|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:09:53   
kalbo
Kje pa piše, da nam po poroki nikoli več nihče ne mora narediti metuljčkov v trebuhu. To nima novene zveze z zvestobo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:11:47   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A mislite da bi bilo fejst narobe če ga ko hodi v našem okolišu povabim na kavo, da tole situacijo razčistim, ali si bom s tem samo jamo skopala in mi bo še bol hudo?user posted image


Situacijo si boš razčistila tako, da ga NE boš povabila na kavo. To je metanje peska v oči.

Kar se pa metuljčkov tiče....je fajn ko so, vendar to ni vse v življenju.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:26:21   
Anonimen
Situacijo si boš razčistila tako, da ga NE boš povabila na kavo. To je metanje peska v oči.

Kar se pa metuljčkov tiče....je fajn ko so, vendar to ni vse v življenju.





Se podpišem pod ta post.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:28:13   
Barbs
Ker si o tem že pisala pred parimi dnevi, takrat sicer ne anonimno in bolj za hec (sem pa zdaj z lahkoto povezala, da si to ti ), ti predlagam, da upoštevaš zadnje nasvete punc. V zadnjem času si bila premalo samozavestna, to se je dalo razbrati tudi iz tvojih čisto vsakodnevnih postov, ko si kar nekaj brezveze sklepala, da te nihče ne bere, da si dolgočasna, da ... skratka; mislim da si, odkar si šla spet v službo, preveč razmišljala o vsakodnevni rutini. Zgodnje vstajanje, vožnja v službo, hitenje nazaj, otroka, ki ne spita ponoči, premalo stikov s partnerjem, ker enostavno pač nimata časa eden za drugega, ne podnevi, ne ponoči... pa take... In potem se najde nek sproščen in dokaj simpatičen moški srednjih ler, ki je na žur prišel (tudi) zaradi česar se ti zdaj sekiraš. Izbij si ga iz glave, luštna mlada ženska si, s čudovito družino, dobrim in simpatičnim možem, ki te (veliko bolj kot playbojček, ki ga omenjaš) obožuje in bi zate naredil vse.Pa saj to sama veš. Bo minilo, verjemi, to metuljčkanje..rabila si samopotrditev in dobila si jo. Zdaj pa dovolj, pa pamet v roke. In ne seri ga s kakimi mejli oz. klici  in povabili za na kavo, s tem si boš zadevo (ki je sploh ni) zakomplicirala do amena. Pa upam, (ker vem, da ne znaš biti tihouser posted image  ) da nisi doma preveč govorila, kako je en uč metal za tabo..ker če se boš zdaj povrhu vsega še čudno obnašala, potem pa res ne bo fajn...

Drži se in nehaj trapatuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:37:45   
rija
u madonca, a vedno, ko me kateri lepše pogleda je to "situacija"user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:40:18   
Anonimen
Uh zdej mi je pa res nerodnouser posted image , je pa res da se mi razpoloženje menja iz minute v minuto, mater me tole obremenjuje, komi čakam da grem v službo da se zakopljem v delo, ker doma nekako ne gre, pa še krivo se totalno počutim, moža sploh v oči ne morem pogledat, ker samo čakam kdaj bo iz njih razbral da nekaj ni ok.user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 18:28:44   
Zamima
user posted image user posted image user posted image , ah pozabi na to, bila je zabava in bil je ples, in vidva sta pač tam plesala,...
ne vem zakaj se obremenjuješ,... sčasoma te bojo minili ti metuljčki.
in res tisto glede "situacije" je pa kar hecno, saj se verjetno nista očitno osvajala ali pa še kaj druga počela, tako, da ni treba razčiščevat nič, on se verjetno popolnoma zaveda kaka je "situacija" user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 18:30:42   
natalia
ja, pa jezus, če pa nič ni blo?user posted image pa kaj zaj kompliciraš!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 19:23:20   
Anonimen
Jaz sem tudi mnenja da se varanje začne v glavi!

