|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 11:47:35   
moci
mah, preveč ste načvekale, moram it.
včeraj smo se imele super na babjem žuru. v bufu streže bivši barovec ažbe. važič je, sam pogled je pa kar lepuser posted image
doma je bila medtem štala. zoja se je drla, dokler nisem prišla domovuser posted image upam, da tega v petek ne ponovi, če ne ... adijo vladekuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 11:47:38   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Še malo bolj na dolgo. Imamo izredno stanje, vsi bolni. Midva z možem sicer vseeno hodiva v službo, čeprav bi bilo verjetno boljše, če bi vsaj kakšen dan ostala doma, pa ne gre. user posted image user posted image Prejšnjo sredo je Ema zakuhala na 40, zbili smo šele v nedeljo, šele včeraj je bila čisto brez vročine. V soboto je zakuhal še Maks, vročina je še danes. V nedeljo je dobil še norice in je veliko huje kot je bilo pri Emi. Ima jih polno po obrazu, v ušesu, najhuje je po ritki, pod lulčkom. Noro je, ves je ubogi. Samo crklja se, z njim moramo ležati. Pa spet ima nazaj drisko. user posted image Na srečo moževa mama pride k nam, da ju ne vozimo nikamor. Smo šli k zdravniku, oba imata virozo, Maksi je pravi ubošček, ker ima kombinacijo z noricami. Pa z Emo ne vem, kaj je. Ko smo dali plenice stran, ni nikoli bilo nesreče, nikoli ji ni ušlo, zdaj ji pa vsaj enkrat na dan uide. Sva danes dali še vodo, da vidimo, če je kaj narobe. Sama sem spet brez glasu, kuha me vročina, pa se filam z lekadoli, da lahko stojim pokonci. Grlo me boli, nos me peče, vsa sem na glavo. Res sem hvaležna moževi mami, da pride k nam, nam skuha, popazi na otroke, tudi kaj pospravi, kolikor ji pustim. Mož ni kaj dosti boljši od mene. Upam, da se tole do praznikov neha.

Vidim, da ste ful priden, odprle ste novo temo, veliko napisale. Sem samo preletela, brati mi ne znese, grem zdaj direktno v posteljo.

Lep večer vsem.

joj, čimprejšnje okrevanje. pa lepo se crkljajte

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 11:49:17   
moci
no, a niste vi ene punčke gledali? user posted image

bom vprašala. a se niste zmenili za datum? ga bom začopatila, samo da ga vidim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 11:51:13   
piskot
dan.

mis mi imamo kenwood. smo pa vzeli manjsega. kruh se tako al tako sam pece, ker pa hitro star postane, ker je brez konzervansov, se mi zdi fajn, ce se manj spece, da potem ne meces stran.

pikapolona so rekli cez pol leta ponovno na pregled. sam se ne spomnim al je rekla da se moramo najavit, al nas obvestijo. k zobarju smo se narocili sami, nam ni noben nc rekel.

nas kruhomat ima funkcijo ki samo zamesi, potem pa caka da vzames testo ven. zjutraj zmecemo sestavine noter, do poldneva je ze vse lepo vzhajano, ko pridemo domov. vzamemo ven, raztegnemo, damo na pekac ...

arabela vsako novo stvar najprej temeljito pregledamo, potem jo ugriznemo, da vidimo, ce bo ugriznila nazaj, pa to se nekajkrat preskusimo... ja tud pri nas je vse zgrizeno, pa me niti ne moti toliko kot tisto, kar je odgriznjeno, me stalno skrb, kaj bo dol pojedel.

frrr strelci smo pa res fajn ljudje, ane user posted image . usetanajboljs. vceraj je praznovala se ena moja prijateljica, ta druga je pa vceraj eno fejst babo rodila. je bil CR, punca ima 55 cm in 4.5 kg.

pikabu vam zelim, da se cim prej sestavite.

ja kolk pa hitite na tej ta novi temi ... komaj dohajam

borovnicka ja boga boga, kaj pa brcas v tako trde zadevscine. zoga je za brcat, a vam jih je zmanjkalo? kaksne ocene?

arabela v sluzbi pri nas bo dobil duplo kocke. doma pa se pojma nimam. najboljs ene dobre zimske cevlje, igrac imamo itak cist prevec. cestitke za izpit. vse ostalo se bo pa tudi ustimalo.

muki kaj delas luste ... jaz sem hotela mal shujsat v tale vamp ane. no pa mi ne gre. vceraj zvecer sem babe peljala v mehisko, danes zjutraj pridem v sluzbo in dobim polno skatlo doma pecenih piskotov od sodelavke ...

grem zdej se mal delat.





