. Upam.


seveda bo. ti kar pridno počivaj in delaj seznam za božičkauser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:56:08   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: moci

bravo neža, sem morala spet keglove vaje delatuser posted image
kaj bo pa mama s 3 cigaretiuser posted image user posted image user posted image



A si me predstavljaš. Na glavi nov klobuk, na nogah rjave moške copate z sabljami, zvonim z zvoncem, rauham tri čike naenkrat in sestavljam ženske puzle user posted image .

vau. sanjska muki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:56:38   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

pri nas kravjega mleka še ne dobiva, se pa počasi jaz počutim kot krava. zjutraj, vmes kadar se mu zahoče, me kar sleče, pa zvečer. včasih proti jutruuser posted image


Še ena krava tuki, saj zato pa sem MUUUUUUki user posted image .
Mah, jaz ga mam še ful. Ko se dojiva se kar sliši, kako iva dolgo golta in požira. Mislim, da ga spije pri meni še več kot pol litra. Ko pridem iz službe ima obrok iz obeh in zvečer pred spanjem iz obeh....to je tak, da se prav sliši koliko ga rukne. Ostali medobroki pa so crkljanje, pa tudi menda kaj priteče.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:58:39   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: moci

še nekaj vam moram povedat. midva greva na kreslina. sva našla varuško, mojega brata. sicer ga je strah, kaj bo, če bo ... ampak je rekel, da se bo


Uživajta kot se spodobi. Jaz sem uspela na Gibonniju prvič odkar je Iva na svetu odmislit situacijo doma. Sem si nekak dopovedala, da bodo že preživeli....in sem resnično uživala. Upam, da bo tudi vama uspelo, ker si to zaslužita in vidva in Kreslin user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktober 2006 - 3
11.12.2007 10:58:59   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

.
Lina, zakaj pa ti še daješ AD3 kapljice? Meni je rekla zdravnica, da z enim letom ni več treba.


nam je pa rekla, da po novih smernicah, naj bi otrokom dajali AD3 v zimskih mesecih do 4.leta.Mi jih tudi še dajemo....


A res al kaj?user posted image Prvič slišim. Še vprašala sem jo, če naj jih dajemo, vsaj dokler stekleničke ne porabimo, pa je rekla, naj jih kr vržemo stran, da nimajo več takega pomena kot pri dojenčkih. Eh...

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Kdaj so prenehale kolike ali napenjanje vašega dojenčka?
Itkica



do 3. meseca (63%)

v 4. mesecu (22%)

kasneje (15%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!