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 12:09:59   
snake
minilo bo, in po mojem tudi to mora bit v življenju, da potem ko te mine si še bolj sladek do svojega partnerja in se zavedaš kaj imaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 12:52:37   
Anonimen
Hvala punce vsem za nasvet, tako tistim ostrim in posmehujočim kot tistim nežnim in previdnim. Vse sem sprejela z veseljem, sej vem da moram na to pozabiti in močno upam da se bo to zgodilo čim prej, da bom čim prej na starih tirih, ker tole je res močno obremenjujoče, pa če verjamete ali neuser posted image .

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 13:04:30   
Anonimen
sej vem da moram na to pozabiti in

močno upam da se bo to zgodilo čim prej,

da bom čim prej na starih tirih


Kako pa to ves? ... ker se tako spodobi?

Zakaj pa upas, da se bo zgodilo cim prej? ... kaj pa ce se ne bo to zgodilo?

Kako ves kateri tir je boljsi?
Kako si razlagas to, da ti novi tir ne da miru?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 13:40:04   
smigli
Počakaj da te mine! Samo prijateljstvo? ! Hm, po moje ne bo tako enostavno, al nimaš nč al pa vse!
Če imaš ok partenrja, se raje izogibaj takih prijatelstev. Zaljubljenost pa lahko pride in gre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 15:07:20   
Anonimen
sej vem da moram na to pozabiti in

močno upam da se bo to zgodilo čim prej,

da bom čim prej na starih tirih


Kako pa to ves? ... ker se tako spodobi? ne ker ne bi rada prizadela ljudi ki me imajo radi in ki verjamejo vame

Zakaj pa upas, da se bo zgodilo cim prej? beri prvi odgovor ... kaj pa ce se ne bo to zgodilo? potem bomo takrat premišljevali kako naprej še vedno pa upam da se bo

Kako ves kateri tir je boljsi? hm tu sem pa v dilemi, ne znam odgovort mislim pa da sem se prav odločila da tole pustim za sabo in grem naprej.

Kako si razlagas to, da ti novi tir ne da miru? uh kaj pa vem, mogoče zato ker je po nekaj letih nekaj novega in nekaj razburljivega v mojem življenju, kar bo slej ko prej minilo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 15:22:55   
taja27
Tjazy pa kaj provociraš!! A ti nisi še nikol v življenju naredu nč tacga, k se spodobi? Nč tacga, ki ne bi blo egoistično? A vedno slediš metuljčkom? Čeprav veš, da lahko nekoga, ki ga imaš rad in on tebe, prizadaneš? A si ti tud metuljček?

V življenju ni vedno dobro delat vse iz trenutnega navdiha!! Razen, če si tako močan, da po vsaki rundi vedno znova plačaš račun. Ampak, po moje te zna takšno življenje zelo izčrpat in kmalu izgubiš smisel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 15:28:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
... kaj pa ce se ne bo to zgodilo? potem bomo takrat premišljevali kako naprej še vedno pa upam da se bo


Mas prav.. nadaljevanje bo smiselno cez kaksno leto.. ce ne bo minilo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 15:35:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Tjazy pa kaj provociraš!!


sori...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
A ti nisi še nikol v življenju naredu nč tacga, k se spodobi?


s tem da sem cutil drugace?? Sem.. ampak z grenkim priokusom..
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Nč tacga, ki ne bi blo egoistično? A vedno slediš metuljčkom?


Da bi tole bilo egoisticno?? hmmm... user posted image   Lahko si razlozis tudi drugace..

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Čeprav veš, da lahko nekoga, ki ga imaš rad in on tebe, prizadaneš?


Sej.. to je to.. Tezko je vedeti.. s katero potezo v koncni fazi vse prizadenes bolj..

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
V življenju ni vedno dobro delat vse iz trenutnega navdiha!!


cist iz trenutnega enodnevnega navdiha ravno  res ne.. se strinjam.. Kaj pa ce ni vec trenutni?