_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 11:51:42   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: muki1


Ej, jaz tak po česnu smrdim da je groza user posted image . Sem dobila postrűžnjek od enega sodelavca in sem ga kar precej požrla.


postružnjekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A lohk dobim podnapise, prosim!


No, pa me je opazila user posted image .

Postrűžnjek je domači kruh. Peče se v krušni peči, omesi pa se zadnji, iz ostankov testa pri ostalih hlebcih. Je tanek, pa zelo namazan z česnom. Torej je česnov kruh, ampak ta pravi, iz domače krušne peči. Mmmmmm.


user posted image user posted image user posted image , priznam, da ne prenesem česna. Moja prebavila pa sploh ne, mi takoj sporži totalen klistiruser posted image user posted image user posted image

Ampak me pa veseli, da je tebi teknilo.....o tem, kakšen smrad zdaj oddajaš pa raje ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 11:53:15   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: moci

joj, altati. upam, da piškotu ne kuhaš kave s smetano, ko pride na obiskuser posted image


Ne, za tisto ima pa ona verjetno kakšno skrito zalogo svojega mleka, kajne, Altati?user posted image

ta je bila šele smešna, jauser posted image



jah saj veste, da sem že stregla kavo z mojim mlekom, oz. so si ga gostje kar sami vzeli iz hladilnika in postregli, jaz sem bila pa modro tihouser posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 11:57:00   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: piskot


pikapolona so rekli cez pol leta ponovno na pregled. sam se ne spomnim al je rekla da se moramo najavit, al nas obvestijo. k zobarju smo se narocili sami, nam ni noben nc rekel.




čez pol leto kar pošljejo vabilo, nič bat.
Zobarja smo se pa sami naročili.Oz.pedodentist je, al neki tazgauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 12:07:07   
piskot
altatija tebe sem pa pozabila vprasat, ce se boste kmalu selili. imate ze toliko igrac, da mi res ni jasno, kam boste se kuhinjo dali user posted image . mi smo imeli v planu mizico s stoli, pa tudi ne vem kam bi jih dali.

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 12:18:09   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

altatija tebe sem pa pozabila vprasat, ce se boste kmalu selili. imate ze toliko igrac, da mi res ni jasno, kam boste se kuhinjo dali user posted image . mi smo imeli v planu mizico s stoli, pa tudi ne vem kam bi jih dali.


oh, saj ni velika kuhinja, nič bat.....
mi igrače sproti odvažamo, ko dovažamo nove...
selili se pa tudi bomo, ti povem kdaj...

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 12:24:14   
moci
jaz bi pa imela božični vlak, tisti, ki vozi okrog jelke. ga je mogoče katera kje videla? pa da ne stane pol moje porodniškeuser posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 13:12:48   
sonček33
frrr - vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ampak niso vse torte zate, darila pa so

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 14:57:38   
moci
sivkamivka, je rekel naslednji teden.
se pardoniram, ker smetim. se mi ne da zs pisatuser posted image

itak imamo pa zdaj bolj malo strani.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 15:32:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: piskot

altatija tebe sem pa pozabila vprasat, ce se boste kmalu selili. imate ze toliko igrac, da mi res ni jasno, kam boste se kuhinjo dali user posted image . mi smo imeli v planu mizico s stoli, pa tudi ne vem kam bi jih dali.


oh, saj ni velika kuhinja, nič bat.....
mi igrače sproti odvažamo, ko dovažamo nove...
selili se pa tudi bomo, ti povem kdaj...


Ja piškot, pridejo v New York...jih tukaj  potrebujemo....

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 15:33:34   
Anonimen
in mi imamo končno datum vaksinacije....26.december......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 16:04:41   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: piskot

altatija tebe sem pa pozabila vprasat, ce se boste kmalu selili. imate ze toliko igrac, da mi res ni jasno, kam boste se kuhinjo dali user posted image . mi smo imeli v planu mizico s stoli, pa tudi ne vem kam bi jih dali.


oh, saj ni velika kuhinja, nič bat.....
mi igrače sproti odvažamo, ko dovažamo nove...
selili se pa tudi bomo, ti povem kdaj...


Ja piškot, pridejo v New York...jih tukaj  potrebujemo....


mislim, a moraš res vse izdatuser posted image user posted image user posted image user posted image

sem mislila, da bo nekaj časa še skrivnost....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 17:33:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: piskot

altatija tebe sem pa pozabila vprasat, ce se boste kmalu selili. imate ze toliko igrac, da mi res ni jasno, kam boste se kuhinjo dali user posted image . mi smo imeli v planu mizico s stoli, pa tudi ne vem kam bi jih dali.


oh, saj ni velika kuhinja, nič bat.....
mi igrače sproti odvažamo, ko dovažamo nove...
selili se pa tudi bomo, ti povem kdaj...