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 15:47:47   
taja27
Mah Tjazy, tole kar piše anonimna nima veliko skupnega z dejanskim oz. realnim stanjem. močno pa verjamem, da sta se fuuuulll čutla in, da res ni vse samo v njeni glavi. sej seee čuti al je obojestranska kemija!!! in tle definitivno je bla.

ampak nč več kot to. in zaradi te kemije, ki je bla verjetn kr močna, glede na to, da nima mira, ni vredno reskirat partnerstva. če pa se bo odločla za tisto kavo, pa itak reskira. in pol se res lahko začne neki dogajat. pol res lahko razmišlja po tvoje ... ampak, če se spusti tako daleč.

in to, da vara, ker misli na tega tipa, mi je pa čist mim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 16:02:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kako si razlagas to, da ti novi tir ne da miru? uh kaj pa vem, mogoče zato ker je po nekaj letih nekaj novega in nekaj razburljivega v mojem življenju, kar bo slej ko prej minilo.


Zakaj je novo boljse od starega.. kadar je staro tisto kar si zelis?

Zakaj pa sedanji partner ni vec razburljiv?

Kako se soocas s tem, da TI VES.. da ti je novi bolj razburljiv?

Zakaj si napisala.. da se bojis staremu pogledati v oci, ker lahko iz tvojih uck kej razbere?
A ni to nujno potrebno, da te partner prebere.. ce zelis, da novi mine?

Ce te ne bo uspel prebrati.. potem je vajin odnos povrsinski.. potem ni cudno, da si se zaljubila.
Si se ze vprasala.. zakaj te je tale zmedel?

A lahko s pogovorom, kar je zdaj edino kar ti preostane.. naredis globji odnos?

A si srecna.. ce pomislis.. da novi popolnoma izgine iz tvojega zivljenje.. in se nikoli vec ne vrne?

mogoce prezgodaj za nekej teh vprasanj.. ampak sej ne rabis odg. meni.. in tukaj... samo sebi dej...





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 16:12:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
ampak nč več kot to. in zaradi te kemije, ki je bla verjetn kr močna, glede na to, da nima mira, ni vredno reskirat partnerstva.


Sej ne raskira partnerstva.. se vedno bo v partnerstvu.. sam pac v novem.

Vprasanje, na katerega si mora odgovort je samo to.. kaj je v tej zgodbi tisto DOBRO, za vse... Tega ne moremo vedeti niti jaz, niti ti, niti nihce razen nje.. in njega..

zato ni dobro svetovati.. v smislu.. ZA ali PROTI.. To pac mora najti sama.. Lahko ji samo malo pomagas, da razmislja.. in sama pride do odgovora.. drugega nic.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 16:38:57   
Anonimen
Sej ne raskira partnerstva.. se vedno bo v partnerstvu.. sam pac v novem.


Dej no....zdej ga pa že serješ vešuser posted image

Kakšno partnerstvo nekiuser posted image
Plesala sta, pogovarjala se, všeč sta si bla.....to je pa vse. Verjetno bo še kkšnga tacga srečala v lifu. A zdej nej pa kar vsakič k ji bo kkšn všeč, pa se bosta ujela dedca menja?user posted image
Pa sploh mela nista nič. Najbolj da moža pusti, pa se bodo sanje o unmu tipu k se je mogoč še spomni ne več postale resničnostuser posted image user posted image user posted image

Evo zato ne maram romantike. Ker se ti začnejo možgani kisat od njeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 18:17:35   
viv_
Draga anonimna, ne se sikirat. Veš kako pravijo: desi se i najboljima user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 20:49:02   
Anonimen
Uh tjazy že itak preveč razmišljam o vsem temle, ti me pa še bol v dilemo spravljašuser posted image . In ne karin tip se zelo dobro spomne vsega in kemija je naredila svoje tud pri njem.

Mater sem zakomplicirala stvar...user posted image samo upam da se mi ne bo maščevalo

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 21:02:12   
Anonimen
in sta že kaj govorila glede vaju? Je prišlo do tiste kavice?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
17.12.2007 22:50:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ma kaj pa vem, po moje ima takšne občutke kot jaz, ne bi nič imel z menoj, kot jaz z njim ne ampak videlo se je da sem jaz njemu všeč in on meni kako zelo pa ne vemuser posted image Res sem zaradi tega čist zmedena, le upam da mož na mojem obnašanju ne bo česa čudnega opazil.user posted image


Samo predvidevaš, kakšni so njegovi občutki, veš pa ne...

...in da ne ugibamo...kakšne odnose pa imata z možem? Kaj bi bilo lahko zdaj drugačnega v tvojem obnašanju?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?