Ja piškot, pridejo v New York...jih tukaj  potrebujemo....


mislim, a moraš res vse izdatuser posted image user posted image user posted image user posted image

sem mislila, da bo nekaj časa še skrivnost....


ja sori, sem se hotla sam pohvalt, da dobim varuške, pa kuharco, pa štromarja pa da bom končno imela več časa za RR....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   [Brisano sporočilo]
12.12.2007 18:22:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 18:30:45   
moci
jaz bi tudi kam šla. user posted image
je dec danes rekel, da dela do božiča. to pomeni, da gre ob 5h - 7h zjutraj, včasih pride na kosilo in pride zvečer od osmih naprej. brrrr
zoji so premajhni čevlji, pa nima časa, da gremo po nove. da greva sami, pa ne bo šlo. najbolje, da jih kupim preko interneta.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 19:15:21   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

kaj, a cela altati družina gre v NY? pred ali po operaciji?


povemo vse ob svojem času, a ne *Lina*user posted image
aja, govorimo o pooperaciji, da ne bo pomote....pred njo ne bo dovolj časa...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 19:16:11   
*anč*

midva sva pa bla pri dedku mrazu!! user posted image   mali je full užival na predstavi, sploh ko so peli ... je plesal in ploskal!  samo dedka mraza se je mal ustrašu,ko mu je dal darilo. zdej pa že prebira knjigice ... pikija,nodija in živalice! user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 19:26:38   
Arabela
Bravo Tristan!!! Lepo da sta uživala!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 19:27:42   
Maxica
Midva z Maxom sva bila tudi zdaj na Dedku Mrazu. Najprej nas je zabaval Čarovnik Grega, potem nas je pa obiskal še Dedek Mraz. Lan ni še z nama, saj nisem vedela, kako bo vse skupaj zgledalo, je pa bilo res bolj za večje otroke. Sicer pa - navdušena.user posted image Pa še na svežem zraku sem bila po enem tednu. Sprav sem mislila, da bom skupaj padla, ampak potem je pa kr šlo. Nisem še ta prava.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 19:28:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

kaj, a cela altati družina gre v NY? pred ali po operaciji?


povemo vse ob svojem času, a ne *Lina*user posted image
aja, govorimo o pooperaciji, da ne bo pomote....pred njo ne bo dovolj časa...


točno....naj vas malo grizejo prstki...

in bravo ančemu Tristanu...

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 19:39:57   
altati
no vidiš, Anč, splačalo se je!

Bravo, Maxi, vsak dan bo boljeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Oktober 2006 - 3
12.12.2007 19:48:55   
pikapolona2
kaj se dogaja...da je takole oktober spet zalaufaluser posted image user posted image


arabela.....čestitam za izpit

tasha.....ti lepo hodi v službo....zraven pa kativno išči kej drugega...tarnanje ne pomaga....pa tko k ti je ena napisala...glavo gor! Ti si dobra sposobna in super in tale služba je samo prehodna...te čaka nekaj boljšegauser posted image

piškot...a nej zdej kruhomat zamenjam...jst bi tud to funkcijouser posted image


darilo za novo leto....Brina dobi takle voziček
user posted image V

za dedca sm že kupila....zase pa nevem....nič ne rabim pa še nism nič božičku pisalauser posted image . Kolk so kej vaši dedi izvirni oziroma a vam znajo daril kupit....moj je porazen v dajanju daril......nikoli neve kaj in čaka do konca in potem sem žalostna k dobim copate (tko ene 3x sem jih že dobila)...sam kr neki pokazat tole bi mi je pa tud smotano..................ahhhhh.....nevem....a čm na copate počakatuser posted image


Muki ikea sobota vem ja......norišnica...sam noben drug dan nam ne znese....razmišljam da bi šla šele ob treh popoldne...sej je do šestih odprta...do takrat se bo pa po moje že tud mal spraznilouser posted image

Borovnička.....kam si brcnila.....user posted image user posted image user posted image ....sej vem da ni hecno ...ampak men je hecno


altati a greš v NY po tiste cunje k smo jih enkrat gledal.....uživaj!


danes mi je spet avto malo nagajal....zdej ga pa res moram peljat na servis.....pa ode moja plača...grrrr...pa glih sm hotla nmal stran dat za kakšno potovanje....ker drugo leto poleti ali pa jeseni pa gremo nekam pa če sam krompir pa zelje pol leta jem......nism že tri leta šla nikamor dlje kot do hrvaškeuser posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?